Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Dellinger

Użytkownik
 • Content Count

  25
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

23 Świetna

About Dellinger

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Z racji pracy mam wgląd w sytuację firm. Jest fatalnie. Szykują się masowe zwolnienia. Dotyczy to wszystkich branż. W tych branżach gdzie nie zapowiada się źle przygotowuje się masowe zwolnienia na wszelki wypadek. Jak się polepszy to zatrudni się ludzi na nowo. Nie będą mieli gdzie pójść. Szanujcie pieniądze. Nie będzie ich
 2. Wracaj. Każda kolejna wypłata to prezent od losu. Zaraz będzie tu gospodarczą pustynia.
 3. Bez tapety też jest niezła. Ale wkurza mnie to że jak idzie do roboty to cała zrobiona. A dla mnie się jej nie chce postarać.
 4. Tak. Właśnie wprowadzilem elementy niepewności. Znikam na wieczory. Myślę że zaczęła to sprawdzać. Póki co seksu nie ma. Tzn mógłby być ale nie chce mi się posuwac laski w piżamie bez makijażu bo w mieście mam ostatnio lepsze rozrywki. Czekam na zmianę nastawienia...
 5. Kurcze. Nie mogłem nigdzie znaleźć takiej opcji...
 6. Chyba tak będę musiał zrobić. Ale kusi mnie zobaczyć co ją interesuje
 7. Nie. Ja chce szpiegować to jak ona mnie szpieguje. Chce wiedzieć czego szuka. Czego się domyśla i jakie są jej intencje. Chce szpiegujące oprogramowanie na moim własnym tablecie który ona przegląda.
 8. Czołem Bracia, Zauważyłem że moja myszka przegląda pod moją nieobecność mój tablet. Mam na nim podłączone konto Google. Dostępna jest m. in. aplikacja Drive gdzie mam różne dokumenty dotyczące rozliczeń finansowych. Nie jesteśmy po ślubie ale mamy 5 dziecko. Ok... Nie mogę teraz nagle wylogować tego tabletu z Google bo coś zajarzy. Zresztą pewnie wszystko co chciała już ma wynotowane i sfotografowane. Ale chciałbym mieć możliwość odtworzenia co ja interesuje. Stąd pytanie o aplikacje na androida która sekretnie rejestrowałaby aktywność na ekranie. Wymagania: Musi być ukryta Zahaslowana Najlepiej jakby uruchamiała się wyłącznie w przypadku aktywacji tabletka haslem a nie odciskiem palca. Czy ktoś coś takiego testował na androidzie? Podkreślam że tablet jest mój i mam do niego nieograniczony dostęp.
 9. Ty nadal masz nadzieję że się do ciebie odezwie. Piszesz ze chcesz się odciąć ale to nie jest prawda. Poczytaj co ci koledzy radzą i wykonaj. Nie bądź mieczakiem.
 10. Dokładnie tak. Nie gadać za dużo. A w szczególności nie nawiązywać do słownictwa z tego forum. Bo wygoogla I znajdzie twój post.
 11. Kasa, kasa, kasa. Czy jest drugie dno? Jest. Chcę twojej kasy. Tfu! Nie twojej. Waszej. Bo macie równy wkład. Ale tym razem 50% jej już nie wystarcza. Chcę całości. Bo jej się należy. Przecież bez niej byś tego nie zbudował. Musisz zacząć myśleć o backup planie. Tylko zrób to mądrze. I gromadź majątek poza jej wiedzą. Bądź gotowy.
 12. pisze ze się postara... Potrzebujesz pilnie jakiejś alternatywnej kobiet. Najlepiej dwóch na raz. Bo bezpieczniej. Przynajmniej się nie zabujasz tak szybko skoro masz takie ciągot.
 13. I o to w tym chodzi. Znacie się krótko a ty już planujesz z nim życie. To ci odpowiem. Jeżeli ci nic nie zakomunikował wprost to znaczy że nie ma żadnych planów. Po prostu chce miło z kimś spędzić czas. I mieć sex. Co nie zmienia faktu że powinnaś się starać i być może z tobą zostanie. Może się uda. Tylko nie strzel mu focha bo go już nie zobaczysz.
 14. Ten podatek jest konieczny. To sprawa uczciwej konkurencji. Nie może być tak że polski importer przegrywa z Aliexpress bo oni nie płacą VAT i cła.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.