Jump to content

olek163

Użytkownik
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

2 Neutralna

About olek163

 • Rank
  Kot
 • Birthday 01/31/1991

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Sosnowiec

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Długowłosy No i wszystko fajnie. Jednak ja jestem niepełnosprawny ruchowo - jakiś czas ustoję, jednak chybocząc się "jak osika na wietrze". Sam nigdzie nie wyjdę, a na randkę iść z kimś... i taki spacer też by się przydał, ale jak to zrobić? Masz jakiś pomysł na konto randkowe a później randkę dla mnie? No i szanowni bracia, jak wygląda wylaszczone zdjęcie?
 2. @Długowłosy No i wszystko fajnie. Jednak ja jestem niepełnosprawny ruchowo - jakiś czas ustoję, jednak chybocząc się "jak osika na wietrze". Sam nigdzie nie wyjdę, a na randkę iść z kimś... i taki spacer też by się przydał, ale jak to zrobić? Masz jakiś pomysł na konto randkowe a później randkę dla mnie?
 3. olek163

  Jestem czysty

  Jak się dowiedziałem w moim przypadku nie da się nic zrobić, choć oczywiście mogę usprawniać równowagę ale nie do poziomu gdzie będę sam chodził. Guz był podobno gdzieś głębiej osadzony i ciężko było go usunąć.
 4. olek163

  Jestem czysty

  Wspominasz tu o Dęblinie. Chodzi ci o jakiś konkretny gabinet rehabilitacyjny tam?
 5. olek163

  Jestem czysty

  Albo tacie to zwisa albo niechętnie oddał mi kartę. Co teraz zrobi matka, nie wiem. Raczej nie pójdę za radą kolegi z posta niżej (smerfa) i nie wynajmę dziwki bo to byłby mój pierwszy raz.. Mam rentę i faktycznie mogę sobie dorabiać ale tylko ok. 300 zł. co zresztą już robię. Planuję zakup bieżni ale raczej na Black Friday czy Black Week bo taniej będzie. Napisałeś o do krążku do ćwiczenia równowagi. Podobno on w moim przypadku nic nie da bo ja jakbym go nie mam, wyparował/został przypadkowo wycięty razem z guzem.
 6. olek163

  Jestem czysty

  No, są to i tak moje pieniądze więc jak cel będzie słuszny to rodzice obiecali mi nie stawiać oporu i dać mi je wydawać. Zbyt często mnie ponosi i bez takiego zabezpieczenia szybko bym zbankrutował. Powiedzmy więc że finanse ogarnięte. Kolejny punkt to kondysja organizmu?
 7. olek163

  Jestem czysty

  Konto w banku już mam. O koledze jak pisałem wyżej, zapomnij. Kuzynów mam trzech i dwie kuzynki. One raczej mi nie pomogą a kuzyn z którym mam częstszy kontakt, może kablować starym.
 8. olek163

  Jestem czysty

  Moja kasa jest na tyle bezpieczna, że nawet ja nie mogę jej tknąć bez wiedzy staruszków. Kiedyś kupiłem jakąś maszynę do robienia loda - kasa wywalona w błoto a stary na bank się domyślał. O miesięcznym abonamencie na sympatii, bo w miarę tani, gadałem ze 2 lata i wreszcie na grudzień ojciec ma mi kupić. Jeśli chodzi o to jak zarabiam. Mam jakieś 1200 renty i dostaję co miesiąc na konto.
 9. olek163

  Jestem czysty

  1. To męczenie się jest względne, jeden męczy się po kilku krokach, drugi idzie 100m. a inny po kilometrze. A moje zmęczenie wynika ze słabej wydolności organizmu. Kolegów nie mam a stary nie chce ze mną na siłke chodzić. 2. Dałem już sobie na Tinderze fotę na wózku. Profil na Datezone też założony. Z opisami mam jak zwykle problem, ale w końcu chyba je ogarnę.
 10. olek163

  Jestem czysty

  Witaj imienniku, sądząc po nicku. 1. Fakt że jeździłem na wózku kiedy nogi miałem zbyt słabe albo osoba pchająca wózek nie miała siły mnie prowadzić. Mimo że dzisiaj z pomocą innej osoby chodzę na nogach, szybko się męczę i muszę usiąść a jeśli szybko nie znajdzie się ktoś kto zastąpi tatę i jemu kręgosłup strzeli a ja wrócę na wózek Jeśli jednak wózek ma przyciągnąć jakąś panienkę to jestem happy. A ten fetysz to abasiofilia. 2. Te profesjonalistki to inna nazwe dla prostytutek/dziwek?
 11. olek163

  Jestem czysty

  Jak już pisałem jestem niepełnosprawny i nie mogę sam wyjść z domu. To utrudnia mi sprawę z seksem. Żadna młodsza mnie nie chce, więc pomyślałem, że spróbuję z MILFem. To w sumie spoko opcja, bo kiedyś się zakocham a wtedy będę miał już jakieś doświadczenie. Niektóre z takich pań powinny być nawet usatysfakcjonowane że mogły mnie czegoś nauczyć. Problem jednak w tym że takiego kontaktu mogę szukać tylko na portalach w sieci. No i właśnie. Czy znacie jakieś takie darmowe portale lub z abonamentem do wykupienia?
 12. Z tej strony Piotrek, 31 lat. W wieku siedmiu lat, pewnego dnia znalazłem się w szpitalu skąd wypisano mnie dopiero po pół roku. Mimo tak długiej przerwy w kontaktach z rówieśnikami, byłem z nimi bardzo zżyty. Ale gdy trzeba było zmienić szkołę, wszystko się zmieniło. Stałem się bardziej wyobcowany, trudniej jest mi nawiązywać nowe znajomości - z rówieśnikami. Z młodszymi i starszymi MILFami idzie mi już dużo lepiej. Oczywiście przez cały ten czas nikogo nie miałem. Z żadną jeszcze się nie kochałem i nie zaznałem tej rozkoszy - o ile sex, dla faceta nią jest.
 13. Początkowo o tym myślałem, jednak to wydaje się być takie trochę chamskie. Jedziesz tam, (nie wiem jak) znajdujesz taką która ci się odda z nadzieją, że wyrwiesz ją z ich biedoty. Ty natomiast na następny dzień rozpływasz się we mgle, zostawiając ją ze wspomnieniami. Takie trochę zniesmaczające.
 14. Jakiś czas temu zaczęły podobać mi się Filipinki i ogólnie Azjatki. Także mieszkanki Ameryki Południowej są bardzo ładne. Najseksowniejsze są jednak moim zdaniem Filipinki. Zacząłem więc myśleć nad wycieczką na Filipiny. Dużo słyszałem plotek, że tam podobno jest niebezpiecznie, terroryści grasują po prowincjach czy coś w ten deseń. Któryś Brat może to potwierdzić? Podobno na jednej z wysp żyje grupa polaków. Myślałem że gdy już się zdecyduję na wyprawę w tamte strony, będę miał się gdzie "zahaczyć". Nie mogę jednak znaleźć żadnego kontaktu do nich by choćby zadać im kilka pytań.
 15. Nazywam się Piotr, mam 29 lat i mieszkam w Sosnowcu. W wieku siedmiu lat, przeszedłem operację wycięcia guza z głowy. W jej wyniku już 17 lat jestem niepełnosprawny. Z powodu niepełnosprawności nie mam kolegów, koleżanek a tym bardziej dziewczyny. Taka wieloletnia sytuacja sprawiła, że mam teraz problemy z poznawaniem nowych osób.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.