Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Yalgor

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About Yalgor

 • Rank
  Kot
 • Birthday 10/12/1990

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Polecam książkę: "Sztuka obsługi penisa" napisaną przez Przemysława Pilarskiego i Andrzeja Gryżewskiego. Przeczytaj ja pierw sama, a potem daj jemu. Jest to rozmowa z seksuologiem, który objaśnia podobne sytuacje. Skąd one się biorą, dlaczego i jak temu zaradzić. Na prawdę warto. Szybko się czyta.
 2. Piąteczka. Co dokładnie? Można zawsze się czegoś od siebie nawzajem dowiedzieć, podzielić doświadczeniem.
 3. Mniej więcej cały proces od owocu kawy po filiżankę naparu. Pochodzenie, odmiana, obróbka, palenie, mielenie, zaparzenie. A na koniec delektowanie się napojem 😋.
 4. Książki Marka polecone przez wujka i kanały na YT. Pierwszy podejście do poznania natury kobiet było 8 lat temu, ale chyba byłem zbyt młody i niedoświadczony. Teraz widzę to bardziej wyraźnie.
 5. Serwus wszystkim użytkownikom. Mam na imię Jakub, 29 lat, mieszkam za granicą Polski, w południowych Niemczech. Od kilku miesięcy książki Marka i forum pomagają mi dojść do siebie po długoletnim związku. Moje zainteresowania to: wiedzą o kawie, wspinaczka, budowle hydrotechniczne (z zawodu i pasji) oraz muzyka. Jestem uzależniony od słuchania Trójki - Polskie Radio i szukam takich osób. Kiedyś paliłem, rzuciłem. Dużo piłem, rzuciłem. Jestem introwertykiem, więc niechętnie wychodzę do ludzi.
 6. Wszystkiego najlepszego (dla Ciebie) Ci życzę !!!! Przede wszystkim zdrowia fizycznego i psychicznego. Robisz na prawdę dobrą robotę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.