Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Tyson

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  456
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

667 Świetna

2 Followers

About Tyson

 • Rank
  Starszy Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1050 profile views
 1. To są niewątpliwie przykre sytuacje i każdy ma prawo będąc tak potraktowany, poczuć się niefajnie. Z drugiej strony trzeba za nie dziękować losowi, bo pozwalają nam zobaczyć prawdziwy obraz człowieka, którego lubimy, uważamy za dobrego znajomego/przyjaciela etc. Mam niestety też mnóstwo podobnych sytuacji w swoim życiu i to z oboma płciami. Pomagam komuś (z zasady staram się pomagać bliźnim, gdy tylko mogę) a ktoś potrafi bezczelnie powiedzieć mi, że ma pretensję, bo pomogłem mu w 90% procesu a ostatni fragment ośmieliłem się zaproponować, żeby sobie ogarnął sam, Dla mnie człowiek po takiej akcji jest spalony.
 2. Jezu jak czytam wasze historie chłopaki, to autentycznie wam współczuję. Ja na szczęście okres randkowy mam za sobą (a przynajmniej tak mi się wydaje), ale jak czasem pooglądam pewien typ młodych dziewczyn i posłucham o czym gadają, to współczuję facetom, którzy próbują je "łowić". Z drugiej strony obracając się w środowisku gdzie jest sporo młodszych ode mnie ludzi, widzę też, że nadal są: młode, fajne i niezepsute dziewczyny, które mogą być niezłym materiałem na żonę. Ale wydaje mi się, że na badoo czy tinderze takich nie uświadczysz. Może zatem to kwestia gdzie odbywają się poszukiwania?
 3. Tu się chyba wszyscy zgadzamy, że zaszczepiać w dzieciach wytrwałość, to kluczowe zadanie rodziców. Zgadzam się. W gruncie rzeczy człowiek będąc w wieku głupawym, podejmuje decyzje, która zaważa na całym jego życiu. Warto aby motywacje były sensowne I tu bardzo istotne jest mądre wsparcie rodziców.
 4. Są przypadki i przypadki. Mój kolega zmarnował 6 lat na medycynie, bo tata Profesor naciskał i uparł się, że jego syn musi. Nie przepracował ani jednego dnia jako lekarz, bo w końcu się wkurzył, poszedł na studia, które go jarały i dzisiaj zajmuje się tym co go naprawdę cieszy. Pytanie czy potrzebne było marnowanie młodości na zajebiście ciężkich studiach? Bo w sumie do niczego mu się nie przydały (jak ma cięższy katar, to dzwoni po ratunek) a nową karierę zaczynał grubo po 30-tce. Ja wiem jedno, moje dzieci nigdy ale to przenigdy nie będą kroczyć ścieżką przeze mnie "wytyczoną". Mogę dzielić się swoim doświadczeniem, mogę namawiać i przekonywać, gdy będę widział, że popełniają błąd, ale życiowych decyzji za nich nie zamierzam podejmować, bo to ich własne życie a nie przedłużenie mojego. Jest cienka granica pomiędzy troską rodzicielską a nieumiejętnością odcięcia pępowiny. W mojej filozofii życia, po to właśnie podejmujemy trud wychowania dziecka, aby puścić go w świat i zaufać, że będzie podejmował dobre dla siebie wybory. Nawet jeżeli czasem wydaje nam się, że wiemy lepiej, co dla niego dobre. BTW 30- latkowi, który kręciłby się koło mojej 15 letniej córki (dziecka jeszcze) też bym obił gębę. Z tym rodzajem troski rodzicielskiej zgadzam się w 100%
 5. A to sorry. Będę się uczył od starszego kolegi jak być bezkompromisowym arbitrem, który ma monopol na rozstrzyganie co jest logiczne lub nie, ewentualnie czy jest, czy nie jest teorią spiskową. No i oczywiście będę miał monopol na wiedzę, kto wypowiada się, bo się ze mną nie zgadza, a kto ma nieczyste intencje, bo jest wazeliniarzem. Będę pilnie śledził twoją twórczość na forum, chłonął każde słowo i starał się cię naśladować. Obiecuję Przepraszam autora wątku za offtop. To moja ostatnia wypowiedź w temacie.
