Jump to content

Nico

Użytkownik
 • Content Count

  240
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

249 Świetna

1 Follower

About Nico

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

503 profile views
 1. A ty bzykałeś kiedykolwiek? Odszedłeś w ogóle od kompa? Jak myślisz poradziłbyś sobie w Tajlandii z szonami? Czy siedzenie na dupie i prowadzanie sekty antyzwiązkowej to twoja misja?
 2. Bieda, bliska odległość do krajów dużo lepiej rozwiniętych, łatwość dostania się tam + nieporównywalnie wyższe zarobki sprawiły, że Polki wyjeżdżały i wyjeżdżają, aby zarabiać tam ciałem. Gdyby nagle rząd polski ułatwił otzymanie wizy na stały pobyt dla jakiś Filipińczyków to miałbyś napływ szonów z Filipin tych samych za które tutaj użytkownicy daliby się pociąć. No ty jesteś nawet za cienki, aby się o tym przekonać.
 3. Nigdy ich nie widziałem bo jest ich po prostu za dużo, poza tym strzeliłeś sobie w kolano tym przykładem bo Czeczeni to radykalni muzułmanie, a tamtejsze kobiety mają pozakrywane wszystkie części ciała i noszą chustę na głowie. Oni się słabo asymilują z lokalsami w obcych krajach, trzymają się w swoich grupach. Także podałeś przykłady z dupy
 4. Dobra teraz zauważyłem, że ostatnie zdanie powinno być innaczej sformułowane, może mieć gościa z każdego kraju na świecie, każdego faceta wiadomo, że nie. Natomiast nawet bardzo atrakcyjny egzotyczny facet może związać się z każdą nawet mało atrakcyjną Polką, wiem bo poznałem takie pary. @Mosze Red uwierz mi, że każdy dramatuzuje bo Polki to nasze rodaczki, gdybyś był Ukraińcem, Rosjaninem, Czechem, Tajem, Filipińczykiem pisałbyś innaczej ? W czym te kobiety z zagranicy są lepsze? w tym, że puszczą się dla was chętniej niż Polki? I one za to dostaną jeszcze pochwałę, a Polki zrobi
 5. A wiesz w ogóle o tym, że w zestawieniach atrakcyjności na świecie Polki stoją dużo wyżej od Polaka i zastanawiałeś się może dlaczego Polka miałby wybierać Ciebie 35 letniego przeciętniaka jak może mieć każdego gościa na świecie?
 6. Na pewno opinie polskich mężczyzn na temat tego, że duży % polek poleci na czarną dużą pałe czy arabów są mocno przesadzone, po prostu w ten sposób chcą im wbić jak największa szpilę, uznać je za mega płytkie i puszczalskie. To, że np. laska przesunie profil araba czy czarnoskórego, to pomyśli hihihi ciekawe czy mnie z nim sparuje i później nie odpisują albo piszą z ciekawości, ale bardzo bardzo rzadko dochodzi do spotkania. A historie to się samemu dopowiada, żeby brzmiały ciekawiej np. wyobraź sobie sytuacje na mieście idzie polka z czarnoskórym kolegą z jednego roku
 7. Laska prawie się wje*ała w islam, tutaj rozmowa z rodzicami partnera. Brittany Banks
 8. Aby związać się z anonimową atrakcyjną (nie żadną Miss, top modelkę) kobietą z kraju 3 świata, nie trzeba być żadnym chadem, możesz być nawet na emeryturze, ważne byś miał większość zębów, nie był bezdomnym, zarabiał minimum średnią krajową, wystarczy. Dla mężczyzn taka cudzoziemka jawi się jako wybawienie, a wielu przypadkach wychodzą z nimi jeszcze większe problemy niż z Polkami. Często komunikacja w takich związkach wygląda jak rozmowy dzieci z podstawówki, bo ktoś z pary nie opanował poziomu C1 i wtedy nie poruszysz bardziej ambitnych tematów. I wielu by chciało wy
