Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Tomko

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  7016
 • Donations

  100.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  51

Tomko last won the day on March 21

Tomko had the most liked content!

Community Reputation

10458 Świetna

About Tomko

 • Rank
  Major

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

12203 profile views
 1. Proszę. Wpisałem w google "#przegryw forum" i wyskoczyliśmy na pierwszej stronie w googlach w zacnym gronie artykułów o incelach, przegrywach z wykopu i millenialsach - pokoleniu skazanemu na porażkę. Zajebiście. Serio, to nie są żarty. Zamiast cisnąć na samorozwój to pozwalamy brnąć dalej w samobiczowanie, teorię o przegrywach, normikach, o tym, że jak nie masz 180cm to nie istniejesz dla kobiet. Zaprzeczenie wszystkiego o czym piszemy i pisaliśmy. Możecie czuć się zażenowani - ja tylko mówię jak to wygląda z zewnątrz. Wy śmieszkujecie sobie a posiadanie niewyparzonego języka zwłaszcza w takich czasach gdzie piszą o nas już jako incelach to strzał w głowę. Może warto by się nad moderacją treści pochylić a nie robić z forum słownik poprawnej polszczyzny? To jest atakowanie Pattona? Pytanie dlaczego jest nieobiektywny? Proszę cię. Chyba jako moderator (a to funkcja konkretna) może odpowiedzieć sam dlaczego ja dostaję upomnienia o interpunkcję a inny użytkownik nie?
 2. To moja opinia i mogę ją wyrazić tutaj. Do niczego prywatnego się nie dowalam i nie dopieprzam o czym napisałem na końcu mojego posta. To już nie pierwszy raz, kiedy mnie atakujesz za wyrażenie swojego zdania. No do kogo na forum się dopieprzam. Do Analcondy? Ja dostaję punkty i ostrzeżenia za interpunkcję gdzie każdy pieprzony post giglam żeby nie było żadnego błędu, podczas gdy gość notorycznie robi błędy i pisze sobie co chce i jak chce i nikt z tym nie ma problemu. Bynajmniej nie dopieprzam się do niego z zazdrości o jego kolekcję maczet i noży. Na moderatora skargi składam? Bo jest nieobiektywny. Ile jest stron i ile punktów czy ostrzeżeń za interpunkcję? Zresztą mam to już przegadane z innym moderatorem i odpuściłem, więc nie mów, że masowo donosy składam, żeby kogoś uwalić bo to nie prawda. Powstał temat o Polkach z ZEREM w nazwie p0lka, o tym, że na murzyńskich kabanach uwielbiają skakać. Zgłosiłem to bo PR'owo ten temat to dla forum samobójstwo. Gówno - nikt nawet nie zwrócił uwagi. No, ale kropki i przecinki ważniejsze. A potem komentarze i afera, że artykuły o nas jako incelach piszą. Z kosmosu się to nie bierze! Ktoś dostaje punkt za kropkę czy przecinek czy tam pytajnik po spacji a inny użytkownik robi kilka błędów w jednym poście i magicznym cudem zero punktów. Przecież to jest komedia - lecą punkty za interpunkcję od moderatora, który sam robi kardynalne błędy interpunkcyjne a temat o Polkach jako człowieku gorszej kategorii leży i śmierdzi od ponad tygodnia. Może skoro starsi użytkownicy (nie tylko ja), którzy siedzą tu już długo a część prawie od początków forum zaczynają się wkurzać i zgłaszają, że coś jest nie tak to znaczy, że faktycznie coś jest nie tak?
 3. Przebrnąłem przez to wszystko. @Yolo Wiele razy piszesz mądrze, ale tym razem mi wybacz - wjebałeś się w gówno jak dzieciak. Jak nastolatek. Mam podobną wrażliwość i ledwie przebrnąłem przez te Harlequinowe opisy jak trzymacie się za ręce, myślałem, że pawia puszczę. Zwyczajnie jak dzieciak się zakochałeś i nie ma co tu dorabiać jakiś qwa zjednoczonych dusz i galaktyk. Brzmi wyniośle a historia jest banalna i krótka. Spotkaliście się, pobzykaliście, ona się zakochała, ty się zakochałeś, ona się zachowała jak 99% kobiet w takiej sytuacji (jeszcze praca, studia, trudne egzaminy to się babom w głowie wtedy jebie na maksa), olała cię, ty nie mogłeś przeżyć i tyle. Jak dziesiątki historii ze świeżakowni. Co do wzmianki o tym, na którego tak mogłeś być zły (teraz już wiemy o kogo chodzi) - gówno a nie miałeś prawo być zły. Koleś wszedł w relację jak ty już byłeś wywalony na dziesiątą orbitę. A że z płaczami do ciebie wracała bo byłeś jej przyjaciółką z penisem to już nie możesz mieć pretensji do @Rnext. W tym całym żenującym trójkącie ty chciałeś walczyć o myszkę, ona wybrała sobie innego, ty się wkurwiałeś, że ci o tym mówi, tamten cieszył banana, że jakaś blondi na niego się rzuciła... Podstawówka po prostu. Tyle z waszych internetowych mądrości. Na moje to laska was rozgrywa jak dzieciaki - obaj weszliście w relację z mocno zaburzoną dziewczyną (teraz @Rnext ma swoje pięć minut) a wy jak koguciki się szarpiecie. Oczywiście teraz Rnext na dzielni się buja z młodą dupą a Yolo snuje plan zemsty. Atencja - check. Dwóch mądrych kolesi ze statusem - check. Można się pochwalić zdobycz - check. Jest drama, coś się dzieje - check. Obaj będziecie płakać za kilka miesięcy. Dziękuję za uwagę . Oczywiście nic personalnego - to moja ocena tej sytuacji.
 4. Potwierdzam! @RENGERS Tylko wiesz, że najpierw się z nich ściąga barana. Żebyś przypadkiem nie wsadził baranowi w du... To tak nie działa .
 5. Mi w sumie szkoda autorki. Widać ciężkie jest życie jak się ma zryty beret.
 6. Ja nie używam. Moja pani mówi, że bierze tabletki i kalendarzyka używa. Takie ma białe tabletki, bierze po kilka dziennie. Ja jej ufam bo nie ma już okresu od trzech miesięcy więc działają jak należy!
 7. Teraz jak się uczyłem do egzaminu to przerabiałem hipoteki. ZUS może ci wpisać hipotekę na nieruchomości jak masz jakieś długi kiedy mu się podoba - nie potrzebuje żadnych orzeczeń sądowych czy aktów notarialnych jak to ma miejsce w przypadku innych instytucji. Ma większe prawa niż banki. Po prostu sobie wpisują kurwa.
 8. @Turop Przecież ty z @bassfreak możecie razem w olimpiadzie startować kto jest bardziej osrany .
 9. @Helena K. Dostała perm bana za multikonto wczoraj albo przedwczoraj. Wiesz, szybka reakcja moderatora!
 10. @Still Wyślij mu anonimowo screen z apki randkowej.
 11. Kurde, nie kuś bo ja nie czytałem tego tematu. Życia by mi nie starczyło .
 12. Jak to w czym! Vstorm ma zupełnie obojętny stosunek do kobiet i nawet je lubi. Dopóki się jakaś nie pojawi, ale spoko generalnie.
 13. @Vstorm Co tam słychać nasz naczelny hejterze kobiet? Zapach kobiety w rezerwacie drażni cię w nos?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.