Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

c0rrupted

Użytkownik
 • Content Count

  32
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

35 Świetna

About c0rrupted

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

119 profile views
 1. Ja też uważam, że honor i godność jest więcej warta niż pieniądze. Ja bym utrzymał wypowiedzenie w mocy, jest dobry okres żeby się rozkręcić jak starzy pospadają ze stołków i świeże powietrze zawita na rynku. Te lepsze firmy pochowają się po garażach lub wyciągną oszczędności na ciężkie czasy i zaczną inwestować. Reszta na pohybel. Wolałbym pościć niż zmieniać zdanie w takiej sprawie. Wszystko zależy od twoich możliwości.
 2. Fajny temat 🙂 Tutaj Rafał Wójcikowski opowiada o dzisiejszym bankructwie już 3 lata temu. Polecam posłuchać. To był dobry chłop.
 3. Kapitał niemiecki ucieka z Polski. Wg raportu Global Financial Integrity Polska należy do 20 najbardziej wyzyskiwanych krajów świata. https://kresy.pl/wydarzenia/zagraniczne-koncerny-glownie-niemieckie-drenuja-polske-za-granice-trafia-90-mld-zl-rocznie/
 4. To co nadchodzi to może być rewolucja. W to co warto inwestować dla nas robaczków to są relacje społeczne. Z tego co mówi ekonomia to w Polsce wystąpi ogromny dług publiczny. 40 000 PLN to może być kasa na przeżycie tego kryzysu. Najlepiej to będzie poczekać i mądrze zainwestować jakoś we własne środki produkcji. Nie ma prostej recepty. Z resztą jak tu komuś obcemu ufać w Internecie.
 5. https://www.medonet.pl/zdrowie,ibuprofen-pogarsza-przebieg-choroby-covid-19–who-i-europejska-agencja-lekow-zabieraja-glos,artykul,57203474.html Smutne to wszystko.
 6. Przypomniał mi się dowcip. Kto w MONie pracuje, w cyrku się nie śmieje.
 7. Ja bym wnioskował o usunięcie wątku i nie klikanie w nieznane linki dla własnego bezpieczeństwa.
 8. https://wpolityce.pl/swiat/491170-koszmarny-kryzys-w-lombardii-brakuje-miejsc-w-kostnicach
 9. Dla forumowych szwagrów: https://www.se.pl/rzeszow/seksbiznesowi-grozi-upadlosc-byl-tylko-jeden-klient-aa-h7zS-ezqb-XuMk.html
 10. Ciekawe co będzie z ludźmi załadowanymi w kredyty frankowe? CHF po 4,20 PLN. Ja się załadowałem dla bezpieczeństwa w zagraniczne waluty. Jak siądzie eksport, to PLN pewnie będzie można wymienić na szczaw i mirabelki. Już tu na forum piszą, że branża meblarska siada i inne gałęzie przemysłu również. Mały i średni biznes załadowany w kredyty, nawet żeby zamknąć biznes trzeba mieć kasę. Ciekawe co z budowlanką będzie i nieruchomościami?
 11. I na koniec materiał o manipulacjach:
 12. Kryzysy gospodarcze występuję cyklicznie. Kryzys jest potrzebny, bo re-konfiguruje. Ludzie się pozbierają szybciej niż myślicie, a niektórzy to nawet zarobią więcej w kryzysie niż w spokojnych czasach. Budżet Polski zakłada wzrost gospodarczy na poziomie 3,7% (Dynamika PKB została utrzymana na poziomie 3,7% - 15 stycznia.) Co już wiadomo jest nieosiągalne. Wydaje mi się, że będzie wyjście inflacyjne i spalą naszą walutę. (mądrze się - nie mam wiedzy - takie mam przeczucie) https://www.money.pl/gielda/bcc-zalozenia-budzetu-2020-oparte-sa-na-zbyt-wysokiej-prognozie-wzrostu-pkb-6467951757878913a.html Tak, wygląda intensywna terapia z COVID-19 (https://nypost.com/video/coronavirus-in-italy-icu-video-shows-patients-struggling-to-survive/) 400 respiratorów w Polsce. Nie ma nawet jak zaopatrzyć lekarzy w środki ochrony. To bardzo ciekawe jakie będzie wyjście z kryzysu, zazwyczaj zwiększa się wydatki infrastrukturalne i ścina stopy procentowe. Teraz nie ma co ścinać, a wydatki mogą być na takim poziomie, że wystarczy na zapłatę odsetek od zadłużenia. Średni wiek mieszkańców Polski wynosi 41,4 lat, to nie jest bardzo produktywny wiek już. Źle to wygląda. W kontrze do audycji Marka - można sobie zadać pytanie jaka jest rzeczywista wartość pieniądza?
 13. Wszystkie plany trafił szlak. Zerwał się kontakt z moim promotorem. Nie mogę do niego dotrzeć i skontaktować się. Analizowałem spółki na giełdzie. Oglądałem seriale. Siedzę sam w izolacji. 🙂
 14. Tu jest cały materiał od speca. To co @Trevor wrzucił. Cała rozmowa. Warto wysłuchać całości jak ktoś zna język.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.