Jump to content

Arnold Layne

Użytkownik
 • Posts

  102
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Arnold Layne's Achievements

Szeregowiec

Szeregowiec (2/23)

132

Reputation

 1. Uwielbiam te ich określenia 😁 Konfa skrajna? Dla "wrażliwości" postępowców to nawet PO jest "skrajne", a Razem "umiarkowanie".
 2. Kogo pragną kobiety? Faceta, który chodzi na terapię... https://natemat.pl/489701,najbardziej-pozadana-cecha-u-wspolczesnego-mezczyzny-chodzi-na-terapie aaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!
 3. Karta z dziejów ludzkości - Julian Tuwim [...] W ten sposób dorobią się córki lub syna: Idioty, idiotki, kretynki, kretyna. By znowu się mogli spotykać przed kinem Tutejsza idiotka z miejscowym kretynem. Zdziwiłby się teraz Tuwim, że dla dzisiejszej patoli kino jest miejscem zbyt ekskluzywnym i... drogim (~60zł za 2 bilety, to chyba dwie flaszki, nie znam się ) Diagnoza jest łatwa: za dużo TV, Internetu, Netflixa, TikToka, disco polo, memeła, beemek i... wódki @maroon Podpisuję się pod twoją krucjatą przeciw patoli, ale pisz trochę roztropnie.... nigdy nie wiadomo jaki Ośrodek Monitorowania Zachowań Takich czy Owakich to czyta....
 4. Czy ktoś może potwierdzić słowa gościa o "wojowniczkach" w armiach naszych braci... Ciekawe czy nasi pójdą tą drogą? A możne już idą?
 5. Ok, 1,5% to faktycznie nie dużo w skali budżetu, który chojnie przepierdala na głupoty w stylu ławek... ALE! W zapowiedziach z 2019 ma być „ułatwienie i przyspieszenie rozpatrywania wniosków oraz obniża koszty realizacji zadania.” m.in przez „Brak potrzeby badania dochodów członków rodziny” https://www.gov.pl/web/rodzina/wyjasnienia-dot-kosztow-obslugi-w-programie-rodzina-500 Do 2021 koszta obsługi wyniosły 1,8 mld, co nadal generuje 300-400mln rocznie. Nie chce mi się szukać ile kosztuje obsługa po 2021. Jeszcze podobno ma się 500+ zajmować ZUS. Wiec mimo „ulepszeń” nadal dużo to kosztuje. Nie mam pojęcia co w tym jest pracochłonne ze tyle to kosztuje... https://tvn24.pl/biznes/z-kraju/rodzina-500-plus-koszt-programu-od-poczatku-istnienia-wydano-na-swiadczenie-156-mld-zl-dane-ministerstwa-rodziny-i-polityki-spolecznej-5167829 A poza tym jest to ukryte bykowe i koniec kropka.
 6. Nie chodzi już mi o ten „zwrot podatku” ale o obsługę tego programu przez armię urzędników którym za przekładanie papierków i klikanie trzeba wypłacić wynagrodzenie. Uwaga! Z naszych pieniędzy. No, chyba ze „cyfryzacja” obniżyła koszty, ale tu znów wchodźą przetargi za które i my płacimy.
 7. Czyżby depo? To że pis robi dobrze emerytom wiadomo od dawna. Przy okazji napuszczając na na nich młodszych, pracujących, co spowoduje u emerytów stan zagrożenia, że inni, ta zła młodzież chce im coś odebrać. Kuźwa, klasyczne "dziel i rządź" Że pis robi dobrze kobietom, zwłaszcza samotnym matkom też wiadomo. Teraz podobno chce dobrze zrobić nieletnim(hmm..) dając im za darmo leki. (czyżby Big Pharma znów zgłodniała). A może pis akurat chce w tym przypadku dobrze? Antydepresanty młodym się przydadzą. Ciekawe z jakiego powodu od ok 3 lat jest niesowity wzrost lęków u dzieci??? I powiedzcie mi co to za kraj gdzie żyją wyłącznie emeryci, dzieci i samotne matki? Czyżby nie pominięto przypadkiem kułaków-pracowników i jedną z 56 płci, czyli mężczyznę?
