Jump to content

Adameo

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  344
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

170 Świetna

About Adameo

 • Rank
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

577 profile views
 1. Absolwenci nauk społeczno-politycznych - duże ryzyko nieudanego zwiazku
 2. Jeśli jest ogarnięta to zastanów się jaka będzie twoja rola w związku - jaki będzie twój archetyp (wojownik, kochanek, mag ?) Czy informacje o niej zdobyłeś sam czy uzyskałeś od niej (tu objawia się mądrość która odróżnia prawdę od reklamy)? Czy masz wiedzę o jej zadłużeniu (kredyt na samochód, ror, hipoteka?) życzę powodzenia ale uważaj na siebie
 3. Miałem to samo. W brew pozorom wydaje mi się że dla facetów biorących w tym udział jest to upokarzające.
 4. To jest dobre rozwiązanie z męskiego punktu widzenia. Kobiecie, prędzej czy później znudzi się takie zobowiązanie i nastąpią częste bóle głowy, chyba że wchodzą w grę inne kwestie np. ideologiczne (jak u ortodoksyjnych żydów).
 5. Nie ma żadnych. Chyba że ktoś jest matematykiem z wykształcenia to z powodów zawodowych musi mieć minusy, ale to się nie liczy.
 6. Jest coś takiego jak życiowa mądrość ludzi starszych. Ale ludzie nie powinno się brać pod uwagę porad w sprawach o których nie maja pojęcia. A na ogół nie maja pojęcia o niczym co się wokół nich dzieje (dlatego potrzebują opieki). Rozwinę myśl: Zawsze mądrość wcześniejszych pokoleń była przekazywana w podaniach, opowieściach i legendach. I to jest prawidłowe. Starsi ludzie powinni młodemu pokoleniu opowiadać np. o okupacji lub o komunie. Wtedy młodzi słuchacze wyrobią sobie pogląd czym był narodowy socjalizm i międzynarodowy socjalizm. I zgodnie z tą wiedzą empiryczną powinni pos
 7. Ja woziłbym pod uwagę czy po lepiej płatnej ale fizycznej pracy jesteś tak zmęczony że nie masz czasu dla siebie czy nie.
 8. Szok, gdzie znalazłeś tą statystykę?
 9. Przedstawiona była jako fotomodelka :-)))
 10. Powinny być twarze znanych polityków, np. Angela Merkel i Donald Tusk (ciekawe które z nich ma większego penisa).
 11. Kolego. Mieszkasz w pięknym rejonie w pięknych czasach. Wywieź sobie napis po arabsku "przewóz ludzi do niemiec" i rozkręć biznes przewożenia frajerów w bagażniku. W krótkim czasie będziesz sponsorował to forum. Pewnie w gratisie dostaniesz sygnet od właściciela forum za patriotyczną postawę.
 12. To azjatycka mentalność. W tamtej kulturze jak zaczepisz kogoś na ulicy żeby się o coś spytać a on boi się rozmawiać to udaje że Cię nie widzi.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.