Jump to content

Koko564

Użytkownik
 • Content Count

  133
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

94 Świetna

About Koko564

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

455 profile views
 1. A może to nauczka żeby przestać pić skoro po alko robisz takie głupoty ? Dziewczynę zostaw poukłada to sobie zapomni o tym a ty zachowuj się tak jak nic by się nie działo i sprawa ucichnie.
 2. Składam ręce do stwórcy tego świata żeby usunął na zawsze tik toki instagramy i te wszystkie gówna tindery bo niszczy to kobiety bardziej niż narkotyki i alkohol.
 3. nie ma szans żeby to wypaliło nie ufam politykom polak to pije tylko żubrówkę białą i bociana
 4. Jak jest młody niech poszuka czegoś w Niemczech tam więcej zarobi niż w Holandii. A do autora posta jak masz odłożoną kasę to może spróbuj zrobić spawacza trochę praktyki i dużo zarobisz w Niemczech jako spawacz mig/mag.
 5. Pomyśl czy nie lepiej robić podcasty bo są popularniejsze i da się z nich więcej zarobić nie wspomnę o ile mniej roboty
 6. Yyy... No to chyba czas uciekać na zachód drodzy koledzy i pln zamienić w euro mniejsze szansa na upadek. Nie zapominajmy że w takiej biurokracji jak w PL może zniknąć akt notarialny
 7. Ja by to od razy na policje z tym poszedł żeby mieć papier że coś takiego było potem dochodził z tym do sądu zbierał dowody zmienił prace ale suce nie popuścił pamiętaj że zawsze taka pojebuska może powiedzieć coś co przeistoczy się w coś mega dużego.
 8. No to co kto chętny na zrobienie materiału o p0lskich myszkach i julkach ?
 9. W wojsku to od razu mieszkanie państwowe dostajesz i masz większe dodatki i pensje ze średnim wykształceniem wyżej się wepniesz niż w policji znam wojskowego i ma tek przeryty łeb ale no był na 2 misjach w tym wojsku ale z tego co mi mówił to w wojsku straszna patologia córeczki podostawały wysokie stanowiska po ojcach i są w stanie oskarżyć bez podstawnie o gwałt i często im to wychodzi w policji natomiast często musisz przymykać oko na to jak skorumpowani są twoi koledzy komendant a ty morda w kubeł i idź meneli wywozić na izbę (u mnie w mieście policja jest tak skorumpowana że szok chłop w
 10. Mogłeś jej napisać że nie masz czasu się z nią spotkać bo jesteś w super miejscu masz dużą firmę zarabiasz dużo i właśnie przeprowadzasz się do innego kraju do luksusowej willi i jeszcze jak byś z otomoto jakieś zdjęcie zajebistego auta wrzucił to by jej wgl szczena opadła że zdradziła takiego bogacza bardziej by jej to dało w pięty niż te rozstanie po seksie.
 11. Pomyśl o czymś swoim jakieś biuro pracy firma transportowa ale kurier na własnej działalności pomyśl o czymś co będzie miało połączenie z innym krajem najlepiej Niemcy bo najlepiej zarobią na tym kryzysie jakies nieruchomości za granicą albo komis samochodowy wbijaj się w tematy które są teraz na TOP.
 12. jak się popatrzy na ,,jego'' dzieci to chyba córki są blondynkami a oni oboje są brunetami więc coś tutaj mi nie gra.
 13. W którym roku życie prywatne przeniosło się na Facebooka ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.