Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Claudianne

Użytkownik
 • Content Count

  52
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

32 Świetna

1 Follower

About Claudianne

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

643 profile views
 1. @JudgeMe nie zgadzam się, łap linki do kobiet, które ćwiczą codziennie i mają przepiękne ciała. Tu, tu i tu - nie są one "nieproporcjonalne", chyba, że miałaś na myśli kobiety, które pakują na siłce. Ja również ćwiczę codziennie (czasem jednak są przerwy, żeby dać odetchnąć mięśniom) i uważam, że mam o wiele, wiele lepszą tudzież zgrabniejszą figurę od kobiet, które tego nie robią - zresztą wystarczy, że ubiorę dzianinową sukienkę, i następuje przesyt komplementów od płci męskiej. Nie chodzi o to, żeby Bóg wie ile spędzać czasu na aktywność fizyczną, ale żeby chociaż te 15-30 minut dziennie wygospodarować.
 2. Lalko, a może po prostu obojętność? Wedlug mnie nic nie działa bardziej irytująco na drugą osobę niż ignorancja. Bądź ponad to, zachowaj klasę, a ewentualnie w razie owej zaczepki - wyprostowana, pewna siebie postawa i „zjedź” taką harpię wzrokiem.
 3. Lubię się otaczać ludźmi, lubię przebywać wśród ludzi - ludzie to nader ciekawe istoty z piękną duszą i intelektem. Tęsknie za wypadami z przyjaciółmi na miasto, kawę, do kina, muzeów - po prostu spotykania się z nimi i żaden komunikator tudzież fejstajm tego nie zastąpi, tęsknie za swoimi treningami, które zostały zawieszone, tęsknie za uczelnią i niedokończonymi projektami naukowymi, tęsknie po prostu za tą normalnością, której jeszcze miesiąc temu nikt z nas nie doceniał. Dzisiaj był rower grany, ogólnie codziennie spacer lub cokolwiek na świeżym powietrzu - jak dla mnie rzecz obowiązkowa. Książki, ciekawe artykuły, filmy, ćwiczenia, sukcesywne porządki w mieszkaniu, więcej szkicuję, a mój umysł technokratki odsłania swoje lilipucie możliwości artystyczne - przykładowo napisałam wierszo-rymowankę przyjaciółce na urodziny i nawet się w ten temat (poezji) wkręciłam.
 4. @sol też tak uważam, mnie zawsze odstraszała (a może i nawet i irytowała?) zbyt duża pewność siebie i "jaki to ja nie jestem" u facetów.
 5. Na pupę to jak już mówiłam, wszelkie wymachy, unoszenie nogi do tyłu, w bok, butt bridge - według mnie te ćwiczenia są przybliżeniem tego, co mam na myśli (możesz też dodać do tych ćwiczeń ciężarki). Jak dla mnie jakieś 100 przysiadów challenge jest bezsensu, ponieważ duża część osób jednak nie robi poprawie ani dokładnie tego ćwiczenia. O tutaj artykulik o technice, jakby ktoś był ciekawy. I też polecam rozciąganie (może nie jako trening stricte na pośladki), gdyż ciało się robi pięknie zwarte, „na swoim miejscu”, powabne 😊. Jak masz instagram to polecam Ci ćwiczenia Dominiki, a oprócz tego na przykład jeszcze to:
 6. Akurat przysiady są kiepskie na osiągniecie kształtnych czterech liter. Polecam ćwiczenia, które napinają mięsień pośladkowy wielki (czyli ćwiczenia typu wymachy do tyłu + można dodać jakieś obciążenia) - musicie mi wierzyć na słowo, boć uważam swoją pupę jako duży atut. 😂
 7. Mi każdy (dosłownie KAŻDY) zawsze nadmienia, że mam przepiękną dykcje i głos, a nigdy tego nawet nie ćwiczyłam i nie myślałam, że da się to ćwiczyć. Ale za to śpiewać kompletnie nie umiem. 😁
 8. @JudgeMe Używasz groteskowej metody generalizacji ludzi - nigdy bym nie wpadła na to, że pod zdaniem "ten ktoś jest normalny" ukrywa się przesłanka na temat jego majętności, ciekawe. Wydaje mi się, że w całej tej Twojej egzaltacji do rzeczy materialnych i swojego ego, zapomniałaś o czymś tak prozaicznym jak savoir vivre.
 9. Z pewnością jak przekroczysz próg przezroczyści dla facetów (powiedzmy +40) i będziesz miała coś ciekawego do powiedzenia to nawiążesz przyjaźnie damsko-męskie. Zazwyczaj kobieta średnio-inteligentna w liceum, staje się mało-inteligentna w wieku średnim, ponieważ tak działa naturalna selekcja, po prostu przestaje się ona interesować własnym intelektem. Czy gimnastykujesz swój umysł i potrafisz wychodzić z przyjaźnią do samców, bez używania damskiego klucza jakim jest chociażby flirt? Jeśli nie to w piku swojej atrakcyjności możesz być dla owych kumpli po prostu dmuchaną lalą z wgłębieniami, które służą do wiadomych celów.
 10. Yyy to jak dla mnie trafiłaś na manipulanta, po prostu on z powodu własnej niepewności sprawia, żebyś i Ty czuła się niepewnie, kto normalny taką huśtawkę emocjonalną drugiej osobie daje. Taka gra, w której zawsze szpak jest dziobany. Zawsze winna jesteś Ty.
 11. @Kali(NIE)baka Dokładnie, polać. Również znam mnóstwo osób, szczególnie z grona naukowego, które "odświeżają" swój mózg sportem, który się dla nich stał pasją. I owszem, zajmują się te osoby takimi tematami na codzień, które dla zwykłego śmiertelnika są tak odległe jak galaktyka Andromedy.
 12. @integer ja mam swoje zdanie, Ty masz swoje zdanie, którego w dodatku nie umiesz poprzeć rzetelnymi badaniami - ok, nie ma co drążyć, na cholerę robisz offtop? Zajmij się czymś ciekawszym niż udowadnianiem, że Twoja racja jest "Twojsza", gdyż nikogo tak naprawdę to nie interesuje. Ten temat miał na celu zachęcić kobiety do ćwiczeń, a nie do zostania uczestnikiem igrzysk olimpijskich.
 13. @integer to badanie zostało przeprowadzone na dość małej liczbie osób, gdyż 60. A więc tak, masz rozkład normalny i przy takiej małej liczbie próby skąd wiesz z którego pułapu krzywej Gaussowskiej te osoby zostały wybrane? To nie jest rzetelny artykuł, wyślij mi artykuł konkretny, chociażby z research gate, poproszę. Z dokładnymi wykresami, obliczeniami, konkretny artykuł naukowy.
 14. @integer można kochać sport i nie poświęcać mu większości doby, co to w ogóle za insynuacje. Ten post miał na celu zachęcić do aktywności fizycznej, jakiejkolwiek. Mogę Ci przesłać jakieś zadanka z matematysi/fizysi, zobaczymy czy je rozwiążesz, intelektualisto. A Josef Mengele na Twoim awatarze rozumiem, że mentor?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.