Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

benzoesan

Użytkownik
 • Content Count

  35
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

35 Świetna

About benzoesan

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

256 profile views
 1. Może zacznij od zedytowania postu. Przez ścianę tekstu raczej niewielu tu będzie chciało przebrnąć.
 2. @Ewka Jeśli mogę spytać- nie myślałaś, żeby przejść na np. wynajem kawalerki? Ceny są straszne obecnie, ale zaczynam wątpić, że mieszkając z obcymi można trafić w taki skład, żeby choć jedna osoba nie uprzykrzała w jakiś sposób życia. A w obecnym czasie wspólnego uziemienia coraz więcej rzeczy mocno daje się we znaki. Ja co prawda aż tak ciężkich akcji na koncie nie mam, choć niestety też jest co opowiadać. Od jakichś 5 lat wynajmuję, tak się złożyło, że zawsze były to mieszkania wynajmowane tylko przez dziewczyny. Jako świeżak w temacie byłam przekonana, że skoro same dziewczyny to będzie czysto, spokojnie i bezproblemowo. Oj, jakże mocno się pomyliłam. Trafiłam mi się raz jedna, która oprócz wykazywania agresji, gdy miała zły humor, wszystkie możliwe zakątki wspólne znaczyła swoimi włosami. Miała charakterystyczny kolor farby, więc od razu było wiadomo czyje. Nawet jej liczni nocni towarzysze przychodzący na zmianę nie zapadli mi w pamięć tak, jak te okropne kłaki. Nie wiem, jak to robiła, ale znajdywałam je nawet w swoim świeżo przygotowanym jedzeniu. Była też jedna, która mimo umowy, że nie gościmy obcych bez poinformowania reszty, ukrywała swojego chłopaka przez 2 miesiące, bo musiał wynieść się ze swojej stancji i szukał innej. Pokapowałyśmy się dosyć szybko, bo jej wygibasy zacierania śladów jego obecności były dosyć żenujące. Potem jak przyszło do zapłaty wyższych niż zwykle rachunków to się wszystkiego wyparła i nie chciała za niego dokładać. To tak w temacie kłótni o pieniądze
 3. Nie pisałam, bo i nie miałabym do kogo. Zresztą jeśli ktoś na co dzień radzi sobie sam, to dlaczego teraz miałoby być inaczej?
 4. Cześć, Jak długo przyszło Wam w życiu dzielić mieszkanie ze współlokatorami? Co zadecydowało o ostatecznej wyprowadzce? Macie jakieś szczególne wspomnienia? I czy według Was jest czas, do którego "wypada" się usamodzielnić i przejść na samotny wynajem/kupno/cokolwiek?
 5. Co więcej niektórzy tu ciągle utrzymują, że głupie kobiety chcą chadów (przepraszam za wyrażenie, wiem, że już boli w oczy), mimo że sami w co trzecim poście żalą się na swoją beznadziejność lub to, że odrzuciła ich babeczka "9/10", a na taką "5/10" to fuj, czasu tracić nie będą. PS Wyjaśni ktoś, dlaczego w tym systemie ocen 5/10 uznawane jest za słabe, skoro według zasad matematyki powinno właśnie oznaczać "przeciętność", czyli totalnie wypośrodkowaną dziewczynę spośród mijanych na ulicy?
 6. Albo raczej: czy my spełniamy wymagania tego, kto spełnia nasze.
 7. Jak mówi staropolskie przysłowie "gdy sparowani płacą, single się bogacą", więc dzisiejszego wieczora pracuję. Ale dla wszystkich obchodzących - wszystkiego najlepszego
 8. @Adrianoob Co za szlachetne podejście @alfa_sralfa chyba chciał Ci przekazać, że nie dla każdego prokreacja jest głównym celem egzystencji
 9. Niestety widzę ten trend, zresztą kiszenie się w związkach, byle tylko być z kimś, to zjawisko nie tylko po 30ce, występuje już wśród młodszych, a przecież jeszcze niby mają wybór i możliwości, bez presji na ustatkowanie się. Jednak ja to odrzucam jako "normalne", chcę zachować swój idealistyczny światopogląd. Pomijając te udane pary, to wieloletnie związki bez polotu dotyczą osób, które nie potrafią być same, bez partnera są jakieś takie.. nieporadne życiowo lub z wygody wolą być nieszczęśliwe byle sobie spokojnie przedryfować przez życie. Takimi ludźmi, o ile mogę, staram się nie otaczać.
 10. Ja się nie zaśmieję, bo jestem tego samego zdania. Prawdziwe życie to inny wymiar niż to, co się dzieje w sieci. Oczywiście biorąc pod uwagę związki, a nie jednorazowe epizody. Normalni ludzie nie są ze sobą z powodu wyglądu, tylko przede wszystkim dlatego, że mają jakiś tam wspólny język i tematy do rozmów. W związku jednak spędza się razem trochę tego czasu, więc ciężko mi uwierzyć, że jedna strona miałaby w tej relacji tę drugą tylko oglądać jak obrazek, "bo ładna z niej osoba". Szkoda czasu.
 11. Tak jak wspomniał @leto opieranie się na "bo ja znam" jest mało reprezentatywne. Ja na przykład prawie nie znam mężczyzn-singli, wszyscy zajęci, a po stronie kobiet pół na pół. Zależy od środowiska.
 12. @Gromisek Na pewno z marnego żartu wypowiedzianego przez urodziwego osobnika zaśmieje się więcej osób niż gdy usłyszą go od tego smutnego przeciętniaka Ale to może wynikać z tonu wypowiedzi i pozycji w grupie. Urodziwa osoba zaczyna być świadoma swojej przewagi już w wieku dziecięcym, kiedy dostrzega, że inne dzieci chętnie się z nią bawią, nauczyciele są dla niej łagodniejsi i ogólnie ma jakoś łatwiej. Wtedy zaczyna się kształtować jej samoocena, pewność siebie. A ludzie lubią osoby pewne siebie. Podświadomie zresztą chętniej spędzamy czas z tymi ładnymi niż brzydkimi. W efekcie w życiu dorosłym mamy osobę, która przyciąga do siebie innych, jest w centrum uwagi. Taki efekt kuli śniegowej czy jak to się tam nazywa.
 13. To zależy, co rozumiesz przez "ekstra laskę". Dla jednych ekstra jest zrobiona pani z instagrama, dla innych pani nerd grająca w gry i nosząca koszulki z logiem zespołu metalowego. Na pewno kluczowe są też okoliczności poznania. Jeśli odbywa się to przez Tindera czy inne tego typu wynalazki to raczej wygląd jest pierwszym kryterium i choćbyś miał najzłotsze serce, to na zdjęciu tego nie zobaczą i na wstępie pewnie odrzucą. Także raczej okazji do super autoprezentacji nie będzie. Jeśli odbywa się to bardziej naturalnie, przez znajomych na wspólnych spotkaniach czy na studiach, to szanse, że oczarujesz swój obiekt charakterem mimo nienajlepszego pierwszego wrażenia wizualnego rosną. Głównie dlatego, że w ogóle będzie okazja do jakiejś interakcji.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.