Jump to content

Koko564

Użytkownik
 • Content Count

  169
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

117 Świetna

About Koko564

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

623 profile views
 1. nie mam wgl zdjęcia Czyli podejść zagadać tak jak bym to robił 1 raz ?
 2. masz może jakąś wiązankę bo sam nie wiem co do niej powiedzieć ?
 3. Rozumiem cię ale problem polega na tym że jak do niej zagadałem to widziałem że była mega czerwona i była mną zainteresowana bo widać było po niej że rozmawiała by ze mną dłużej tylko śpieszyło mi się trochę i musiałem zakończy rozmowę i dała na sam koniec taki dziwny tekst w stylu do do zobaczenie albo do następnego czy cos takiego nie było po niej widać że jest mną nie zainteresowana. To zagadać ją jak ją spotkam takim krótkim tekstem w stylu: Cześć napisałem do ciebie czemu nie odpisałaś ?
 4. Uważasz że napisanie kolejnej wiadomości nic nie pomoże ? nie wiem czemu ale wydaje mi się że moje wiadomości do niej nie dotarły laska prowadziła bloga na fb o swoim psie na podan 3k polubień może ma konto wiadomościami zapchane ?
 5. Część bracia Zakładałem ostatnio temat o dziewczynie do której podbiłem dała do siebie kontakt fb ja do niej napisałem ona nie odezwała się po dziś dzień. Z tego co widzę dziewczyna cały czas ma tindera więc kogoś szuka a mega mi się podoba i chciał bym z nią zagadać tylko pytanie jak to zrobić? Pytanie czy napisać do niej jeszcze jedną wiadomość w stylu że czekam cały czas na odzew z jej strony czy zagadać ją bo mieszkamy na tym samym osiedlu. Pytanie czemu nawet nie zaakceptowała zaproszenia na fb i nawet nie odpisała że nie jestem w jej typie. Z jej towa
 6. spokojnie podwyżki cen za śmieci już przed nami.
 7. Skoro ludzi na to stać to ceny idą do góry jak ludzie przestaną brać to ceny będą leciały proste. Jaką wodę mineralną kupują ludzie w sklepie za 2zł czy za 10zł ? Wszystko z umiarem profesjonalizm=wysoka cena no ale z umiarem.
 8. Obserwujmy ilu emerytów umrze po szczepionce mi się wydaje że ZUS zaciera przy tym ręce.
 9. Teraz zobaczyłem że Pani prowadzi bloga o swoim psie ma 3600 na blogu na fb 3600 polubień więc moze temu do niej moje zaproszenie i wiadomości nie dochodzą.
 10. Stary ale ja tylko do nie podszedłem zagadałem poprosiłem o kontakt dostałem napisałem do niej nie odpisuje więc pytam się was co dalej w którym momencie jestem psycholem ??
 11. Nie jestem stalkerem zerkam czasami przez okna co robi tyle jak się świeci światło jak w szklarni u niej i nie ma firanek to raczej większość bloku ją widzi Mordeczko ona nawet nie zaakceptowała zaproszenia na fb wiadomości nawet nie są odczytane to jak ją zagadać ? wydaje mi się że trzeba by podbić do niej jeszcze raz. Czemu małpy? Chciałem tylko podbić zagadać dała kontakt nie odpisuje po tygodniu podejdę (serio przechodzę tam gdzie ona z psem bo chodzę na treningi tamtędy) zapytam się czemu nie odpisuje i tyle jak powie że nie to nie i odpuszczam temat a ty od ra
 12. To może lepiej podbić już do niej w środę niż pisać tak bez sensu bo wydaje mi się że jak bym jej napisał ,,spotkajmy się w poniedziałek o 10.20 przed twoim blokiem'' to by pomyślała że jestem jakiś pojebany albo wgl by mi nie odpisała a ja bym tam czekał jak debil. Ogólnie planuje jej napisać że nie fajnie z jej strony że daje do siebie kontakt po czym nie jest w stanie nawet odpisać ale wydaje mi się że będzie miała mnie w dupie.
 13. W sensie że napisać do niej teraz wiadomość żebyśmy się spotkali np. w poniedziałek o 12 ?? Tak tylko pytanie czemu tak robiła wcześniej a teraz już nie ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.