Jump to content

Dellinger

Użytkownik
 • Content Count

  156
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

143 Świetna

About Dellinger

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Na tej hossie. Osobiście mam poważny strach przed altami. Kupuje, sprzedaje ale nie trzymam
 2. Nie przebije 2 USD albo niewiele więc mam bezpieczny TP na 1.93 Bardzo proszę o dodanie do grupy. I info gdzie ona jest
 3. Poruszyłeś temat podatku. Wszyscy rzucili się wypełniać pity. Aż dyskusja na forum zamarła. Ładnie tak ludzi straszyć?
 4. Szkoda. Szczerze mówiąc liczyłem, że jest nas więcej i że świadomość u facetów powoli wzrasta, co w konsekwencji mogłoby wpłynąć na częściowe odwrócenie procesów feminizacji świata.
 5. Ilu procentowo jest w Polsce facetów wyrwanych z matrixa i jaka jest dynamika przyrostu? I czy ten przyrost jest czy też stoimy w miejscu? Czy da się to ustalić? Wydaje mi się że ilość świadomych facetów jest coraz większa i z biegiem czasu to zasadniczo wpłynie na stosunki męsko damskie w Polsce. Dojdzie do jakiegoś przesilenia. Ale to tylko przy założeniu że jest nas coraz więcej. Jest?
 6. Kolejny uratowany!
 7. Tak zapewne jest. Prawicowcy w Europie maja po prostu wyższy próg rozdrażnienia. Lewicowcy robią rozroby z wieszakami, opornikami, błyskawicami itd. a konserwatyści zero odzewu. Ale ten próg gdzieś tam jest, i spokój społeczny zależy od tego żeby lewicowcy się za bardzo nie rozpędzili.
 8. Jeżeli chce cie zabrać na działkę to może jednak nie wylądowałeś we friendzonie. Puknij ją a potem się zobaczy.
 9. Mandaty się płaci. A nie traci swój czas na chodzenie po sądach celem walki z systemem.
 10. Moja teoria dotyczącą aktualnych wzrostów jest taka że dopóki BTC oscyluje w granicach 60k USD to altcoiny będą szły w górę i ich wzrosty nie są zagrożone. Po prostu ludzie uznało że BTC jest za drogi i szukają alternatyw. Teraz jak BTC pójdzie w górę to altcoiny też. Ale z opóźnieniem. Tak wieć póki co trzymam wszystko ale poustawiałem TP na najwyższych historycznych kursach, bo zawsze po tym jest korekta. Dobrze kumam?
 11. A to oznacza kolejne kłopoty. Nie myśl że na tym się zakończy.
 12. Już jest po korekcie. Teraz tylko czekać i spróbować wstrzelić się w górkę. Wtedy zamknę czesc pozycji i odkupię po korekcie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.