Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Morskiczlowiek

Użytkownik
 • Content Count

  62
 • Donations

  65.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

47 Świetna

About Morskiczlowiek

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  3city

Recent Profile Visitors

387 profile views
 1. Kibol to medialne określenie na hermetyczną zorganizowaną grupę ludzi do której władza nie ma dostępu. Kibol to nie kibic pod żadnym względem tylko przestępca. Coś na zasadzie katolik - katol
 2. Pewno te damy zaraz wpłacą kaucje za wyjście, bo liczą że oni naprawdę je kochają i chcą z nimi być. Z drugiej strony jest to fenomen, że praktycznie same kobiety są ofiarami takich akcji (z drobnymi wyjątkami). Przeca każda polka chciała by mieć bogatego inżyniera z Afryki/USA/Bliskiego Wschodu, pięknego pana, którego koleżanki będą zazdrościć.
 3. To są zazwyczaj ludzie, którzy złapali okazję pracy gdzieś u niemca albo holnedra albo gdzieś w uk na jakiś krótki okres czasu i myślą że są nie wiadomo kto pan prezes your highness sebix IV
 4. Chłopie! Jesz resztki z pańskiego stołu, już takie wiesz: przeżute i wyplute. Obudź się bo zaraz będą kłopoty
 5. SMV jego na video to mi trudno ocenić, ale takie średnie raczej. Zdjęcie można podrasować albo wybrać takie ze wygląda na dużo więcej zawsze Ogólnie ziomek nie jest jakiś odpychający ale tez nie jest chadem. Można napisać, że ona dostała tinderowego "raka"
 6. Trafił swój na swego. Normalne może są z pozoru, a przekroczą próg swojego chlewoapartamentu i okazuje się, że z syfem i brudem to one są na TY. Najgorsze, że takie to nie higieniczne. Za jakiś czas wrócą do kraju i zaczną nowy etap swojego życia, ale ze starymi mieszkańcami swojej komnaty "już bez tajemnic" i zaczną częstować innych. A co do gościa. Korzysta, no korzysta. Jakby się mył i dbał o otoczenie to korzystałby jeszcze więcej i miałabyś może nawet koleżankę pomieszkującą na krzywy ryj.
 7. Bo polaczki robaczki mają pracować na Pana z zagranicy z pocałowaniem w jaja za grosze. Polskie firmy zostały przejęte podczas wchodzenia do unii pod pretekstem jednej wielkiej europy bla bla, wszyscy równi i to było ok(według francji i niemiec) Teraz jak polskie firmy chcą być polskie to nieeee, niezgodne z prawem ue, przed trybunały wszystkie polske trzeba postawić. Dostajemy po łapach, nasze miejsce jest w budzie. Celowo nazwy pisałem z małych liter.
 8. Może też podświadomie liczysz, że jak pomożesz/doradzisz to potem ktoś się Tobie odwdzięczy w taki czy inny sposób. Nasłuchałeś się haseł "warto pomagać", wyślij sms o treści "POMAGAM".Ciężko jest wyczyścić głowę od takiego myślenia - branie na głowę problemów innych to jedna z najgorszych rzeczy dla psychiki. Albo ludzie traktują ciebie jak ostatnią deskę(klozetową) ratunku i potem zostawiają Ci swoje rozterki żebyś się z nimi przespał i rano im doradził biorąc za to odpowiedzialność. Takie podchody, na co mogą sobie pozwolić, jak sobie ulżyć, jak na kogoś zwalić winę za swoje niepowodzenia. To właśnie wychowanie na dobrego, pomocnego, Maciusia w szkole daje teraz plony plus poczucie winy. A jak mu źle doradziłem? O kurde, muszę mu pomóc. Musisz ćwiczyć asertywność, bo zaraz będziesz obwiniany, że nie pomagasz ludziom w problemach, które Ciebie powinny gówno obchodzić,
 9. Mam pytanie jak jest z tym wzrokiem, zastanawia mnie to bardzo. Mianowicie... Zawszę gdy idę ulicą/parkiem/etc i mijam jakaś samą dziewczynę/kobietę, która idzie w przeciwnym kierunku, podczas kontaktu wzrokowego zawsze ona spuszcza wzrok (bez zaczerwienienia, bez przygryzania warg etc). Zastanawiam się nad tym co powoduję taką reakcję, ale to dosłownie każdej dziewczyny. Czasami jest to odruch na tyle widoczny jakby z premedytacją. Nie wiem co to dosłownie oznacza - "ojej zawstydziłam się" albo "ale obleśny typ". Ja generalnie nie oglądam ludzi z daleka, jak ktoś się pojawia w zasięgu wzroku to staram się zawsze patrzeć w oczy (wzrok taki normalny bez emocji), często jest tak, że jak ja kieruje swoje oczy na oczy drugiej osoby to już czuje jej wzrok na sobie i wtedy, kiedy się spotkamy w ułamku sekundy następuje spuszczenie wzroku, albo odwrócenie głowy w drugim kierunku. Ostatnio miałem jedno takie zdarzenie, które dało mi dużo do myślenia. Laska okręciła głowę jak sowa