 8. Myślisz, że jakbyś miał w pracy dużo dziewczyn, automatycznie wzrastają szanse na poznanie, związek? Nie. Możesz się nauczyć z nimi gadać, bać się przebywania w ich obecności. Jeżeli jesteś przeciętny i chcesz stosować politykę - Zero atencji - słabe twoje szanse. Nie wiem, może w dużym mieście, w ośrodku akademickim, gdzie jeszcze mogą być jakieś wolne, to może się udać. Ale na wsi, w małych miastach, gdzie wszystkie są pozajmowane, bez szczęki nie podchodź... Ja miałem w robocie cały arabski harem, efekty? Zlewki.
 9. Nasza kochana Hiszpania😁 Ich rząd przyjął ustawę o prawach zwierząt. W tym nie jest nic nadzwyczajnego, a nawet jest to chwalebne. Jedna rzecz mnie zaciekawiła, mianowicie to że właściciele psów będą musieli przejść obowiązkowe szkolenie. Super, chcesz mieć zwierzątko, musisz przed państwem wykazać że jesteś tego godzien. Może któryś z rządów, zwłaszcza tych krajów wybujałych populacyjne, wymyśliłby coś takiego dla swoich obywateli? Chcesz mieć bobaska, wykaż się w specjalistycznych testach, że temu podołasz. @Zbychu Ty miałeś świetne posty antynatalistyczne. I znów ciężej będzie być właścicielem zwierzaka, niż spłodzić cud natury, dar boży, Homo Sapiens.... Czyli w domyśle, zwierzę jest bardziej warte od człowieka, w postępowym świecie... a może mają rację? https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2023-03-16/hiszpania-zmienia-prawo-wlasciciele-psow-beda-musieli-przejsc-szkolenie/ https://www.pap.pl/aktualnosci/news%2C972306%2Chiszpania-obowiazkowe-kursy-dla-wlascicieli-psow-kontrowersje-wokol "Oprócz tego, że psy nie będą już katalogowane jako potencjalne niebezpieczne ze względu na rasę, np. pitbull czy rottweiler, przewiduje się przeprowadzenie "badań towarzyskich" analizujących charakter danego psa, w wyniku których zostanie on indywidualnie oceniony do dalszego traktowania" Czyli lis w kurniku? A może lepiej: transwestyta w damskiej ubikacji Vivat lewactwo!
 10. Czytałem w sobotę i śmiechem na tego Netflixa xD No, niestety jest i będzie coraz więcej chłopstwa, które w CV wpisze sobie tego Netfixa... Znam gości grupo po trzydziestce, którzy chcieli "zaimponować" koleżankom głupimi, zboczonymi filmami, obrazkami etc. Pewnie wszystkie socjale poinstalowane, bo trzeba być na czasie. Było też piwko po pracy, meczyk w tv itp. Muzyka jako hobby? Jasne, że tak, ale nie słuchanie wszystkiego co modne i tyle. To wśród facetów jest dużo więcej grajków, melomanów, znawców, audiofilii, majsterkowiczów od audio, niż u pań. Chłopy siedzą latami w tej pasji, a nie przeskakują z kwiatka na kwiatek, jak to lubią czynić kobiety.
 11. Zajdel jest świetny, bardziej "przyziemny" od Lema. Właśnie w powieści Cylinder van Troffa jest ukazana m.in. powszechna robotyzacja i automatyzacja. Cytując za wikipedią: "Życie w mieście jest całkowicie zautomatyzowane, a jego mieszkańcy to agresywni degeneraci, którzy nie muszą pracować, bo żywność i odzież zapewniają im roboty. [...] Centrum zamieszkują tzw. gnyple, czyli agresywna męska młodzież. Na obrzeżach żyją zgredy, czyli starcy. Gnyple prześladują starców, bo obwiniają ich o obecny stan, w którym znalazła się ludzkość. Trzecia grupa to docenci - naukowcy [...] na Ziemi rozpylono inny środek, sprawiający, że 99 proc. rodzących się dzieci to chłopcy. Tą metodą próbowano doprowadzić do wymarcia ludzi w kilku pokoleniach [...] Kobietę w opłakanym stanie znalazł jeden z docentów, który ją sklonował, by móc sprzedawać klony gnyplom, pozbawionym dostępu do wystarczającej liczby kobiet. [pogrubienia moje]" Z Lema też można wiele wyciągnąć, np. betryzację czy świat z Kongresu Futurologicznego. Nikt jeszcze nie wspomniał o Hararim i jego kuplach w WEF. Też podobno zajmował się problemem "nudy" społeczeństw pozbawionych pracy. Wnioski