Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Kali(NIE)baka

Użytkownik
 • Content Count

  59
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

40 Świetna

About Kali(NIE)baka

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  GrandePolska

Recent Profile Visitors

132 profile views
 1. Owszem. Niestety, ten tekst w opozycji do tego co knuje nasz rząd, rodzi we mnie zgrzyt. Czuje, że ludzie mogą zostać wysłani na samobójczą misję o kryptonimie "Utrzymać rząd przy władzy"
 2. Tylko ciekawe, jak utrzymają ten pijar, jak nastąpi u nas znaczny wzrost zachorowań. Będą kłamać w żywe oczy, w telewizji "publicznej", żeby wykopać swój elektorat do urn? Ludzie uwierzą że jak dostaną inny długopis to będzie bezpiecznie? Teraz mamy siedzieć w domach, jak wychodzić, to max dwie osoby, ale wyborów to się nie tyczy? Zastanawia mnie czy przejdzie, taka bezczelna ściema.
 3. Szukałem w internecie odpowiedzi na pytanie, odnośnie zjawiska jakie dostrzegałem. Chodziło o to, co tak mocno, trzyma kobiety przy socjopatach, nałogowcach. Wpisana przeze mnie fraza skierowała mnie bezpośrednio do tematu na forum. Szybko okazało się, że jest tutaj, znacznie więcej informacji, na tematy, które mnie nurtowały.
 4. Aktualnie najstosowniejsze jest "OP1" 🤣
 5. Schemat z zaznaczonymi punktami do sprawdzenia. https://zapodaj.net/e9ed82e61e28d.jpg.html 1. Sprawdź połączenia masowe (zaznaczone niebieskimi kwadratami). 2. Sprawdź połączenia w skrzynce z bezpiecznikami (czerwona elipsa). 3. Przy pomocy multimetru, sprawdź napięcia w gniazdach żarówek (zaznaczone jako "V" w kółku), przy odpowiednim ustawieniu kluczyka. 4. Przy pomocy multimetru, sprawdź napięcia miedzy masa akumulatora, a punktami C,K,T, przy odpowiednim ustawieniu kluczyka. 5. Sprawdź poprawność połączenia zasilania stacyjki (pin nr 30) To może wskazywać na wadliwe połączenia masy.
 6. Krew mi się gotuję, jak to czytam. Znając życie, to wyszły by na ten marsz. To pokazuje, że feministki dobro innych mają w dupie, byleby poszczekać jakieś bzdety przez megafon. Ten lewacki rząd powinien za karę być przydzielony do przewozu zwłok zmarłych, tak jak lekarze, zabezpieczony tylko workami.
 7. Kwarantanna obowiązuje w domu, osoba z mojego otoczenia wróciła z niemiec i jej podlega.
 8. Wykres, jaki wpływ ma pozostanie w domu na rozprzestrzenienie się wirusa.
 9. Była jeszcze bardziej czytelna grafika, ale nie mogę znaleźć. TVN zdaje się pokazywał.
 10. To zostawały Ci raptem cztery pary gaci.🤣
 11. Sam widzisz że na tej podstawie ciężko będzie wyciągnąć jednoznaczne wnioski. Może nie jest ciężko, tylko jest wygodnie i na rękę.
 12. Przy silniku 1JZ, Yamaha też maczała palce.
 13. To "bezpieczeństwo" nie jest najważniejsze, tylko jest sexy.😀
 14. Hipotetycznie, to, co to za problem skoro w każdym państwie udało się przekonać społeczeństwo, że ten wirus jest groźniejszy od zwyklej grypy czy przeziębienia. Rozumiem, tylko wątpliwe, że przy tego typu manipulacjach, ktoś pominie tak istotny fakt, który może zdemaskować konspiracje.
 15. Jeżeli to jest dobrze zaplanowana ściema, to myślicie, że nie pofatygują się, żeby sfałszować dane na temat umieralności?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.