Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Andreff

Użytkownik
 • Content Count

  141
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

54 Świetna

About Andreff

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Autor tekstu dr.Stanley Jacob (Jacob Laboratories z Portland, OR) DMSO (dimetylosulfotlenek) stosowałem osobiście i działa OK. Fragment tekstu z linka: "Dimetylosulfotlenek jest substancją o silnych właściwościach antyoksydacyjnych i przeciwzapalnych, której korzystny wpływ na organizm ludzki jest związany z [2,12]:- zmniejszaniem obrzęku i procesów zapalnych związanych z uszkodzeniem urazowym lub chorobowym tkanek,- poprawą zaopatrzenia w krew w miejscu zastosowania,- obserwowanym działaniem bezpośrednio stymulującym gojenie się ran,- działaniem przeciwbólowym wynikającym z blokowania włókien czuciowych nerwów przewodzących ból." Link: https://www.dietmoderators.com/DMSO.html Obszerna bibliografia na dole strony linka, źródła naukowe.
 2. Szacun, Bracie, Z ust mi to wyjąłeś. Po raz drugi Szacun, za Twoje posty napisane bez błędów - to chlubny wyjątek na tutejszym forum.
 3. Jako projekt, wygląda optymistycznie. Mam już swoje lata, wiele podobnych, mających uzdrowić gospodarkę projektów widziałem, i prawie zawsze istniała dość duża rozbieżność między teorią , a praktyką. Projektodawca - w zasadzie teoretyk, chciał dobrze, a wykonawca - grupa ekspertów, ustalająca treść przepisów wykonawczych i ustaw, przekłada teorię na praktykę na zasadzie "by wilk był syty, i owca cała" co jest trudne już z założenia. Poszczególni eksperci są ludźmi, i jako tacy mogą mogą ulegać tzw. "naciskom" innych tzw. "wpływowych" ludzi. W związku z powyższym, może zaistnieć różnica - jak duża, okaże się w treści projektu, który zostanie zatwierdzony.
 4. Następna informacja, już nie wiem w którą mam wierzyć, a w którą nie: https://fakty.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/polska/news-ministerstwo-zdrowia-i-nfz-obalaja-mity-o-koronawirusie,nId,4379186
 5. Stabilizacja, jest to stan przejściowy pomiędzy kolejnymi wojnami. Tak było, jest i będzie.
 6. W linku poniżej, masz kompletną wiedzę na ten temat, wielokrotnie skorzystałem, polecam. https://www.mgsm.pl/pl/
 7. To co Tomko zamierza jest jak najbardziej konstruktywne. A tobie, Bracie, przydałoby się lusterko i odrobina samokrytycyzmu.
 8. Najprawdziwsza prawda - że tak to określę. Mógłbym z pamięci podać co najmniej kilkadziesiąt nazwisk takich przedstawicieli narodu, a po kilku chwilach zastanowienia, jeszcze kilkadziesiąt innych - z autopsji, a w tzw mediach to już niezliczona ilość.
 9. Piwo domowe - BETTER BREW IRISH STOUT. Wyprodukowane własnym sumptem, kompletny zestaw z Allegro, proces produkcji włącznie z przepisowym leżakowaniem ok.4 miesiące. W butelkach, ok.120szt. zakapslowane, wyjęte pod koniec z chłodnej piwnicy. Trzeba poety aby opisać smak i zapach. Różne piwa piłem, przedostatnio Heweliusz, bardzo dobry - lecz to moje domowe to boski nektar, nie da się z niczym porównać.
 10. Nóz? Pałka? Nie, to jest niebezpieczne nawet dla użytkownika, który nie ma wprawy w posługiwaniu się tego typu narzędziami. Ja, jak już muszę, używam tasera, w liczbie dwie sztuki. Z latarką i alarmem w jednej obudowie. Trochę kosztuje, lecz uszczerbek na zdrowiu, w razie konfrontacji ,prawdopodobnie kosztowałby mnie dużo więcej. Raz tylko musiałem użyć, działa skutecznie nawet przez grube ubranie. Oczywiście wszystko legalnie - do natężenia prądu poniżej 10mA zezwolenie nie jest potrzebne - tylko dowód osobisty,czyli wiek18+
