Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

NoName

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  320
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

NoName last won the day on May 14

NoName had the most liked content!

Community Reputation

430 Świetna

About NoName

 • Rank
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Nieokreślona

Recent Profile Visitors

688 profile views
 1. Tak to właśnie jest jak się zapcha głowę pierdołami o szczękach, czołach i symetrycznych uszach 😆
 2. To pozostaje Ci ogarnąć sobie Roksankę 100-150 zł za numerek z miłą i ładną divą to nie wiele. Każda normalna laska nie da się ruchać za darmo, prędzej czy później będzie chciała związku. 😂😂😂
 3. Jak nie na żadnego punktu zaczepienia w jej zdjęciach czy opisie to zaczynam jakimś pytaniem. Często pytaniem, ale w formie żartu, który mnie śmieszy. Jak laska ma podobne do mnie poczucie humoru to już jestem w domu.
 4. O panie. Raz w życiu tak jadłem przez miesiąc i co prawda dociąłem ładnie, ale potem konsekwencją tego były zaburzenia odżywiania i kompulsywne objadanie się. Mały brykał mi na widok lodów i ciastek Wychodziłem z tego kilka miesięcy. Musisz chyba ważyć z 60 kg i nie być zbyt aktywny fizycznie skoro dobrze Ci się na takiej kaloryce funkcjonuje.
 5. Nie było dobrej atmosfery, luzu, humoru, emocji, byłeś zbyt nachalny albo po prostu nie spodobałeś się pannie z wyglądu lub trafiłeś na cnotkę niewydymkę, która chce czekać z tym do ślubu.
 6. Fajnie, fajnie się to czyta. Większość nie skorzysta. Większość jest stworzona do jebania na etacie, a nie do kombinowania na własną rękę.
 7. Raczej to Ty będziesz musiał się tłumaczyć skąd masz dochody. A usługi trenera personalnego to nie prostytucja, która nie jest opodatkowana
 8. Boom zaczął się jakieś 6 lat temu. Od tamtej pory ta branża mocno się rozwinęła. Kurs na instruktora zrobić łatwo, ale żeby zarabiać na tym większe pieniądze to przede wszystkim trzeba umieć pracować z ludźmi, a nie każdy się do tego nadaje. Do tego dobrze mieć fejm w social mediach, być rozpoznawalnym jak np. Big Majk. 9 k bez płacenia podatków ? To raczej nie przejdzie, US się doczepi. Takie osoby prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą.
 9. Też odnoszę takie wrażenie czytając Twoje spisy. Sorry nie mogłem się powstrzymać 🤣 Co do tematu. Ja lubię wszystko, nie ma ze mną problemu
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.