Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Tomko

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  6116
 • Donations

  100.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  42

Tomko last won the day on September 15

Tomko had the most liked content!

Community Reputation

8621 Świetna

11 Followers

About Tomko

 • Rank
  Major

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

10027 profile views
 1. @deomi Od kobiety się nie zarazisz? Wchodzisz do jacuzzi i pyk - chlamydia. Wycierasz się w hotelu niedopranym recznikiem i pyk - możesz mieć HPV. Zrobisz facetowi loda? Pyk - HPV. Szacuje się, że 80% kobiet za swojego życia będzie zarażona przynajmniej raz jakimś HPV. Dziękuję, dobranoc. Aa i te najbardziej podstawowe badania to 500zł minimum. Co do raka szyjki macicy to się nie dziwię. Przeciętna młoda kobieta nie dba o siebie, wpier.. tyle cukru w weekend co ja przez miesiąc, tampony z chlorowanej bawełny, który ten chlor wchłania się wprost do krwi przez pochwę a dieta to wg niej 1000kcal dziennie przepite kawą.
 2. @deomi Piszesz jakby to mężczyźni byli nosicielami największego szajsu i mnie to wk..a. Zrób sobie sama badania to pogadamy bo kobiety do byle jacuzzi czasem wejdą i tydzień później takie rzeczy z pochwy im wyłażą, że trzeba wiedźmina wzywać. Przyklepią clotrimazolem i gitara. Nie wspominam już o stringach, higienie i o tym, że wiele nie wie kto to ginekolog. Idą dopiero jak już coś wali albo boli.
 3. @deomi Wtedy badasz się częściej. Mówisz o tym partnerowi jeśli masz moralność bo to nie grypa i partner ma prawo znać ryzyko. HPV to nie HIV czy WZW. Ono zwiększa ryzyko zachorowania a nie powoduje raka.
 4. @deomi Ten pakiet nie wystarczy. Nie ma w nim największych mend jakie są czyli HCV i HPV. Te choroby w pakiecie są bardzo rzadkie (HIV, kiła) albo całkowicie uleczalne. Herpes Simplex jest bez rozróżnienia na I lub II (jedno to opryszczka ust a drugie płciowa). Ten pakiet robiłem miesiąc temu. Najgorsze gówna to HCV (zapalenie wątroby typu I i II) oraz HPV, którego nie da się leczyć, jest bardzo rozpowszechnione a może być groźne dla kobiet. Do tego pakietu co podałaś dorzuciłbym minimum badanie na 14 genotypów wysokoonkogennych HPV. Sama też się przebadaj bo zdziwiłabyś się co się przenosi przez klasyczny seks i czy zwykły oral.
 5. @JoeBlue Correct me if I'm wrong. Pani na portalu z dziwkami skarży się, że uczciwie pracujący faceci to miękkie faje?
 6. @Trevor Jedynie druga metoda. A i z tym nie na pewno, bo zawsze mogą przyjść rodzice i powiedzieć, że uwziąłeś się na ich dziecko. Witamy w szkolnictwie XXI wieku.
 7. Gdyby spytać niektórych użytkowników tego forum, to powiedzą, że występują w Azji, a dokładnie w Himalajach . Znam dwie z Himalajów, z Nepalu dokładnie. Jedna chodzi na bankiety i imprezy i wprost powiedziała, że szuka bogatego Araba a druga całą kasę wysyła do rodziny a żyje z pensji męża - ciecia na ochronie. Tam recycling wody z kibla się odjaniepawlał żeby tylko zaoszczędzić 2zł.
 8. @Horacy Rzucanie fajek na miesiąc to bez sensu. Organizm zacznie się sam oczyszczać a ty mu znowu dowalisz do pieca. Kup i przeczytaj książkę Allana Carra o rzucaniu palenia jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Masturbacja ok - małymi krokami. Ale fajki bym uciął od razu w zarodku. Rzucałem dwa razy - pierwszy raz nie paliłem 1.5 roku i zapaliłem potem i wróciłem do nałogu na kolejne pół roku. Uwierz mi - rzucanie ich za pierwszym razem to był pikuś przy tym co działo się za drugim razem bo mózg wymyślał coraz to nowsze wymówki. Dramat. Lepiej od razu rzucić to wpizdu.
 9. Witam panowie. Mam pytanie do bardziej ogarniętych w temacie. Czy jeśli w sądzie toczy się postępowanie spadkowe, które nie jest jeszcze zakończone a ja jestem jednym ze spadkobierców testamentowych a drugi spadkobierca podziela mój pomysł - możemy wynająć nieruchomość np. studentom? W skrócie - ja i brat jesteśmy spadkobiercami po naszych dziadkach, jednak mój testament był napisany odręcznie i trochę niejasno - jedna z ciotek kwestionuje go i chce podziału po równo na wszystkie córki moich dziadków. Sprawa będzie się toczyć jakiś czas, ale czy teraz, jeszcze przed zakończeniem sprawy możemy zrobić mały remont i wynająć dom (jako posiadacze samoistni) tak, żeby to było legalne? Dzięki za wszelkie rady.
 10. @Carl93m I o to zdanie m.in. się rozchodzi.
 11. Ale ty bzdury wygadujesz, chłopie. Przeorali cię w domu bo znam twoje wątki, kisisz się w tej zupie nadal, ale to nie powód, żeby innym pisać, żeby zaakceptowali to, że "są betami". Pomijam już kompletne niezrozumienie pojęcia "alfa/beta". Pomyśl nad tym co napisałeś. Chcesz to sobie to akceptuj, ale nie ściągaj innych do stanu, z którego chcą się wyrwać bo z tego da się wyrwać, tylko na początku jest bardzo trudno i dużo ludzi się zniechęca już na starcie akceptując ten stan.
 12. @ZamaskowanyKarmazyn Też tak miałem i mam czasami. Wtedy najlepiej całkiem wyjść i zająć się nią w inny sposób. Albo zmienić pozycję na mniej podniecającą. Pozostanie w partnerce nic nie da - zbyt ciasno, zbyt miło. Jeszcze jak laska umie się spinać w środku to po ptokach.
 13. @ZamaskowanyKarmazyn Ale ja nigdy nie miałem wysokiego libido, więc 4x dla mnie to jest chyba max . Zresztą uważam, że więcej nie ma najmniejszego sensu. Dla kobiety i dla mnie - 1-2x porządnie dupę przetrzepać i jest każdy zadowolony. Lepszą kontrolę mam bo czuję, jak powoli się zbliża. Wcześniej to czułem mrowienie w prostacie i wiedziałem, że już nie ma odwrotu. Teraz jakoś tak wolniej. Będę dawał znać bo to początki dopiero. Wciąż pozostają problemy z fapu jeszcze czyli dochodzę przy mocnych bodźcach (np. kazałem partnerce mocno złapać berło i trzepać, żeby dojść), ale myślę że z czasem to minie samo. Ogólnie myślę, że czucie się trochę zmniejszyło, rucham bardziej z głową i spokojnie. Aha - w moim przypadku powiedziałem jej prawie na samym początku po dwóch nieudanych seksach z czym się borykam. Psychicznie bardzo mi to pomogło choć może trochę ją ostudziło. Teraz sama widzi, że jest ok i wspomniała o tym, że problem całkiem zniknął.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.