niezbyt oryginalne: seks, narkotyki, VR. @maroon Tak, większość nie ma głębszych zainteresowań, ALE niekoniecznie wynika to z ich "debilizmu", ale z braku czasu i sił(bąbelki...). Również, kto pracował na trzy zmiany, ten wie. Wracając na Ziemię. Nuda różnie może być odczuwalna przez mieszkańców wsi, inaczej miasta. Ktoś uwiązany w klitce, nie mający funduszy na rozrywki, przyjmie wszystko, żeby nie siedzieć w czterech ścianach, nawet pracę w fabryce. Na wsi, ktoś kto ma odrobinę ziemi czy lasu, zawsze znajdzie jakąś robotę, choćby zbierając chrust....
 12. Przypomnę, że suka Łajka była pierwszym zwierzęciem w kosmosie. Czyli baby były pierwsze xD W latach sześćdziesiątych i nawet później kosmos był męski! Lot Walentiny Tierieszkowy był lotem propagandowym. Loty kobiet na dobre zaczęły się w latach osiemdziesiątych. Tu ciekawostka. Pierwszą Amerykanką w kosmosie okazała się być później lesbijka... O dziwo, żaden Netflix jeszcze nie zajął się tym ciekawym tematem... Jezu, jak widzę „Uniwersytet Warszawski” to dostaję spazmów. Chyba nie ma uczelni bardziej zlewaczałej... A wydziały dziennikarstwa, psychologi, socjologii to siedlisko patologi. Do zaorania natychmiast.
 13. Teraz moje doświadczenia. Próbuje zrozumieć jak działa od wewnątrz Badoo. Miałem coś w rodzaju ghostingu. Dużo nie napisaliśmy, raptem kilka zdań, wszystko miło kulturalnie, nie było żadnych tematów zarobkowych itp., a za jakieś dwie godziny widzę że konto dziewuszki zostało usunięte. Pytanie brzmi, czy tak wygląda zablokowanie kogoś, że ten widzi konto usunięte, czy pannie coś odbiło i faktycznie usunęła? Inna sytuacja. Napisałem do jednej, widzę w aplikacji, że mnie odwiedziła, a później znika i informacja, że mnie odwiedziła i tekst jaki do niej napisałem. Blok? Jeszcze jak mnie badoo podnosi na duchu, informując, że wyświetliło mnie dziś 100 babek(w chybił trafił czy tam w okolicy, nie wiem) a odwiedziło bodaj 3, polubiło 0... I to dzięki kupieniu dodatkowych wyświetleń... Wierzyć tym informacjom czy ściema, a może problemem jest to że nie jestem chadem... I dlaczego w chybił trafił wyświetlają mi się zwykle laski od 7/10, u których nie mam szans? Układ nagrody? No bo nie powiem, uzależnia...
 14. Zakładam ogólny temat o Oscarach i Malinach 2023. Wasze typy? Najlepsze i najgorsze filmy, aktorki(a jak!) itp. Również strona polityczno-społeczna tych imprez. Mamy mieć nowe wytyczne, ale... jeżeli chodzi o najgorsze role, filmy itp. to już takiej równości nie ma. Zaciekawiła mnie informacja, że w obecnej edycji Złotych Malin, nagroda dla najgorszej aktorki powędrowała do... Złotych Malin. Cytuję za filmweb: https://www.filmweb.pl/news/Złote+Maliny+2023%3A+"Blondynka"+najgorszym+filmem+roku.+Tom+Hanks+z+dwiema+statuetkami-149903 https://kultura.onet.pl/film/wiadomosci/nagradzaja-najgorsze-filmy-swiata-po-skandalu-nastapi-zmiana/c6eypyk Ciekawe, jakby to był 13-letni chłopiec, czy gremium zachowałoby się tak samo? Również w samych nominacjach, praktycznie od kilku lat nie uświadczymy żadnych przedstawicieli innych ras, poza białą. Zastanawiam się kiedy usuną nagrodę za najgorszą rolę kobiecą, bo przecież to dyskryminacja itp. Z filmów nominowanych w tym roku do Oscarów, w kategorii najlepszy film, obejrzałem Elvisa(7/10) i Wszystko wszędzie naraz(5/10). W tym ostatnim widać wyraźnie te nowe "wytyczne" Hollywoodu bo i mamy inne rasy(żółtą), lesbijską parę, i oczywiście silną kobietę. Naprawdę strach dziś cokolwiek obejrzeć...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.