Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Kali(NIE)baka

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  334
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

304 Świetna

2 Followers

About Kali(NIE)baka

 • Rank
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  GrandePolska

Recent Profile Visitors

749 profile views
 1. To jest selektor źródła. Sterowany silnikiem elektrycznym. Nie ma fizycznego połączenia z gałką wyboru źródła na przednim panelu . Zanieczyszczenia spowodowały, że styki wewnątrz nie łączyły odpowiednio. Jedna z sekcji selektora odpowiada za "detekcję" zadanej pozycji i zatrzymanie silnika w odpowiednim miejscu. Kiedy to nie łączyło, silnik obracał się, aż zmieliło plastikowy tryb przekładni ślimakowej. Mogę wrzucić fotę tego ustrojstwa.
 2. U mnie na naprawę czeka selekror źródeł ALPS od starego Pioneera. Przekładnia się posypała.
 3. Sprzęty z Fallouta. A tu więcej. https://www.google.com/amp/s/www.pinterest.com/amp/InSpiralTree/nixie-tube-clocks/
 4. Mocno mi tu "pachnie" chrapką na satysfakcje ze zbudowania czegoś bardziej złożonego, skomplikowanego, a jednocześnie "widowiskowego"
 5. Genialne. @Rnext Może taki zbudujesz. 😉
 6. @Rnext Też mam zamiar zbudować zegar oparty o lampy Nixie. To wygląda spektakularnie. Masz zamiar projektować obudowę "design" zegara w jakimś CAD'dzie? Czy może będziesz jechał z "pamięci" ? Rozwiązania układowe masz zamiar zaprojektować się sam czy postawisz na gotowe rozwiązania? Jestem ciekawy ewentualnych efektów, mam nadzieję, że się pochwalisz.
 7. Fajny kanał tematyczny. Znajdziesz tam trochę info o lampach Nixie, budowie wzmacniaczy lampowych, tranzystorowych, samych lampach. Polecam.
 8. Żenada. @Libertyn napisał oczywistą rację. Merytorycznych argumentów jest na forum mnóstwo. Empirycznych przykładów również. O ile dobrze pamiętam to @Toranaga (nie chcę mi się szukać cytatów) pisał, że ma 160cm z hakiem i bardzo udane życie z kobietami.
 9. I Ty wiesz to na 100 procent. Ja uważam, że najlepsze rady można dostać od osób doświadczonych. Osoby które sobie nie radzą i czytają "pille", jeszcze bardziej taplają się w gównie. Widać to na forum. Między innymi po Twoich wpisach i Twojej pewności, że osoby atrakcyjne dają złe rady, a te nieaktrakcyjne dobre. W praktyce to wygląda tak, że nieatrakcyjni goście wiecznie pierdolą o "pillach, czadach, normikach etc." Też mi kurwa "dobre" porady. Już wolę czytać @RENGERS'sa, który się "nie zna" (bo jest czadem, to nie może) i jego "złe" rady.
 10. Nie wiedziałeś, że chodzi o to żeby zaliczać panny które się nie ruchają?
 11. No wiadomo. Bo gość jest taki wycięty od pierdolenia o czadach na forum. Właśnie. Ile raz można to powtarzać w kółko.
 12. Podbijam. On fenomenalnie opowiada te historie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.