Jump to content

zychu

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1,387
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2
 • Donations

  0.00 PLN 

zychu last won the day on November 8 2020

zychu had the most liked content!

Community Reputation

2,044 Świetna

About zychu

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,552 profile views
 1. Nie wiem, czy zauważyliście, ale dwóch czołowych covidiotów tego forum dyskutuje już tylko ze sobą nawzajem. Panowie, to nieprzyzwoite tak się smyrać po jajcach publicznie, przejdźcie sobie na priv. A tak serio - wciąż brak odniesień do konkretów, tylko walenie na oślep płaskoziemią, 5g, masonerią etc. Nierząd już kombinuje, jak zrobić z nich wroga publicznego.
 2. W radiu właśnie słyszałem ból dupy, bo bardzo wielu ludzi w przedziale 25-35 nie zarejestrowało się na szczepienia. Ajwaj.
 3. O ile domyślałem się, że stan polskiej armii jest katastrofalny, tak nie rozumiem tego straszenia ruskim, co to czołgami dochodzi pod Warszawę. Przy obecnym zaawansowaniu systemów rakietowych i mizernej polskiej obronie przeciwlotniczej, nie ma potrzeby prowadzić konwencjonalnej wojny w Polszy. Putin musiałby być idiotą, aby wchodzić tu z buta, żeby... - no właśnie, żeby co? Żeby okupować wrogo nastawiony kraj i tracić setki ludzi? Bez sensu. Bartosiak to taki trochę gwiazdor - można od biedy posłuchać, zwłaszcza jego wywodów o realpolitik. Ale ogólnie traktuję go z pewną rezerwą.
 4. Ja też nie, każdy jest człowiekiem. Moje uwagi dotyczą białych kobiet i białych kuków.
 5. @GriTo Obrzydliwe. Wulgarne. Ale dla pań pewnie jest sensualne i pełne pasji. Podejrzewam, że poza kadrem doszło do gangbangu po takim kręceniu białą dupcią. A ten łysy cuck pewnie sobie strzepał jointa obserwując całą akcję*. Tak nisko upadła cywilizacja białego człowieka. Obecni teoretycy culture studies i innych postkolonializmów piętnują postawy dziewiętnastowiecznych podróżników obrzydzeniem reagujących na miejscowe obyczaje "dzikich". Tyle że często te miejscowe obyczaje, zwłaszcza rytuały godowe, dla dobrze wychowanego Europejczyka były czymś szukującym, gorszącym i zwyczajn
 6. @Optimus Prime biała kobieta w swoim żywiole. Najlepszy ten moment:
 7. Nie jestem alfonsem, więc jakoś mnie nie cieszy, że krajowy budżet reperuje się w taki sposób. I Anala w to nie mieszaj, to elegancki chłopak jest.
 8. Akurat w przypadku polskich kobiet jest to nie tylko zwyczajny pociąg do egzotyki, ale też kompleksy i zwyczajne w przypadku polskich kobiet skłonności do robienia z siebie szmaty. https://rcin.org.pl/dlibra/publication/80386/edition/61295/content @Optimus Prime prawda. Chodzą u mnie takie czarrne afrykanki. Wyglądają jak boginie, a p0lki, gdyby mogły, to by je spopieliły samym spojrzeniem.
 9. Więcej tamtejszych kobiet kończy w europejskich burdelach. Infrastruktura i logistyka w krajach afrykańskich nie pozwala na przyjmowanie zbyt wielu seksturystów. Krótko i dobitnie.
 10. Prawda, tak samo jak z Ukrainą. Nawet niepiśmienny pastuch z Sahelu, który na Zachodzie utrzymuje się na marginesie życia, jedzie do Polszy i dupczy jak panisko. A później idzie opinia w świat. Z jednej strony wkurwia coś takiego, ale z drugiej - chuj z tym, ja się coraz mniej identyfikuję z tym burdelem.
 11. Z życia, panocku. Pielęgniarka w tym kraju to najwyżej ci zenka w dupkę zaaplikuje, albo pieluchę zmieni. Nie muszę, wykonujesz całą robotę za mnie.
 12. @Hatmehit zdefiniuj "różową konserwatywną przeszłość", a wtedy odpowiem ci, czy rzeczywiście nigdy jej nie było. Nie tęsknię za 'dawnymi, lepszymi czasami" - wskazuję, że idą "nowe, gorsze czasy". I wcale nie dlatego, że kobiety się emancypują (podobno). Społeczeństwo polskie praktycznie już nie istnieje, zdegradowało się do poziomu rozdygotanej tłuszczy, którą rozgrywają różne grupy. Ogólnie trąci twój wpis pretensjonalnym "edgy" nihilizmem. Podejście "tylko moja dupa się liczy" na dłuższy dystans nawet tobie się nie przysłuży, chyba że ty z tych śliskich gadzin, co to wszędzie się dobrz
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.