Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

RENGERS

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  272
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

420 Świetna

About RENGERS

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

839 profile views
 1. Czytając posty niektórych użytkowników czuję że zmniejsza mi się testosteron, mam już dość czytania o czadach i murzynach z długimi pałami którzy ruchają wszystkie polki, niektórzy ludzie wolą szukać wymówek, aniżeli wyjść ze swojej strefy komfortu i po prostu zamoczyć kija. A to co za farmazon nadaje @Analconda to nie mam pytań, chłopie robisz z tego miejsca pośmiewisko, a nie miejsce dla prawdziwych mężczyzn którzy pragną się wzmacniać zamiast osłabiać. Idę na spacer.
 2. @zychu Jesteśmy zwierzętami, ludzie to zwierzęta. Kiedy byłem nastolatkiem byłem dosyć wrażliwym chłopakiem, empatycznym, moralnym, posmakowawszy trochę życia uznałem że jeżeli chcę coś w życiu osiągnąć to niestety mój charakter temu nie sprzyja- muszę się zmienić. Jaka normalna osoba próbuje być moralna w tym przenikniętym brakiem moralności świecie ? Albo poznam reguły gry i się dostosuję, albo drapieżniki zjedzą mnie żywcem. Doszło do tego że stałem się dosyć zimnym z charakteru skurwysynem, mam mało empatii, czasem przejawiam zachowania socjopatyczne wręcz, czy jednak nie pomogło mi to w życiu, z ludźmi, kobietami ? Pluję na to całym sobą i gdzieś głęboko jest mi przykro że tak wygląda ten świat, jednak od kiedy taki jestem to w życiu nagle wszystko się układa, ludzie patrzą z respektem, boją się, słuchają, podziwiają kobiety uśmiechają , chodzę po ulicy dumny, prosty, uśmiechnięty, niczego się już nie boję. Przesadziłem i teraz na nowo uczę się empatii, do ludzi, bliskich, kobiet. Wracając jeszcze do kobiet to : Kim ja jestem żeby oceniać kobietę która z radością oddaje mi swoje ciało, w którą spuszczam się wielokrotnie, plamiąc jej twarz , nogi, ciało swoją miłosną wydzieliną ? Nie mam takiego prawa. Kim jestem , aby osądzać prostytutkę której rzucam banknot 200 złotowy po czym rżnę z pasją godną prawdziwego samca ? Nikim Ludzi nie zmienisz, możesz co najwyżej zmienić siebie. Nigdy nie okażę braku szacunku takim panią, gdyż one dokonały wyboru, nikomu tym krzywdy nie robią - tylko sobie.
 3. Nie rozumiem w czym problem. po prostu panna która ma przebieg nie nadaje się do dłuższego związku, jednak często takie kobiety są przesympatyczne, i jak najbardziej chcę je poznawać. To że kurewstwo kobiet niesie ze sobą poważne konsekwencję i w przypadku kobiet następuje tak zwany "zanik duszy "czy też " błyszczące oczy dupodajki " i taka kobieta staje się skrajnie pusta to już nie mój problem. Ja dostosowuję się do warunków jakie panują i korzystam, kobiet nie zmienię, zapewniam jednak że wciąż jest sporo 20-25 latek które są dziewicami, z tymi kobietami chciałbym budować ewentualną relację czy też potrzebował bym takiej by urodziła mi dzieci, które może będę mieć po 40. Póki co nie osądzam i z radością obcuję z wszelkiego rodzaju kurewkami, płatnymi i darmowymi. @absolutarianin Ty ziomuś masz zajebiste filmiki na yt, ale moim zdaniem przywiązujesz za dużą uwagę do kobiet, ruchaj , korzystaj, zaakceptuj że kobiety są jakie są- jednego dnia ssą twojego, a drugiego ssą innego, dokładnie jak ja w poniedziałek chłeptam Asi, a we wtorek chłeptam Kasi, zaakceptowałem zasady gry, nie wiążę się emocjonalnie, kobieta to nie priorytet, Ty to priorytet.
 4. Grzeczna postawa nic nie da w tym przypadku. Gość ma skrajnie niskie poczucie wartości, wcale nie jest pewny siebie, tylko narcystyczny- skrajnie niskie poczucie własnej wartości. Musisz być ostra i jasno nakreślić sprawę, że nie życzysz sobie takiej gadki. On czuję się odrzucony, a to jedna z najcięższych do zgryzienia emocji przez ego. Niektórzy forumowicze dalej myślą że jak ktoś ma wygląd to kobieta zawsze jest chętna na kopulację, związek, jak widać nie jest, to doskonały przykład - brak prawdziwej pewności siebie - brak nawilżenia, mimo że niby jest w typie autorki tematu. Desperacja = brak nawilżenia, obrzydzenie ze strony kobiet Tak naprawdę to ten koleś boi się, że nie znajdzie lepszej od Ciebie, dlatego stosuję parszywą zagrywkę emocjonalną w twoja stronę, nie słuchaj tych bzdur, chce zmniejszyć twoje poczucie własnej wartości. ( Mam nadzieję, że nie jesteś księżniczką, tylko normalną kobietą )
