Jump to content

karmazynowy

Użytkownik
 • Content Count

  114
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  10.00 PLN 

Community Reputation

119 Świetna

About karmazynowy

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

697 profile views
 1. Uważajcie z tymi suplami bo to jak gonienie króliczka. Jestem już tylko 1 suplement od sukcesu z noFapem! Jestem już tylko 1 suplement od rozwiązania wszystkich problemów! Odpowiedzcie sobie sami na pytanie czy zamawiając kolejny suplement nie czujecie uderzenia dopaminy i myśli w stylu "Tak to ten święty Graal, tak tym razem się uda". Tekst kierowany do osób które ciągle odnoszą porażkę w walce z nałogiem masturbacji i jednocześnie nie mają kontaktów seksualnych z kobietami. Jeśli masz problemy z masturbacją jednocześnie mając dostęp do realnego seksu to ten tekst
 2. Opinia stada nie jest żadnym dowodem... Po za tym już odpowiedziałem na to pytanie w wypowiedzi, którą uznałeś za bzdety
 3. XD tłumaczy dr Grzegorz Turowski dr n. med. Artur Sandelewski Ale co tam ja gadam bzdety kocham ekspertów braciasamcy.pl
 4. Przeszczepione włosy są odporne na działanie DHT ponieważ są pobierane z tyłu głowy czyli z rejonu gdzie się nie łysieje. Gorzej jeśli ktoś ma zakola które się będą powiększać bo to oznacza że te przeszczepione zostaną a te naturalne będą stopniowo znikać i wtedy warto wjechać na finasteryd.
 5. Sorry za odkop ale Na Gałęzi dodał nowy film poświęcony Jimiemu, być może większość informacji powtarza się względem tego co dodał @absolutarianin ale w tym filmie zawarte są piękne słowa Jimiego Carreya: [Fragment 0:43-1:14] Kiedy tworzysz samego siebie, aby osiągnąć sukces będziesz musiał albo zniszczyć tę kreację, i pozwolić się pokochać lub znienawidzić za to kim naprawdę jesteś, albo będziesz musiał zniszczyć to kim naprawdę jesteś i umrzeć wcielając się w postać, którą nigdy nie byłeś.
 6. O o tym nie wiedziałem. W prawdzie nie pale papierosów ale jakiś czas temu zdarzył mi się nerwowy okres (między innymi próbowałem wychodzić z uzależnienia od fapania) i popalałem przez tydzień regularnie bo kolega częstował. Ale nie zostałem przy fajkach na dłużej po za tym jednym tygodniem, nigdy sobie paczki fajek nie kupiłem dla siebie, pale tylko na imprezach jak widzę że jakieś urodziwe Panie idą na fajkę bo wtedy luźniej złapać kontakt. @mph25 znasz jeszcze coś co może blokować upregulacje dopaminy?
 7. To jest częsta przyczyna upadku związków. Każda połówka pokazuje swoją wersję demo, ale wiecznie udawać się nie da. Prędzej czy później okazuję się że partner jest kimś innym niż nam się wydawało. Działa to w dwie strony: kobiety, mężczyźni - wszyscy którzy mają problem ze swoim prawdziwym JA.
 8. To co pisze Analconda jest nie tyle złe co niebezpieczne. Twierdzisz że od 10 lat walisz konia kilka razy dziennie i wszystkie swoje bolączki argumentujesz tym że masz przejebane bo nie jesteś Chadem. Powiem Ci jedno odstaw śmigło bo ponoć po 43 i 3/4 dnia no fapu w lustrze przeistoczysz się w akompaniamencie anielskich śpiewów w turbo Chada ze szczęką tak kwadratową jak kwadratowe obecnie jest Twoje podejście do świata.
 9. Bracia, zauważyłem u siebie że podejmuje się zbyt wielu rzeczy jednocześnie nie kończąc poprzednio rozpoczętych lub kończąc je byle jak. Co chwilę się czymś zajawiam i co chwilę ten zapał gaśnie lub przechodzi na coś zupełnie innego. Brakuje mi konsekwencji i spójności. To znaczy że jak podejmuje się czegoś X to odrzucam na ten czas wszystkie opcje Y,Z itd. poświęcając wszystko celowi X. Dla przykładu tworzę pewną aplikację i nagle bum obejrzałem coś o Magnusie Carlsenie i zatapiam się w temacie szachów zapominając o aplikacji. Podziwiam i zazdroszczę tym którym udaje s
 10. Jak byłem młodszy to często tak miałem, teraz praktycznie wcale
 11. Jakie masz umiejętności? Co lubisz robić? Co Cię interesuje? Nauka czego sprawia ci przyjemność? Grunt to znaleźć pracę, która zapewni Ci jakieś względne poczucie bezpieczeństwa finansowego bo póki co jesteś zastraszany że nie będziesz miał dachu nad głową. Gdy zaczniesz już zarabiać możesz kształtować plan usamodzielnienia się i wyprowadzki. Współczuję relacji z rodzicami.
 12. Brawo za ten wpis! Podpisuje się obiema rękami. Co do social media to proponuje całkowicie wypierdolić to dziadostwo jeśli czujecie że pochłania wasz czas i energię. Ja osobiście nie chciałem usuwać profili dlatego założyłem sobie takie hasło, którego nie zapamiętam, spisałem sobie na karteczce a karteczkę mam gdzieś tam zakopaną gdybym chciał kiedyś jeszcze zaglądnąć.
 13. karmazynowy

  Brak seksu

  Czyli pierwsza użyła tej broni. I to zaznaczenie NA CAŁY WIECZÓR ? Kobitka robi cyrki i ewidentnie chce się spotkać więc po prostu podjedź do niej zostaw jej te rzeczy pod drzwiami, nie pukaj tylko wróć do swojego domu i odpisz że przejeżdżałeś obok i paczkę z rzeczami zostawiłeś pod jej drzwiami i może sobie ją teraz odebrać kiedy jej tylko pasuje. A i dodaj że więcej jej rzeczy nie ma u Ciebie więc spotkanie nie potrzebne.
 14. karmazynowy

  Brak seksu

  Dokładnie jak napisał hh200. A co ona jest kaleką że sama nie może po nie przyjechać. Tą prośbą tak naprawdę to ona chcę żebyś się wykazał, chce sprawdzić czy Ci zależy i przywieziesz jej to co chce jak frajer. Napisz jej coś w stylu: "Ok, jeśli zależy Ci na tych rzeczach to przyjedź po nie w środę między 19-20. Tylko postaraj się być w tych godzinach bo później mnie nie będzie" Laska raczej pomyśli że masz ogarnięty już wieczór z kimś innym i masz wyjebane na jej kupczenie seksem bo inna kobieta właśnie bez żadnego poniżania psychicznego Twojej osoby obraca Twojeg
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.