Jump to content

RENGERS

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1,964
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3
 • Donations

  0.00 PLN 

RENGERS last won the day on March 28

RENGERS had the most liked content!

Community Reputation

4,851 Świetna

About RENGERS

 • Rank
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

11,412 profile views
 1. Szukaj młodszej i samotnej, nie z bagażem w formie dzieci.
 2. Pewnie, pewnie, miłego dnia ;]
 3. Nie wylewam żółci. Po prostu mówię, jak jest Nie można mieć prawa do swojej opinii? Takie uległe zachowania są obrzydliwe, jeżeli ciebie to nie brzydzi, to nie wiem co z ciebie za facet.
 4. To nieźle rokują ;D Spoko, rób jak chcesz. Najgorszy jest fakt, że tacy jak im próbujesz oleju wlać do głowy, to CIEBIE zaczynają nienawidzić. Tak przynajmniej wynika z mojej autopsji.
 5. Dziesiątki. Głównie w ten sposób pozyskuje kobiety do łóżka Lubię zwiedzać nowe miasta, pić w nowych, nieznanych mi barach i jeść w nowych restauracjach, nie chodzi tylko o dupy.
 6. Nie obrzydza cię i nie tracisz szacunku do mężczyzn, którzy pozwolili sobie wejść na głowę? Ja z automatu tracę do takich szacunek i nie chce mieć w nich kumpli, z kim przystajesz takim się stajesz. Słabe, męskie beta samce tylko drenują z energii. Są żałośni. Dystans dystansem, trzeba mieć własne zdanie i w razie w odgryźć się w odpowiedniej sytuacji. To jak wygląda dzisiejsze społeczeństwo, spowodowane jest między innymi faktem, że wszędzie widzisz tego typu mężczyzn, nie potrafiącym walczyć o swoje, nie stawiających się.
 7. Lubimy seks i chcemy go mieć, dużo, z wieloma kobietami, nie oszukujmy się, to nasza pierwotna natura. Kocham kobietki, kocham kurewki, płatne, darmowe, kocham. Trzeba próbować. Ja wczoraj, jako, że odwiedziłem rodzinkę, to wybrałem się do lasu po grzyby, w lesie spotkałem małolatkę, lat na oko 17, z hauczącym na mnie psem, pani przestraszona, że pewnie zgwałcę, ale ja nie taki - nie zgwałciłem, zapytałem o grzybki, czy biorą, z zamysłem poprowadzenia rozmowy dalej, ale pani przestraszona, więc nie ma co kręcić dalej - odpuszczam temat. Dzisiaj
 8. Byłem, wszystko na + w porównaniu do polki. Najlepiej wypadają Rosjanki, potem białorusinki, ukrainki. Średnia dziewczyna z Rosji jest na poziomie ósemki w PL. Jest ich tam w kurwę dużo ( ładnych) więc tracą na wartości, nie mają wygórowanych wymagań, natomiast zjedzą Cię, jak jesteś pizda i im dasz, ale to wszędzie, taka jest w końcu kobieta 😛 Wszystko na +, wszystko. Jeszcze jesteś obcokrajowiec, to masz dodatkowego +. Polecam lecieć w tamte strony na aktywny urlop, tylko najlepiej wziąć zapasowego kutasa, bo towaru ni
 9. Rosyjski rynek kobiet w porównaniu do polskiego to obecnie jak porównywanie złota do gówna. Ilość atrakcyjnych kobiety na rosyjskich ulicach poraża, ich reakcje również, są miłe, sympatyczne, kobiece i szczupłe, czego nie można powiedzieć o polkach. Polki dzisiaj są zaniedbane, brzydkie, roszczeniowe, ślamazarne, tłuste i głupie. Autentyczną satysfakcję sprawia mi robienie ich notorycznie " w bambuko" jeśli chodzi o poziom finansowy i społeczny, jako że są głupie, wierzą we wszystko. Polki trzeba traktować jak Roksanki, ma być sympatycznie, domin
 10. Nie mierz wszystkich swoją miarą, ja się z życiem pogodziłem już dawno temu.
 11. Zazwyczaj jestem człowiekiem ze skały nawet w ostrych sytuacjach, sprawdzone w praktyce, czasem jednak nie wtedy robię to co napisałem- Czytaj ze zrozumieniem Nasz lichy umysł ma tendencję do zwalania na coś winy, zawsze i wszędzie, trzeba nad nim zapanować i się tego nauczyć.
 12. Mężczyzna nie jest stworzony do wypłakiwania się psychiatrze, gdy ma gorsze momenty w życiu, wykorzystuje życiową frustrację do działania w jakimś wartościowym kierunku. Depresja jest nierealna. Jest fikcją. I nie wyzywaj mnie od Polaczków, bo grzecznie wypowiadam swoje zdanie, zachowuj się jak na dżentelmena przystało. Miłego dnia, bez depresji, piękne słoneczko świeci 😉 O kotek!
 13. Czujesz się fatalnie bo zdechł nie twój piesek, którego znasz chwilę, a obojętnym jest ci jak z dubeltówki na sawannie odstrzeliwujesz antylopie głowie? Trollować też trzeba umieć.
 14. Dodatkowo dochodzi kwestia światowa - skąd wiesz, że w pl chcesz mieć swoje mieszkanie, skoro nigdzie indziej nie byłeś? Życie jest krótkie, zwiedzaj świat, poznaj inne kontynenty i kto wie, może zakochasz się np. W Antarktydzie i zechcesz później mieszkać w iglo ze swoją wspaniałą kobietą o pulchnych polikach 😉
 15. Wszystkie stany depresyjne można podsumować jednym zdaniem = chujowe życie. Dlatego nie ma takiej choroby jak depresja. Gdybym był gruby, był prawiczkiem, nie miał na wyjście do dobrej restauracji i jaj żeby podejść do panny, odrobiny odwagi, by np. zrobić coś szalonego, też bym miał depresję. Zatem wszystko zależy od nas. Łatwo jest powiedzieć i tłumaczyć wszystko depresją, życie jest ciężkie, ale staje się ekstremalnie proste, gdy działasz i trzymasz nad sobą bicz, nikt go za ciebie nie będzie trzymać. Bicz by zrobić trening, bicz b
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.