Jump to content

Revolt

Użytkownik
 • Content Count

  219
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

329 Świetna

2 Followers

About Revolt

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A ja z checią pójde na kilka miesięcy jakby mnie wzieli,byłem na służbie przygotowawczej i dobrze wspominam,kilka miesięcy w jednostce i z miesiąc poligonu mógłbym na wiosne przeżyć.
 2. To jest dosłownie wschodnia dzicz,niczym się nie różnią od mongołów którzy w 45 szli i kradli zegarki albo zjadali mydło. Jak taki ukrainiec nie wie co to jest reklamówka,po prostu nie mieści mu się to w tej malutkiej przechlanej łysej bani.Ehh dla ich dobra powinniśmy otworzyć stare nie powiem co bo znowu bana dostane.
 3. Od ojebania kolby,posprzątanie po nocy chaty na błysk a potem od wypierdolenia z mojego domostwa.
 4. Po 2 soborze kościół się nadaje do utylizacji.
 5. Dobrze że w Polsce od kilku lat trwa odkłamywanie historii przez takich popularnych autorów jak Piotr Zychowicz.Prawda o armi krajowej i rządzie zagranicznym jest straszna.Bohaterowie?Nie nasi.
 6. A jakby tak zaadoptować Islam a konkretniej prawo szariatu do realiów środkowo Europejskich,czytaj przejść na islam ale tylko dla białych? Nie widzę tu żadnych minusów ale może ktoś mnie oswięci
 7. Jak to mówią ,,trzeba sie było inaczej urodzić'' a tak to możemy żreć gówno do końca życia podczas gdy rentier ma po 10-20 mieszkań.
 8. Jak widze rynek nieruchomości w Polsce, jak u mnie w miescie likwidują największa strzelnice w promieniu 100km,prezydent miasta to przyklepuje i deweloper zaczyna budowe kolejnych klitek za 400 tysięcy sztuka to budzi się we mnie bolszewickie bydle.I to normalna,naturalna reakcja.
 9. Szkoda Toxica,najlepszy Polski aktor porno ehhh.
 10. Potwierdzone info że niemieccy antifiarze są w warszawie i poznaniu
 11. I kogo proponujesz do przejęcia władzy w tej chwili? lewice?po?czy może psl?Konfederacje?
 12. Szkoda że dostałem jakiegoś bana na wrzucanie fotek bo bym wrzucił jak nasze kochane polki,poleczki rozpierdalają pomniki powstancow warszawkich https://ibb.co/rHYkqG0
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.