Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

RENGERS

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  900
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1852 Świetna

7 Followers

About RENGERS

 • Rank
  Młodszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2617 profile views
 1. Tego akurat jestem pewny na 1000 % Ludzie nie są w stanie po prostu przyjąć do swojej wiadomości, że uwodzenie DZIAŁA. Śmiać mi się chce, bo naprawdę w życiu widziałem mnóstwo tego typu sytuacji, a ludzie dalej myślą, że trzeba wyglądać jak James Bond, żeby mieć naprawdę ładne kobiety w swoim życiu
 2. Jak jesteś w sytuacji życiowej, w której nie gonisz za babami, ale kiedy widzisz fajną dziewczynę, to się np. do niej uśmiechniesz, zagadasz to wtedy relacje damsko- męski wchodzą na zupełnie nowy poziom egzystencji. Zaczynają być fajne, niewymuszone, luźne. Śmiem twierdzić, że o ten rodzaj specyficznej energii się rozchodzi, jeżeli chodzi o posiadanie, bądź nieposiadanie kobiet w swoim życiu, nie potrafię jej jednak nazwać... Najprościej stwierdzić, że jest to mentalny samiec alfa, ale na poziomie w chuj nieziemskim, a ezoterycznym. Nie wiem. Niesamowita tajemnica. P.S @mac Dawaj bajerkę następnym razem, to Panie ładnie się odwdzięczą, w postaci intymnej sytuacji Tak ? Ja zauważyłem, że właśnie większe branie mam, jak koń zwalony, bądź po ssaniu... Czytałem ostatnio badania, że największy przypływ teścia, ma miejsce po ejakulacji w pochwie partnerki bez prezerwatywy. Bądź tu mądry.
 3. Kiedyś, kiedy byłem młodym i głupim 17, albo 18- latkiem, umierającym z nudów dnia dzisiejszego, pewnego wieczoru odpaliłem " omegle ", na którym przez chyba 4 godziny pisałem z pewną równo ( 17,18) latką. Świetnie nam się pisało, w końcu zaproponowałem spotkanie, gdzieś u mnie na mieście ( wtedy Bydgoszcz ) Przyjechała chyba z Gdyni, więc kawałek, pociągiem. No i co mogę dalej napisać ? Obserwując miejsce spotkania z pewnej odległości, zauważyłem, że na miejscu pojawiła się kobieta masy słusznej, do tego brzydka z twarzy. Ja pierdole ! Powiedziałem ! Żyłem chyba ułudą, że na miejscu pojawi się modelka z najnowszej kolekcji Victoria Secret ! Głupio mi wtedy było, ale nastąpiła samoistna ewakuacja, nie wiem dlaczego, ale nawet zacząłem biec ! Cała jej bogata osobowość, przestała mieć jakiekolwiek znaczenie i żeby to sobie zrekompensować, umówiłem się ze szczupłą jak bela, o twarzy ładnej, chodź nieskalanej intelektem - Patrycją. Gadaliśmy, coś piliśmy i zgadnijcie co się stało ! Stanął mi , a wzwody 17 latka, to jest prawdziwy menhir w spodniach, miałem wrażenie, że zrobi dziurę w jeansach, mimo, że Patrycja, nie grzeszyła intelektem. Niestety, nawet nie doszło do pocałunku, bo zjebałem sprawę. Jej ujemne IQ, KOMPLETNIE mi nie przeszkadzało, bo była ładna i szczupła i miała fajne piersi no i ( prawdopodobnie ) ciasną cipkę. Tak, dzień dobry ! Jestem płytkim, mężczyzną ! P.S ( Wszyscy tacy jesteśmy )