 11. Zamiast wstępu do artykułu cytuję dwa posty czytelników n.w. linka -" różnica w zadłużaniu się kobiet i mężczyzn i kobiet jest podstawowa kobiety zadłużają się na swoje wydatki a mężczyźni zadłużają się na wydatki kobiet." i "Gdy miałem kobietę byłem goły i wesoły aktualnie jestem sam i czuje że żyje!! Polecam samotne życie i cieszenie się z życia!!"https://biznes.interia.pl/finanse/news-plec-piekna-i-pieniadze-kobiety-to-finansowe-pesymistki,nId,4366196
 12. Całość tego postu którego fragment zacytowałeś, powstał na podstawie zarchiwizowanych licznych nagrań monitoringu, a przedstawione przeze mnie podtematy w punktach, to moje końcowe wnioski. Poza tym, nie mam najmniejszego zamiaru wyjaśniać szczegółów związanych z tym tematem. Można wierzyć na słowo, lub nie. Rozszerzeniem tego wątka, były rozmowy z moimi znajomymi, a w niektórych przypadkach nawet z ich córkami (wiek 12-17 lat) za zgodą rodziców oczywiście, ale nie w obecności ich matki i ojca. To taka moja prywatna statystyka, więc mam swoje zdanie.W statystyki przedstawione w tzw. mediach nie wierzę, ponieważ czasami wiem na czyje zlecenie i w jakim celu były opublikowane. Nigdy nie są prawdziwe w 100% - napisałeś "spada procent" a ja rozumiem że 1% spadku... 15-16 lat to są młode, ale dla Ciebie lub dla mnie. Wśród osób w przybliżonym wieku, powiedzmy 12-17 lat obowiązują inne kryteria, raczej byłbyś zdziwiony lub nawet zbulwersowany gdybyś wiedział jakie... Congratulations
 13. Mam trochę inne zdanie na ten temat, ponieważ u mnie w firmie są takie przypadki, więc z autopsji... Nie chcę mieszać...
 14. Jesteś nieuważny, nie przeczytałeś ostatniego zdania w moim poście Poza tym gdybyś się choć trochę znał na astronomii, wiedziałbyś że to co napisałem, to są bardzo prawdopodobne procesy a nie science-fiction. Jeszcze dodatkowo, było wspomniane o jaskini, a to jest właśnie moja jaskinia na zasadzie "wolnoć Tomku w swoim domku" no i co?
 15. W razie wystąpienia u mnie chandry, czy innego bólu dupy, kasuję ten problem w czasie kilku minut, bez potrzeby zmiany długości i szerokości geograficznej. Siedząc wygodnie na mojej wersalce, zapalam kadzidełko o odpowiednim zapachu, i włączam intensywne myślenie o gwiazdozbiorze Oriona, a konkretnie o gwieździe Betelgeza. Niedługo (w skali astronomicznej ) wybuchnie jako supernowa, i w ekstremalnym przypadku, rozbłysk promieniowania gamma może być skierowany na nasz układ słoneczny, i wtedy zostanie spełniona, stara łacińska maksyma: "pulvis es et in pulverem reverteris". Ewentualnie myślę co będzie, jeśli niedługo (w skali astronomicznej) Mgławica Andromedy, zderzy się z naszą Drogą Mleczną i tu popuszczam wodze fantazji, ponieważ istnieją tysiące teorii co wtedy będzie się działo. I moja tysiąc pierwsza. Kadzidełko jeszcze się żarzy, intensywny zapach sandałowca dominuje w pokoju, i wkrótce następuje u mnie soft-reset, a urządzenie myślące, umieszczone w górnej części mojego organizmu, informuje o braku jakichkolwiek problemów. Nadmieniam, że jednym z moich hobby jest astronomia i astrofizyka, i mam dobre wyobrażenia na temat powyższych procesów. Wiem, jestem nienormalny, nie musicie mnie o tym informować.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.