Jump to content

Peter Quinn

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  717
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

1,583 Świetna

1 Follower

About Peter Quinn

 • Rank
  Starszy Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3,915 profile views
 1. No i konkret. Mam wrażenie że niektórzy nie rozumieją różnicy pomiędzy robieniem czegoś wbrew sobie dla tzipek a próbą wprowadzenia zmian w swoim życiu ale w zgodzie ze sobą, żeby zwiększyć swoją wartość na rynku, polepszyć tzw. "game", ogarnąć inny mindset.
 2. Jak potrzebujesz towarzystwa to sprawdź czy masz tzw. meetupy w swojej okolicy: https://www.meetup.com/ Nie potrzebuje towarzystwa ludzi z IT. W sensie jak jest projekt czy cos to prędzej znajdę ich w necie nawet. Nie czuję natomiast potrzeby integracji po pracy z małymi wyjątkami ludzi których faktycznie lubie i mam wspólne tematy. W GTA też się liczy?
 3. W jakim sensie ? Każdy ma jakąś osobowość. A to że ludzie są nijacy to już inna kwestia.
 4. Część z Was napisała tu, że chce zaruchać. Niech pierwszy rzuci kamieniem ten co nie chce. Nie w tym kontekście jednak to napisałem. Chcę rozwijać osobowość, prowokować sytuację społeczne, ale podkreślam - nic na siłę. Mój post wynika trochę z osobistej refleksji i pewnej obserwacji - mianowicie zobaczyłem post kobiety z której byłem jakiś czas temu - totalnie do siebie nie pasowaliśmy, ale teraz jest widocznie z jakimś typem który na pierwszy rzut oka jest bardziej pod nią - razem uprawiają sporty etc. To oczywiście zawsze działa w ten sposób, że człowiek
 5. Robię. Zakładając jednak, że będę funkcjonował tak jak teraz, bez żadnych zmian to nic się w moim życiu nie zmieni co grozi wypaleniem, stanami depresyjnymi, samotnością i tego typu rzeczami. Podkreśliłem w swoim poście, że nie chcę robić czegoś co mnie nie jara na siłę, ale może otworzyć się na coś nowego by wprowadzić powiew świeżości w swoim życiu. Widzę i rozumiem, dlaczego ktoś co robi aktywność XYZ ma lepsze rezultaty w relacjach niż ja - siedząc w domu i robiąc rzeczy które jarają tylko mnie. No właśnie mówię, że są to niszowe rzeczy. Jeśli marzy Ci się n
 6. Cześć. Tak mnie naszło z rana na rozkminę apropo pasji w życiu - wiadomo, że każdego jara coś innego i to jest spoko, bo przez to każdy może znalezc coś innego dla siebie. Jest jednak coś takiego i było to już poruszane w przeróżnych dyskusjach, że pewne zainteresowania są bardzo spoko w kwestii relacji damsko męskich, bo zwiększają Twoja atrakcyjność i ludzie chętniej chcą Cie poznać. O ile ktoś np. robi coś ciekawego typu uprawia sport który może pokazać drugiej osobie, a nawet zaangażować ją, to w jakiś tam sposób ma z górki w kwestii zainteresowania sw
 7. Proszę bardzo Co prawda jeszcze w fazie testów, ale widać obiecujące wyniki. Pracuję nad tym.
 8. Wg mnie jest to już elektorat nie do zdobycia dla nich. Ile to już razy przeglądając tindera czy inne miejsca widziałem opis w stylu "Jeśli jesteś wyborcą konfederacji, to wyp..." - jakbym zapytał ową kobietę, dlaczego to raczej nie wymieniłaby mi niczego poza sprawą "aborcji" co dla nich jest przysłania wszystko inne. Kofederacja jako jedyna zagłosowała na nie w sprawie owej ustawy antyprzemocowej - oczywiście dla większości społeczeństwa debili jaki jest wniosek? Że to jest partia dla ludzi, którzy biją swoje żony. Zero większej refleksji.
 9. A czy ktoś w to kiedykolwiek wątpił? Bogusław Linda i Robert Więckiewicz - samce alfa polskiej sceny filmowej. Jakbym mógł przez jeden dzień być kimś to chyba chciałbym być jednym z nich.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.