Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Chadeusz

Użytkownik
 • Content Count

  240
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

364 Świetna

About Chadeusz

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Contact Methods

 • Website URL
  https://youtu.be/GZkJ_NzwkeE

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

877 profile views
 1. Liczy się wyłącznie długość nóg w stosunku do korpusu. Nie jest istotne czy kobieta ma 160 cm wzrostu czy 180 cm wzrostu. Wyobraź sobie sytuację gdzie kobieta mierzy 2 metry, a jej nogi są tej samej długości co nogi modelki, która ma 180 cm wzrostu. Czy nadal można powiedzieć, że 2 metrowa kobieta ma długie nogi? Według mnie nie, dlatego właśnie, że najważniejsze są proporcje. Patrząc na człowieka oceniasz go wizualnie jako całość i nie mierzysz jego nóg metrówką, żeby sprawdzić jaką długość nóg posiada. Tak więc można mieć i 2 metry wzrostu i krótkie nogi. Pozwól, że zobrazuję to na przykładzie. Aktorka Olivia Wilde - wzrost 171 cm Hailey Bieber żona Justina Biebera - wzrost 171 cm (niektóre źródła podają, że może być niższa ok. 168 cm). Jak widzisz 2 kobiety o podobnym wzroście, druga prawdopodobnie nawet niższa niż pierwsza. Olivia bardzo długi korpus i krótkie nogi. Hailey krócikutki korpus i dzięki temu długie nogi. Masz złe obserwacje. Wszystkie najlepsze modelki, które chodzą po światowych wybiegach mają min. 180 cm wzrostu i odpowiednie proporcje czyli krótki korpus i długie nogi. Przykładów nie będę wklejał bo jest tego od groma w sieci.
 2. Niestety nie zawsze wysoki wzrost musi mieć przełożenie na długie nogi. Przede wszystkim liczą się proporcje. Nogi muszą być zdecydowanie dłuższe w stosunku do korpusu. Wtedy nawet kobieta, która ma 160 cm wzrostu optycznie będzie miała długie nogi. Kopulowałem z kobietą z Tindera (ONS), która miała 180 cm wzrostu, ale miała również długi korpus i kiedy została rozebrana nie było tego efektu wow. Na poniższym obrazku zostało to dobrze wyjaśnione. Najlepsza proporcje to A.
 3. Me gusta. Lubię wysokie dupeczki 🙂 Jeśli nadrabiasz czym innym np. masz zgrabne ciało, wąską talię i szerokie biodra + duży wytrenowany tyłek to nie rób cycków. Jak widzę, że kobieta nie ma kompleksów na tym punkcie to mi to też nie przeszkadza.
 4. @Januszek852 skąd pochodzi Twój avatar? To zdjęcie z jakiegoś filmu?
 5. 😂 Moja himalajka nigdy by mnie nie obgadywała za plecami. Ostatecznie wystarczy pogadać. Kłamstwo ma krótkie nogi, a w kolejce czekają już inne Panie. Tinder to głównie ONS. Większość Pań nawet nie zna mojego prawdziwego imienia i nie wie czym się zajmuję. Mogą sobie obgadywać do woli.
 6. Pizdowatość w przypadku zdjęcia nr 1 nie wynika z samej stylizacji, tylko zbyt dużego wymuskania mężczyzny. Nie ma tu miejsca na żaden błąd czy spontan. To tak jak z brodą. Jak przytniesz ją z niemal laserową precyzją będziesz po prostu wygląd dziwnie, nienaturalnie. Reszta mężczyn ze zdjęć również jest przesadnie wymuskana np. farbowane włosy lub po prostu mają pizdowaty styl i wygląd. Nie ma tu męskiej energii. Wystarczy wybrać do związku normalną kobietę bez zaburzeń, na pewno nie po psychologii, i która wie co to jest intymność. Natomiast żeby poruchać nie muszę wchodzić w związek, od tego jest Tinder, więc z tym celibatem trochę przesadzasz. W takim razie pokaż jak według Ciebie wygląda źle i dobrze ubrany mężczyzna. W tym rzecz, że przesadnie wypieszczony facet pizda style i tak przy nawet źle ubranym real man style będzie wyglądał mniej męsko. Na zdjęciach to może i fajnie wygląda, ale gdyby stanęli obok siebie na ulicy to ten drugi przysłoni go męską energią, a ten pierwszy będzie wyglądał przy nim jak męska więzienna prostytutka.
