Jump to content

La Eme

Użytkownik
 • Content Count

  47
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

34 Świetna

About La Eme

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Małopolska

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Od siebie dodam, że za to, że zabiło we mnie to chore uczucie (które jest zwykłą słaboscią, dla niektorych facetów kończy sie tragicznie), będę dozgonnie wdzięczny autorom tych książek. Pomaga mi to analizować sytuację, ale i tak nie ustrzegłem się tego emocjonalnego haju. Przynajmniej teraz wiem, że to wszystko i tak gówno warte, bo pewnego dnia pani sie znudzę i zostanę tylko z tym, co jest naprawdę moje - nie "nasze".
 2. Znajomy pracował kiedyś u właściciela jednego z większych portali erotycznych w Polsce. Mówił, że patrząc po profilach i zdjęciach schemat jest zawsze taki sam - trójkąt, ewentualnie druga para, później 2m+k, później na profilu zostaje sama pani, koleś idzie w odstawkę. Jak masz mądrego faceta, to już wie co się szykuje i szuka sobie nowej. Takie zabawy tylko w fwb, nie w związku. A co do tego, że nigdy nawet nie pomyślałaś, to sorry ale takie bajki opowiadaj gdzie indziej. Każda z was tak mówi. Ja obstawiam schemat, o którym już tu ktoś pisał, najpierw dwie laski, później meczeni
 3. Pytanie tylko czy tę zadymę przeżyjemy i czy nie wybuchnie np za 20 lat. Takie procesy trwają długo.
 4. Ciekawe, post z 31.01, facet pisze, że w Europie wszystko zacznie się od Włoch. Polecam:
 5. Wspaniała książka jeśli jesteś politykiem, dramat jeśli ktoś chce to stosować w swoich relacjach.
 6. Porównanie bycia mistrzem w biegu z potrzebą normalnej relacji jest kompletnie chybione.
 7. Kolego ja mówię o rynku matrymonialnym. Nie, nie chodzi o ruchańsko tylko o tym co już napisał ktoś wyżej - seks z kobietą która Cię pożąda. I nie ma się co oszukiwać, że wchodzenie na K2 to zastąpi bo to dwie zupełnie oddzielne dziedziny życia. Przypomina mi to podstawowy problem z buddyzmem jaki mam - nie masz problemu jeśli nie masz potrzeb. Ale te potrzeby istnieją i są bardzo ważne!
 8. Co rozumiesz przez kalectwo? Niiski wzrost czy brzydka morda w przypadku rynku matrymonialnego to właśnie kalectwo.
 9. No dokładnie, t gadka to w twojej głowie itp, przypomina to całe PUA, które wmawiało nieatrakcyjnym facetom, że to tylko wina ich gadki.
 10. Ok to dam Ci przykład ze swojego życia: wiesz ile razy słyszałem, czemu jesteś taki niski, czemu masz takie małe dłonie? Nie wyglądam najgorzej, a wiem co to zrobiło z moją samooceną. Jestem sobie w stanie wyobrazić co robi to z samooceną kogoś kto dostał jeszcze gorsze geny.
 11. Zamaskowana? Panie to robią na codzień, nikt nic nie maskuje.
 12. Chyba nie widziałeś kogoś kto cierpi, czy to fizycznie czy psychicznie. Polecam wizytę w hospicjach, tak dla otwarcia oczu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.