Jump to content

zychu

Starszy Użytkownik
 • Posts

  5,007
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  30
 • Donations

  0.00 PLN 

zychu last won the day on September 20

zychu had the most liked content!

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

zychu's Achievements

Kapitan

Kapitan (15/23)

11.9k

Reputation

 1. Panowie, wiecie dobrze, jak kończy się dyskusja z idiotami, a mimo to próbujecie z jednym dyskutować. Przecież poziom absurdu w wykonaniu tego wybitnego mędrca przekracza dzienne dopuszczalne normy. Nie łechtajcie mu ego, niech zdechnie w zapomnieniu.
 2. @thyr, @Hubertius, pociągający za sznurki to cyniczni gracze, ale na dole tej układanki często są użyteczni debile, którzy kierują się dobrym serduszkiem. Tak jak te skretyniałe samice, które ocierają się o hebanowych, a potem kończą z rozwalonym dupskiem gdzieś w zaułku. Jak dla mnie to już jeden chuj, dwanaście lat temu zacząłem się wgryzać w ten temat, i bardzo mnie to zajmowało (demografia, migracje i ich społeczne następstwa). A teraz? Wyjebane. Jest taka scena w filmie "To nie jest kraj dla starych ludzi" (który tematycznie wpisuje się w tę dyskusję): płatny zabójca Anton Chigurh trzyma pod bronią innego hitmana, który na niego polował. I zadaje mu pytanie: "jeżeli zasady, którymi kierowałeś się w życiu, doprowadziły cię do takiego finału - to ile warte są takie zasady?" I ja to pytanie odnoszę do Europy. Niech to wszystko rypnie z hukiem, niech tu się odjebie gangbang-holokaust, a ja będę mógł zaśmiać się i spuentować - "a nie mówiłem?". W tych kwestiach zrobiłem się do bólu cyniczny, choć pewien żal wciąż się jeszcze tli.
 3. Trzeci Świat nie zmieści się w Europie, chyba że zadepcze miejscowych. Ten humanitaryzm jest zgubny i dla Europy, i dla Trzeciego Świata.
 4. @$Szarak$, ale to podniecenie nie wynika z tego, co robią pisfederaci, ale z tego, co robią Ukraińcy. o czym ty w ogóle? xD I proszę cię, abyś nie kompromitował się wtrętami politologicznymi, bo jeżeli zaczniemy rozbierać faszyzmy na części pierwsze, to może się okazać, że ktoś tu odlatuje.
 5. A ja patrzę na ten cyrk, i śmieję się. Bo to było widać już dawno temu, jak to się potoczy. Ale oświeceni, racjonalni, przyzwoici zaprzeczali. No to teraz będą chyba musieli zrobić to samo, co w wątku covidowym - czyli nabrać wody w usta. Swoją drogą, nie rozumiem ukraińskiej klasy politycznej - uparcie wysyłają tych swoich chłopów na rzeź, być może będą ich nawet ściągać z zagranicy. A tymczasem ukraińskie samice rozrzedzają krew przodków na Zachodzie. Czyli naród ginie. I niech mi ktoś teraz powie, że to nie jest pięknie pomyślane. Tyle lat nie szło rozbić Europy wschodniej, żadne fundacje ani erazmusy z krajów cywilizujących się nie były w stanie tego rozpierdolić. A teraz to już równia pochyła, wasalizacja, skurwienie, eksterminacja. Z jednej mańki turańszczyzna, z drugiej - europedalstwo i smoluchowo. Jak nie wiatr w oczy, to chuj w dupę.
 6. Oj, żołdactwo jankeskie spuści sobie pary, będzie dym, będzie się działo. Wielu polackich milicjantów skończy z rozbitymi mordami i połamanymi rękoma. #DEMOGRAFIA uratowana! @Strusprawa1, radujmy się!
 7. @Strusprawa1 Bez przesady, doświadczony programista CAM może na ścianie wschodniej zarobić nawet 12 tys. netto. Nie wszędzie, i nie każdy, ale jednak. Tyle że dobry programista CAM musi dobrze znać robotę, tj. przepracował swoje na maszynie. I bardzo dobrze, bo takich ptysiów, co to nie lubią brudzić sobie rączek, to ja mam w poważaniu. Każdy technolog/programista na produkcji powinien przynajmniej pół roku przepracować choćby na takim cnc. I powiedzmy sobie szczerze - w branży technicznej nie ma tak, że nie ubrudzisz sobie rączek. A nauki od cholery, bo i matma, elektronika, i mechanika, i programowanie. Popytaj ludzi z branży lotniczej, może tylko ci od awioniki nie mają do czynienia ze smarami. W ogóle, to trochę mnie dziwi (i bawi) to utożsamianie brudnych rączek z czymś gorszym/mniej prestiżowym od pracy przy komputerku. To chyba jakaś pozostałość po japiszońskiej gentryfikacji klasy średniej.
 8. @Kespert, u nas w firmie przy podpisywaniu umowy od razu idzie cynk do wku, że delikwent jest "nie do wzięcia" (przynajmniej na czas jakiś, bo w razie posuchy każdego można wziąć). W sensie: twój przydział "na czas w" jest w zakładzie, i trepiarnia o tym wie.
 9. Panowie najgłośniejsi, co ostatnio zrobiliście, aby w kraju żyło się lepiej/bezpieczniej? Serio pytam, bo jeden przed drugim obnosi się ze swoim "mi zależy" i tropi ruskich agentów na forum, ale podejrzewam, że więcej dobrego byście zrobli, gdybyście się, kurwa, wzięli do produktywnej pracy. Podobno z zakładach zbrojeniowych potrzebni są robotnicy, spawacze, technologowie etc. Do roboty, rodacy! Samo się nie zrobi. Bo "zarządzać" i mądrzyć się, jak to wszystko powinno wyglądać, to każdy ćwok by chciał.
 10. Lektura tego wpisu nasunęła mi myśl następującą - może by tak założyć (w ramach forum) klub dla amatorów modelarstwa? Skupienie się na ciekawych aktywnościach odciągnęłoby uwagę ludzi od baboli i wszystkiego, co z nimi związane. Chłopom tęskno do pipci, ale często nie wiedzą, że to bagno z toksynami. Lepiej kleić modele i podróżować z buta po ścianie wschodniej. Albo coś.
 11. @Messer, przede wszystkim trzeba pamiętać, że świat się nad nami nie ulituje. Każdy miewa chwile słabości, ale ogólnie trzeba walczyć. Każde nasze ustępstwo, uległość, brak zdecydowania etc. - zostaną wykorzystane przeciwko nam. Nie chodzi o to, aby deptać po innych, ale aby samemu nie dać się rozdeptać. A to czasami oznacza konieczność zdominowania innych.
 12. Nie wiem, jaki wniosek z tej historii, a rozkminianie babskich dram to strata czasu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.