Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Tomko

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  5795
 • Donations

  100.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  38

Tomko last won the day on July 19

Tomko had the most liked content!

Community Reputation

8053 Świetna

10 Followers

About Tomko

 • Rank
  Major

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

9574 profile views
 1. @Vstorm No przecież! To ponad 250 postów to ma tu chyba Florence, Deomi, Eleanor i chyba jeszcze się ktoś znajdzie. No to całe rzesze fanek . A może to on im dziękuje? 🤔
 2. @Exar Obie mają. Ale nie od pierwszego dnia. Zaczęło się gdy zacząłem rzucać niewybrednymi komentarzami o lodach, bzykaniu itp. Przychodziła na ploty do jej ziomka w pracy a on to rozgrywał romantico - wiesz, musisz mu dać swobody, musisz kolację, no wiesz to są problemy takie jak każdy ma.... Ja powiedziałem - weź mu zrób dobrego loda, kolację i daj się wybzykać na blacie w kuchni. Oczy jak 5zł bo jak qwa - Anglia, biuro i takie teksty. Potem tu coś smyrnąłem, tam zagadałem. Druga zaczęła mieć większy kisiel jak ją na parkingu zostawiłem kiedyś gdy miała 5min na przyjście do auta żeby ją podwieźć i się nie pojawiła to pojechałem. Tak jak w teorii SMV - jedni mogą sobie pozwolić na więcej niż inni. Ale nie róbmy offtopu .
 3. To twoje zdania TYLKO z tej strony i TYKO z tego wątku. O reszcie nie wspomnę bo cytowanie by mi zajęło pół dnia gdy w dyskusję subtelnie go mieszasz nie oznaczając go w postach i chowasz się za jego plecami gdy robi się gorąco w dyskusji jakoby byśmy chcieli mu zaszkodzić. Coś chcesz dodać o mieszaniu Marka w dyskusję? Kończę tę dyskusję bo nie ma sensu z koniem się kopać. @Yolo i @The Motha Bardzo dobrze ci napisali. Odpocznij, poobcuj z ludźmi, zbuduj bazę WŁASNYCH obserwacji otaczającego świata a nie tego co piszą na redpillowskich stronach. Nabierz dystansu, wyrzuć z głowy wszystkie te najgorsze przypadki z mediów, gdzie mężczyźni się wieszali przez kobiety po rozwodach. Kobiety są zajebiste tylko jak z wszystkim - trzeba wiedzieć jakie są zasady gry gdy się w nią wchodzi. Mam trzy kobiety w pracy - jedna mi przynosi jabłka i czekoladki do pracy, druga robi zawsze maślane oczy. Trochę bycia chamem, trochę romantykiem, kilka żartów... Nikt mnie o molestowanie nie oskarżył, nikt mi nie obrabia dupy, dziewczyny zawsze cześć mówią. Wręcz to ja powiedziałem z poważnym tonem jednej, że ją oskarżę o molestowanie jak jeszcze raz mnie przeczesze dłonią po włosach. Odwrót o 180 i zaczęło się przynoszenie jabłuszek i czekoladek na moje biurko. A to mocno sfeminizowany zachód. Tak więc świat nie jest czarno-biały. Powodzenia.
 4. A to dobre jest. Czyli czekaj czekaj... Czyli wg ciebie @Marek Kotoński robi w audycjach to samo. Czemu mu tego nie powiesz? No napisz do niego albo załóż temat, że Marek hejtując i piętnując niektóre zachowania kobiet hejtuje też kobiety. Myślę, że jest weteranem tłumaczenia tej subtelnej różnicy w takiej retoryce rodem z kafeterii, wizazu, FitDarii i innych atakujących forum. Pewnie użytkowniczki z forum zapchały ci całą skrzynkę wiadomościami, jak to je ratujesz przed nami. Dobrze, że jest ktoś taki, kto poklepie po pleckach, powie "nie przejmuj się". Potrzeba kobietom takich ludzi. Ktoś napisał dosadnie gdzie leży problem? Papierowy alfa, czarny rycerz i hejtujący kobiety cham!
 5. Najpierw to radziłbym ci czytać całe wątki, zamiast wyrywać moje wypowiedzi z kontekstu i obsmarowywać mnie potem bo sugerowanie, że miałbym użyć TEJ konkretnej wypowiedzi kiedyś do kogoś w potrzebie jest po prostu żałosne. I ty mi mówisz o rozmawianiu na argumenty... Weź mnie nie rozśmieszaj.
 6. @Morfeusz @SzatanKrieger O poczuł szatan sprzymierzeńca i wybiegł z piwnicy. No faktycznie koleś, który pisze, żeby laska się zamknęła podczas seksu i nie wygłaszała peanów na temat swojej ciasnoty jest po ciężkich przeżyciach. Co zaraz napiszesz szatanku? Że kopię staruszki, nienawidzę kobiet i młodzieży i niszczę pracę Marka? Kupiłem część jego książek, wpłacam donejty od czasu do czasu, od ponad 3 lat pomagam ludziom z ich problemami na ile mam wiedzę. A co ty zrobiłeś dla forum?
 7. @Cortazar Tak samo mnie znajomy wyjebał na kasę. W pewnym, momencie jednak zostało na 200 funtach. Poblokowałem, zignorowałem, wyprowadziłem się. Cierpiałem przez to dużo. To też była jedna z moich największych porażek - zamiast mu wpierdolić czy zniszczyć w pracy czy wśród znajomych - odpuściłem. Ten temat jest zamknięty - życie mu dojebało i tak. Wezmę sobie tę radę do serca.
