Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Kawaler do wzięćia

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Donations

  5.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About Kawaler do wzięćia

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No dzień dobry, wiem że wielu z was jest fanami p. Kononowicza. Od pewnego czasu wygląda na to, że p. Krzysztof nieświadom swojej choroby powoli gaśnie i odchodzi od nas. Może by tak zorganizować się jako społeczność zgromadzona wokół forum, ustalić jakie służby w Białymstoku powinny pomóc p. Krzysztofowi i bombardować je zgłoszeniami o złym stanie zdrowia niedoszłego prezydenta? Spójrzcie na filmik który linkuję, on jest umierający.
 2. Niestety Panowie, był to tylko wynajmowany pokój więc dałem za wygraną. Jestem w trakcie wyprowadzki.
 3. Nie znają, ale mnie obowiązuje prawo i nie mogę grać nieczysto
 4. Hej Bracia, Od pewnego czasu wynajmuję wraz ze znajomymi mieszkanie od przemiłej pani. Kilka miesięcy temu zamieszkali nad nami obywatele zza wschodniej granicy, panowie od niedawna zaczęli być bardzo głośni. Głośne rozmowy przy gorzałce i i głośna muzyka to standard po godzinie 22:00. Dziś zgłosiłem po raz pierwszy sprawę na 112, interwencja policji uciszyła ich tylko na trochę, machnąłem na to teraz ręką i nie dzwonię drugi raz na policję. Zapewne sytuacja będzie się powtarzać i panowie nie będą sobie nic robić z interwencji. Tu pojawia się do was Bracia pytanie - jakie kroki mogę podjąć żeby rozwiązać tę sprawę? Poprosić właścicielkę mieszkania w którym mieszkam o interwencję w spółdzielni mieszkaniowej i skontaktowanie z właścicielem mieszkania gdzie przebywają uciążliwi osobnicy? Zależy mi na waszych konkretnych radach, nie stać mnie na silnorękich i wolałbym żeby sprawa potoczyła się w cywilizowany sposób. Jak mogę się ich pozbyć?
 5. Szanowni Bracia, miło mi przywitać się z wami. Mam na imię Wojtek, audycji Marka słucham od 2017 roku, co ciekawe trafiłem na nie po którymś z filmów p. Popko (proszę mi nie mówić, że nic nie dzieje się bez przyczyny). Ogromnym przeoczeniem z mojej strony jest literówka w nick'u, czy mógłbym poprosić kogoś kto ma taką możliwość o zmianę nicku na poprawnie pisane "Kawaler do wzięcia"? Z osobistych wynurzeń pragnę jeszcze nadmienić, że jestem fanem Kobietopedii, potwierdziła moje wcześniejsze obserwacje kobiecej natury i poszerzyła spektrum postrzegania tego zjawiska. Sam na ten moment jestem niespełna trzydziestoletnim kawalerem, który obserwuje ogromne zmiany jakie zaszły na rynku matrymonialnym przez ostatnich 5 lat - kurde, kiedyś było łatwiej! Przez te wszystkie lata szukałem z mniejszym lub większym skutkiem swoich patentów na sukces w relacjach damsko-męskich, liznąłem nieco literatury PUA. Sądzę, że koncepcja całościowego rozwoju własnej osoby w pożądanym, wartościowym kierunku uzupełniona wiedzą o naturze kobiet i podrywie jest kluczem do sukcesu. Na ten moment to tyle na temat mojej skromnej osoby. Dziękuję i pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.