Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Adameo

Użytkownik
 • Content Count

  80
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

40 Świetna

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nawet nie ma co "googlować" wszystko jasne: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/szymon-holownia-kandydat-na-prezydenta-kampania-jacek-cichocki-minister-w-rzadzie-po-psl-szefem-sztabu https://pl.wikipedia.org/wiki/Jacek_Cichocki
 2. Cześć Długo obserwujesz to forum?
 3. To jest chyba najdłużej działający na scenie kabaretowej standup-per.
 4. Może część treści powinna być tylko dla sprawdzonych forumowiczów?
 5. Powyżej fragmenty z twojego wpisu. Chyba sam wiesz co Ci dolega tylko boisz się to zwerbalizować.
 6. Adameo

  Siema

  Witaj. Uważaj na pisownię - jest to konik moderatorów.
 7. To taki tekst absolutnie odpada Chodziło o tekst na wesoło (to był przykład) Jeśli ty je znasz a wszystko dzieje się wśród ludzi znajomych (ta sama wieś+ta sama szkoła+wspólni znajomi) to moim zdaniem podejście nie jest możliwe.
 8. Mógłbyś to rozwinąć? Dałeś się wciągnąć w ich grę. Można było np. podejść i przy pierwszej szyderze o odległości ze względu na korona wirus zacząć niby robić im zdjęcia i zacząć nawijać że mogą już się rozbierać tylko żeby nie nie zdejmowały maseczek. Bajerowanie trzech obcych lasek które chcą się popisać przed swoimi koleżankami to raczej spalona akcja. Chyba że jesteś na bezludnej wyspie i nie masz wyjścia. Albo potraktować to tylko jako podejście treningowe i nie spinać się że nie ma wyniku.
 9. To jest nierealne, dzisiaj nikt nie wie jak się wytwarza puszkę z mięsem więc nie jest w stanie ocenić jej realnej wartości. Po kataklizmie który unieważni pieniądz fiducjarny tym bardziej nikt nie będzie znał jej wartości, więc nie będzie ona mogła stanowić ekwiwalentu w wymianie handlowej. A dodatkowo nie będzie można stwierdzić czy mięso w puszcze jest zdatne do jedzenia. Prosty przykład: Dzisiaj puszka z mięsem to wartość np. 5 złoty = równowartość pracy przez 1/4 godziny pracownika fizycznego = 600 kalori Po unieważnieniu pieniądza fiducjarnego 600 kalorii to np. godzina zbieractwa jagód w lesie (2 kilo jagód). Jaka jest wartość puszki w przeliczeniu na ilość jagód? Według kalorii czy czasu pracy?
 10. Jak zamierzasz tym płacić?
 11. JKM - trzy zony, dwie konkubiny, ultraprawicowe poglądy i książka sfinansowana przez parlament europejski. 😄 A poważnie język chiński - stawka za tłumacza w Pekinie 4000/dzień.
 12. Czy znacie przepisy dotyczące biwakowania? Co można robić w czasie tripu a co jest prawnie zabronione. Jakie kary grożą za nie przestrzeganie przepisów. Kto może nas ukarać a kto nie.
 13. Oczywiście że tak może być. Tylko dziwnym trafem jesteśmy świadkami jakieś globalnej akcji której nikt jeszcze nie rozumie a w mediach pojawiają się takie komunikaty. To wywołuje dodatkowe napięcie społeczne. Zwróćcie uwagę gdzie to zdjęcie było opublikowane.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.