Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Kali(NIE)baka

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  381
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

357 Świetna

2 Followers

About Kali(NIE)baka

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  GrandePolska

Recent Profile Visitors

1236 profile views
 1. To oczywiste, że wprawna żmija, manipulantka z łatwością wyroluje Pana Tomasza. Tylko On sam wie, co przeżył, Pani da mu bliskość, obietnice miłości i gość zgubiony. Ktoś wyżej wspomniał, że jego rodzina, a w szczególności brat powinni go przestrzec przed zagrożeniami, jakie niesie za sobą ten ślub — ja się z tym nie zgadzam. Wątpie, że On posiada taką wiedzę i doświadczenie. Brat Pana Tomasz sam na pewno jest ofiarą tego niesłusznego oskarżenia. Zapewne spotkał go ostracyzm społeczny, był wytykany palcami z takim bagażem trudno o kontakty z kobietami, a jeśli jakaś dziewczyna nie oceniła go z góry, to sam pewnie uznał ją za wyjątkową. IMO. osoby pokroju Grzegorza Głuszaka lub Zbigniewa Ćwiąkalskiego mogą mu dobrze doradzić w tej materii, na pewno są bardziej obyci w tej materii. Ten drugi w jednym wywiadzie wspomina o zagrożeniu, jakim są kobiety czające się na odszkodowanie Tomasza — chyba że intencje Pana Zbigniewa, Ministra Sprawiedliwości z lat, w których skazywano Tomasza, nie są zupełnie uczciwe. Inna sprawa czy Tomek posłucha tych porad. Co do samej wybranki Tomasza, to jeśli ma zamiar wyrolować człowieka, który został tak skrzywdzony, jeśli chce mu jeszcze dołożyć, to nadaje się tylko do "wilka" i na pokarm do zoo, bo jest ZEREM. Może i tak. Tylko kto jak nie "MY" w takich sprawach wywołujemy presję społeczną na jak najszybsze złapanie winnego, wygodnie siedząc przed TV, kto jak nie "MY", na pierwsze doniesienie medialne, którego wiarygodności nie możemy sprawdzić, osądzamy człowieka i życzymy mu spalenia na stosie? Kto przez tyle lat wytykał palcami Tomasza i jego rodzinę? Poza tym lepiej, żeby, żeby 18 baniek trafiło do człowieka, któremu się należą, niż na budowę kolejnych marmurowo — granitowych gmachów dla urzędasów.
 2. Panie na tym forum paradoksalnie mniej plują jadem i noszą w sobie mniej bólów dupy od niektórych użytkowników. Choć mówi się tutaj, że jest odwrotnie.
 3. To męża do roboty zagoń, żebyś miala więcej czasu. 🤣 Na pewno nie na jednym koncie. 😉
 4. W artykule jest napisane: "I tak zatrzymanie, a bezpośrednio po nim zastosowanie nakazu opuszczenia lokalu i zakazu zbliżania się do niego, ma "być rozważane" przy jednej z trzech możliwości - gdy doszło do aktu przemocy z użyciem niebezpiecznych narzędzi, gróźb zabójstwa lub próby uduszenia." Czy policja będzie w stanie natychmiastowo dokonać oceny i izolować sprawców? - w przypadku przemocy z użyciem niebezpiecznych narzędzi - Nie, bo niby jak to sprawdzą jeśli nie będzie śladów. To samo w przypadku gróźb zabójstwa. -w przypadku próby uduszenia - brak śladów na szyji może się przyczynić do ułatwionej oceny sytuacji przez policjanta. Pole do nadużycia jest i tak ogromne, co z resztą jest wykazane w artykule który zalinkowałeś.
 5. Skoro były tam dzieciaki, to mogli odebrać i wystawić hulajnoge. Przecież o nią był spór. Znacznie lepiej by to wyglądało.
 6. Atencjuszka! Nie odpisała 1:00 w nocy! Ja wiem, że do tej Twojej piwnicy nie dociera światło i ci się pory dnia pierdolą, ale są jeszcze zegarki. 😉
 7. Eeee tam, gadasz. Ja też bym żadnej kobiecie nie powiedział, że ma sobie zrobić cycki, ale jak dopadłem się do silikonów, to i tak mi się podobały. 😁 IMO. myślę, że nawet jakby na początku trochę posmęcił, to prędzej czy później by tarmosił (raczej prędzej).
 8. Haha. Raczej nie. Promieniowanie jonizujące uszkodziło by strukturę atomową elementów tego Ustrojstwa np. tranzystorów. Z resztą to tylko sugestia odnośnie trudności usunięcia tego urządzenia. Ja jak czytam, że coś ma być wszczepiane obowiązkowo, to mi nóż w kieszeni otwiera i bynajmniej nie gamma .
 9. Właśnie o to mi chodzi. To nie będzie dla wszystkich, bo lite drzewo to i jego będzie kosztować, ale na pewno znalazł by odbiorcę.
 10. W tej branży w ogóle jest duża konkurencja. Te biurka z Agaty, ikeji to generalnie szajs trochę jest. Bardziej musiałbys zbudować coś fajnie wyglądającego, solidnego i za dobry chajs. I w inną niszę się próbować wstrzelić. Wiem. Jednak mi chodzi o coś solidniejszego, zrobić mniej sztuk dobry design, blat z litego drewna - może tak. Zobacz na serwisach aukcyjnych na biurka jakie są i ile potrafią kosztować. Myślę, że to jest do ogarnięcia.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.