Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Tomko

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  6485
 • Donations

  100.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  48

Tomko last won the day on November 13

Tomko had the most liked content!

Community Reputation

9302 Świetna

12 Followers

About Tomko

 • Rank
  Major

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

10695 profile views
 1. @nowy00 Poszła rozmowa zajebiście. Młodzi ludzie, dyrektorka oddziału też sympatyczna także na plus. Siedziałem tam 2.5h, rozmawialiśmy głównie o samej pracy, parę pytań do mnie typowo zadaniowych (napisz po angielsku email do klienta, któremu znalazłeś jakieś nieruchomości do wynajmu). Ogólnie jestem dobrej myśli. Jeśli siądzie to będzie to praca praktycznie od strzała z pierwszego CV, które wysłałem a którą mi dziewczyna podrzuciła, żebym aplikował. 2 tygodnie temu wysłałem, dziś miałem rozmowę. Pozdro.
 2. @nowy00 Dokładnie tak. Ona podświadomie będzie chciała cię zdjąć z rynku matrymonialnego. Nie daj się. Masz być cały czas w grze.
 3. @nowy00 Świeża sprawa - od początku Sierpnia z nią jestem, wtedy się poznaliśmy. Fajna dziewczyna choć to ja jestem czasami bardziej needy. Jest sinusoida - raz ja jej męczę bułę a ostatnio ona by się tylko całowała cały czas i łasiła. Ona jest atrakcyjna i o tym wie, dużo facetów się kręci koło niej bo pracuje w klubie fitness. Ja mam gadkę do kobiet i ona też o tym wie a co ważniejsze - ja o tym dobrze wiem . Nie daję jej powodów do zazdrości, ale niech ma świadomość, że zawsze mam naładowany pistolet do wystrzału. Dam znać jak poszło . Rób jej na przekór - ona będzie chciała, żebyś był mniej atrakcyjny dla innych kobiet - to dobry znak - znaczy, że jest zazdrosna. Ty bądź zawsze najlepszą wersją siebie - jak z zarostem wyglądasz bardziej męsko to go noś. W koszulkach? Chodź w koszulkach.
 4. Tak jak powiedział Allan Carr - jak chcesz narkomana oduczyć ćpania skoro nadal będziesz mu podawał heroinę tylko w mniejszych dawkach? Coś w tym stylu. Przykład trochę z dupy bo tytoń nie uzależnia fizycznie jak ciężkie narkotyki, ale rozumiesz analogię. Kup książkę Allana Carr. Serio, polecam gorąco! Z reklam? Może to ci pomoże:
 5. @nowy00 Jeśli chcesz okazać trochę zazdrości to zrób to w żarcie. Ja swojej ostatnio napisałem, że za 20min będę na chacie i spytałem czy kochanek zdąży spier...lić. Zaśmiała się i jeszcze kilka razy coś wspomniałem o tym kochanku. Jutro mam rozmowę kwalifikacyjną do nowej pracy i powiedziałem mojej, że fajnie, że prawie same kobiety w tym oddziale i dyrektor też kobieta, to na rozmowie wypadnę dobrze. Reakcją była lekka zazdrość, bo moja wie, że flirciarz ze mnie a kobiety w tym oddziale brzydkie nie są .
 6. I prawie pewność, że cię wsypie jak zostanie przyłapana @SławomirP.
 7. https://www.salon24.pl/u/gotowynawszystko/853627,800-zl-na-pracownikow-z-ukrainy-500-i-stypendia https://wprawo.pl/2018/09/17/dotacje-za-pochodzenie-polskie-uczelnie-wola-ksztalcic-ukraincow-niz-polakow/
 8. @osadnik Ok, zacznijmy od podstaw. 500+ nie bierze się z kosmosu i zdecydowana większość tych pieniędzy wraca do państwa w sklepach, podatkach itp itd. Ale najpierw, żeby to 500+ rozdać, trzeba komuś zabrać LUB zadłużyć się jeszcze bardziej. 500+ to twoje pieniądze, (moje nie, bo płacę jeszcze podatki w UK), kolegów twoich, z forum, małych przedsiębiorców... Państwo nie może sobie dodrukować pieniędzy na 500+ (praktyka jednak co innego). Ten program drenuje kieszeń obywateli a nie wpływa na ich bogacenie się. https://superbiz.se.pl/wiadomosci/zobacz-ile-co-miesiac-placisz-na-500-plus-aa-jGHr-GBvX-rqxo.html https://pomorska.pl/realna-wartosc-swiadczenia-500-plus-wynosi-aktualnie-okolo-270-zl-beda-zmiany/ar/c3-13945684 Druga istotna rzecz. PKB praktycznie nie ma wpływu na siłę nabywczą pieniądza. Gdyby tak było to przy wzroście PKB złotówka by się umacniała a ta bardzo się waha. Prosty przykład - fabryka produkuje jakieś części do samochodu. Norma produkcji - 20tys elementów miesięcznie. Kierownictwo zmienia normy do wyrobienia na 22tys elementów miesięcznie przy tej samej załodze. Pyk - PKB wzrasta a pracownicy zarabiają tyle samo i bezrobocie jest takie samo. To tylko jednostkowy przykład. Dodatkowo - Polska to kraj kolonialny i taniej siły roboczej. Zwiększenie produkcji i jednocześnie eksportu wpływa ładnie na wskaźniki a niekoniecznie (a zazwyczaj wcale) nie wpływa na bogacenie się obywateli. https://www.money.pl/gospodarka/unia-europejska/wiadomosci/artykul/polska-bogata-europa,176,0,2392496.html Co prawda to dane z przed 2 lat, ale na lepsze nie zmieniło się nic w zasadzie a przepaść jeszcze bardziej się pogłębia. Przecież wszelkie dopłaty do akademików, stypendiów dla Ukraińców a także (jeśli takowe są) są z budżetu państwa z ministerstwa. To nie jest teoria spiskowa - to się dzieje codziennie i szczególnie przed wyborami - kupowanie wyborców.