 5. Hehe najdroższe zwalenie konia w historii, 13 koła plnów
 6. @Turop Ustawiłeś się w życiu. Nie spierdol tego. Chwila ekstremalnych emocji nie jest warta późniejszych konsekwencji. Doceń co masz i jaką drogę przeszedłeś. Masz fajną lalę, chatę, stabilność, brak nałogów, po chuj to tracić ?
 7. Wybacz, ale nie mając własnego samochodu ani troszkę nie czuję się jak "beciak", stać mnie, ale mi po prostu nie potrzebny. @Maninblack Ja bym nie brał teraz NIC na kredyt, kryzys się zaczął.
 8. Skoro opisujesz siebie mianem "karła" mając 175 cm to pomyśl jak opisywać muszą siebie faktycznie osoby niskorosłe które mają 120 cm, a zapomniałem one mają w większości w to wyjebane. Samoocena u Ciebie leży i nie zwalaj tego na rodzinę, ja też nie miałem i nie mam dobrych wzorców jeżeli chodzi o kobiety, ojciec wręcz wmawia mi co jakiś czas teksty typu : a po co ćwiczysz, po co inwestujesz bla bla, do kobiet trzeba być miłym bla bla bla, ja mam na to WYPIERDOLONE. SAM byłem w stanie poprawić siebie i przeszły stan rzeczy. Mężczyźni nie potrzebują związku kiedy mają realne zainteresowania i wysoką samoocenę, to kobiety ich potrzebują. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z faktu że gdybyś popracował nad pewnością siebie i samooceną to mógłbyś ruchać modelki ? PS : Schudnij
 9. Jedź i niczego się nie obawiaj. Nieprzyjemnie może być tylko na prowincjach. Kobiety małe, zazwyczaj szczupłe. ładne i ciasne. Chcą białej skóry, pewności siebie i oczywiście $.
 10. Bierz porszaka, mniej straci na wartości. Maserati za 800k po 2 latach kosztuje 300.
 11. Ja czekam na pierdolnięcie i otwarcie nowych możliwości szybkiego wzbogacenia się, mogę zapierdalać po 16 godzin dziennie jak zobaczę światełko w tunelu i wywęszę okazję Nie wiem czemu, ale nie czuję strachu przed kryzysem, bardziej podniecenie.
 12. Miałem jedną- zasuszona, po 40, przepalona fajkami, chropowaty głos, żylaste ciało, wspominam dobrze, głośna, mocno ekstrawertyczna, bez hamulców w łóżku, super sprawa na ONS. Poznana w krakowskim klubie.
 13. Nie, bo mam godność i męską dumę, wiem również że jak coś raz pierdolnęło to pierdolnie raz drugi. Mało jest kobiet na świecie ? Po prostu odczuwasz do niej lekki haj hormonalny, żaden z Ciebie magik, to cipka Cię czaruję.
 14. Tu pies pogrzebany , znajdź sobie lepszą, bardziej wartościową laskę, nie ma tej jedynej, im więcej kobiet poznaje tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu że zawsze może być lepiej, dziewczyny mogą być sympatyczniejsze, a biust bardziej obfity. Tutaj nowy bolec, możliwe wyrzuty sumienia, próba zracjonalizowania sobie własnej zdrady, nieczystego zagrania w stosunku do Ciebie, oczywiście jak to w przypadku 6 letnich dziewczynek bywa ( kobiet) próba zrzucenia winy na Ciebie. Spierdalaj, usuń numer, zapomnij. Znajdziesz sobie lepszą, a za jakiś czas pukniesz się w czoło jak mogłeś być tak głupi, naiwny i romantyczny, żeby wracać do niej myślami. Duże elo i pamiętaj że nie ma tej jedynej i nigdy nie będzie. PS : Nawet mistyczna Julia nie była jedyną Romeo
 15. Tak, fochnęła bo nie nadziałeś. Nie ma się czym przejmować, przecież się z nią nie ożenisz Bzykaj ją dla sportu jak będzie jeszcze chciała, jak nie znajdź następną. Pozdro. Wiele razy gdy również byłem bez formy na 2,3 raz, jeżeli u pani następował foch to wiedziałem że już więcej się z nią nie spotkam, bo Pani ma mało empatii do bliźniego swego i nie jest wyrozumiała, bardzo tego u babek nie lubię. Dlatego dobrze by było jakbyś ją ostro bzyknął, po czym urwał gwałtownie kontakt i zablokował numer Znajdziesz bardziej wyrozumiałe ONSY czy tam FBWsy
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.