 4. Te wszystkie zachowania są typowe dla beta samca. Każdy mężczyzna ma wybór, czy być dalej betą, czy też pracować na sobą i swoimi przekonaniami i stać się mistycznym alfą, cokolwiek to znaczy. Nigdy nie robiłem za betabankomat, nigdy kobiecie nie kupiłem bucików, torebek, czasem postawię jakiejś obiad, jak jestem wkurwiony to jestem wkurwiony, jak jestem szczęśliwy, to jestem szczęśliwy, jeżeli kobieta kupczy, bądź próbuje grać kartą seksu, ewakuuje się szybciutko. Mam normalne, męskie zasady. W dzisiejszych czasach mężczyźni nie posiadają żadnych, przez to u nikogo nie wzbudzają pożądania i szacunku, uważają się za gówno. Jak traktujesz siebie i jakie masz przekonania na temat siebie, to wszystko wychodzi na zewnątrz, to wszystko widać - tak postrzegają Cię ludzie. Ja mam buźkę młodzieńczą, nie wyglądam nawet na 25 latek, a jak idę ulicą, to rozbijam się po bokach, uśmiechnięty szarmancko, wyprostowany nawet za bardzo. Kocham i szanuję siebie i kobiety to widzą. Jak ktoś ma wysoką samoocenę, jest wysoko energetyczny, to ludzie będą go szanować i nie traktować w sposób, który opisujesz. Problem tkwi w naszych spierdolonych nawykach. Jak możemy szanować siebie, jak możemy mieć wysoką energię, kiedy non stop chlejemy, palimy, ćpamy, nie dosypiamy, nie jemy zdrowo, pijemy kawę, energetyki, siedzimy przed ekranami, masturbujemy się, nie ruszamy na świeżym powietrzu, zazdrościmy, nienawidzimy i nie wybaczamy ? Jest to fizycznie niemożliwe. Odnośnie rad na temat kobiet, od kobiet, to, to jest tak, jakby pytać się rybki, którą chcesz złowić w stawie, o przynętę, która będzie najlepsza do jej złowienia, przecież to jest komedia. Prawidłowej porady udzieli Ci jak wiadomo rybak, nie rybka.
 5. Tworzysz sobie samemu blokady. Ponownie, tworzysz sobie sam urojenia i blokady, zamiast poznać fajną laskę. Nie wytworzysz sobie żadnej łatki Alvaro, jak będziesz się normalnie zachowywać i budować w niej emocjonalne zainteresowanie Twoją osobą i lekką niewymuszoną seksualnością. Jest też opcja, że da Ci kosza - bardzo dobrze, na tym polega praktyka w poznawaniu kobiet - nauczysz się czegoś Z kobietami liczy się działanie, zresztą ze wszystkim liczy się tylko działanie, teorie chuja znaczą, tak naprawdę.
 6. Zazdrościsz jak typowy polak, wyluzuj trochę. Mój kolega ostatnio kupił merca cls-a nówkę z salonu, dzisiaj widziałem, super fura, serdecznie mu pogratulowałem zakupu, autentycznie czułem szczęście i pozytywne wibracje, kiedy mi o tym mówił i pokazywał. Tymczasem typowy polak czuję nienawiść, jak Ty w tym momencie. Jakby kopulacja z kobietą, była odkrywaniem wszechświata to jeszcze bym zrozumiał. Opisuję śmieszną historię, żeby towarzystwo troszkę rozbawić, a Tobie żal dupę ściska, bo jakiś gość wsadzał kawałek mięsa w inny. Śmiechu warte.
 7. @szymbol Ja tam kobiety uwielbiam, nie codziennie, ale raz, dwa na tydzień, jest to dla mnie czysta przyjemność. Atrakcyjna, sympatyczna dziewczyna z miłym głosikiem i małymi cyckami, do tego jakieś winko, miła rozmowa, eskalacja dotyku, patrzenie w oczy, aż w końcu subtelny pocałunek... Zdejmujecie z siebie ubrania w przypływie namiętności, wchodzisz w nią, ona zaczyna krzyczeć : - Ochh - Achh Ty odbierasz i krzyczysz również ( basowym głosem ) : - Arch - Aghhh Po 3 minutach, następuje ejakulacja, wychodzisz grzecznie z miłosnego środeczka, całujesz panią, ubierasz gacie, chwila miłej rozmowy, jakieś przytulanki i schodzisz na dół po schodach na dwór, by wrócić do siebie do domu obskurnym samochodem za 500 zł. Kocham te chwile ! Kocham kobiety ! Kocham życie !
