Jump to content

KolegiKolega

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  498
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2
 • Donations

  0.00 PLN 

KolegiKolega last won the day on November 19

KolegiKolega had the most liked content!

Community Reputation

760 Świetna

About KolegiKolega

 • Rank
  Starszy Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wiesz jak jest. Jest i kupa gówna, i kupa radości. Ale najwieksza to chyba jest kupa troski i odpowiedzialności. Odpowiadasz za swoje dzieciaki. Musisz im zapewnić spokojny, bezpieczny i dostatni dom, jak najlepsze warunki do wzrostu. Muszą mieć gdzie mieszkać, co jeść, w co się ubrać - i w ostatecznym rozrachunku ty za to odpowiadasz. I nie ma backupu, bo to są twoje dzieci. Dużo tu się słyszy o "tradycyjnym modelu rodziny". Więc w tym tradycyjnym modelu facet to jest ten, który zapierdala na utrzymanie tego całego cyrku. Kobieta ma ogarnąć dom i jak jest bałagan to je
 2. Tak. Ale w moim przypadku to były konsekwencje pewnych ruchów, a nie pragnienia które udało się zrealizować.
 3. Mam taką jedną znajomą, od lat mieszka za granicą i mało używa języka polskiego. Przez co zdarzają jej się różne lapsusy językowe. Mieliśmy się spotkać i ona pisze do mnie na Whatsappie: - Ale czy ty masz koronę? (W sensie czy mam koronawirusa albo czy miałem kontakt z kimś zakażonym i mogę być nosicielem) - Nie. Ja mam berło. Właśnie poleruję. Nie załapała. Albo udała, że nie załapała.
 4. Czyli rżnij mnie mocno teraz, żebym miała co wspominać, bo teraz jest twoja kolej. Ale śpiesz się, bo twój czas się kończy. W sumie niezły układ. 😂
 5. Nie powiedziała, bo ona żyje z tego, że podaje recepty proste i niezawodne. Gdyby wprost powiedziała kiedy i dlaczego jej recepta nie działa i jakie to może mieć konsekwencje dla samej ex tych sztuczek próbującej - straciłaby zasięgi i kasę. Zobacz co napisał @Jan III Wspaniały powyżej. Przecież to jest precyzyjne "odbicie lustrzane" tej psychomanipulacji, którą proponuje laska z filmu. To działa w obie strony. Na każdy miecz znajdzie się tarcza.
 6. Być może twoja ex obejrzała sobie film-poradnik i postanowiła wypróbować te rady w praktyce: "Oni zawsze wracają. Więc na ten moment możesz się spodziewać SMSa...". No kurwa nie zawsze. I cały misterny plan wpizdu!
 7. To że nie ma naocznych świadków nie oznacza jeszcze, że nic nie wiemy. Możnaby powiedzieć, że nie wiesz czy ja istnieję, bo nigdy mnie nie widziałeś, a jednak czytasz moje słowa. Mamy rozum. Dzięki rozumowi możemy dociekać prawdy. Dzięki rozumowi wiemy że tak było. Czy sam początek Wszechświata jest zbyt mało skomplikowany, zbyt mało urzekający, że trzeba tę prawdę odrzucić i zastąpić bajką?
 8. Na początku była osobliwość, z której wyłoniła się przestrzeń i czas. Nastąpiło rozszerzenie materii gęstej i gorącej - Wielki Wybuch. Pierwszą erą była era Plancka - trwała dziesięć do potęgi minus czterdziestej trzeciej sekundy. Potem nic już nie było takie samo, zaczął się Wszechświat.
 9. Mnie się to podoba. To też jestem w stanie zaakceptować, choć wolałbym zamienić 40+ na 50+
 10. Czyli co? "Nic nie masz i jesteś szczęśliwy"? Gratuluję osiągnięcia następnego etapu. Trzy lata przed planem.
 11. No tak, w sumie racja. W pewnym wieku to aż człowieka ciągnie, żeby sobie wstał o trzeciej w nocy i powyciągał gówno z pampersa u wyjącego brzdąca. Jeśli zaczynasz mieć takie marzenia to znak, że już czas na ciebie, pora szukać Julki. Jeśli jednak wolisz chłodne piwo, to może przemyśl to jeszcze raz na spokojnie?
 12. Jedna baba drugi babie wsadziła do... A nie! To nie tak było! To szło tak: Jedna dama drugiej damie wsunęła do odbytnicy przestarzały sprzęt ogrodniczy!
 13. Czasem sam mam ochotę zacząć zakładać dla nich obozy. Po tym jak jęczą na internetach.
 14. Nie no, tylko jeszcze jedna teoria spiskowa dla miłośnika teorii spiskowych. Pogooglaj w internecie - znajdziesz trochę tego na forach dla szurów. Przy odrobinie szczęścia znajdziesz nawet fotografie tych tajnych banknotów, których nikt nie widział. Jak możesz przeczytać powyżej @absolutarianin już czytał i wie. Podał prawidłową odpowiedź - pierwsza litera numeru serii.
 15. A ty @absolutarianin wymieniłeś już swoje euro na niemieckie? Wiesz jak odróżnić banknot 50 EUR z serii niemieckiej od banknotów z serii portugalskiej, włoskiej, greckiej? Większość ludzi uważa, że tylko monety euro się różnią. A to nieprawda, w przypadku banknotów też da się łatwo określić kraj pochodzenia. W banku we Frankfurcie już od paru lat leżą paczki, których nie wolno nikomu rozpakowywać. Leżą i czekają. Ciekawe na co? Dzisiaj masz w portfelu porządną europejską walutę, za którą stoi gospodarka Niemiec. Któregoś dnia się obudzisz i okaże się, że wszystko to to
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.