Jump to content

KolegiKolega

Starszy Użytkownik
 • Posts

  1,553
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2
 • Donations

  0.00 PLN 

KolegiKolega last won the day on November 19 2020

KolegiKolega had the most liked content!

1 Follower

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

KolegiKolega's Achievements

Starszy chorąży

Starszy chorąży (11/23)

2.2k

Reputation

 1. @slusa, gratuluję że łapiesz kontakt z rzeczywistością! Jest jeszcze dla ciebie jakaś nadzieja. Bo skoro się nie pytasz "kto wygra" ale "kiedy Ukraina wygra" to jest z tobą ostatnio dużo lepiej. Nie odstawiaj tych leków i nie zmieniaj lekarza!
 2. Pierdzę w pasiak za "mowę nienawiści". Lewacka moderacja mnie zbanowała. Serio w uzasadnieniu wpisali że to za "mowę nienawiści", podobno nie przystoi na tym Forum.
 3. Wolny dostęp do broni dla "wolnościowców"! Rozdać broń korwinowcom i sami się wystrzelają.
 4. Oczywiście. A ostatnio moc sprawcza putina dąży w tym samym kierunku. Stąd też to całe pompowanie że "był plan", a może nawet "PLAN" i chodziło nie do końca wiadomo o co, ale rosja na tym strasznie dobrze wyjdzie i putin cały czas miał nad wszystkim kontrolę. Za przeproszeniem gówno prawda. Był bunt oddziału (nie "przewrót" ale właśnie "bunt"), putin kompletnie stracił kontrolę nad sytuacją, na noc schował się do bunkra, rano dopiero wystąpił z orędziem po czym spieprzał do Leningradu. Trzy czwarte armii zachowała bierność czekając na rozwój wypadków i kto będzie górą. I to chyba najgorsza wiadomość dla putina. Wiernych oddziałów gotowych ślepo "bronić prezydenta i konstytucji" było naprawdę niewiele. Pokazał swoją słabość putin a to w rosji oznacza dla niego jedno. Oczywiście szkoda że podczas tej zadymy nie zginęło więcej rosjan bo w pewnym momencie sprawy zdawały się iść w naprawdę dobrą stronę.
 5. Masz literówkę w tytule, chyba powinno być: "Kompletnie się upaliłem ". Nie pal więcej tego świństwa. Tylko w weekendy.
 6. Nie. Podstawą prawidłowych relacji z federacją rosyjską jest bezpieczeństwo. Właśnie jesteśmy w trakcie układania sobie prawidłowych relacji, to znaczy dążymy do sytuacji w której rosja nie będzie stanowiła dla Polski zagrożenia. Dopiero potem możemy myśleć o "zyskach z handlu tanimi węglowodorami". Zresztą o jakich tanich węglowodorach mamy rozmawiać jak ten pijak, jak mu tam, miedwiediew, obiecał ruski gaz ziemny w cenie 5000 dolarów za 1000 m3 a więc 15 razy drożej niż mamy obecnie?
 7. Oprócz tego jaki miałby być cel takich wypadów wagnera? Zwiększenie wśród Polaków poparcia dla Ukrainy? Podbicie nienawiści do rosjan? Przekonanie NATO do zwiększenia dostaw broni na Ukrainę? Tu się już wiele nie da zrobić. Polacy są chyba bardziej proamerykańscy niż sami Amerykanie w Stanach. A są tak proamerykańscy bo widzą co rosja odpiernicza na Ukrainie i nie chcą tego u siebie. Powiedzmy że wagner rzeczywiście wszedł by na parę godzin na terytorium Polski, spalił ze 3 chałupy, zabił kilku rolników z Podlasia, może jednego antyszczepionkowca (sorry @cst9191). Jaki byłby skutek? Następnego dnia Polacy sami by powiesili Korwina i Bosaka za jaja na latarniach a Memcen by musiał szukać schronienia w ruskiej ambasadzie. O jakiejkolwiek reprezentacji promoskiewskiej partii w polskim Sejmie by mogli zapomnieć. Byśmy mieli w całej Polsce demonstracje, żeby ruskim odebrać wizy i wrzucić ich do morza - niech płyną do Kralovca wpław. W najlepszym razie żeby ich zamknąć o obozach internowania. Sam bym poszedł na taką manifestację. Jedyny sensowny cel militarny blisko polskiej wschodniej granicy to lotnisko w Radomiu. Ale tam nie ma WOTu. Tam są Amerykanie.
 8. Niech no tylko spróbują. Jak mają to zrobić? Bez ciężkiego sprzętu? Bez transporterów opancerzonych, bez czołgów, bez helikopterów? Bez zaopatrzenia? Z automatami, ręcznymi wyrzutniami ATGM i przenośnymi MANPADSami atak na terytorium NATO? No to powodzenia życzę. Po godzinie by tam było lotnictwo NATO. Nawet jeśli by ruskie mieli helikoptery to po trzech godzinach by ich nie mieli. Nawet jeśli by mieli ciężki sprzęt to po sześciu godzinach by go nie mieli. A potem zostaliby rozjechani jak pluskwy. Znowu by płonęło kacapskie mięcho. Wybili by ich do nogi. Jedyny rezultat z takiej akcji byłby taki, że wreszcie wpierdol dostaliby ci, którym się już od dawna zbiera i należy: rosyjskojęzyczna mniejszość na Litwie, Łotwie i w Estonii. Pieprzona piąta kolumna. Spieprzali by do rosji na wyścigi. A który lub która by do granicy nie zdążyli dobiec to by dostali zaproszenie na grilla.
 9. No coś ty? Pokój miłujące ruskie miałyby na nasze pograniczne miasteczka napadać? Niech ci @niemlodyjoda wytłumaczy, że nikt nie kocha braci Słowian mocniej niż ruskie. A gdyby nawet napadali to mają rację i święte prawo bo my sami ich do tego prowokujemy. My i Anglosasi. I jeszcze Żydzi. I ruskie mają prawo walczyć z faszyzmem i Żydami równocześnie. Bo widzisz, nasza niepodległość nie powinna polegać na tym, że należymy do tych sojuszy które sobie sami wybieramy, które nam się podobają i które nam zapewniają bezpieczeństwo. O nie! Nasza niepodległość powinna polegać na tym, że świadomie wybieramy te sojusze które pasują moskwie. Wtedy by nie było problemu że NATO podeszło pod granice rosji.
 10. @RENGERS! Dzięki Bracie za regularne wprowadzanie odrobiny ruchu i energii na to coraz bardziej smutne jak żeński zewnętrzny narząd płciowy Forum.
 11. Przecież gdyby wiedział to by jej nie zapakował całego ale wsadził tylko do połowy! @RENGERS to chłop z zasadami, wie jak się zachować stosownie do sytuacji.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.