w drugim kierunku, kiedy na nią popatrzałem. Żadnego zaczerwienienia, żadnego uśmiechu po prostu chłodny oziębły ruch (tak jak pokłócone dzieci w szkole albo dwie nie nienawidzące się osoby). Zastanawia mnie to z aspektu psychologicznego, terrorystom podczas porwania, mordercom w trakcie mordowania nie wolno patrzeć w oczy, bo to powoduję wzrost agresji. Generalnie jak na siebie patrze w lustrze to mam ambiwalentne odczucia, niby wysoki i umięśniony, też słyszę, że przystojny, ale w to za bardzo nie wierze. Jedyne co to mam i bardzo nie mogę tego zaakceptować to asymetria twarzy i uszy na różnych wysokościach po obu stronach głowy. Może mam już sprany mózg, ale w lustrze moja twarz nie wygląda asymetrycznie, dopiero na zdjęciach albo jak rozmawiam przez kamerkę to widać to bardzo jakby szczęka chciała z mordy uciekać. Ktoś ma podobną opinie? Oczywiście dotyczącą wzroku
 10. Taaaa, zaczną biegać po klubach i dawać się macać na parkiecie co saturday night. A potem za 20 lat, w październiku będzie pierwsza o piątej rano na roraty zasuwać i świecić lampionami w pierwszej ławce i śpiewać. Nie wiem co kieruje tymi kobietami, żeby sobie na własne życzenie życie zj***ać. Szczególnie jak ma 14 letnie już prawie nie dziecko/jeszcze nie dorosły. A propo gościa, Niby piłka w grze, ale czasu do końca coraz mniej. Trzeba wyciągać wnioski i uczyć się na takich smutnych historiach.
 11. Też mam kumpla dobrego, który jest niewiele niższy ode mnie, a ma zajebiste branie - młode, milfy, tindery - cały czas jakieś spacery, randki. Ale znam chyba przyczynę jego powodzenia. To też zależy ile kontaktów mamy z przeszłości i do jakiego, jak bardzo hermetycznego środowiska chcemy wejść później. Już tłumaczę. Jak masz paczke z liceum i idziecie na studia na różne kierunki, ale w tym samym mieście to twoje kręgi powiększają się o twoich nowych znajomych i nowych znajomych twoich ziomków - masz po prostu większe pole manewru. Bo powiększasz grono znajomych o znajomych twoich znajomych - oczywiście jeżeli potem utrzymujecie dobre kontakty jak wcześniej. Jesteś modelem, tzn pracujesz w agencji modelek/modeli, albo znasz kogoś kto tam pracuje, nie wiem organizuje castingi sringi, etc to już mniej więcej masz jakieś pole manewru żeby kogoś z tamtego środowiska poznać przez znajome osoby z tego środowiska. Na pewno rozumiesz. Trzeba nad sobą pracować, ale wiesz, inni mają tę pracę odbębnioną przez geny, pieniądze(rodziców) i nie wiadomo co jeszcze. Swój status możesz podnieść ale to jest ciężka praca, która nie gwarantuje sukcesu jak praca na studiach że dostaniesz dyplom i stypendium. Możesz pracować do 40 roku życia i gówno z tego mieć. Odnośnie osobowości - to osobowość poznaje się zawsze jako drugą cechę, pierwsza jest wygląd (pierwsze wrażenie) - chyba że zabierasz się za ślepą laskę. Czy to jakaś impreza w gronie nowych znajomych, czy spotkanie z nowymi pracownikami. Jak Cie widzą tak Cie piszą. Jak laska która kompletnie ci się nie podoba, ale zero, nawet jest mniej atrakcyjna od twojej dłoni to docenisz jej charakter?
 12. Strzał w 10! Też napisałem długi wywód na swój temat w świeżakowni - i jak tak czytam kiedyś to co napisałem, plus wiedza z forum, którą obecnie posiadam, to uświadamiam sobie że okres mojej największej pizdowatości (pik) jest w tej chwili i zmierza powoli do spadku - jestem na szczycie krzywej Gaussa. Oś pionowa to rozmiar pizdowatości - osiąga 1 (białorycerstwo), oś pozioma to wiek (mam teraz 27 lat) (- tak w uproszczeniu!) Taka dygresja, a co do tematu To zawszeeeee jest wina faceta, za mało, za dużo, za słabo, za mocno. Netkobiety to pewno zamknięty krąg samoadorcji kobiet - jakie to my psiapsi jesteśmy super buzi buzi, lece paaa A faceta szkoda, mimo że frajer na własne życzenie.
 13. Cel filmu jest jasny - rozgłos. Ofiary mają już skazę do końca życia. Ból psychiczny jest gorszy moim zdaniem niż fizyczny szczególnie zadany dziecku przez dorosłego i to księdza w tym wypadku. Ile trzeba przepracować na różnych terapiach żeby starać się żyć „w miarę normalnie” to nawet nie jestem sobie w stanie wyobrazić...
 14. https://www.samsung.com/pl/vacuum-cleaners/bagless-vcc45w0s36/ Ja mam taki, ssie, aż czasem kusi żeby użyć do czegoś innego niż odkurzanie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.