 8. @Adolf Zajebiście! Tylko teraz nie zajadaj! Spróbuj sobie zastąpić palenie jakimś nawykiem. Ponoć działa na wiele osób gryzienie marchewki zamiast papierosa. Polecam książkę "Allen Carr - prosta metoda jak rzucić palenie".
 9. @Słowianin Czyli w skrócie - dzięki ojcu i zapleczu finansowemu prowadzi dużo biznesów, ale milionerem nadal nie jest jednocześnie negując kołczów. Nie przyszło ci do głowy, że może to po prostu kiepski biznesmen? Zdajesz sobie sprawę, że są biznesy i są BIZNESY? Jeśli dwóch kolesi wystartuje z tego samego poziomu a jeden pójdzie w handel samochodami a drugi napisze jakąś dobrą apkę, to ten drugi dorobi się znacznie szybciej niż ten pierwszy? I zupełnie innej kasy? Jeśli ktoś liczy na to, że przeczyta książkę Kiyosakiego i stanie się nagle hiper-deweloperem to jest po prostu głupi. Książka "Bogaty ojciec, biedny ojciec" ma z założenia pchnąć cię do OBRACANIA PIENIĘDZMI! Nauczyć oszczędzania i pomnażania oszczędności. Z tego co pamiętam z książki wątek zarabianiu na nieruchomościach jest tam marginalny.
 10. @Sinduriel Jestem w 99% przekonany, że tak poczuł to i chciał ci to powiedzieć więc twój tekst to był wyzwalacz tego, co myśli. Powiedział to niby w żarcie, w takim momencie, ale to jest to co on myśli. Powiem tylko, że cipka sama z siebie luźna się nie robi od tak w tak krótkim czasie. Może się czasami bardziej lub mniej rozciągnąć PODCZAS stosunku. Przecież to mięsień. Penis również - może i owszem zmniejszyć/zwiększyć swój obwód. Stres, ciśnienie, kawa, zła dieta... Niby wszystko jest ok, erekcja spoko a obwód mniejszy/większy. Zdarzało mi się to wiele razy - raz był jak maczuga a raz tak... o . Nie analizuj tego co powiedział - na 99.99% tak pomyślał, ale kto zawinił - nie da się dojść. Słabsza erekcja, u ciebie relaks duży i różnica kolosalna. Czasami moją dziewczynę czułem od początku do końca a czasami była po prostu luźniejsza pod koniec. Ale zawsze to w śmiech obracaliśmy i nikt nie był obrażony bo wiadomo - ciało wykręca różne numery. Bier się za ćwiczenia jak czujesz się niekomfortowo .
 11. O widzę FitDarią powiało aż przed laptopem poczułem. Tak - stosujesz babskie zagrywki czyli wyciąganie innych wątków niezwiązanych z polemiką gdy tracisz grunt pod nogami co jest żałosne. Jesteś śliski i nie potrafisz dyskutować. W jednym wątku "kończysz dyskusję" po czym idziesz do innego obsmarować mnie czy innych, którzy (czasem ostro) wyrazili swoje zdanie lub powiedzieli, że nie masz racji i przedstawić nas jako papierowych alfa, czarnych rycerzy czy innych tych złych. I ty śmiejesz się ze mnie, że mam problem konfrontacją... Coś ci się umaniło z tymi czarnymi rycerzami, alfami i obrażaniem kobiet. Wskaż mi gdzie obrażam kobiety albo ich nienawidzę. Jeśli nie wskażesz to ja mam dość pomówień przez jakiegoś dzieciaka, który nie potrafi na argumenty rozmawiać jak z @The Motha tylko odwraca się na pięcie jak obrażone dziecko. Dobry manipulant z ciebie gdy tworzysz zupełnie inny obraz mojej osoby niż mam na forum.
 12. Dlaczegomasz maniere wciskania mi słów, których niepowiedziałem? Ty mi imputujesz, że ja nienawidzę kobiet? Hahhaa o qwa tego jeszcze nie było :D. Odmawiamy mu jedynego treningu jaki miał w życiu? Pffff :P. My hejtujemy kobiety? Weź mnie człowieku nie rozśmieszaj. @Ksanti uważa, że każda kobieta co miała kilku partnerów to kurwiszcze i nie nadaje się już do żadnego związku a te po 30-tce to praktycznie jesień życia. Ty wmawiasz nam hejtowanie kobiety bo nie potrafisz dyskutować na argumenty. Wcześniej stanąłem w obronie @Sinduriel bo jakiś burak ją zgasił, że nie powinna się odzywać w łóżku a ty wyjechałeś na mnie w jego obronie... Myślę, że ty do końca nie czytasz co się dzieje albo tego nie przyswajasz. A poza tym. Wstaw avatar.
 13. @Taboo No, cieszę się, że ktoś rozumie co chciałem powiedzieć. Kolega @Posejdon promuje postawę "zamknij ryj i wypnij dupę wyżej". Ja reaguję alergicznie na takie teksty jak do bydła jakiegoś. Dziewczyna nic nie powiedziała co mogłoby mu przeszkodzić, a wręcz chciała pomóc się zacisnąć. Co to w ogóle za jakiś tekst o peanach na temat ciasnoty??? A @SzatanKrieger? Niech się chwyta czego chce. Jak chce zacząć taką grę to chętnie powyciągam starych śmieci i cytatów na jego temat bo forum znam bardzo dobrze. Po prostu mi szkoda czasu na takie typowo babskie zagrywki.
 14. @ntech Zacząłem trenować boks ale po 2 miesiącach zrezygnowałem. Dać obijać się po ryju bezcelowo to jednak nie mój wymarzony relaks po pracy. Krav magę rozważam i zapiszę się chyba.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.