 9. Z tego co mi wiadomo to osoby publiczne, a zwłaszcza Miss, top modelki itp. wyceniają się dużo wyżej niż anonimowe kobiety. Już Ci odpowiadam, Polacy mają ogromny kompleks niższości, zwłaszcza na punkcie zarobków. Przedstawię Ci to na przykładzie. Japonki są ładniejsze od Tajek, są od nich dużo bardziej inteligentne, lepiej wykształcone zarabiają od 5x więcej, nie są takimi szonami bo bardzo późno rozpoczynają współżycie seksualnie, więc dlaczego Polacy stawiają Tajki wyżej od Japonek? Bo są łatwiejsze,mniej inteligentne i przede wszystkim ma się nad nimi przewagę w zarobkach.
 10. Jedno drugiego nie wyklucza, a bardzo często powiela się wzorce z życia rodziców. Bo miał dwa miliardy więcej niż goście, którzy w danej chwili do niej startowali. I się uśmiechał. Tak, jesteś wyjątkiem. Tylko odpowiedz sobie na pytanie, czy gdyby istniał jakiś bardzo zamożny kraj latynoski (dysproporcja jak między Japonią a Kambodżą) to czy ty byś był godzien tam w ogóle polecieć czy obrałbyś ten sam kierunek Kuba gdzie zarabia się średnio 140 zł, a ceny są wyższe jak w Polsce?
 11. Ku*wa nie laska z kraju 3 świata odrzuci zapędy miliardera, związałaby się z nim nawet gdyby ten poruszał się na wózku inwalidzkim, bo jest biały i bogaty. Poza tym rodzina tej laski też zawsze stawiała na hajs, ojciec Hiszpan, ojczym Niemiec, to nie miała wyboru mając takie wzorce, natomiast wy Kowalskie nie zwiążecie się z taką Miss, na którą polują miliarderzy z całego świata, tylko na takie max 7/10 po przejściach z białymi przeciętniakami, będziecie ich kolejnymi. Poza tym @Zdzichu_Wawa piszesz, że masz partnerkę z Kuby z którą mieszkacie w Polsce, to dlaczego w godzinach 22-0
 12. Dlatego napisałem już dobrych kilka lat temu z podrywu w realu , ostatniego roku nie biorę pod uwagę z wiadomego powodu. Czyli wg. Ciebie trzeba być jak cała reszta i się nie wyrożniać? Dajesz sobie wtedy większe szansę na poznanie kogoś wartościowego. Pójście drogą na łatwiznę zawsze ma swoje drugie niekonieczne pozytywne dno. Gość, którego przywołujesz jest polskim miliarderem, który odziedziczył spadek po ojcu, do tego jest fotografem modelek, a pannę poznał podczas sesji zdjęciowej w Brazylii, a ta laska ogólnie mieszkała w Hiszpanii, gdyby nie ten miliarder
 13. Powiedz najprościej jak się da, normalnie zacznij rozmowę od Cześć, co u Ciebie słychać? - trochę z nią porozmawiaj, poflirtuj i na koniec powiedz, napisałem Tobie wiadomość na FB, ale nie dostałem odpowiedzi i ona zapewne powie, że nic nie dostała, to powiedz, żeby sprowadziła na messie zakładkę inne i tam je znajdzie.
 14. Nie mów jej czemu nie odpisałaś, bo to brzmi jakbyś miał do niej pretensje, a laska zapewne ma twoje wiadomości w zakładce inne i to już nie jej wina, że nie odczytała I że tam lądują.
 15. No są tylko dwie opcje albo Cię olała i nie chciała czytać co pisze ktoś nieznajomy albo twoje zaproszenie i wiadomości leżą nie odczytane w zakładce inne. Także w przypadku tej drugiej opcji kolejne wiadomości nic nie dadzą.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.