Jump to content

deleteduser140

Użytkownik
 • Content Count

  185
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

51 Świetna

About deleteduser140

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jesteś zerem. Naprawdę. Dziękuję bardzo dosłownie o taki obraz tego zjebanego forum mi chodziło Pierdolisz 3 po 3 kurwa.
 2. Jasne oczekiwałem konstruktywnej do rozmowy i wspólnego rozwiązania problemów. Nie rozumiesz, ja tak reagowałem na początku swojej pracy. Po jakimś czasie stałem się chamem, po prostu chamem i czuję się lepiej psychicznie. Dzięki za filmik anyway.
 3. Reagowałem asertywnie bo tego wymaga kultura,oczekiwałem też że moje rację zostaną wzięte pod uwagę - jak pewnie się domyślasz nic takiego nie miało miejsca. Wiem do czego dążysz ale to nie psychoanaliza, zostawię to dla siebie.
 4. Ja wypowiem się tylko odnośnie moich miejsc pracy -stanowiska kierownicze z góry dla niekompetentnych kobiet - w związku z tym finalna decyzja o nowym zatrudnieniu podejmowana przez kobiety (premiowanie zatrudnienia kobiet) -mniejszy zakres obowiązków przy tym samym wynagrodzeniu
 5. Dobre pytanie, reagowałem asertywnie - i tak byłem wrogiem, reagowałem bez zachowania hamulców - ta sama reakcja. Tutaj niczego to nie zmienia, ja od zawsze nie chciałem rodziny ani partnerki na dłużej (coś mi nie pasowało to od razu się ewakuowalem, szkoda moich nerwów). Racja, na tym się przejechałem nie raz.
 6. Witajcie. Zaznaczam od razu że mój post nie ma nikogo obrażać ani umniejszać jego doświadczeniom. Byłem wychowywany neutralnie, bez stawiania kobiet na piedestale. Moje blackpillowe podejście do kobiet wynika z moich doświadczeń - przejechałem się lekko na jednej Pani, na drugiej itp. Zacząłem wyciągać wnioski o naturze naszych witaminek. Wnioski negatywne ale tylko prawda o ich naturze jest w stanie uchronić nas przed naprawdę negatywnymi konsekwencjami. Dlatego też, trochę dziwnie czyta mi się nacechowane emocjami opowieści o zachowaniu kobiet i rozkładaniu tego na
 7. Ktoś tutaj napisał że samemu można wychodzić i się dobrze bawić - prawda, też tak miałem w swoim najlepszym okresie. PAMIĘTAJ w dużych miastach wychodź tylko z gotówką - jest bezpieczniej (mnie samego ojebali w jakimś klubie na dużą kasę i ledwo się nie przekręciłem od ich wspaniałych narko). Z czasem jakąś jednorazówkę sobie znajdziesz na noc, wystarczy Ci to żeby podbudować sobie ego. Dobra robota z siłka , dosłownie miałem taką samą sytuację jak Ty gdy byłem młodszy.
 8. Bez jaj Czechy uwielbiam. Same dobre wspomnienia. Bezstresowe życie - czytaj korzystanie ze wszystkich możliwych uciech.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.