Jump to content

Chinaski

Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

3 Neutralna

About Chinaski

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Niskie. Seks około 3x w tygodniu, nie chce mi się więcej.
 2. "Król" czy "Drach"? Nie słyszałem, by "Króla" już wystawiali. Natomiast "Dracha" z czystym sumieniem mogę polecić. Z Twardochem lubię się nie zgadzać (jego wpisy na facebookach), natomiast literaturę lubię bardzo, a "Drach" wystawiany w Teatrze Śląskim bardzo przypadł mi do gustu. Zresztą, chłopaki - czasami po prostu dobrze jest wskoczyć w bardzo eleganckie ciuchy i wybrać się w takie miejsce,jak teatr, czy inna filharmonia. ; )
 3. Oriana Fallaci: "Wywiad z historią".
 4. Ta propozycja to taka trochę potwarz. Wiele naszym rządzącym można zarzucić, ale w tym wypadku jakoś jestem spokojny - nasz zgrywający nacjonalistów rząd nie wyślę naszych z krwi i kości biało-czerwonych żołnierzy, by walczyli u boku multikulti. Nie wpasowałoby się to w ich narrację ani trochę.
 5. Zastanawialiście się kiedyś nad idealną Polską? Taką, w jakiej chcielibyście żyć na co dzień? Jak taka Polska miałaby wyglądać? Jak funkcjonować? Często zdarza mi się wplątać w dyskusje polityczne i okołopolityczne. Schemat jest zawsze ten sam - wszyscy to złodzieje, nie ma na kogo głosować. Zgoda. Ale jak pytam, jakiej opcji politycznej by chcieli, by na nią z czystym sumieniem głosować, to jest cisza. Nikt nie wie, czego tak naprawdę chce. Wygląda to tak: "wiem, czego nie chcę, ale nie wiem, czego chcę". Zbliżają się wybory prezydenckie. Mam wrażenie, że są zwolenni
 6. Nie warto. Śledzenie wiadomości TVP, czy faktów TVN nie ma sensu, podobnie jak śledzenie najpopularniejszych stron internetowych. Takie czasy, że ciężko przefiltrować wartościowe i - co ważne - prawdziwe informacje od śmieci i tych popularnych już fejk niusów. Ja założyłem sobie konto na twitterze i śledzę tylko te konta, które uważam za wiarygodne.
 7. Czołem Bracia, przejrzałem ten wątek, wszak problem u mnie podobny. Klasyczny przykład "dwa ruchy i kapie z gruchy". Przyznam, że temat dapoksetyny bardzo mnie zaciekawił, jednak skutki uboczne, o jakich piszą w internetach, trochę martwią. Czasami zastanawiam się, czy problem nie tkwi w psychice. Mam wewnętrznie zakodowany jakiś kompleks swojego siurasa. Z przyczyn zdrowotnych jestem obrzezany. Zabieg przechodziłem w okresie dojrzewania, więc był to czas dla psychiki niezwykle delikatny. Dziś już mi to nie przeszkadza, ale wspomnienia, jak cholernie mnie to zawstydzało, mam
 8. Witam serdecznie szanowne grono Braci!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.