Jump to content

KolegiKolega

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  792
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2
 • Donations

  0.00 PLN 

KolegiKolega last won the day on November 19 2020

KolegiKolega had the most liked content!

Community Reputation

1,217 Świetna

1 Follower

About KolegiKolega

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bo się szczepią? Teksas - 41% zaszczepionych co najmniej jedną dawką, 32,3% zaszczepionych dwiema dawkami. Zastanawiam się co trzeba mieć w głowie, żeby dostrzegać związek spadku zachorowań ze zniesieniem obostrzeń i równocześnie nie dostrzegać związku spadku zachorowań z postępami szczepień. Co trzeba mieć?
 2. Klasyka, to już ma kilka lat: https://youtu.be/VV19nAuYC_4
 3. Dla miłośników analizy technicznej: to, co BTC wyrysował między 28 lutego a dzisiaj nazywa się "formacją głowy i ramion".
 4. Pa! Pa! Przypomniałeś mi jak amerykańskie gwiazdeczki pisały na Twitterze: "jeśli tylko wybierzecie Trumpa to ja emigruję do Kanady".
 5. Można się dobrze bawić bez alkoholu. Ale po co?
 6. Pytanie tylko czy to jest "szykowanie na indyjski wariant" czy też typowa dla współczesnych mediów pogoń za złym newsem. Na przykład ostatnią wiadomość jaką pamiętam, że samolot doleciał na miejsce zgodnie z planem, to było jak Solar Impulse 2 dotarł na Le Bourget na targi w lipcu 2011. A jak się czteromiejscowa awionetka rozbije w Andach, to wiemy o tym najdalej następnego dnia. Czy zatem mamy od lat do czynienia ze światowym spiskiem mediów wszelkich mających nas zniechęcić do latania samolotami? I to mimo tego, że te same media lubią przytulić kasę za reklamy linii lotniczych?
 7. Pewnie tak jak zwykle postraszą że zabiorą plusy, i tyle z tego będzie... Albo że obniżą ocenę ze sprawowania i nie będzie promocji do drugiej klasy LO.
 8. Elon Piżmo-Pompka ogłosił ostatnio, że: "Przyglądamy się również innym kryptowalutom, które wymagają mniej niż 1% energii/transakcję w porównaniu do Bitcoina". Jakie tokeny mógł mieć Elon na myśli? Wymień pięć 😁
 9. Nie no, stary! My tylko i wyłącznie szczepionki. Wyłącznie szczepionki. Absolutnie. Ci zaś dżentelmeni zamiast szczepionki stosują "tanie i ogólnodostępne metody naturalne wywodzące się z tradycyjnej medycyny ludowej". Pfizer nie ma z ich działalności ani grosza. Oni do was należą.
 10. Kolejna genialna myśl antyszczepka do oprawienia w złotą ramkę i powieszenia na ścianie. mRNA zmienia ci komórkowe DNA? Albo akurat nie bardzo uważałeś na tej lekcji biologii, albo jesteś naprawdę blisko Nagrody Nobla. Tertium non datur.
 11. A możesz już płacić ręką czy musiałeś BIOSa u chipie upgrade'ować? W przyszłym tygodniu mają wyjść Pfizery z nowym BIOSem, wszystko ma śmigać, podobno ma być nawet drukowanie obrazów z myśli. Oj szkoda, że w słonecznej Italii rozpoczął się zbiór cukinii (dokładniej kwiatów cukinii na zupę - jadłeś kiedyś zupę z kwiatów cukinii?). Mój ulubiony prorok długowłosy zajęty pracą i najwyraźniej nie ma czasu na forum. Jemu dedykuję moje doniesienia o #judeoitalia.
 12. Ok, teraz na poważnie, bez emocji. Rosja nigdy nie jest tak silna jak się wydaje, ani tak słaba jak się wydaje. Ostatni rok był dla Rosji (a dokładniej: dla władców Rosji) bardzo nieudany. Pandemia koronawirusa spowodowała zmniejszenie zapotrzebowania na ropę naftową i spadek cen przez większość 2020 - Rosji budżet się nie domyka albo domyka się słabo. Zgodnie z tamtejszą tradycją "jeśli nie ma co jeść to niech się nas chociaż boją" urządzono pokazówkę na rynek wewnętrzny (dla szarych Rosjan) jaka to Rosja nie jest potężna i jak to zaraz najedzie Ukrainę. Nie bez powodu
 13. Armia, która miesiąc temu podwinęła kitę i wróciła z granicy Ukrainy do swoich koszar w Zasranofrankowsku też?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.