Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

ares

Użytkownik
 • Content Count

  159
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

158 Świetna

About ares

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Myślę , że kobieta się już tak nie stara . Nowy samiec na oku bez urazy (dwa razy dziennie nie chcę połykać ).
 2. Jeśli nie masz innej opcji na ruchanie i nie lubisz dziwek (oficjalnie płatnych) bo cała reszta to te z odroczoną fakturą do zapłacenia to idź. Jednak pamiętaj zero emocji tylko bolec przód tył , góra dół. Zrób to jak z szmatą wyżyj się i zakończ raz na zawsze:) Rozstaliście się jak to napisałeś jak cywilizowani ludzi? Czyli jak? Cywilizowany człowiek jak coś kończy to kończy! Po co z nimi kontakt , macie dzieci , psa czy kredyty które razem spłacacie? Teraz masz szanse pokazać jaja i odmówić , pokazać , że cipka nie jest najważniejsza tak jak i ona nie jesteś dla Ciebie ważna. Twoja decyzja! Pozdrawiam:)
 3. Jedna piękna jak ze mną zrywała to za dwa dni biegała z innym nie pisałem do niej ale całą szopkę robiła na FB. Ja to szczęśliwa z nowym gdzieś mnie to ruszyło , ale nic z tym nie robiłem po dwóch ale tygodniach ja poznałem pannę i wtedy dopiero zaczęła się akcja Sms , telefony przez każdą możliwą formę próba kontaktu ze mną , żeby powiedzieć mi osobiście jaki to ja skurwiel (przypominam ona zerwała ze mną cytuje niezgodność charakterów) i jej głupie pierdolenie . Jak mogłeś poznać kogoś tak szybko , że już musiałem ją znać wcześniej. W przeciwieństwie do niej nie ogłosiłem całemu światu , że mam nową koleżankę. Dowiedziała się od swojej koleżaneczki przypadkowo spotkanej na mieście. Po co to wszystko piszę? Ponieważ uważam , że kobiety to najlepsze aktorki i zawsze chcą wyjść jak najlepiej z wszystkiego. Pozdrawiam:)
 4. Pan Bóg nierychliwy ale sprawiedliwy Czasem bawię się w Boga w końcu Ares to bóg wojny Mało kiedy odpuszczam. Zależy czy warto! Jest też powiedzenie "nie ruszaj gówna to nie będzie śmierdziało" , jednak czasami jak ktoś mi zajdzie za skórę to nie odpuszczę. Zemsta ma słodki smak. Pozdrawiam:)
 5. Liczyłem na inne zakończenie historii ;(. Może zrobisz jeszcze jeden odcinek? Przesłanie bardzo dobre. Pozdrawiam
 6. W jakiś sposób szuka atencji , szuka słuchaczy i tego by ją albo podziwiano , że ma dobre serce bo przepuści kogoś rzekomo w kolejce no i może potrzebuje , aby ludzie się nad nią w jakiś sposób litowali. Też spotykałem się z pewną Panią najpierw FWB , ale póżniej chciałem czegoś więcej wtedy w moją stronę padało tyle kłamstw , że już sam nie wiedziałem czy kłamie czy mówi prawdę. No i jest takie powiedzenie kłamstwo mówione powtarzane staję się prawdą;) Ja z moją wiedzą mimo fajne dupy i wyglądu olał bym temat, Ponieważ możesz się zarazić kłamstwem;) Pozdrawiam:)
 7. Kolego wszystko świetnie napisane z jednym Ale. Faceci też siedzą w laboratorium i też ryzykują , że nie założą rodzin i nie poznają kobiety przez to co robią. Mężczyzna z natury więcej ryzykuje stąd więcej osiągamy od kobiet. Podziwiam wszystkie panie które wkładają dużo trudu aby dojść do czegoś w życiu , niestety bardzo dużo z nich przez dupe do celu.... Jednak to co napisałeś pojedyncze jednostki osiągają sukces.Pozdrawiam:)
