Jump to content

zychu

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2,220
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11
 • Donations

  0.00 PLN 

zychu last won the day on October 28

zychu had the most liked content!

Community Reputation

4,259 Świetna

About zychu

 • Rank
  Starszy chorąży sztabowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @RealLife, a moim zdaniem (na chłopski rozum) sprawa jest prosta: gdyby nie testowano, to nie wiedzielibyśmy, że jest jakiś covid. Mielibyśmy coroczną epidemię grypy lub zapalenia płuc (może bardziej zjadliwych, ale nie powodujących wstrzymania gospodarki i dyskusji nad zasadnością istnienia praw obywatelskich).
 2. Niektórzy tutaj wciąż z naiwną nadzieją spoglądają na naszych właścicieli. Pamiętajcie, ludzie schodzący z rampy w Auschwitz też do samego końca wierzyli, że idą pod prysznic...
 3. https://mamadu.pl/157491,niedzielski-o-szczepieniach-dzieci-5-11-lat-decyzja-w-tym-tygodniu?SGNT= https://www.medonet.pl/koronawirus-pytania-i-odpowiedzi/koronawirus-u-dzieci,covid-19-uderza-w-najmlodszych--wiemy--ile-dzieci-choruje-i-trafia-do-szpitali,artykul,96342800.html
 4. Nie przewidują. I nie wprowadzą takiego obowiązku. A dlaczego? O tym już pisaliśmy - bo państwo za nic nie bierze odpowiedzialności. Od niemal dwóch lat ciągnie się ten cyrk z zamykaniem różnych branż, a który opiera się tylko i wyłącznie na zaleceniach. Tak. To sanepid karał restauratorów, a ci, którzy się zamknęli, robili to stosując się do zalecenia. Pięknie, prawda? Dlatego jest bardzo ważne, aby nie ulegać naciskom, groźbom i szantażom. To, co obserwujemy, to wypadkowa zaplanowych działań (spisków i tajnych porozumień), chaosu organizacyjno-informacyjnego oraz pospolitej bylejak
 5. https://kurierlubelski.pl/lublin-akademia-nauk-stosowanych-wincentego-pola-dba-o-zdrowie-studentow-i-pracownikow-ale-dzieli-opinie/ar/c1-15919497 Czyli: niby prawo, ale jednak bezprawie. No i każdy podmiot (nawet "autonomiczny") ma obowiązek przestrzegać prawa.
 6. Ale rząd już dąży do wykluczenia niezaszczepionych. Bada grunt. Politycy, ich pacyny (głównie lekarze), media - wszyscy oni łżą. Ja te informacje śledzę i skrupulatnie zapisuję - kłamią, po kilku miesiącach bezwstydnie zmieniają gadkę i udają, że nic się nie stało. To są socjopaci, którzy głęboko pogardzają ludźmi. Zmierzamy nawet nie do komuny, a do faszyzmu (kapitalizm korporacyjny + wszechmocne państwo). Lubię cię, bracie, mądrze i ciekawie piszesz, ale... - to chyba ty utrzymywałeś, że marksizm umarł wraz z rozpadem sowietów... https://www.facebook.com/wssplub/reviews/?ref
 7. @cst9191, no patrz, to nic, że ja po 15 minutach noszenia tej szmaty zaczynam się podduszać. To mit! Pan/pani w internetach wszystko mi wyjaśnił/a. Od razu mi lepiej! I już się nie będę dusił! A tak serio - największym i najbardziej niebezpiecznym mitem jest ten, że maski przed czymkolwiek chronią. Bezczelne skurwysyny, oczywiście żaden nazwiskiem się nie podpisał.
 8. https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/koronawirus-w-polsce-niedzielski-sytuacje-oceniamy-jako-niebezpieczna/edzg98t,79cfc278 A wyście liczyli w październiku, że nam odpuszczą.
 9. https://www.facebook.com/photo/?fbid=5047706521937521&set=ecnf.100000946692187 https://www.facebook.com/photo/?fbid=5025620120812828&set=ecnf.100000946692187 Patrzcie, jakie fajne obrazki sobie covidioci wstawiają. To już jest stan umysłu - działa nie działa, chuj, byle poczuć się lepszym/mieć większe przywileje niż ciemna masa (a jedna pani na fejsbuku rozczarowana: "ale przecież szczepieni nie powinni być objęci restrykcjami!"). Co za czasy, co za ludzie.
 10. https://www.medonet.pl/porozmawiajmyoszczepionce/szczepionka-na-covid-19,ekspert--zakazenia-covid-19-wsrod-zaszczepionych-czestsze-niz-sie-wydaje,artykul,46489797.html Tia. 😎 Covidianie, kupiliście podstawkę, dlc są obligatoryjne. Tak się zostaje niewolnikiem korpo. I chuj wam w dupę.
 11. Dotrwałem do połowy tego biadolenia. Człeniu pomylił pracę ze służbą wojskową. I najwidoczniej nie nadaje się do woja. Mój tata służył ponad trzydzieści lat. Musiał się użerać z betonem, idiotami i chamstwem. Ale robił swoje, bo był żołnierzem z powołania (i wysokiej klasy inżynierem w dziedzinie, której większość trepów nie rozumiała). A ten typek to jakiś szwej. Płacze, bo nie mógł sobie weekendu zaplanować. No kurwa. Nie chcę, aby tacy ludzie służyli w wojsku.
 12. Widzę, że tak samo pojebane jak pomysły "naszych" sprzed roku. Czy to tylko nieudolność, czy wspomniana już wcześniej perwersja władzy?
 13. A ten polski cuck, który eskortował panny, po tekście "ar ju reisist?" powinien smoluchowi wybić jedynki. Nie za to, że typ jest czarny, ale za to, że jest chujem i gra kartą rasową. Nienawidzę takich szmaciarzy. A tak swoją drogą, przypatrzcie się temu chuderlawemu orgazmusowi - naprawdę uważacie, że to dla was konkurencja? Gdy zaczynałem studia w Lublinie w 2009, Ukrainki to był taki egzotyczny rarytas - bywały tylko na wschodzie Polski (nie licząc Warszawy) i wyróżniały się na plus (piękne, naturalne, kobiece, ciepłe, seksowne). Teraz już są wszędzie. A nadmiar towaru na rynku
 14. @Covidianin, nie, ale podobne. Poszukam później, tamten był po angielsku i bardziej szczegółowy. I tak sądzę, że większość z tych punktów zostanie zrealizowana w ciągu dwóch lat. Swoją drogą, też dobra ściema z tym statkiem na Kanale Sueskim. W XVI-XVIII wieku handel światowy obywał się bez niego. Ale nie wiem, ja dyletant jestem, może nowoczesne kontenerowce nie są w stanie opłynąć Afryki, albo to taki dodatkowy koszt, że lepiej stać na kotwicy...
 15. Pamiętam, ktoś pod koniec ubiegłego roku wrzucał taką covidową rozpiskę na 2021 rok - oczywiście "foliarską". Była tam mowa m.in. o Australii, jeśli mnie pamięć nie zawodzi. Czy ktoś wie, gdzie można to znaleźć?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.