Jump to content

RENGERS

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1,651
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3
 • Donations

  0.00 PLN 

RENGERS last won the day on March 28

RENGERS had the most liked content!

Community Reputation

3,748 Świetna

12 Followers

About RENGERS

 • Rank
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

7,368 profile views
 1. A co powiesz, jak ktoś ma ten luz, pewność siebie, nie mając żadnego z powyższych. Tylko nie nazywaj tego proszę mroczną triadą 😆 Nie poprowadzi, jak jesteś kołek i nie kumasz sygnałów.
 2. Z tego co się orientuję, to wystarczy 30 %, żeby zdać tj. wystarczy rozwiązać prawidłowo część testową, opierającą się głównie na wzorach. To nawet nie jest prawdziwa matematyka - pamiętasz formułkę, podstawiasz, masz wynik. Dasz radę.
 3. Jestem beztalenciem matematycznym, w pewnym momencie, dokładniej przed matura, stałem się z niej dość znośny, dzięki miłemu starszemu Panu po 70. Ten miły Pan, z cierpliwością, godną Boga, wklepał mi do głowy miłość do tej pięknej sztuki, która towarzyszy mi po dziś dzień. Polecam Ci najbardziej jakiegoś ŻYWEGO nauczyciela, nie matemaxa z internetu.
 4. @Analconda Jak to : PISARZ, REŻYSER, AKTOR, DZIENNIKARZ, SPECJALISTA OD RELACJI DM Ma się do tego : @Ramaja Awantura Kobiety traktują jak takie zabaweczki, które coś tam pod noskiem pierdolą ;]
 5. Ani trochę. Nie ma kobiet wyjątkowych, wszystkie są podobne. A tego kwiatu pół światu. Seks nie ma wielkiej wartości, jest na dłuższą metę, po spróbowaniu absolutnie wszystkich podniecających mnie perwersji po prostu nudny. Uprawiany regularnie, przestaje być autentycznie podniecający. Jednocześnie dzięki temu, nie jest gloryfikowany.
 6. @niemlodyjoda Szacun, że Ci się chciało. Obserwacja innych mężczyzn, przez kobietę, wręcz zerkanie na nich z uśmiechem, też zawsze było dla mnie głównym sygnałem do ewakuacji, atrakcyjne bardzo często tak robią, dzisiaj mnie to bawi, ponieważ nie wchodzę w związki długodystansowe z kobietami i mi to powiewa. Współczesna kobieta, służy do seksu i niczego, absolutnie więcej. Mężczyźni są za mało bezwzględni i za bardzo romantyczni. Najtrudniejszą sprawą dla ludzi, jest pogodzenie się z otaczającą rzeczywistością i jej pełna akceptacja, wtedy stajem
 7. Ty bed boju Ty Ja tak się przyzwyczaiłem do towarzystwa w moich sakwach pały teleskopowej, że czasami jak ściągam majty do toaletowych abstrakcji, jedną nawet tam znajduję ;] Rzecz niezbędna ... Piękna rzecz, szczyt inzynierii.
 8. Raport z walenia konia: Ja Rengers przyznaję, że zwaliłem konia tydzień temu, w święto wielkanocne, uczciłem tym zmartwychstanie Jezusa Chytrusa. Samogwałt nastąpił przy użyciu amatorskich filmików porno nakręconych przeze mnie, oraz przy użyciu prawej ręki. Niniejszym oświadczam, ze zostałem z tego powodu skazany na 25 lat więzienia, lub 100 złotych grzywny. Bez odbioru.
 9. Dokładnie, patrz - Norwegia. Bedąc tam i obserwując jak traktuje się osoby z zespołem Downa, sam miałem ochotę go mieć. 🙃
 10. Agresję widuję notorycznie na ulicach większych miast. Na wsi tego nie ma. Zauważyłem, że są to często bardzo MŁODZI ludzie - 15,16, 17,18. W pewnym momencie zaczęło to po mnie spływać, nie chcę zadawać się z niższą kastą umysłową, bo wiem, że będzie mnie to bolało. Mój rocznik był znacznie "szlachetniejszy", zresztą to z jaką szybkością dzisiejsze 17- latki idą z obcymi facetami do łóżka, ilość przekleństw stosowanych w mowie, oraz zainteresowania mówią o nich wszystko. Uśmiechniesz się, to patrzą jak na debila. Ja ten k
 11. Bardzo rzadko, bo jestem jeszcze pizdusiem w tych tematach ;]
 12. RENGERS

  Panowie lipa

  Mistrzu w jakiej formie to brałeś ? Muszę być gotowy i mieć super żołnierza w spodniach i oferować seks jakiego żaden równolatek nie zaoferuje, mam zamiar niedługo polować na milfy w zamian za $...
 13. Jako że specjalnie nie posiadam już potrzeby rozszerzania grona znajomych, przez pewne wnioski, do których doszedłem na temat relacji ludzkich i relacji z tzw. znajomymi opiszę sposób, który stosowałem przez lata, w chwilach czucia się odosobnionym. Mianowicie na pełnej kurwie po pracy podchodziłem do mężczyzny na ulicy, pytając czy ma ochotę pójść że mną na piwo, albo flaszkę, komplementowałem uprawiających sport, joggerów i brałem od nich numery telefonu, często później umawiałem się na jogging, czy gadki szmatki, chodząc do kina, przed seansem poznawałem fanów kina itd.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.