Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

c0rrupted

Użytkownik
 • Content Count

  72
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

65 Świetna

About c0rrupted

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

259 profile views
 1. Zobaczcie jak to wszystko jest długopisem pisane. Zarządzanie percepcją tłumu. Popatrzcie na prezydentów Ukrainy, Rumuni, Bułgarii. Coś w tym naszym regionie komicy są teraz popularni, nie wiem czy będzie nam do śmiechu podczas tej jesieni.
 2. Elita nazistów uczyła się fechtunku, wielu czołowych dowódców miało na twarzy blizny, i był to znak rozpoznawalny hardcorowych nazistów. Kurt H. Debus, a former Nazi scientist turned NASA director, sitting between U.S. President John F. Kennedy (right) and U.S. Vice President Lyndon B. Johnson
 3. W pewnym wieku interesujący są już tylko koledzy 😆
 4. Ze statystyk wynika, że 50% pierwszych małżeństw się rozwodzi. Kobiety w 80% składają w Polsce wnioski o rozwód (przeważnie w wieku 37-40 lat). Jak wiemy po 40 kobiety stają się już niewidzialne. Mnie trochę dziwi, że osoby niewierzące chcą ślubów (sarkastycznie pewnie to ta niezależność kobiet przegrywa z presją otoczenia).
 5. Jeśli chodzi o kursy darmowe to ja polecam ten darmowy: https://www.coursera.org/learn/learning-how-to-learn Najpopularniejszy i polecany z reacta kurs to: https://www.udemy.com/course/react-the-complete-guide-incl-redux/ Jeśli chodzi o talent, to bardziej wydaje mi się, że człowiek staje się tym co robi.
 6. Ja jestem w podobnej sytuacji,prawie 30 lat. Nie mam mieszkania, żyje w wynajmowanym małym pokoju. Kiedyś w pracy jako tania siła robocza, teraz bez pracy, bez kobiety (takie co by mnie chciały - nie chce, lepiej być samemu - jak się jest gołodupcem to po co dziewczyna), trochę nadziei jest jeszcze we mnie, słucham Marka (nie pije, nie pale). Trzeba małymi krokami do przodu iść i każdego dnia starać się być lepszym. Dobrze mieć cel.
 7. Mnie poruszył wątek tego, że ojciec mieszkający na plebanii, nie reagował na krzywdę syna. Jakiś grubas przychodzi Ci do domu i wręcza jednemu z kulku dzieci prezenty, żeby po kryjomu lizać się i macać (delikatnie molestować). Przejebany wątek, że rodzina nie reagowała, przecież takie rzeczy nie są bez wpływu na dzieci (moczenie się, depresja), to jest rozjebane życie i rodzinna przymknęła na to oko. I jeszcze to, że ofiara zostaje w kościele i opowiada o wierze w Boga. Zwróćcie uwagę, że im bardziej się złamie człowieka i zniszczy poczucie wartości tym bardziej taka osoba nie jest w stanie odrzucić wiary religijnej. Tylko w wierze widzi jakikolwiek sens swojego życia. Moja osobista obserwacja jest taka, że kościół przyciąga do siebie osoby z chorą seksualnością. I te gadki o kuszeniu przez diabła, zrzucanie z siebie odpowiedzialności za własne czyny. Obrzydliwi ludzie, zakonnica która udaje że nic nie widziała na 100% i gwarantuje, że nic nie może zeznać.
 8. Papier wymyślono do zawierania umów. Z rodziną różnie bywa. Nic nie załatwiaj na gębę. Konsultacja z prawnikiem to może być odpowiednia porada w tej sytuacji.
 9. Wszystkich proszę o ogarnięcie. 1. Zaplanuj co chcesz zrobić. 2. Chodź spać i wstawać o regularnych godzinach. 3. Ustaw sobie na zegarku timer i staraj się skupić przez ten czas tylko na jednej czynności. 4. Przed spaniem, ułóż sobie plan na następny dzień. Jak człowiek jest w rozsypce, to małymi kroczkami trzeba iść do przodu.
 10. Dla mnie instagram to rak. Usunąłem aplikację, szkoda życia. Jestem <30
 11. Nie widziałem żadnych badań, ale wydaje mi się że większa cześć męskiej społeczności uprawia eskapizm. Dzisiejsze pokolenie nie wchodzi w związki, to jest to pokolenie z porozwalanych rodzin. Większość ludzi jest zaburzona narcystycznie, gdzie się nie ruszysz wszędzie wybija szambo i toksyna. Większość pań i panów, żyje w iluzji. Komti, co jest normalne według ciebie? Opowiedz coś o sobie.
 12. Przeczytałem wątek za jednym razem od początku. Historia bardzo poważna. W moim osądzie pięknie rozwiązana. Gratuluję dojrzałości. Tak "pozytywne" opowieści są budujące. Zmotywowało mnie to trochę do myślenia i poukładania swoich własnych spraw. Poczucie winy jako broń, mącenie emocjonalne, zaplanowana akcja na złamanie - własna rodzina może złamać. Pozdrawiam @Turop i uznanie za mądre wybory i działania z prawnikiem, a nie eskalację przemocy. Fajnie też, że się obudziłeś sam. Ja jeszcze we śnie, tylko muszę zebrać siły i do psychologa/psychoterapeuty iść.
 13. Wątek, ciekawy w sumie. Ja nigdy nie myślałem o pracy w policji, jestem też już chyba za stary na taką zmianę. Przypomniałem sobie o tych postach oglądając film o treningu FBI
 14. żeby pojechać w teren to nawet czasami typową terenówkę trzeba przerobić. 4x4 wjedzie w lekki teren i po piachu też da radę. ale czy warto inwestować - to zależy od potrzeb. Jak jest jakiś spec, to ja z chęcią poczytam czy lepsze volvo czy vw, jeśli chodzi o suvy/crossovery? Volvo jest fajne i ma zazwyczaj duży prześwit.
 15. c0rrupted

  Hearts of iron 4

  Dzięki za linki, średniowiecze jakoś do mnie nie przemawia, ale też pewnie kiedyś sprawdzę. Gdzie szukać fajnych modów?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.