Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

PandaWielki

Użytkownik
 • Content Count

  37
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralna

About PandaWielki

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Lexmark82 Miałem dwie partnerki, jeden związek, drugi raczej nie. Wchodzić z nią w seks relacje? Czy to mnie zdołuje, jeszcze bardziej?
 2. Dodam wam że w środowiskach katolickich, jest cała masa nieudaczników którzy latają za wszystkim co się rusza. Czasami mają dobrą prace jak inżynier czy informatyk.
 3. Ciągle gada o tym się chcę wyjechać, popracować, o wyjściu za mąż powiedziała że dopiero po 30, pozna w środowiskach katolickich. @Czarls Najgorsze że to zwykli frajerzy, bez wykształcenia, pracują fizycznie jest miła i ciągle do niej piszą, ona odpisuje bo jest miła, mówi ze to koledzy.
 4. @dyletant Mam coś takiego że w pewnych kobietach szaleńczo się zakochuje, trudne dzieciństwo, zawsze marzyłem o rodzinie. Poza tym tym nie jestem typem gościa który jakoś nie bardzo podoba się kobietą. Dziewczyny mnie poniżały w szkole i na studiach. mam chyba zespół DDD, czy jakoś tam. Praktycznie nie ma oszczędności czy majątku. Panie takie osoby odpowiednio traktują. @Lexmark82 Znam ją bardzo dobrze, wygląda jak modelka, wysoka szczupła, piękna twarz, do tego zabawna, chyba sama nie wie czy chcę zostać w Polsce. Podobno miała 11 facetów, ale nie uprawiła z nimi seksy tradycyjnego tylko seks oralny i inne rzeczy ma 23 lata.
 5. @Conrad Nie, dawna znajoma za którą zawsze latałem która ma rodzinę z USA, podejrzewam że chcę tam pracować jako bibliotekarka. Ile w USA zarabia bibliotekarka? Z lekarki zrezygnowałem jak ona znowu do mnie napisała. Lekarka też za mną chyba nie tęskni bo nie piszę. Teraz jestem w mega złym nastroju, ta zima, siedzę w domu, co powiedzieć w sobotę bibliotekarce? że pojadę z nią do USA? Wiecie co jest najgorsze? że piszą do niej jacyś frajerzy, gorsi z wygładu ode mnie, przegrać z dobrym goście to ok, ale jakby frajer mi odbił dziewczynę to bym czuł się jak by mnie ktoś okradł.
 6. Z panią lekarką temat zakończony, trochę dlatego że przez ostatnie tygodnie latałem za moją znajomą w której jestem szaleńczo zakochany, ale ona mi napisała żebym nie robił sobie nadziei, może być to sprawa tego ze ma w USA rodzinę i chce tam wyjechać. Mamy spotkać się w sobotę. Jeszcze w nikim nie byłem, chyba tak zakochany jak w niej. Ile zarabia bibliotekarka w USA?, bo mówiła że tam może dostać prace. Ona w Polsce chcę się chyba tylko zabawić, ja natomiast się w niej tak zakochałem. Co z tym wszystkim zrobić?
 7. Witam, często zdarzają mi ostatnio rozstania, dostaje kosza. Wszystko to strasznie boli, i mam depresje jak sobie z tym poradzić? Czuje taki silny ból, zastanawiam nad psychologie, czy to pomoże. Co wam pomagała, gdy rzuciła was super dziewczyna w której byliście szaleńczo zakochani?
 8. Kobiety są w tej kwestii często głupie. Co z tego że ktoś zarabia 15 tys. jak kobieta dostanie z tego może 2 tys. Czy nie lepiej mieć faceta który ma 5-7 tys. i oddaje większość. Ja pomimo że zawsze zarabiałem mało to kupowałem najlepsze prezenty, kolacje niż ich dużo bogatsi faceci potem. Wiem teraz, że to głupota, ale wtedy taki byłem. Rozsądne dla kobiety jest znalezienie takiego jakim ja byłem wtedy, a nie szukanie cwaniaka który zarabia 15 tys. ale i tak z tego jej nie da. Jest różnica pomiędzy tym co facet posiada i tym czym się chcę dzielić. Kobiety zdają się tego nie dostrzegać.
 9. @jankowalski1727 Ale szacunek dla niej że chociaż do 30 lat, nie puszczała się w pełni, pomimo działania na tego typu portalach.
 10. @jankowalski1727 Jak ją poznałeś? Długo chodziliście?
 11. @jankowalski1727 W organizacjach katolickich jest grupa kobiet w wieku 25- 30 lat która czeka z seksem do ślubu. Oczywiście ze nie należny się przejmować. W tym czasie rozwijam temat z inną dziewczyną.
 12. @jankowalski1727 1)Zgadzam się że lekarze to specyficzna grupa ludzi. Większość młodych lekarzy czy też studentów uważa się za inną klasę ludzi, to poczucie wyższości, maluje się na ich twarzy, ale nie wszyscy tacy są. Trzeba pamiętać że lekarzami w dużej części zostaje grupa ludzi, która chcę sobie tym udowodnić że są lepsi od innych. 2) Jestem idealistą ale nie tak strasznym jak kiedyś. Porę mocno nie udanych związków, trochę mnie z tego wyleczyło. Nie nastawiam się też jakoś super do tej relacji. Wiem, że z tego najprawdopodobniej nic nie będzie. Ale jest w wielu organizacjach katolickich i jest tam dużo lekarek, prawniczek, studentek muzyki, czyli panien z dobrych domów. Po prostu zastanawiam się czy będąc biednym, mam szanse na trwały związek z bogatszą kobietą. 3) Z uprawianiem seksu nic raczej nie będzie. Ona od razu zaznaczyła że nie szuka tego typu racji i takie rzeczy to po ślubie. Myślę, że masz w pewnym sensie racje - mam wiele zainteresowań, czytam bardzo dużo książek, pracuje w biurze. W przyszłości zamierzam otworzyć własną firmę, ale czy mi się powiedzie to jest nie pewne. Może będę pracowała za jakieś marne pieniądze, natomiast te dziewczyny mają pewne zawody i pieniądze od swoich rodzin
 13. @nickname Ale może chyba brać jakieś dodatkowe płatne dyżury?
 14. @Mosze Red Znasz związek lekarki z jakimś zwykłym gościem 4tys - 5tys? Czy też innej dużo bogatszej kobiety z zwykłym facetem? @nickname Ostatnio chyba dostali jakieś podwyżki, poza tym czy lekarz bez specjalizacji może dorabiać prywatnie?
 15. @nicknamePowiedziała że ma rodzinę w USA ale zdecydowała że zostaje w Polsce. Czyli ile zarabia na tej specjalizacji?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.