Jump to content

Dellinger

Użytkownik
 • Content Count

  95
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

66 Świetna

About Dellinger

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie rozdziewiczaj. Będzie z tego drama
 2. Dokładnie tak trzeba zrobić. Ale to ostatnia szansa i tylko jak ci bardzo zależy. A niezależnie od tego musisz mieć jakieś dupy na boku. To ci uporządkuje w głowie. Jakbyś coś jeszcze posuwal to nie miałbyś takich rozterek. A ona nadal by Ci dawala. Bo kobiety czują oddech konkurencji.
 3. Może pracuje w służbach i ma zakaz? Jakie ma wykształcenie i zawód (oficjalnie) ?
 4. Właśnie to jest fascynujące że faceci z takim wyglądem kompletnie wymiękają przy tych dziewczynach. Taka jest współczesna rzeczywistość. Tak więc panowie, również ci poniżej 180 cm, bez kompleksów...
 5. Bracia, Love Island jest głupawym reality show z pięknymi dziewczynami i super chadami. To co daje do myślenia to jak ci super faceci są rozgrywani przez laski. Wyglądają na twardzieli a oblewają wszystkie shit testy. Nawet takie na poziomie podstawowym, na które nie nabierze się początkujący czytelnik tego forum. Czy też to tak odbieracie? OK. Nie namawiam do oglądania tego badziewia. Ale przypadkowo zauważyłem że to kopalnia obserwacji. PS: Najlepiej testuje piękna Magda Karwacka.
 6. Nie mówię bezpośrednio. Odpinanie kolegów z matrixa to proces. Nie można ich zrażać frontalnym atakiem który wywraca ich całe wyobrażenie o świecie. Trzeba sączyć informacje w małych dawkach. Najlepiej komentując rzeczywiste sytuację. Nigdy nie krytykować kobiet w ogólny sposób. Dobrym sposobem są też dowcipne komentarze. Ludzie myślą że to żart. Ale u części facetów widać że coś im po tym w głowie pracuje. Żarty są w miarę bezpieczne. Bo to w końcu żarty. Taka metoda. Nigdy wprost. Nigdy nie korzystam też z nazewnictwa które mogłoby ludzi naprowadzić.
 7. Jakie masz stałe koszty a w szczególności czynsz? To jest klucz do odpowiedzi na Twoje pytanie.
 8. Jak ja bym chciał żeby moja się spakowała i wyniosła. Ale ona tylko nudzi i siedzi na dupie. Zazdroszczę koledze
 9. Najczęściej odcinają się jak już mają nowego kochanka. To ułatwia sprawę. Problemem nie jest ich łatwość w odcięciu się tylko że to skrycie planują. A ty o tym nic nie wiesz. To jest wpisane w ich hipergamie. Jesteś słaby to odchodzą.
 10. To jest problem. Też tak miałem. Teraz już nie ma takich kobiet. Zapłaciłem swoją cenę za bycie dobrym i szlachetnym. Świat jest inny. Nie możesz być naiwny. Musisz to przepracować. Zmienić się. Bo wyruchaja cie laski i kumple. A ty będziesz dobry i czuł moralną wyższość. Kiepski deal.
 11. Dokładnie tak. Tego się nie da czytać. Jeździć na drugi koniec Polski dla jakiejś szarej myszki??? Nie masz szarych myszek w swoim mieście? Pokój w hotelu z dwoma łóżkami? To jakiś kosmos... Że miała dużo chłopaków? Że to błędy młodości? Każda miała. Ale nie były to żadne błędy. People want to fuck! Jej błąd to że ci to powiedziała. Lepiej poszukaj takiej która ci tego nie powie. Będziesz się lepiej czuł. Człowieku! Wyrosnij! Poruchaj! Zmądrzej!
 12. Podzielam zdanienautora pierwszego postu. Próbowałem też oglądać Rollo Tomassi na YT. Tego nie da się oglądać. Wielogodzinne wywody. Jak można tak długo gadać. To jest bez szacunku dla słuchaczy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.