Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Adameo

Użytkownik
 • Content Count

  155
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

77 Świetna

About Adameo

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 1) Ona jeszcze o tym nie wie (chce sprawdzić czy nie mieszkasz w jakiejś kotłowni) 2) Chce zobaczyć jakie masz meble (ikea czy antyki) 3) Najważniejsze - czy mieszkasz z matką
 2. O jakim modelu wcielenia piszemy? 1) buddyjski 2) hinduski 3) bramiński 4) grecki To są cztery różne pojęcia
 3. Czy tak naprawdę chce wrócić czy wyprowadzić się od rodziców? Odpowiedź na to pytanie rozwiąże problem.
 4. Jak usunąć swój załącznik? ( opcja: wstaw inne media- wstaw swój załącznik). Stworzyłem kiedyś grafikę którą mam w pamięci na forum i nie mogę jej usunąć.
 5. cytat który dużo wyjaśnia: Sylwia Borowska (...) wydała książkę o życiu Polek w Izraelu "Mój mąż Żyd", a w 2019 roku książkę "Sekret" - wywiady z osobami, które odkryły swoje żydowskie pochodzenie.
 6. https://mh24.pl/jak-postepowac-z-laska/64955/
 7. Autor mówi że najniższa klasa została wykorzystana przez najwyższą klasę do walki z klasą średnią. Nie zgodzę się. To dotyczy tylko obecnej sytuacji w USiA. Do tej pory w Polsce jaki całych demoludach obowiązywał model walki elit która wykorzystuje bunt mas do legitymizacji zmiany władzy. W Polsce zawsze strajki poprzedzały zmianę władzy. 1956 - Władysław Gomułka; 1970 - Edward Gierek; sierpień 80" - Stanisław Kania.
 8. Tu jest niezły artykuł a ropo Kalibabki: http://gabriel-maciejewski.szkolanawigatorow.pl/gracja-kalibabka-vs-piotr-astrolabiusz-czyli-realna-natura-aspiracji Wydaje mi się że prasa i tv zrobiła z niego legendę bo miał odpowiednio kojarzące się nazwisko - i to jest chyba sedno jego sukcesu medialnego.
 9. Myślę o tym wątku od wczoraj i dochodzę do wniosku że mit Kalibabki to takie marzenie facetów. Marzenie że zwykły koleś, pomocnik rybaka może zostać super kochankiem. Im więcej będzie facetów którzy są niszczeni psychicznie przez kobiety tym dłużej będzie trwał ten mit. Choć człowiek ten powinien być ostrzeżeniem jego mit będzie trwał nadal.
 10. Adameo

  Onet o cuckoldach

  Niestety ale muszę przyznać Ci rację.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.