Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

CzikaBoom

Użytkownik
 • Content Count

  48
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

34 Świetna

1 Follower

About CzikaBoom

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dziękuje za małe pocieszenie. Nie miałam zamiaru tworzyć poczciwego tematu. Każdy podpunkt jest z głębi "serca". Chciałam mniej więcej nakreślić poziomy materializmu
 2. Robię podchody, czekam na odpowiednią chwilę (której nigdy nie ma), i trochę to trwa. Albo powiem coś nie tak. Ciężko mi to wytłumaczyć, możliwe też, że wyolbrzymiam. Kilka razy rzuciliśmy monetą. Poważnie, i jest to moje wymarzone rozwiązanie. Doszliśmy do wniosku, że po co strzępić ry*a. Prawda jest też taka, że byliśmy dość podobni, więc takich konfliktów było kilka w przeciągu 4 lat. Miłość jest przyjemna, daje mi poczucie bycia ważnym dla kogoś, pomimo moich dziwactw. Nie ma w tym żadnej filozofii, dobrze jest mieć po prostu drugą połówkę, ale nic na siłę. Jesteś sparaliżowany i wisisz na ścianie? Dzięki za słowa otuchy. Spokojnie, to oni dostają tutaj białej gorączki nie ja.
 3. Mam także podać adres zameldowania, grupę krwi, a dowodu osobistego? Nie bądź śmieszny, marna prowokacja. Och nie. Lepiej udostępnię o sobie wszystko bo ktoś o jakimś nicku, który nic nie znaczy uważa, że jestem niewiarygodna.... Nie wnikaj, ja już nie próbuję.
 4. Konflikty - umiem przeprosić, ale niezgrabnie Radzenie sobie z emocjami - może dlatego, że mam dużo zajęć to większość emocji wyładowuje, nie ma też za dużo frustracji z racji składania się po równa na życie, więc kłótni jest o wiele mniej (zaobserwowałam to). Jeżeli nie oto ci chodzi to bardziej sprecyzuj Ważne decyzje - mieszkanie mam swoje i poprzedni partner także je posiadał, więc problem polegał jedynie na tym u kogo śpimy. Też ciekawią mnie takie rzeczy u innych, więc jeżeli masz ochotę to możesz się ze mną podzielić swoim podejściem do związku lub jaki byłby dla ciebie związek niemal idealny. Nie da się grzeczniej ponieważ nie było to obelgą.
 5. Miałam jedną 4 letnią (poważną) relację i chciałabym żeby kolejna była podobna. Mianowicie: -zarobki na podobnym poziomie ponieważ preferuję życie fifty fifty -możliwość porozmawiania na każdy temat -fajnie gdyby było wspólne hobby -ja sprzątam w domu, a on gotuje (mam fatalny smak) -motywowanie się nawzajem -poszanowanie prywatności -dobrze gdyby posiadał odrobinę czarnego humoru
 6. Wiem, i dobrze, że filtrujesz. Panowie mają tutaj spinaka jakbym przyłożyła im pistolet do skroni i wydała rozkaz. Chcę tylko zaznaczyć, że piszę to jako kobieta, która nie księżniczkuje i szuka zdrowej relacji. Nie, nie mam siebie za bóstwo ("myszka inna od wszystkich") Czy ja napisałam, że pieniądze mogą coś zastąpić? Nie. W pierwszym moim wpisie Bezdzietna z wyboru, dodałam wpis o zaproszeniu owego Pana przeze mnie na randkę. Więc takie kobiety nie tylko w filmach.
 7. Niczego takiego nie napisałam, nawet między wierszami. To forum odwiedzają także ludzie przed 20stką, więc w ich przypadku jest to jak najbardziej trafione. Odradzałam branie pasożytów. Zaczynam podejrzewać, że żyję w Narni. Dlaczego? Wybieraliście największe karyny na mieście albo mieliście totalnego pecha do kobiet. I nie nie robię z siebie objawienia tej jedynej normalnej, po prostu kobiety, o których często piszecie są mi obce. Możliwe też nie nie ma ich w moim otoczeniu ponieważ mam męskie hobby i to nie pozwoliło mi jakimś stopniu totalnie ogłupieć. Dziękuję za ten wpis. Trochę dało mi to do myślenia. Dla jasności, Piszę całkiem poważnie.
 8. O czym mam z tobą dyskutować? O tym, że wiesz wszystko najlepiej? Najechałeś na mnie jakbym obraziła połowę twojej rodziny. Lekkie sugestie tak bardzo wzbudziły w tobie emocje? Och nie będę sama... płacz i zgrzytanie zębami. Jeżeli jedyne kobiety w twoim życiu to utrzymanki oraz pochodne karyn to nie mój problem. Rynek wartościowych mężczyzn jest w zakresie moich możliwości, więc jedynie ciebie może coś zaboleć.
 9. Jest różnica po między pizdusiem nic nierobiącym, a facetem przejmującym i prowadzącym firmę po ojcu.
 10. Wygląd to nie wszystko (kolejny banał), chyba, że startujesz do karyny. Więcej miało oznaczać związek z kobietą. Nie wiem po rzucasz tekstami o złotych myślach. Czytaj ze zrozumieniem. @Vstorm Świetnie, że jestem tym świadomym facetem, ale daj sobie spokój wylewaniem żółci. To co napisałam są to lekkie sugestie, nie podoba się? Rozumiem. Wycieczki górskie? A to mnie zaskoczyłeś Inne propozycje: -koła łowieckie (wbrew pozorom inn) -rafting -nurkowanie Panowie tutaj zapomnieli, że to są moje małe sugestie, więc nie muszą od razu dostawać palpitacji. Współczuje doświadczeń.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.