Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Tomko

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  6773
 • Donations

  100.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  49

Tomko last won the day on December 2 2019

Tomko had the most liked content!

Community Reputation

9903 Świetna

About Tomko

 • Rank
  Major

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

11426 profile views
 1. Kolejny temat ściek. Ale, że ty @Imbryk? Serio? Qwa to było wałkowane już milion razy... Poziom tego forum leci na łeb na szyję...
 2. @Lexmark82 Jest jedna w 100% skuteczna metoda - szybki przyrost zasobów lub awans społeczny. Wtedy szybko się dowie czy faktycznie jest z nim w ciąży czy nie.
 3. Dobra, nie ma się już co tasować. Dorosły facet jak zobaczy kawałek młodej cipki to też rodzinę w 5 sekund zostawi. Więc jak chcecie napędzać dramę z tym to dwa razy się zastanówcie. Rezerwat pokazuje w każdym temacie u nas jak rycerzyki się rzucają gdy pani z problemem przyjdzie. Gdyby w męskich działach o samorozwoju było 5 stron odpowiedzi na prawdziwe problem tak jak na babskie "olał mnie i mnie do niego ciągnie - co robić?"...
 4. Ja myślę, że i tak chłopak pocałuje klamkę na granicy. 23 latek z Nigerii, bez pracy, muzułmanin... Yeah - na pewno wjedzie do USA.
 5. O ch...j co tu się odjaniepawla . Pani klasyczna sytuacja z pierwszej strony podręcznika obsługi kobiet - rozdział "bad boy" a kawaleria na 5 stron już analizę zrobiła z poradami . Buahahahahhahahhahaha.
 6. @Toranaga @_Aga Uuu się szykuje kolejny forumowy romans...
 7. To masz motywację, bo statystyczny geodeta w PL nie zarobi na godne życie.
 8. @Analconda Nigdy nie mówiłem, że psiocha jest czysta. Po prostu kwas mlekowy to kwas mlekowy - bez różnicy skąd pochodzi, ma taki sam skład i smak. Czy z krowy, czy z psiochy, czy z bylekąd.
 9. @Ksanti Wiele razy wspominałem, że życie jest brutalne i podlega hierarchii jak w przyrodzie. Że jest brutalne i cię wyrucha w dupsko bez mydła. Śmiałeś się czasami z tego. Negowałeś to bo "cywilizacja i XXI wiek i w ogóle". Piszesz teraz, że blisko ci do wilków. No spoko - może i łączą się w pary. Ale wiesz, że tam też jest hierarchia? Wiesz, że jak alfie coś się stanie, albo nie domaga to inne wilki potrafią go zagryźć byle tylko uzyskać przywództwo? To zupełnie inny model niż ty chcesz żeby był. Za wikipedią: "Wataha składa się z osobników przewodzących zwanych alfa (samiec i samica lub jedno z nich). Osobnik alfa ma absolutną władzę nad członkami watahy, przewodzi większości pościgów, najprędzej i najbardziej gwałtownie reaguje na pojawienie się intruzów. Pozostali członkowie stada wyraźnie demonstrują mu swoją podległość. Czasami wyróżnia się osobnika beta. Wataha może posiadać osobnika omega – o najniższym statusie w grupie – który jest czasowo lub stale odsunięty od watahy. Wysoki status w grupie oznacza zarówno możliwość rozrodu (w przypadku osobników alfa) jak i pierwszeństwo w dostępie do jedzenia." Znów szukasz nie tam gdzie trzeba. Chcesz podbijać swoją pewność siebie poprzez atrakcyjną partnerkę. W momencie gdy jej zabraknie - wpadniesz w ciężką depresję. Myślę, że twoim problemem jest, że nie dbasz o siebie i swoje otoczenie. Wydaje ci się, że laski to tylko SMV i w ogóle chady i tak dalej... No jest w tym trochę prawdy. Jeśli na co dzień chodzisz z takim podejściem wszędzie to nie będzie innego rezultatu. Hell - qwa każde lato jak ci pisałem lub inne chłopaki, że trza okna w aucie zamykać bo się laski pchają to zawsze jakieś wymówki. Wybacz analogię - chciałoby ci się wchodzić w szambo w gumiorach po pas bo na dnie leży diament tylko trzeba zanurkować na 3 metry i go wyłowić? No raczej nie bardzo. Żadna, ŻADNA kobieta cię nie naprawi. Było milion razy wałkowane. Możesz mi odpisać teraz ścianą tekstu i się wykręcać. Ale prawda jest jaka jest. Dostałeś kosza od laski, która ci się spodobała i się załamałeś? No gościu...
 10. No kupiła to chyba tylko banda prawiczków albo "koneserów" alkoholu. To nie pierwszy taki pomysł z sokami z cipki. Były perfumy Vulva też. Tamto ma więcej sensu.
 11. Ten browar nie odniósł sukcesu. W sumie się nie dziwię. Wyizolowane bakterie to zwyczajnie bakterie kwasu mlekowego. Nie maja prawa mieć cipkowego smaku. Więc to laboratoryjny koncept.
 12. Tomko

  Szybko dochodzę :(

  Zwal sobie przed. Może pani cię mega kręci i tak jest? Ja mam czasem tak, że mogę heblować i pół godziny a czasem po 5 minutach kończę. Nie ma reguły.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.