Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Adonissek

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Adonissek

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzięki xD mac - to chyba czas zapuścić włosy
 2. Dzięki za odpowiedzi. Gay alien skull, nigdy o tym nie słyszałem xD. Szkoda, że nic się nie da zrobić ale trudno, nie można mieć wszystkiego. Tak pół na pół bym powiedział. Czyli trzeba to zaakceptować.
 3. Siemka, mam problem, który wydaje mi się, jest tylko w mojej głowie. Wiem, że prawie wszystkim tutaj przytrafiły wam się gorsze rzeczy, ale jakoś nie mogę sobie z tym poradzić. Od razu zaznaczam, żeby mnie nie hejtować, bo to co napiszę będzie trochę żałosne. A więc boli mnie, uwaga uwaga, kształt mojej głowy. Mam jakoś tak jej dużo z tyłu? Nie wiem jak to opisać, taka trochę trójkątna jest. Nie wiem czy to kurde, wodogłowie. Wiem, że to pierdolenie, ale mam tak od gimnazjum jak ktoś mi o tym powiedział. Boję się, że ludzie się będą ze mnie śmiać z tego powodu. 26 lat, pierdole. Mimo tego, że twarz i włosy bardzo dobrze wyglądają, a ja nie jestem jakimś taboretem tylko człowiekiem myślącym. Co do związków, to mimo kilku okazji, i to takich, w których to dziewczyna chciała mnie zdobyć, a były naprawdę ładne, dałem dupy, bo brakowało mi pewności siebie z w.w powodu... Mam poprostu taki lęk, brak akceptacji może. Strasznie mnie to wkurwia, nie daje żyć spokojnie. Macie jakąś radę? Bo wiem, że to raczej problem natury psychicznej, ale co zrobić?
 4. Witam wszystkich zgromadzonych :D
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.