Jump to content

KolegiKolega

Starszy Użytkownik
 • Posts

  1,485
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2
 • Donations

  0.00 PLN 

KolegiKolega last won the day on November 19 2020

KolegiKolega had the most liked content!

1 Follower

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

KolegiKolega's Achievements

Chorąży

Chorąży (10/23)

2.1k

Reputation

 1. Ale wojna trwa już blisko 16 miesięcy. Wydano więc już około 89 mld USD. Całkiem dobry amerykański sedes (American Standard 3708216.020 H2Option Round Front Toilet Bowl) kosztuje na Amazonie 77,25 USD. Wiesz co? Wy sobie te sedesy mogliście po prostu kupić. Wyszło by to was jakieś 20 razy taniej. Nie myśleliście o tym? Że jak potrzebujesz coś, co ma twój sąsiad a ty nie masz, to można sobie kupić takie samo, niekoniecznie trzeba kraść od sąsiada?
 2. @slusa, co wy tam znowu palicie w tym Szebiekino? Przecież dopiero co "Dzień bez papierosa" był. I uważajcie jak wyrzucacie niedopałki. Żeby znowu jakiego nieszczęścia nie było, jak na tej "Moskwie".
 3. Matka zawsze po stronie córki. Bez względu na to co córka zrobiła. Bez względu na własną reputację. Teściowa za swoją córunią. Do końca. Bo jak inaczej teściowa mogłaby uratować rozwód nie z winy córuni, a z winy obopólnej? Oskarżyć chłopa o zdradę. A jak to przed sądem uprawdopodobnić? Własnym zeznaniem. W końcu pieniążki się córuni należą, nie?
 4. Jak ma mniej niż 25 lat to może kocha, może nie kocha. Jak ma więcej niż 25 lat do dokonuje wyboru partnera na podstawie racjonalnych i pragmatycznych kryteriów. Tak to mniej więcej wygląda, podobno w Himalajach zdarza się inaczej.
 5. Pasowałoby walnąć jakieś 500 kT w samarę albo togliatti. Pretensji moskovici by większych nie mieli - w końcu to siedliska patologii jakiej świat nie widział, kłopoty tylko z tym mają. A tak przynajmniej sygnał byłby wyraźny i moskovici wiedzieliby, ze NATO traktuje ich poważnie, żarty się skończyły i pora zasiąść do rozmów.
 6. Dobre wieści z Jurjiwki koło Berdiańska nad Morzem Azowskim. - 100 sztuk do piachu, - 400 sztuk "bez ręki, bez nogi", już nie powalczą. Storm Shadow. Na to nie ma obrony.
 7. No to dawaj @slusa, niech Amerykanie wezmą wszystkie swoje uderzeniowe grupy lotniskowców, wy weźcie wszystkie swoje uderzeniowe grupy lotniskowców i zróbmy ustawkę na środku Atlantyku. A nie! Zapomniałem! Wasz jedyny "lotniskowiec" nie pływa!
 8. Wychodzi na to, że orki mają szczęście, że w Ameryce rządzą Demokraci, którzy są łagodni jak baranki i obchodzą się z nimi jak z jajkiem. Jakby po wyborach do władzy doszli Republikanie to chyba by njuki na moskwę poleciały! Republikanie są strasznie cięci na ruskich, dla Republikanów do dzisiaj ruscy to komuchy, których trzeba wytłuc. (Senator Lindsey Olin Graham - Republikanin, jeden z ważniejszych, nie niszowy).
 9. Z jednej strony może się wszystko zdarzyć, z drugiej strony wyjątkowe sytuacje zdarzają się wyjątkowo. Ukrainę wspiera grupa państw o potencjale wojskowym (konwencjonalnym) ponad pięciokrotnie większym niż rosja. Za Ukrainą stoi grupa państw o gospodarce piętnastokrotnie większej niż rosja. Z resztek starego sprzętu tych państw, z wycofywanych egzemplarzy zebrano wyposażenie, które nie ustępuje rosyjskiemu. Mówisz, że wszystko może się zdarzyć? Oczywiście. Możesz iść do kasyna, postawić wszystko na 13 czarne, rien ne va plus, i wygrać. Zdarza się. Również i rosja może wygrać jakaś bitwę, choć szanse na to są jak na czarną trzynastkę. Żeby jednak wygrać wojnę to rosja musiałaby trafić taką 13 siedem razy z rzędu. Możliwe? Nie trać nadziei, tylko nadzieja ci została bo realnych szans nie ma żadnych.
 10. Wiesz że wygrywasz kiedy twój wróg wysyła wszystkie swoje drony-kamikaze i rakiety manewrujące na twoją stolicę, co nie ma sensu i jest aktem desperacji ze strony wroga. Zamiast wysłać je na cele wojskowe, co miałoby dużo większy sens. W dodatku twoja stolica obstawiona jest dość dobrymi systemami obrony przeciwlotniczej i praktycznie żaden z tych dronów nie trafia w cel. Stolica jest relatywnie mała, można ją skutecznie chronić. Dużo trudniej byłoby zapewnić obronę przeciwlotniczą wszystkim celom militarnym, rozsianym na znacznie większym obszarze.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.