Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

adamklukan

Użytkownik
 • Content Count

  38
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

30 Świetna

About adamklukan

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

158 profile views
 1. Mylisz się. Jestem tu nowy, a temat był na wallu, więc sobie wszedłem poczytać. Jeśli zabronione jest komentowanie, wyciąganie wniosków, i dzielenie się nimi z innymi, to po co w takim razie forum? To, że masz więcej punktów, nie oznacza, że masz większą wiedzę. Tylko dłuższy staż na forum.
 2. Dokładnie. Aa wprowadzają to tak jak widać, przy pomocy prostej metody - strach i panika wśród strachliwych panikarzy, a kiedy przyjdą cię szczepić przymusowo, czy zarządzą jakieś inne przymusowe "udogodnienia", to, kiedy ktoś rozsądnie myślacy, nie poddający się panice i strachowi powie, że nie chce, panikarze zlinczują go własnymi rękami, twierdząc, że zagraża ich bezpieczeństwu. Nie potrzeba nawet policji czy wojska, wystarczy powiedzieć wystraszonym, że to jest wasz wróg. Oni sami go zlikwidują. Takie same mam wnioski. Oni, raz, że chłoną tą "piękną tragedię", żyją nią, i nie chcą nawet, żeby ich wybudzić z tego hipnotycznego letargu jaki im zaaplikowały media. Na głosy rozsądku zaczynają nawet reagować agresywnie. O odwadze, i męstwie nawet nie wspominam, bo to żenujące, żeby dorośli mężczyźni byli aż tak wystraszeni.
 3. Jestem elektronikiem więc mogę ci wyjaśnić jak nie wiesz. Jak nie zweryfikujesz wielkości podanych na rysunku, nie będziesz wiedział. To proste. A nie zrobisz tego, bo boisz się, że będziesz musiał sie przyznać do tego, że wolisz żyć w niewiedzy i nakręcać się teatrzykiem z tv i prasy ( nagle tv publiczna, i gazety szmatławce stały się bardzo wiarygodne nie?) niż dopuścić, że sam siebie oszukujesz. Szkoda prądu ( przemiennego) na odbiorniki niemodyfikowalne.
 4. Masz obrazkowo, bo widzę, że inaczej się nie da. A dane z obrazka sobie zweryfikujesz sam.
 5. Ja widzę, że Ty tu jesteś bardzo pokrzywdzona, co i raz. Każda wypowiedź która nie jest po Twojej myśli, jak widze po odpowiedziach, krzywdzi cię. Weszłaś posłuchać jak to się żalą nad tobą, i pocieszają, a tu bum, prawda między oczy. I w płacz, że obrażają.
 6. Nie jestem Twoim kolesiem. I pokaż gdzie cię obraziłem, bo coś mi sie wydaje, że sobie tu dopowiadasz w swojej główce jakieś historyjki.
 7. I skromna jak widzę. Czyli trafił mu się sztos, a on taki głupi nie chciał. Stare metody lasek. Niby pytasz o co chodzi, ale tak naprawdę to nie chcesz słyszeć prawdy, tylko to co chciałabyś usłyszeć. I nie sądzę ze jesteś ładna, bo naprawdę ładne kobiety nie mówią tak o sobie.
 8. Ładne, ale takie naprawdę ładne, a takie co myślą o sobie, że są ładne, nigdy nie słyszą "nie jestem gotów na związek". Ten tekst to normalny tekst, który i ty znasz, bo stosują go i kobiety kiedy trzeba spuścić na drzewo delikatnie adoratora, który nam nie pasuje. Zostałaś spuszczona. A na osłodę było "podobasz mi się". To znaczy, że nie podobasz, bo gdybyś naprawdę się podobała, to by nie kombinował tylko był z Tobą. To proste.
 9. Zakładam, że masz google. https://www.google.pl/search?sxsrf=ALeKk00vY4U8dae5aGGAYTRh6TOWuxr4ng%3A1584821325808&source=hp&ei=TXR2Xo7jLvPRgwfUxZioDQ&q=maseczki+przeciw+wirusom+są+szkodliwe&oq=maseczki+przeciw+wirusom+są+szkodliwe&gs_l=psy-ab.3...3480.13865..14007...2.0..0.107.2901.35j2......0....1..gws-wiz.....10..35i362i39j35i39j0i67j0j0i10j0i22i30j33i22i29i30j33i160.NjexlxYzSEw&ved=0ahUKEwjOvZ7Br6zoAhXz6OAKHdQiBtUQ4dUDCAY&uact=5 Pół internetu jest o tym, Szukaj. Jest tego sporo..
 10. Akurat Dr Jaskowskiemu to mógłbyś teczkę nosić, i to jakbyś mocno popracował nad zasługami. Wyrzucili go z instytutu bo był niewygodny ze swoimi poglądami, ale wszystkie sprawy w kwestiach merytorycznych, medycznych wygrał w sądzie. Nie jestem jego adwokatem, ale pokory trochę miej.
 11. No ale najpierw trzeba to roznieść gdzieś po jakimś terenie, najlepiej dobrze zaludnionym, zurbanizowanym, z wieloma nitkami transportowymi, najlepiej ruchliwym lotniskiem i tak dalej. I dokładnie tak było. Później już sam pójdzie w świat. Jakich szurów? Dlaczego tak nazywasz ludzi, którzy wiedzą, doświadczeniem, mądrością i innymi przymiotami by Cię zmiażdżyli. Trochę pokory, bo mało wiesz.
 12. Masz rację, tyle, że według tego co mówią znający się na temacie, wydostał sie stamtąd, i rozprzestrzenił przy pomocy celowych działań.
 13. HelenaWirus zaraził dwóch, a epidemia rozprzestrzenia się geometrycznie.
 14. Nasz rząd to jest parada pacynek. Jak mówi klasyk " jak padyszachowi wiozą zboże, to nikt nie dba o wygody myszy jadących na wozie". To jest program narzucony o kilka pięter wyżej, niż nasz rząd sięga.
 15. Rylik jak tak narzeka na zarobki, to powinna iść się napier...alać z facetami na ringu. Zobaczylibyśmy ile wtedy by zarobiła.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.