Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

HumanINC

Użytkownik
 • Content Count

  125
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

51 Świetna

About HumanINC

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Rolbot, oczywiście, że nie masz tutaj racji, i kolega @leto mówi prawdę. Tłuszcze są nie tylko w mięsie. Radziłbym poczytać na ten temat. Wielu atletów drastycznie polepszyło swoje wyniki, będąc w 100% na diecie roślinnej. Ze swojego przykładu mogę powiedzieć, tyle, że zamieniając na roślinne część swoich posiłków "białkowych" (mięso / nabiał -> fasola / bób / groch) czułem się dużo lepiej, aniżeli spożywając tylko mięso i nabiał. Aby chudnąć, trzeba być na deficycie.
 2. Jestem w pracy, którą lubię, robiąc to co lubię, dla ludzi dla których chcę to robić. Po pracy - slow life.
 3. Hej - ja znowu słyszałem, że orzechy bardzo wyjaławiają glebę - i posadzenie ich, to niezbyt dobry pomysł, jeśli nie ma się żadnego o tym pojęcia.
 4. Czołem Bracia, Piszę z prośbą o poradę. Miałem ostatnio drobny wypadek i zabrudziłem ścianę, tłustym olejkiem (zapachowym). Próbowałem wyczyścić to mydłem malarskim ale niestety nic to nie dało - plamy dalej są dobrze widoczne. Obawiam się, że może konieczne być powtórne malowanie. Ściana była malowana jakieś 1.5 miesiąca temu (sic!), i poprzednia warstwa malarska dobrze trzyma - sprawdzałem. Pytania: Czy muszę jednak zrywać starą powłokę malarską? Jak przygotować ścianę do ewentualnego malowania, aby dobrze przykryć te plamy? Mam mydło malarskie od Beckers - wystarczy? Kilka plam mam też na suficie, czy przygotowanie sufitu różni się czymś od przygotowania ścian? Pozdrawiam, i dzięki za wszelką pomoc
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.