 8. @TuropKolego przeczytaj jeszcze raz proszę co napisałem. Kolega Leto napisał coś czym jest honor itp. Ja odpowiedziałem czym jest dla mnie temat zszedł już dawno w innym kierunku niż to , o co pyta założyciel tematu. Czy ja pisałem kto z kim lata i co robi? Nie rozumiem po co wrzuty o jakiejś szczypiorkowej mafii? Sam opisałeś w innym temacie , że jesteś po przejściach dragi wyroki bitki na osiedlach? Wyluzuj kolego nie mam zamiaru Tobie jak i nikomu innemu na forum przez internet czy w życiu wrzucać. Każdy jest kowalem swojego losu. Może i masz rację nie powinienem używać nie których stwierdzeń. Ale czasem prosto napisane rzeczy dochodzą do człowieka najbardziej. Mam 33 lata i na szczęście , gdy miałem problemy było parę osób które mi pomogły. Stąd moja gadka o honorze. Pozdrawiam.
 9. Koledzy @Baca1980 i @Turop nie siedziałem 20 lat to raz. Dwa skoro pisałem co to honor to opisałem w jakiej sytuacji trzeba go postawić przed szereg jeśli wchodzisz między wrony musisz krakać tak jak one. Jeżeli robisz różne głupoty to musisz liczyć się z konsekwencjami. Jeżeli wy dali byście się wydymać za wolność w Oświęcimiu to wasza sprawa tak jak napisał @JoeBlue lepiej umrzeć niż żyć na kolanach. I jeszcze jedno Baco , Turopie i szczypiorkowej mafii jak to nazwaliście to nie widziałem na oczy ale z wami w interes na pewno bym nie wszedł (skoro dla was kasa najważniejsza ) . W innym poście piszesz @Turop , że brakuje Tobie starego życia i szacunku ludzi z bloków , a mi piszesz o zasadach ? Skoro wiesz jak jest to przez , że jak napisałeś starzejesz się Honor zszedł na drugi plan czy jak mam to rozumieć. Pozdrawiam
 10. Wolał bym spróbować zabić SSmana lub zginać w obozie. Teraz ktoś napisze w sytuacji życia czy śmierci myślałbyś inaczej.Kiedyś miałem okazję zrobić bardzo dobry pieniądz , ale musiałem oszukać wspólnika. Nie zrobiłem tego (potem zarobiłem mniejsze ale też dobre pieniądze nikogo nie ruchając na kasę. Na psach też się nie sprzedałem w zamian za łagodny wyrok. Więc pojęcie i pisanie o honorze jest w moich oczach inaczej rozpatrywane.
 11. Honor jest bezcenny. Nie jeden dla paru złotych da dupy jak dziwka tracąc honor. Więc nie piszmy czy honor jest coś warty (ale wiem co miałeś na myśli) jednak musiałem to dodać od siebie.
 12. Kto nie ryzykuje nie pije szampana. Pierdol robotę nie ma co z podkulonym ogonem wracać , nikt nie wiedział co będzie ale miałeś czas skoro to ciężki sprzęt budowlany to branża się utrzyma. Szukaj roboty masz za co żyć nie ma co wracać do przeszłości idź do przodu. Powodzenia czas pokazać jaja raz rzucone słowo nie wymazuje się z dnia na dzień tym bardziej pracodawca , może wyczuć , że sie płaszczysz i może to wykorzystać. Powodzenia kolego łap wiatr w żagle i do przodu
 13. Kolego @Caverado coś mi się zdaję , że jeszcze nie miałeś tego pierwszego razu , a już szukasz wrażeń za granicą. Po pierwsze skoro wygląd się zmienił to dobrze ale teraz musisz na lokalnym podwórku trenować podryw kobiet. Trening , trening i jeszcze raz trening . Jesteś nowy na forum , a ja się już powtarzam , ale i Tobie powtórzę podejdź do 10 kobiet może i 9 da kosza ale 10 się uda. Po drugie skoro oprócz gier zainteresowałeś się (rekinami tępogłowymi) to czytaj dużo forum wiele ciekawych informacji znajdziesz na temat podrywu jak i traktowania tych rekinów. Po trzecie nie szukaj na siłę czy w Polsce czy zagranicą bo gdy szukasz zamiast być myśliwym możesz zostać JELENIEM. No i do sedna wiek nie ma znaczenia ja mam 33 i uwierz wiek nie ma wielkiego znaczenia na dzień dzisiejszy spotykam się z 21 latką. Więcej wiary w siebie i do boju. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.