Jump to content

zychu

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  3,876
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  21
 • Donations

  0.00 PLN 

zychu last won the day on August 2

zychu had the most liked content!

Community Reputation

8,487 Świetna

About zychu

 • Rank
  Porucznik

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Widzę, że jednak wolicie napierdalać się o dobre imię Ukraińców/Rosjan, nie zważając na to, czy jedni i drudzy sobie tego życzą. Gdyby taki ukrop czy kacap popatrzył na to, co tu się opierdala, to miałby niezły ubaw. Popierdoliło was do reszty, zwłaszcza tę garstkę najbardziej aktywnych, dla których udzielanie się w tym temacie to chyba jakiś rodzaj masturbacji. Nie mam nic do Ukraińców. Od kilku dni rucham jedną sąsiadkę z Ukrainy. Niczego sobie kobitka, lubię takie. Gdyby była Rosjanką, to też bym ją ruchał, bo w sprawach ruchania nie uznaję podziałów narodowych.
 2. Armie NATO nawet w stanie wyjściowym wystawią lepszego żołnierza niż milionowa armia rosyjska. Nie potrzeba mobilizacji. A u ruskich? Branka, dwa tygodnie szkolenia - i na front. Tam się nic nie zmienia.
 3. Przywoływanie przykładu wojen dowodzi, że ktoś zupełnie nie rozumie, w czym problem. To już prędzej ta eksmisja nieboszczyka za nieopłacone miejsce, ale to i tak nie ten poziom zwyrodnienia, co nawożenie ogródka babcią i dziadkiem.
 4. Tu nie chodzi nawet o to, czy kogoś po śmierci spalą, zakopią, zabalsamują czy przerobią na kompost - tu idzie o to, że zwłoki zostają wprzęgnięte w pragmatyczny proces nawożenia/ogrzewania mieszkań. Tego do tej pory nie było - bo śmierć otoczona była pewnym szacunkiem, tak jak i ciało zmarłego. Użycie ludzkiego truchła jako surowca jest zwyrodnieniem w każdym calu, i pierdolenie kolegi @eknm2005 nic tu nie zmieni. Co innego, gdy jebną cię na pole, abyś gnił i "wrócił do natury", a co innego, gdy z twojej skóry zrobią abażur, a resztę rozleją po eko pomidorach. Jeżeli ktoś nie dostrz
 5. Tu też dobre podsumowanie: Ale idioci będą iść w zaparte, nawet jeżeli oficjalna narracja przyzna ostatecznie rację foliarzom. Telewizja w służbie narracji. A tępe polactwo nabija się z propagandy prlowskich seriali. U fundamentów współczesnej lewicy leży bolszewizm, czyli czerwony faszyzm.
 6. Miałem tu coś napisać od siebie, ale przeczytałem kilka postów powyżej, i zrozumiałem, że nie mam żadnych prawdziwych problemów. Może w dziale "co cię wkurwia" pójdzie lepiej.
 7. Demo. Tego nigdy nie wiadomo. Tego też nigdy nie wiadomo. Patrz punkt pierwszy. Sporo tego, + wspomniana depresja. Ogólnie nie zniechęcam, ani nie zachęcam. Ty wiesz lepiej, jak to wygląda. Na szczęście miłość całkiem ci rozsądku nie odebrała. W tych sprawach zawsze ostrożnie. Nie musi być źle, choć różowo też raczej nie będzie.
 8. Wystarczy spojrzeć, aby zrozumieć, że zaburzona. Ale co powiedzieć o tych spermiarzach?
 9. Ło cię chuj, ksiądz-standuper, w dodatku z wartościowym przekazem. Takich ludzi Kościół potrzebuje.
 10. To samo można by napisać o czarnych i dzielnych, patriotycznych paszynkach. Trudno wypowiedzieć "sława Ukrajini", gdy się dławi mokebkowym drągiem. Sory, panowie, ja wiem, że chcielibyście, aby ukraińskie krasawice były odważne, wierne i pełne majestatu - jak w tych rzewnych dumkach - ale to tak nie wygląda. One są już na ogół przeformatowane. Bohun bije kacapa, a paszynkę ładują erazmusy. Nadal macie ochotę napierdalać się za fałszywe ideały? Bo coraz bardziej żałośni jesteście, zarówno ukrofile jak i wyznawcy ruskiego miru.
 11. Pierwszy post jest tak bełkotliwie i niedbale napisany, że trudno przebrnąć i zrozumieć, o co chodzi. Ale ogólne wrażenia mam takie, że dzicz i swołocz wyłazi z pozornie poukładanych ludzi, gdy tylko pojawi się alkohol i dupa. Dzieciarnia, szkoda słów.
 12. Przepraszam, koledzy, ale czas na tough love - marnujecie czas, czytając bzdury o "ludziach sukcesu". Próbujecie znaleźć tam motywacje, inspirację - a prawda jest taka, że potrzebujecie tu i teraz zadać sobie pytanie: w czym chcecie być dobrzy? Może to być fach, branża, jakaś umiejętność (albo kilka). Gdy już sobie odpowiecie (przynajmniej orientacyjnie) na to pytanie, to zacznijcie, kurła, działać. Nauczcie się języka, zdobądźcie szlify zawodowe, kupcie sobie Poradnik ślusarza - no cokolwiek, byle nie odwlekać tego momentu poprzez czytanie pierdół z gatunku "inspirujące historie". To jest myd
 13. Pani 50+ może się nadawać na przelotną znajomość*, ale nie na związek. Tak czy inaczej - jego sprawa. Jak napisano wyżej, życzyć szczęścia i tyle. * kto się wzdryga na samą myśl, ten najwidoczniej na oczy nie widział prawdziwej milfy - nie takiej rodem z pornola, ale atrakcyjnej kobiety o dobrych genach, zadbanej, zgrabnej etc. Priv. Okej, nie było sprawy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.