Jump to content

Skyrt

Użytkownik
 • Content Count

  69
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

20 Świetna

About Skyrt

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Odpowiadam tylko na poprzednie wiadomości. I dobrze, że tłumaczą, zawsze coś z tego wynoszę. Dzięki panowie ?
 2. Nie kłócimy się cały czas, teraz wyszła spina 2-3 dniowa, zawsze po kłótni się godzimy z seksem
 3. Nie mam z tym problemu, nie wymagam nic trudnego więc jak się nie zastosuje to zrobię jak powiedziałem. Co to ma do mojej wypowiedzi? Ta rada się u mnie nie sprawdzi bo juz to przetestowałem. Nigdzie też nie powiedziałem że nic nie zrobiłem dostała zjeby instant, ale nie widziała w tym problemu to przestałem z nią rozmawiać.
 4. Szczerze to co mam do stracenia, gdy już są takie akcje to informuje ją co nastąpi. Uwierz, że nie w tym przypadku. Chwalę ją za dobre rzeczy i ucięcie tego nic a nic nie zmienia.
 5. To by się zgadzało, nakłada na siebie jakaś śmieszna presję i wymagania otoczenia, a wolałaby włożyć jak najmniej pracy i mieć jak najszybciej efekty. Później to wyładowuje w moją stronę
 6. Z dwa razy w tygodniu Mniej więcej tak zrobiłem i zamierzam zagrać tak jak mówisz. Raczej nie będę nie ryzykował żeby ją zmuszać do czegoś w seksie, bo mnie jeszcze o gwałt oskarży...
 7. Sytuacja ma się tak, że powiedziałem jasno że nie ma być podobnych akcji, w innym wypadku rozwód. Zobaczymy jak się ustosunkuje, na razie widać że jej to nie w smak. Atmosfera w domu napięta, mało się do siebie odzywamy, ale nie zamierzam teraz odpuszczać. W sumie to jej wybór co zrobi i jak się nadal tak będzie zachowywać to poniesie konsekwencje. Niby wiem, że jeśli już nie ma do mnie szacunku to jest to nie do naprawienia, ale nadal mam nadzieję.
 8. Kiedyś dużo trenowałem na siłowni i powiem szczerze, że nie widziałem żadnej różnicy w powodzeniu czy ważyłem 70 kg czy 85 kg, choć przy niskiej wadze byłem całkiem docięty. Nie wiem może to przez niski wzrost. Na ten moment nie ćwiczę, bo całkiem dużo pracuję, niekiedy po 12 dni z rzędu i nie sprawia mi już takiej przyjemności pójście na siłownię. Poza tym nie widzę sensu żeby robić formę po to aby się komuś przypodobać. Pasji mamy oboje mało, głównie cele na przyszłość, nie mogę powiedzieć że ja czy ona się czymś bardziej interesuje w tej chwili.
 9. Tak, każdy się wypowiedział, ale po tym jak zaczęła wywalać rzeczy powiedziałem dość i wyszedłem.
 10. Na ogół jest fajna, ale niekiedy jak się wkurwi to jakby diabeł w nią wlazł
 11. Tylko ona wywaliła, ja się wkurwiłem i wyszedłem do kuchni, ale dalej truła to zamknąłem się tam i jej nie wypuszczałem. Z wychodzeniem za bardzo nie wchodzi w grę bo jestem uziemiony przez kwarantannę ? ?
 12. Później pisałem że chodzi o wywalanie rzeczy. Chodzi mi o działanie ogólnie, nie konkretnie w tej sytuacji, ale zawsze podczas takich sytuacji
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.