Jump to content

c0rrupted

Użytkownik
 • Content Count

  93
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

84 Świetna

About c0rrupted

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

431 profile views
 1. Ja podobnie jak Marek, byłem kiedyś zagorzałym katolem. Przez kościół katolicki nabawiłem się chronicznego poczucia winy. Moje wychowanie religijne oparte zostało na przymusie, lęku i w końcu poczuciu bezradności. Bóg wszak ,,lubi i chroni" doskonałych, a osiągnięcie tego stanu, mimo wysiłku było niemożliwe, więc starając sprostać wymogom zachowania wpadłem na ,,genialny pomysł'' że mogę zgrzeszyć myślą, wystarczy że coś pomyślę ,,źle'' i mam grzech. W sumie nabawiłem się stłumienia popędowego i omal nie wpadłem w nerwice natręctw. We wspólnocie uwierzyłem że jestem złą istotą i nabyłem cał
 2. Sam wiesz co zrobić, jeśli problem jest poważny polecam się zaszyć.
 3. Mój kolega mawia: Stojąca pała, nie ma sumienia. Zawsze mogło być gorzej.
 4. Chciałbym nawiązać do badań naukowych i statystycznych, z których wynika, że łatwiej zostać zabitym przez terrorystę niż kobiecie po 40 wyjść za mąż. Link, jak za mało to znajdę z dokładnymi badaniami i statystyką: https://www.theatlantic.com/entertainment/archive/2016/06/more-likely-to-be-killed-by-a-terrorist-than-to-get-married/485171/ Zawsze mnie to bawi.
 5. Wydaje mi się, że nigdy nie czytałeś tych tekstów, skoro nie potrafisz tych wartości wymienić, ani odesłać do dokładnych cytatów.
 6. Znam, trochę 30+ raczej dziewczyny po karuzeli, z pretensjami do wszystkich. Zero przyjemności z obcowania, na prawdę polecam unikać toksycznych osób, które na własne życzenie są toksyczne. Smutne jest to, że nie ma miłości w tych kobiecych kalkulacjach. Jak się można czuć, jeśli to co jest atrakcyjne dla kobiety to status, pieniądze i wygląd. Jakby wam, ktoś powiedział że jest z Wami tylko dla waszych pieniędzy, albo tylko dla waszego wyglądu, to w moim odczuciu to jest obraźliwe. Nie znam kobiet, które są samotne z własnego wyboru, tylko takie, które są samotne z powodu własnych proble
 7. Myślę, że to jednak kobieta musi być atrakcyjna cały czas. Znam dużo przypadków kobiet, które z powodu latania za chadem bad boyem, po 40 są same, bez dzieci na skraju ubóstwa. Często kończą jako alkoholiczki. Dużo gorzej znoszą też samotność, kobieta musi być mądrzejsza w wyborach. Niestety dużo kobiet niszczy sobie życie na własne życzenie, po 40 nie ma już feministycznych ideałów i telefonów od atrakcyjnych Panów.
 8. Tak racjonalnie, co takiego mówią? Jakie to są wartości chrześcijańskie? Hipokryzja? To nie jest atak. Otwarty jestem na zmianę zdania.
 9. Ja uważam, że kościół katolicki rozumie naturę człowieka, w sensie takim, że mało kto myśli racjonalnie, łatwiej jest operować na kłamstwach i manipulacjach niż na prawdzie. Przekonania i stereotypy zbudowane na kłamstwach są trwalsze od przekonań ufundowanych na prawdzie. Uznawanie tylko swej wiary za prawdziwą jest jednym z fundamentalnych kłamstw ustawicznie powtarzanych przez katolików. Islam, buddyzm, i taoizm nie mają aż tak wygórowanych aspiracji, a przynajmniej nie manifestują i nie realizują ich ostentacyjnie. Imperia podporządkowane kościołowi katolickiemu oficjalnie na mocy uznani
 10. Zadzwonił bym do Pana Marka i kupił jakiś teren. Zaplanował i zbudował terapeutyczno-wczasowy DOM SAMCA - tylko dla facetów.
 11. Cześć, jako, że zauważyłem skuteczność tej przysięgi, przysięgam że: zdam w końcu certyfikat techniczny i zdobędę najlepsze uprawnienia dostępne w kraju w moim zawodzie do końca listopada. Wodzu oblał maturę i ubodło mnie to trochę. Za bardzo wsiąkam też w mądrości forumowe, jest tu szerokie spektrum środowiska - w tym sporo mało ambitnych, zawistnych ludzi, z małymi jajeczkami a wielką gębą. Takie uprawnienia podbudują mnie i pozwolą na przerwę od czytania forum. Wrócę i trzymajcie kciuk, bo to dużo ciężkiej pracy przede mną .
 12. Jak tam sytuacja na froncie? Dajesz radę?
 13. Ja przygotowaywałem ludzi do matury z matmy, Ci co nie zdali, później mnie znienawidzili, a jeden nawet okradł.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.