 8. Ta sytuacja, kiedy ustawiasz się z laską na pukanko, zaprasza do mieszkania ( Tinderówka ), a zapominasz, że nie masz aktualnie fury i nie dojedziesz 30 km. FUCK MY LIFE.
 9. Praktyka. Podchodzenie do kobiet, aż zrozumiesz co je kręci. Na początku radzę poćwiczyć podchodzenie na zasadzie - " Dziś mam założenie, że dostanę zlewkę od 20 kobiet " I podchodzisz, dostajesz zlewkę, przyzwyczajasz umysł.
 10. Ach, ile razy żyłem w strachu, bo pańcia szantażowała mnie spóźniającym się okresem, zmyślała, że jest w ciąży, chciała ze mną dziecka po 2 randkach. Życie zaskakuje na każdym kroku. Strzelajcie roztropnie w gumeczki, a potem spłukujcie w kibelku chłopaki, nie wierzcie kobiecie ! Chyba, że jesteście 10 k km od domu na Filipinach, tam ciężko nie strzelać " Jak Bóg przykazał ", kto wie, ile już mam dzieci. Ale, jak to się mówi, czego oczy nie widziały, tego sercu nie żal.
 11. Zbyt częste oglądanie Rolla, Richarda Coopera, Gonzali Liry i innych gości, którzy prawią o tej tematyce powoduje u mnie zanik mojego naturalnego męskiego instynktu i zaczynam się zastanawiać nad rzeczami, nad którymi zastanawiać się nie powinienem. To samo zresztą dzieje się, kiedy za dużo przeglądam to forum, bądź słucham Radia Samiec 2 . Trzeba znać umiar, bo to również może zaszkodzić. Co do książki, to z większością się zgadzam, a najbardziej z prawdą pt. " Chase excellence, not a woman " " Bądź najlepszą możliwą wersją siebie ", ale nie dla kobiet, a dla samego siebie i za to lubię gości pokroju Tomassiego, Coopera czy też Liry. Dodam jeszcze, że podczas ostatniego podcastu Rollo i inni zaczęli wyśmiewać metodę oddechową Wima Hofa i praktykujących Semen Retention, strasznie mnie tym zawiedli. Trzeba mieć się na baczności i nie brać wszystkiego do siebie, jak krowa. Miej swój rozum, myśl !
 12. Zazdrość i kompleksy. Codziennie spotykam się z zazdrością, często jest zakamuflowana. Ludzie są słabi i sfrustrowani, w tak dużym stopniu, że czasami jest to fenomenalnie zabawne.
 13. ? Widziałaś kiedyś, co wychodzi jak biały puknie się z czarnym ? Ja nie jestem rasistą. Mieszanki genów tworzą najzdrowsze dzieciaki. Ja biały + żółta, ciemna ( prawdopodobnie) partnerka, to wyjdzie taki biało- żółty dzieciak. Jak pukniesz i zapłodnisz dziewczynę z tego samego miasta, czy też wioski, to szanse, że dziecko będzie słabsze, mniejsze, bardziej wątłe itd. są nieprawdopodobnie większe, aniżeli w przypadku, kiedy pukniesz i zapłodnisz jakąś mulatkę 10 tysięcy km stąd.
 14. Dziecko zrobię jak się dorobię i wyszaleję, ( za około 15 lat ). Sprowadzę sobie dziewczynę z dalekiego wschodu, bądź jakiejś wioski pod Himalajami, gdzie wciąż nie używają prądu i będę trzymał w domu, gdzie będzie opiekować się dziećmi, gotować i dbać o mnie. Ja będę przynosił do domu pieniądze i dbał o swoją willę i żonę. W domu będą panować konkretne zasady, aby żonie nie odwaliło od chorych na umyśle europejskich koleżanek. Zero netflixa, telewizji, gazet, lewackich przepisów kulinarnych i feminizmu. To będzie wspaniała kobieta - uległa i szczęśliwa. Ten plan wydaje się stosunkowo prosty do zrealizowania. Z radością przekażę swoje geny, bo warto, dziecko/ ci, będą wychowywane, przez mądrego mężczyznę i wyrosną na silne psychicznie i fizycznie, wiem jak to zrobić. * Tobą
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.