 6. Synku, mam 40 lat i jedną z niewielu zalet tego wieku i życiowych osiągnięć jest to, że nikomu w dupę wchodzić już nie muszę, zwłaszcza na forum, na którym jestem anonimem o gębie Mike'a Tysona. Tak, że nie kompromituj się
 7. Rozumiem, że jedynie ty jesteś arbitrem, który rozstrzyga co jest zgodne z zasadami logiki a co nie, bo twojej wypowiedzi zarzucić braku logiki nie można, za to zdaniem twoim w wypowiedzi brata @Mosze Red jej nie ma. Otóż ja mam dokładnie odwrotne zdanie. Zgadzam się z większością rzeczy, które w tym temacie napisał i nie zauważam tam ani obrażania kogokolwiek ani braku logiki. A ponieważ nie przypuszczam, abyśmy mieli szansę na złapanie porozumienia w tej kwestii, na tym ze swojej strony zakończę polemikę.
 8. Piszesz o: lewackich źródłach, obrażaniu Prezydenta, o którym wyrażasz się z szacunkiem, godnym skrajnego wyznawcy, a na koniec piszesz, że Duda nie jest z twojej bajki. Zdecyduj się, bo logiki w tym nie ma.
 9. Id do najbliższego klubu, gdzie trenują: Boks, Kickboxing, Tajski boks, albo inne MMA na pierwszy trening a potem popatrz chwilę jak trenują i krzyknij, że wszyscy z nich to leszcze i pizdy, którym raz dwa dowalisz. Zapewniam cię, że będziesz miał dwa w jednym: Z jednej strony emocje a z drugiej zaprzątniętą głowę czym innym niż była. A tak na serio. Kolego, to to: Powinno być dla ciebie wystarczającym powodem, żeby samodzielnie kopnąć się w tyłek, gdy ci to przyjdzie do głowy.
 10. Coś jest w tym co piszesz i zapewne takie zachowanie minimalizuje ryzyko, ale oczywiście nie niweluje go do zera. Ja szczerze mówiąc się cieszę, że nie mam córki, bo na 100 procent przeżywałbym gdyby ktoś ją skrzywdził. Moja siostra na szczęście ma od lat bardzo fajnego faceta, z którym się lubimy i nie mam tego problemu. Ale gdybym miał córkę, pewnie oprócz pokazania jej chłopakowi głębi i mocy naszych relacji rodzinnych, pokazałbym mu w akcji mnie i moich kumpli, z którymi obijamy sobie ryje od lat na treningach. Pewnie wyglądałoby to podobnie, jak na filmie poniżej https://www.youtube.com/watch?v=1Kbx5TSPhxU
 11. Podobnie jak Still mam bardzo dobre doświadczenia z Revoultem.
 12. Sorry tak mi się skojarzyło 🙂 https://kwejk.pl/obrazek/2588179/medycyna-okiem-internetu.html Dużo zdrowia.
 13. Zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości.
 14. Dziewczyny sobie zakładają wątek do wrzucania fotek facetów, jacy im się podobają, a najwięcej do powiedzenia mają faceci. W sumie stary jestem, nic mnie już na tym świecie nie zdziwi
 15. To jest forum dyskusyjne, im więcej poglądów się ściera, tym jest ciekawiej. Jakby jeden pisał, a cała reszta mu potakiwała, to byśmy się wyrzygali tęczą po miesiącu!!!! Ktoś się zgadza z kolegą @absolutarianin fundamentalnie, ktoś z częścią jego wypowiedzi, a ktoś inny nie zgadza się z nim w całej rozciągłości. I jak to w internetach, czasem jest grzecznie, bywa, że jest ostro, może też się zdarzyć, że ktoś ma misję i przemawia Ex cathedra. Trzeba się przyzwyczaić. Jak kogoś wkurza inny użytkownik, to jest cudowna opcja ignoruj - działanie jest całkiem proste. Jak mu się nie podoba na forum, to wie gdzie są drzwi, zawsze może napisać rzewny post pożegnalny i się zawinąć. Po co komplikować prostą formułę? Po co robić dramy, których nie powstydziłyby się dziewczynki z podstawówki?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.