Jump to content

Adameo

Starszy Użytkownik
 • Posts

  347
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2,250 profile views

Adameo's Achievements

Kapral

Kapral (4/23)

175

Reputation

 1. Polska edycja chyba umiera śmiercią naturalną.
 2. Czytałem centurie w książce wydanej jeszcze za komuny i nie pamiętam żeby były tam te fragmenty. To co cytujesz jest z internetu i chyba jest "podrasowane".
 3. Absolwenci nauk społeczno-politycznych - duże ryzyko nieudanego zwiazku
 4. Jeśli jest ogarnięta to zastanów się jaka będzie twoja rola w związku - jaki będzie twój archetyp (wojownik, kochanek, mag ?) Czy informacje o niej zdobyłeś sam czy uzyskałeś od niej (tu objawia się mądrość która odróżnia prawdę od reklamy)? Czy masz wiedzę o jej zadłużeniu (kredyt na samochód, ror, hipoteka?) życzę powodzenia ale uważaj na siebie
 5. Miałem to samo. W brew pozorom wydaje mi się że dla facetów biorących w tym udział jest to upokarzające.
 6. To jest dobre rozwiązanie z męskiego punktu widzenia. Kobiecie, prędzej czy później znudzi się takie zobowiązanie i nastąpią częste bóle głowy, chyba że wchodzą w grę inne kwestie np. ideologiczne (jak u ortodoksyjnych żydów).
 7. Nie ma żadnych. Chyba że ktoś jest matematykiem z wykształcenia to z powodów zawodowych musi mieć minusy, ale to się nie liczy.
 8. Jest coś takiego jak życiowa mądrość ludzi starszych. Ale ludzie nie powinno się brać pod uwagę porad w sprawach o których nie maja pojęcia. A na ogół nie maja pojęcia o niczym co się wokół nich dzieje (dlatego potrzebują opieki). Rozwinę myśl: Zawsze mądrość wcześniejszych pokoleń była przekazywana w podaniach, opowieściach i legendach. I to jest prawidłowe. Starsi ludzie powinni młodemu pokoleniu opowiadać np. o okupacji lub o komunie. Wtedy młodzi słuchacze wyrobią sobie pogląd czym był narodowy socjalizm i międzynarodowy socjalizm. I zgodnie z tą wiedzą empiryczną powinni postępować. Natomiast starsi ludzie nie powinni wpływać na decyzję np. w sprawach polityki bieżącej czy wyborów dotyczących pracy zawodowej jeśli nie partycypują w tych przedsięwzięciach. Starsi ludzie powinni być mentorami a nie doradcami. Ewentualnie zaworem bezpieczeństwa w sprawach gardłowych (np. majątkowych).
 9. Ja woziłbym pod uwagę czy po lepiej płatnej ale fizycznej pracy jesteś tak zmęczony że nie masz czasu dla siebie czy nie.
 10. Szok, gdzie znalazłeś tą statystykę?
 11. Przedstawiona była jako fotomodelka :-)))
 12. Powinny być twarze znanych polityków, np. Angela Merkel i Donald Tusk (ciekawe które z nich ma większego penisa).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.