Jump to content

Adameo

Użytkownik
 • Content Count

  166
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

78 Świetna

About Adameo

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Odwiedziłem sklep z kosmetykami do brody. Kupiłem specjalny szampon. Podobno nie można myć brody szamponem do włosów. Jakie jest wasze doświadczenie rożni się to czymś? Szampony do brody są małe, drogie i śmierdzące - to chyba jakieś dziwactwo.
 2. Adameo

  Brak seksu

  Wszystko zależy od hormonów które zmieniają się w cyklu 28 dniowym - to cała tajemnica.
 3. Jakiego Barbera w Poznaniu polecacie a jakiego odradzacie?
 4. Jeśli możecie to wrzućcie jakieś przykłady, wzory, uczesania brody o długości około 3 miesięcy.
 5. Kobiety "robią fryzury" żeby być atrakcyjniejsze więc zadbana broda jest chyba czymś zupełnie na miejscu. Tyle razy słyszy się że faceci z dożą szczęką mają większe powodzenie u kobiet, a przecież duża broda wizualnie zwiększa szczękę. Macie doświadczenie jak kobiety reagują na brodę?
 6. U mnie jest dość duża rozbieżność w cenach u Barberów. Doszedłem jednak do wniosku że warto zapuścić brodę i iść do specjalisty żeby ją ukształtował. Cena pierwszej wizyty w tym przypadku jest nieistotna. Znaczenie ma raczej to co się bardziej opłaca: mieć swoje narzędzia do pielęgnacji czy regularnie chodzić do taniego Barbera.
 7. Jakie są wasze doświadczenia w noszeniu brody? Poprawia to wizerunek czy nie? Jak kobiety reagują na brodę?
 8. Posiadanie dzieci dla faceta to taki sam instynkt jak magazynowanie zasobów. Trudno to zaplanować. Nie oznacza to chęci lub umiejętności wychowywania dzieci - to zadanie kobiety. Trudno coś powiedzieć, koleś został oszukany (pytanie czy przez nią czy przez samego siebie).
 9. 1) Ona jeszcze o tym nie wie (chce sprawdzić czy nie mieszkasz w jakiejś kotłowni) 2) Chce zobaczyć jakie masz meble (ikea czy antyki) 3) Najważniejsze - czy mieszkasz z matką
 10. O jakim modelu wcielenia piszemy? 1) buddyjski 2) hinduski 3) bramiński 4) grecki To są cztery różne pojęcia
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.