Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Justblaze

Użytkownik
 • Content Count

  34
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Dobra

About Justblaze

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czy challenge z sikaniem w spodnie bo to jest modne na tik toku to wg. Ciebie nieupokarzanie się? Jestem przerażony czasami w których żyjemy, i czym dzisiaj ludzie się jarają... P.
 2. Trochę w tym temacie robi się drugi wykop...masakra.
 3. Potwierdzam, mam 29(zaraz 30) spotykam się od miesiąca z dziewczyną z tindera wiek 21 lat. W ogóle duże zainteresowanie zauważyłem 21-23 lat.
 4. Angielski to podstawa, dodałbym też hiszpański i francuski. Ale mam inne pytanie - jakieś porady jak się uczyć tych języków? Macie jakieś sposoby swoje?
 5. Dzięki! Mam coś co on potrzebuje pilnie, więc on o tym wie, że jak nie odda to będzie miał problem.
 6. 1. Nie pożyczę już temu człowiekowi żadnych pieniędzy. 2. Nie mogę mieć wyrzutów sumienia o to, że walczę o swoje. Nie jestem dumny ze sposobu który zastosowałem, ale gra się tak jak przeciwnik pozwala Dzięki!
 7. Oczywiście, zgadzam się z powyższym - natomiast bardziej wkurwiają mnie te moje wyrzuty sumienia...
 8. Justblaze

  Dług

  Bracia, Zwracam się z poniższym problemem. Jestem z natury trochę miękki dlatego często dostaje po dupie. Akurat jestem w takiej sytuacji, że znajomy(również moich rodziców) jest mi winien pieniądze, które miał mi oddać miesiąc temu i oczywiście klasycznie mówi codziennie jutro. Jak to ja pokornie czekam, ale coś we mnie dziś pękło i napisałem SMS, że dziś przyjadę do niego po odbiór moich pieniędzy. Oczywiście telefon do mnie, próba cwaniactwa, że przyszły tydzień itp itd. Po kilku 'argumentach" typu "jezdzisz taka fura a będziesz sie kłocił o x zł?" Po prostu się wkurwiłem i się wydarłem do słuchawki, że nawet nie ma wyjeżdzac z takimi tekstami i nie interesują mnie jego tłumaczenia. Finalnie mi ma oddać do wtorku z "odsetkami". Na co się zgodził, jeśli nie to mamy plan który trochę mu zaszkodzi, ale się zgodził. W czym więc problem? Oczywiście w tym, że mam teraz myśli w głowię, że może za ostro poszedłem i że może przesadziłem. Jak do tego podchodzicie? Jak pozbyć się takich myśli? Przecież to jest chore żebym się obwiniał o walkę o swoje. A środki zastosowałem takie jakie trzeba było, na normalnie nie działało. Jestem ciekaw czy też tak macie i jak sobie z tym radzicie. Dzięki!
 9. Umówiłem się na spacer do lasu przez tinder 😂
 10. UPDATE - trochę ich zaczyna się odzywać i coraz więcej par Chyba dlatego, ze na niektórych zdjęciach wyglądam jakbym miał pieniądze Mordy Chada nie mam...
 11. Mój ojciec wmawiał mi generalnie dwie rzeczy: "Z babami krótko" i "nie daj sobie w kasze dmuchac", a że sam średnio to praktykuje w swoim życiu to i u mnie się jakoś mocno to nie zaszczepiło. Dopiero teraz się zaczynam tego uczyć po wielu doświadczeniach w wieku 30 lat.
 12. Do mnie też coś zaczęły pisać same na tinderze, mimo że do tej pory zdarzało się to rzadko. Tak jak kolega wyżej napisał jest to efekt nudy i chyba trochę też paniki.
 13. Zgadzam się. Co nie zmienia faktu, że można sobie już przygotować grunt np. pisząc czy rozmawiając przez telefon, żeby potem po się spotkać
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.