 9. Jaki to ma sens ekonomiczny? A jaki sens ekonomiczny ma wsadzanie milionów złotych w portale dla bezdomnych, w portale promujące Polskę w USA gdzie jest tam kilkaset subskrypcji na youtube? Jaki jest sens wsadzania 2mld zł w przekop mierzei Wiślanej? Jaki jest sens w wsadzaniu miliardów w budowę międzynarodowego portu lotniczego skoro są ze 3 lotniska międzynarodowe w pobliżu? W Polsce wiele rzeczy nie ma kompletnie sensu ekonomicznego, ale służy czyimś interesom. Myślę, że sprowadzanie i faworyzowanie Ukraińców ma cel wyborczy. Nie wiem czy mają prawo głosu już, ale wcale się nie zdziwię jak za 4 lata je dostaną. Zupełnie przypadkiem przed wyborami.
 10. Co ma wzrost PKB do majętności przeciętnego Polaka? Albo inaczej - co ma wzrost PKB do siły nabywczej pieniądza (czyli bogacenia się pośrednio)? I jak korzystamy na tym, że "cała ekonomia rośnie"? Mówisz? https://www.forbes.pl/gospodarka/rynek-pracy-w-polsce-bezrobocie-w-kwietniu-2019-r/fdhs0vy Dane opierają się na wykresach z GUS. Jest 5x więcej osób w wieku produkcyjnym, które nie pracują. Gro z nich szuka pracy na własną rękę - nie każdy jest zarejestrowany w Urzędzie Pracy na bezrobociu. A dane opierają się tylko na statystykach z urzędu. W mniejszych miastach jest problem ze znalezieniem NORMALNEJ pracy. Więc nie każdy kto chce pracuje.
 11. No, w końcu będzie trochę spokoju. To fajne jest, ale bez przesadyzmu . Taka kremówka niejednego nieświadomego mężczyznę potrafi wpędzić do grobu. Dosłownie! A połączenie zdrowej, rozsądnej kremówki zdarza się rzadko i jest jeszcze bardziej zabójcze .
 12. No jak to? Przecież ty napisałeś mi ostatnio, że nie poczyniłem żadnych kroków w samorozwoju. Jak mistrz JEDI. Czy nie o to w życiu chodzi? Żeby się rozwijać i osiągać jakiś sukces? Ja wiem, że z chujowym mindsetem można być sceptycznym na sukces. No bo jeśli się go podświadomie odrzuca no to potem stara się racjonalizować, że sukces jest nieistotny i w ogóle.... Chcesz być rurkowcem? Tak - na wielu płaszczyznach mi nie po drodze z @Androgeniczna, ale z tym się zgadzam: nie próbujesz - nie poznajesz. Co do tego kryzysu millenialsów och ach. Jednakowoż żyję w tej epoce i widzę ją na co dzień. Nie jestem ku..a dinozaurem. Więc jakie to straszne straszności się odbywają, których moje stare pokolenie nie zrozumie?
 13. Wiem wiem Ksanti. Znam twoje zapędy. Babę z urzędu i najlepiej odizolować od innych mężczyzn i świata zewnętrznego. No i żeby podziwiała i patrzyła jak w obrazek za to, że się jest. Dlatego tak ci się podoba wypowiedź kolegi. Dobra opcja dla tych co nie rozwijają się w żadnym kierunku. Zapomniałeś jeszcze dodać, że kto nie popiera twojego zdania to Janusz związków i ruchacz. @imprudent_before_the_event Nie zgodzę się i to fajnie @Mosze Red wytłumaczył kiedyś w temacie o tym, że "każda może mieć milionera". No i nie każda - kobieta tak samo jak mężczyzna wyżej ch..a nie podskoczy jeśli pozostaje w danym środowisku. Mężczyznom dziś jest trudniej - to niezaprzeczalny fakt. Ale w tym można dostrzec pole do samorozwoju zamiast tylko narzekać. Cały świat idzie do przodu i jak ty prezentujesz sobą jakiś poziom, to też możesz przebierać w kobietach. Wystarczy nie być piz..ą i powiedzieć "cześć" do obcej osoby. No, ale co poniektórzy na odrzucenie słowa cześć reagują wieloletnią traumą i w ogóle trzeba karetką na miejsce dowieść psychiatrę. Tylko, że w takich przypadkach nawet powrót do lat 50-tych i tamtych kobiet nic nie zmieni.
 14. Długość palców u stopy - 3-4cm, blond włosy, rozstaw oczu skorygować. @Baelish Nieeee taka się nie nada, no coś ty. To świeżynka musi być .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.