Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

RENGERS

Użytkownik
 • Content Count

  133
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

170 Świetna

About RENGERS

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

337 profile views
 1. Dla mnie patologia to co właśnie przeczytałem, ale co kto lubi. Wulgaryzmy użyte ze smakiem są miłym dodatkiem męskiej lektury, jednak ich zbyt duża ilość psuje cały klimat. Ale nie przejmuj się opiniami i pisz dalej, powodzenia. PS: moja propozycja na tytuł to " Żywot bad boya "
 2. Ale mnie wkurwiłeś, a dokładniej ta twoja Zuza. Spierdalaj od niej w podskokach i dziękuj że nie masz z nią dziecka i ślubu. Pani jest pierdolnięta. Jeżeli jakimś cudem jeszcze chcesz z nią być MUSISZ ją ukarać , zrobić jej DŻIHAT stulecia, tak ją opierdol żeby pamiętała to do końca świata, a jak nie to niech spierdala.
 3. Też bym spierdalał, aż by się za mną kurzyło
 4. Nie wyobrażam sobie w związku mieszkać pod jednym dachem. Z kobietą wszelkie motywacje idą w cholerę i spędzam przez to czas czysto pragmatycznie, nierozwojowo. Dlatego idealnym układem dla mnie jest związek na odległość, bądź widzenia 2 razy w tygodniu po 5 godzin. Kobieta wtedy tęskni, jest napalona i chodzi jak w szwajcarskim zegarku bo widzi że twoje pasje, zajęcia są najważniejsze. Zazwyczaj też nie przejmuję się że Pani zamawia pizzę - nie biorąc z niej przykładu biorę fit sałatkę, nie łamiąc swoich dobrych nawyków żywieniowych.
 5. Wraz z upływem czasu nauczyłem się kochać tak samo jak Panie- liczy się dla mnie „ performens” Jeżeli kobieta o mnie dba, dogadza i podoba mi się, wtedy moja miłość trwa, jednak gdy kobieta zdradza, przestaje gotować, robić loda czy nie daj Boże tyje, wtedy moja miłość się kończy i rozglądam się za lepszymi samicami z którymi kopuluję . Jestem wykapanym hipergamistą - bed bojem. Przychodzi mi to naturalnie. Wynika więc z tej postawy fakt, że chyba jestem mentalną kobietą 😀
 6. Ale Jaruś z tą różą to po bandzie żeś pojechał 😅
 7. Przestanie się zachowywać aseksualnie dla kobiet, to i jakąś tam pozna. Problem w tym że Jaruś myśli że kobieta uczyni go szczęśliwym.
 8. Pomysł masz dobry, zacznij podchodzić do nich na ulicy, pamiętaj o ciuchu i zapachu.
 9. Z Tobą wszystko ok, u Pani zaś stwierdzam brak „nawilżenia „ na twój widok- nie kręcisz jej. Znajdź sobie inną dziewczynę z normalną rodziną i znajomymi- nie sebixami. Pamiętaj że to w jakim towarzystwie Pani się obraca świadczy o niej całkowicie - jest przysłowiową Karynką. Stwierdziła u Ciebie psychopatię- czyli sama ma wiele cech charatkeryzujących to zaburzenie psychiczne. Spierdalaj od niej i popracuj nad tym aby było Ci miło we WŁASNYM towarzystwie- to podstawa naszej ludzkiej egzystencji.
 10. Tak rzekomo mały procent psychopatów w społeczeństwie o jakim mówią naukowcy (1-3) bierze się stąd, iż większość z psychopatów z łatwością „ kiwa” testy psychologiczne, doskonale przy tym zdając sobie sprawę z własnej psychopatii i w duchu mając niezły ubaw z tych wszystkich speców - psychiatrów i psychologów, których robią w przysłowiowego „ konia „
 11. Gratulacje! Wszelkie wystąpienia przed dużą widownią wymagają mega odwagi; nie sztuką jest przełamać się przed pojedyńczą osobą, a przed tłumem. Tym bardziej gratuluję.
 12. Przeczytaj „Grę” chyba Neula Straussa, fajny zbiór opowiadań to na początek. Aktualnie z tematyki podrywu, uwodzenia nic już nie czytuję, po paru pozycjach zaczynasz dostrzegać że to w koło macieja to samo i masz już wszystko czego potrzebujesz w tej materii.
 13. Ze skrajności w skrajność Zdzichu, wiadomka że trzeba o siebie dbać. Uwierz mi jednak że są przystojni mężczyźni którzy w życiu nawet nie zaruchali i nie zaruchają paszteta.
 14. Większość znanych mi ludzi posiada cechy psychopatyczne, jednak pewna ich liczba jest niezbędna by nie zostać „ zjedzonym” we współczesnym świecie w np. korporacji. Po sobie na przykład wiem że musi stać się coś naprawdę ostrego w życiu aby odpaliło się u mnie współczucie czy empatia; środowisko w którym przebywałem, przebywam całe swoje życie by mnie zjadło, gdyby nie swoiste wykrztałcenie u mnie zimna, opóźnionej reakcji emocjonalnej, siły psychicznej. Los mnie trochę spaczył- pamiętam jak zachowywałem się jako dzieciak, a jak reaguje teraz na różne sytuacje i niekoniecznie jest to dobre.
 15. Odradzam. Myślisz że relacje homoseksualistów są zajebiste? Mam kilku znajomych którzy mi dokładnie opowiadali co się dzieje w takich związkach. Poziom „hardkorowych” zagrań jest na znacznie wyższym poziomie niż w normalnych hetero relacjach. Geje zdradzają się na potęgę, kłamią, zazdroszczą tylko wszystko x10. Rozumiem wkurwiają Cię Panie, ale uwierz że jak staniesz się dla nich silny to przestaniesz mieć z nimi jakiekolwiek problemy i sytuacja się odwróci- to one będą słuchały twoich „ kazań” Bądź silny.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.