 7. Nigdy nie zrozumiem jak można być w związku i jednocześnie obgadywać tą osobę w towarzystywie obcych ludzi. Również rzadko widuję niezadbanych mężczyzn na ulicach. Pewnie kwestia miejsca zamieszkania. W mniejszych miastach pewnie wyglada to nieco inaczej. Mężczyzna nie musi dbać szczególnie o wygląd, aby podobać się topowym kobietom 10/10. Liczy się przede wszystkim wzrost, budowa ciała i męska energia. To co taki mężczyzna ma na sobie nie ma żadnego znaczenia, oczywiście w granicach rozsądku. Przesadne dbanie o siebie może natomiast przynieść efekt odwrotny do zamierzonego. Pizda style 1: Pizda style 2: Pizda style 3: Pizda style 4: Pizda style 5: Real man style:
 8. Przede wszystkim królem kulturystyki był Arnold. Ronnie nie ma nic wspólnego z kulturystyką. Jego sylwetka to efekt uboczny stosowania HGH i ogromnych ilości insuliny. Stosowanie tych i innych niedozwolonych środków dopingujących w nieludzkich ilościach spowodowało u niego przerost organów wewnętrznych w jamie brzusznej, a jego ciało zaczęło wyglądać wręcz karykaturalnie. Kobiety nie pasjonują się męską kulturystyką, tylko ewentualnie kulturystyką kobiet i bikini fitness. Tak więc, albo obejrzałaś jeden film o Colemanie na YT i od tego momentu zostałaś fanką kulturystyki, albo Twój stary, który uczęszczał na osiedlową siłownię w przerwach na jedzenie kurczaka z ryżem i oliwą z oliwek opowiadał Ci kolorowe historie związane z "królem" kulturystyki, które zasłyszał od innych bywalców piwnicznych siłowni, a wtedy Ty przejęłaś po nim pasję do tego sportu 🙂 A tak wyglądał prawdziwy król:
 9. Podobnie mają mężczyźni. Nawet opisywałem tu na forum moje wymagania.
 10. Zastanówmy się kim może być @Colemanka. Nazwa konta pochodzi od amerykańskiego nazwiska emerytowanego już kulturysty Ronniego Colemana co potwierdza także zdjęcie dodane w avatarze. Nie oszukujmy się, jaka normalna w miarę młoda kobieta przed 30-tką utworzyłaby konto o takiej nazwie i w jakim celu? Takie konto mógł założyć jedynie mężczyzna po 30-tce, w dodatku entuzjasta kulturystyki z początku 21 wieku, który prawdopodbnie sam coś trenuje i ma IQ w przedziale 80-90. @Colemanka czekam na wyjaśnienia.
 11. Zacznijmy od kluczowego pytania. Ile ma lat ta niewiasta?
 12. Cześć. Wpadajcie śmiało z koleżankami do mnie. Mam duże mieszkanie w centrum. Najpierw ogarniemy beforek, napijemy się drogiego alkoholu i posłuchamy dobrej muzyki. Później zrobimy rajd po najmodniejszych Pubach i Cocktail Barach w stolicy. W większości są już otwarte, w dodatku przychodzi jeszcze mało ludzi więc nie trzeba robić rezerwacji 🙂
 13. 1. Wejdź na Pornhub 2. Wpisz w szukajce "perfect blowjob" 3. Obejrzyj co najmniej kilkanaście filmów 4. Podejrzyj różne techniki wykonywamia fellatio 5. Przetestuj je na partnerze
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.