Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

RENGERS

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  463
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

857 Świetna

4 Followers

About RENGERS

 • Rank
  Starszy Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1404 profile views
 1. Hołownia prezydentem, zaś Prokop premierem. Oddać całkowicie władzę w ręce kobiet, najlepiej Pani Dorotce Wellman ! Uwolnić sądy ! Śmiechu warte.
 2. A co ona Ci laske przez telefon zrobiła, że jej za lajka zamierzasz dziękować ? 😄
 3. Natura> silikon Silikonowe w dotyku nie mają nic wspólnego z naturalnością, czujesz jakbyś dotykał nadmuchany balon. Wiadomo nie ma to jak naturalnie duże, ale prawdziwe bimbały dodatkowo przy szczupłej sylwetce. Silikonem jednak natury nie oszukasz.
 4. I Ty możesz stać się tym "wyzyskiwaczem" Takie myślenie to komunizm.
 5. Myślisz że byle kto może zostać przedsiębiorcą i stworzyć biznes który super zarabia ? Trzeba być inteligentnym w chuuj Uzasadnij czemu ktoś bogaty miałby się dzielić swoim majątkiem z biednym?
 6. A skąd ! To ja przepraszam że wpuściłem Cię w niezamierzone poczucie winy z tego powodu ! Miłego dnia !
 7. Co raz mniej we mnie etyki i moralności. Wiedza - świadomość Jak masz wiedzę, ludzie to czują, chodzi o rodzaj energii.
 8. Mnie już powoli przestaje to wszystko wokół wkurwiać i zaczynam akceptować otaczającą mnie rzeczywistość - ludzi, system. Mam momenty totalnego na to wyjebania wymieszane z buntowniczą chęcią zmiany tego systemu charakteryzującą osoby młode ( 25 mam ) Tak jak kiedyś @mac pisał ludzi staram się traktować dobrze jeśli mnie dobrze traktują, oraz jestem skurwielem dla skurwieli. Musimy jako ludzkie jednostki nauczyć się być niebezpieczni, niezależnie jak wyglądamy, moc psychiczna to moc tego świata, który tą mocą zdobyć z czasem możemy. Jesteś świadom - jesteś gość i choć większość weźmie Cię za wariata - stajesz się KTOŚ.
 9. Ponieważ większość mężczyzn jest zaprogramowana i nie zdolna do samodzielnego myślenia i wniknięcia w głąb siebie. Jestem bezrobotny i czuję się zajebiście, pracę mogę mieć w każdej chwili, czy to oznaka że mam nie po kolei w głowie czy też oznacza, iż jestem jednostką zdolną do samodzielnego myślenia i na tyle świadomą by robić to na co faktycznie mam ochotę w danej chwili hmmmm ? Obserwuje od dłuższego czasu mężczyzn w Polsce, śmiem zaryzykować że 90 % z nich nienawidzi swojej pracy i chętnie stała by się na jakiś czas "bezrobotna", zwyczajnie jednak nie mogąc sobie na ten stan pozwolić.
 10. Za granicę pierwszy raz wyjechałem w wieku 16 lat - Szwajcaria, Niemcy, praca, zajebisty hajs. Studia w Norwegii w sumie koło 3 lat, pracowałem, studiowałem jednocześnie, zajebisty hajs. Złego słowa nie powiem, prawdopodobnie przyszłość spędzę za granicą, po co mam zarabiać 2,3x mniej w PL skoro znam języki, nie jestem sentymentalny, wkurwiają mnie polscy zawistnicy którzy zazdroszczą jebanej luksusowej wódki zamiast krupnika zakupionego w żabce. W Polsce jak w lesie.
 11. Jak Cię stać to czemu nie, możesz szybciej "przerobić" więcej kobiet. Ja tam jadę na darmowym, ale może kiedyś z ciekawości sobie kupię, kto wie może poznam wtedy drugą połówkę pomarańczy, prawdziwą kobietę która zostanie ze mną na zawsze !
 12. Jak znam kobiety do dałbym sobie fiuta odciąć że się puści ponownie, kwestia czasu.
 13. Pełna zgoda, wielokrotnie się w tym życiu głodziłem, trenując psychikę i pięknym jest uczucie pojawiającej się energii po pewnym czasie postu, czujesz się jak Bóg, zaprzeczasz wszelakim prawom fizyki, po tygodniu postu w zeszłym roku czułem się jak nie z tego świata, przestałem odczuwać głód, również moja seksualność została całkowicie wytłumiona, stałem się na chwilę nadczłowiekiem- rozpierała mnie energia, byłem na najlepszym, darmowym narkotyku. Wszystko co ziemskie przestało mnie interesować, przepiękny stan. Żaden trening, zimny prysznic, praca mi tego uczucia nie dał aż w takim stopniu co głód, a codziennie robię to co opisujesz i do czego słusznie zresztą zachęcasz. Stąd moja teoria że : Głodówka> Nauka> trening ciała> zimny prysznic
 14. Nie ma czegoś takiego jak wierność. Każdy jak ma okazję to poleci po bandzie, kwestia czasu. Następnym razem polecam zabezpieczyć się emocjonalnie w związku. Jak zapytasz? A no mieć KILKA źródeł do wodopoju 😉
 15. Powiedz a jakie to ma znaczenie jak wyglądasz, możesz być brzydkim karłem a czuć się pięknie, na luzie, jak wolny człowiek, oddychać pełną piersią. Tego nam polakom brakuje, nawet przystojniacy nie czują się dobrze, bo w gruncie rzeczy ich wygląd niczego nie zmienia, tu potrzebne jest głębokie zrozumienie i doza pozytywnego egoizmu. Trzeba się w życiu odważyć mieć dobry humor, swobodę życia. Co Cię Polacy obchodzą ? Masz wybór. Ja od dziecka jestem niepoprawnym optymistą, od zawsze miałem wyjebane w opinie innych ludzi na mój temat, mam ochotę mieć długie włosy, noszę długie włosy, mam ochotę podrywać polki to je podrywam, chłopie zrozum że ludzi nie da się zaspokoić, zawsze będzie płakał jeden z drugim że jesteś zły, niedobry, bo zarabiasz super kasę, albo masz niepodrabialny styl, zazdrośnik pogania drugiego w Polsce; dopóki nie krzywdzisz innych ludzi, rób to co chcesz. Ja się uśmiecham zawsze do 50- cio paro letniej pani listonosz, od tak dla jaj, bo lubię robić sobie jaja, lubię poprawiać innym humor i mimo że na początku myślała że olaboga co za świr, to teraz by chętnie weszła do mnie do domu i prócz listu, dostarczyła także jajeczko z macicy do zapłodnienia, bo odbiera ode mnie pozytywną, luźną energię Polacy to smutny naród, jak chuj smutny To od Ciebie zależy wybór samopoczucia. Pozdro !
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.