Jump to content

zychu

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  3,334
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  19
 • Donations

  0.00 PLN 

zychu last won the day on April 25

zychu had the most liked content!

Community Reputation

6,981 Świetna

About zychu

 • Rank
  Porucznik

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tu trzeba działać na wielu polach. Na początek - wyprowadzić się od rodziców. Potem - znaleźć jakąś pracę. Najlepiej taką, która ci służy, ale to nie jest warunek konieczny. I przede wszystkim - do pewnych rzeczy trzeba się zmusić - np. do nauki (niewielu jest takich, co uczą się z przyjemnością). Samo nie przyjdzie, czasem trzeba się pomęczyć. Co do reszty, czyli mindsetu - to robota na kilka lat, ale wykonalna. Tylko pamiętaj - krok po kroku. Zadbaj o dietę, ciało, ogólny rozwój. Wyrzekaj się spraw, które cię nie rozwijają albo wręcz trzymają w marazmie.
 2. Zdanie się na łaskę państwa to nic innego, jak zezwolenie na współczesne niewolnictwo. Choć i tak te 1300 zł wkrótce będzie chuja warte. Ten kraj i jego ludność są do zaorania. Naprawdę. Ja polactwem wybitnie pogardzam.
 3. Dlatego równolegle poszedłem w branżę techniczno-przemysłową i w nauczanie online. Właśnie ogarniam klientelę z Niderlandów i Danii, jeżeli Janusz Cebulak będzie mnie szantażował, to spuszczę go w kiblu i pójdę na swoje. Jeszcze trzy-cztery lata - i spierdalać z tego pojebanego kraju. A tak w ogóle - czy covid nie miał już zyskać statusu infekcji sezonowej i ustąpić pola jakiemuś nowemu morderczemu wirusowi?
 4. Polskie t-72 - szrot. Do czasu, aż trafią na Ukrainę, wtedy to naprawdę fajne cacka. Podobnie z mi-8 - szrot. No chyba że trafią na Ukrainę, w dodatku poprzez Amerykanów - wtedy to złoto maszyna. A i tak najlepsze są te nasze ptysie, co to za mędrkami powtarzają, z pełnym przekonaniem i tak, jak gdyby to były ich własne analizy - mamy takich ćwoków nawet tutaj. Nie wymienię z imienia, bo każdy i tak ich zna. Żaden z tych ćwoków nie posiada choćby minimum teoretycznej wiedzy, aby ocenić, co jest ok, a co nie. Ale jakimś dziwnym trafem to właśnie te ćwoki wygłaszają najbardziej pryncyp
 5. Jak ja się cieszę, że nie muszę już pracować z babami. Pamiętajcie - baby są fajne do ruchania i opieki nad dziećmi (podkreślam, opieki, nie wychowania), od wszystkiego innego macie znajomych albo samych siebie.
 6. Czy to ta, która kilka miesięcy temu zignorowała i wyśmiała doniesienia o gromadzeniu przez Chiny zapasów zboża? No tak, one wie, bo ona żyje w Chinach, co tam wywiad i analitycy. Ona wie, bo ma info z pierwszej ręki, zapewne z najwyższego szczebla. To już wolę pogadać ze znajomą Chinką z Lublina, bo stanowi bardziej wiarygodne źródło.
 7. Nic nie zrobią, bo już im do łbów wbito, że bez Mao i prezia przyjdzie Pucia i nas zje.
 8. https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/amerykanie-drwia-z-porazki-rosjan-pokazuja-zdjecia-z-polski/bmzvsbb,79cfc278 No, ładnie im dopiekli, ci Amerykanie. Ale mieli to szczęście, że polska artyleria przegapiła dobry moment na otwarcie ognia.
 9. Flashback - jakbym czytał myśli 17-letniego siebie. Koledzy dobrze radzą - idź w życie, poznawaj kobiety i zabawiaj się, a nie smutasz. Nic dobrego ci nie przyjedzie z użalania się.
 10. Chętnie bym widział Kaliningrad jako zdemilitaryzowaną strefę pod opieką ONZ. I chętnie bym zobaczył Naddniestrze, które zostaje przyłączone do Mołdawii.
 11. Szanuję się i cenię, a mimo to nie uważam, aby romans czy znajomość z panią 45-55 czegokolwiek mi ujmowała. Jeżeli fajnie mi z kobietą, a jej ze mną, to czemu miałbym sobie odmawiać takich przyjemności? Naprawdę, czasami panie dojrzalsze mają po prostu więcej seksapilu i pewnych cech, których nie posiadają młódki. Każdy wiek ma swoją specyfikę. Zresztą, coraz więcej młodych dziewczyn ma kiepską cerę, fałdy tłuszczu na brzuchu, galaretowate uda - zatem wolę uderzać do zadbanych, pociągających kobiet, niezależnie od ich wieku. W ten sposób ja sobie powiększam pole manewru, a te młode widzą, że n
 12. Trochę bardziej ogólnie - podsłuchując, czego słuchają młode pokolenia (m.in. rapideł) mogę z czystym sumieniem napisać, że kultura popularna zeszła na poziom rynsztokowy. Dosłowność, wulgarność, prymitywizm.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.