Jump to content

Adameo

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  253
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

121 Świetna

About Adameo

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sweet nothing - w Polsce to chyba mało popularne. Szukam w pamięci przykładu z życia i nie znajduję.
 2. Wiedział co robi, miał żonę więc potrafił grać w te bierki. Zachował się jak Ikar - myślał że można polecieć wyżej niż inni.
 3. Określał kobiety jako samice (pierwszy redpill w polskiej literaturze). Był alfa = kasa, wygląd, wpływowi znajomi, szacunek. Wiedział o co chodzi ale próbował zmieniać świat. Raczej był alfą który dostrzegł swoją żenadę i myślał że coś zmieni. Kiedy w to uwierzył został wydymany przez inna alfę.
 4. Dobry wątek i dobry tekst. Rzeczowy. Moje spostrzeżenia są nieco inne. Sekret nr 1 – kobiety nie mają potrzeb seksualnych. Mogą je mieć jeśli same je rozbudza lub pozwolą żeby ktoś je rozbudził. To im daje przewagę nad mężczyznami. Facet rano b8udzi się z naprężonym śmigłem i nie wiele potrzeba żeby im wentylator furkotał. Sekret nr 2 – zgadzam się. Kobiety jakby ciągle pozycjonowały, prowadziły wieczny ranking. Jest to możliwe do zniwelowania przez regulacje społeczne ale jednak widoczne. Jest jeszcze trzeci sekret o którym nie napiszę bo wątek dotyczy
 5. To jest jeden z bardziej skomplikowanych wpisów na tym forum. Piszesz że jesteś wierzący więc żaden tzw. specjalista (czytaj psycholog) Ci nie pomoże. Trudno uczciwie Ci cis poradzić. Możliwe że to jakaś faza choroby dwubiegunowej.
 6. Cóż można powiedzieć. Der ONET szuka materiałów na TIK-TOKU- chińskim portalu do kształtowania opinii zachodu. A na marginesie - część z nas zna kobiety które mogły wpłynąć na takie postrzeganie skomplikowanej kwestii seksualności kobiet.
 7. Adameo

  Telegonia

  Co tych filmach myślicie?
 8. Wystarczy że na tym forum pojawi się słowo "ksiądz" lub "katolicyzm' i od razu odpala się agresja. Panowie wyluzujcie. A gdyby właściciel tego forum użył takiej metafory też byście bracia samcy byli tacy krytyczni?
 9. Całe życie przygotowujemy się na śmierć. Może coś w tym przygotowaniu zaniedbałeś i dlatego odzywa się psyche?
 10. Kapitał z państwa Izrael nie płaci VAT w UE (100% zwrotu przy przekroczeniu towaru przez granicę). W efekcie np. w Polsce większość rynku kawy to kapitał Izraelski. Można sobie wyobrazić taką sytuację. Otwiera się globalny rynek polskim przedsiębiorcą, oni budują infrastrukturę, podnosi się im koszty poprzesz podatki jawne i ukryte (ZUS, PEFRON). Przedsiębiorcy bankrutują lub się wyprzedają a ich miejsce zajmują dotychczasowi pośrednicy z zagranicy (po to otwierało się globalny rynek). Oczywiście ceny na rynku pozostają takie same, ale pośrednicy z zagranicy którzy przejmują rynek, mają dodatk
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.