Jump to content

NoName

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  724
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  0.00 PLN 

NoName last won the day on May 14

NoName had the most liked content!

Community Reputation

1030 Świetna

About NoName

 • Rank
  Starszy Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Nieokreślona

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kolego nigdy nie zadawaj tak ogólnych pytań nieznajomym. Jak już pytasz to o jakieś konkrety i czasami może wyjść z tego ciekawa konwersacja. Ja jeśli już mam badoo to zazwyczaj zaczynam rozmowę tekstem: Mam pytanko... A jak dziewuszka odpisze to wymyślam na szybkości pytanie o jakiś konkret i najczęściej jest to jakiś żarcik 😁 Jak się spodoba to zazwyczaj rozmowa idzie płynnie dalej 👌 Jak nie to znaczy, że nie ma poczucia humoru i niech się ciągnie 😂 Spróbuj.
 2. Dobry temat, też się kiedyś nad tym zastanawiałem. Gdybym miał zdalną pracę to przeprowadziłbym się do 3city - zawsze chciałem mieszkać nad morzem. Lub na Podkarpacie, bo słyszałem, że to najzdrowsze tereny w Polsce, blisko natury. Ale też nie chciałbym żyć na totalnej wsi tylko gdzieś bliżej miasta. A już na pewno za nic w świecie nie chciałbym mieszkać w obcym kraju.
 3. No to chłopie się ciesz i nie szukaj na siłę problemów. Spotkać dziś młodą dupę, która nie szuka atencji w social mediach to sztuka.
 4. Takie są właśnie realne zdobycze faceta po 40, a nawet i trochę młodszego. A nie żadne hot 20-stki xD Bierzcie się bracia za młode dupy póki sami jesteście w miarę młodzi, z wiekiem zostaną wam samotne mamusie dawno po ścianie, sponiewierane przez innych facetów. A jak przyjdzie wam do głowy zakładać rodzinkę po 40-stce to krzyżyk na drogę.
 5. Do 40-stki 2-3 kawalerki na wynajem, a potem rentierstwo i seks turystyka po Azji.
 6. Najman już odpowiedział fame mma. O kasę powalczy w sądzie, może tam pójdzie mu lepiej niż na macie. Dostało się też Bońkowi i Borkowi, którzy mieli czelność go skrytykować xD Przy okazji pochwalił się, że dostał propozycje angażu od dwóch innych dużych federacji. Show must go on
 7. Najpierw szukasz innej niż wszystkie, a jak już znajdziesz, to podejmujesz ryzyko i masz nadzieję, że się nie pomyliłeś... Trochę takie kasyno w dzisiejszych czasach. Ale jak ktoś chce mieć rodzinę to innej opcji nie ma.
 8. No to obie są petardami, czyli ładne i mają to coś czego nie da się opisać. Kiedyś widziałem, że ktoś jeszcze połówki dodawał 😂 Na chuj się tak rozdrabniać?
 9. Tutaj bym się nie zgodził. Mamy miedź i podejrzewam, że zwykłemu Kowalskiemu z Zagłębia Miedziowego żyje sie lepiej niż temu z Polski B, gdzie nie ma przemysłu. Poza tym KGHM jest nieźle dojony i sporo zysku tej firmy trafia do budżetu państwa.
 10. Najlepsza skala: - brzydka - przeciętna - ładna - petarda (ładna, ale jakoś szczególnie cię kręci) Od 1 do 10 jest zbyt rozległe.
 11. I jedna i druga to oczywiste trolle. Co wpis to jakaś bajeczka/bzdura/absurd/kontrowersja/odmienna od większości opinia aby tylko wywołać sztuczną dyskusję czy dramę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.