Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Inny_

Użytkownik
 • Content Count

  2
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About Inny_

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć wszystkim Forum znalazłem już jakiś czas temu poprzez wpisanie w google jakiegoś problemu. Jestem raczej pasywnym forumowiczem jak to się mówi "lurkuje", choć czasem w jakiejś w kwestii też się wypowiem.
 2. Hej, Nieco wiem coś w tym temacie, swój pierwszy raz miałem jakoś w wieku 22 lat z divą. Ciśnienie było już tak duże, że nie było innego wyjścia jak pójście do divy. Było tak, że waliłem kilka razy na dzień jeszcze przed tym jak postanowiłem, że idę, ale jak już postanowiłem to chęć na masturbację mi przeszła na jakieś 1-2 tygodnie zanim doszło do wizyty. Stres był i to spory, największy chyba z wybraniem numeru i umówieniem się (jakieś 2h siedziałem nad telefonem), ale na samym spotkaniu już jakby mniejszy. Z perspektywy czasu widzę, że nie ma co się stresować tylko zadzwonić, umówić się i iść. Tak jak już ktoś wcześniej napisał opcja z masażem jest chyba najlepsza jak na pierwszy raz, najpierw masaż do oswojenia się z ciałem kobiety, a potem może coś więcej. Na koniec dodam, że nie żałuję wizyty, w końcu zasmakowałem tego mitycznego seksu 😉 Ja ze swojej strony polecam taką metodę, ale niech każdy sam ustali tą granicę, kiedy to zrobi to z divą.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.