Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Zmeczonyzyciem

Użytkownik
 • Content Count

  13
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About Zmeczonyzyciem

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zopiklon jest mocniejszy i nie nie właściwości narkotycznych,nie doradzajmy komuś ćpania i to jeszcze tak nieprzewidywalnego środka.
 2. Zero, wcześniej miałem szczątkowe. U mnie to kwestia charakteru, po prostu nie działam bezinteresownie.
 3. Honorem nic nie ugrasz, sam to przerabiałem. Zostań i szukaj w międzyczasie czegoś innego.
 4. Czyli nie jestem sam w swoich doświadczeniach. Zle rozumiany feminizm , czerpanie wzorców z zachodu...co uważacie za przyczyny tych akcji?
 5. Wiem łatwizna ,ale czasem po prostu możesz po pierwsze gorzej wyglądać i mieć mniej energii. szcxerze to analogiczna sytuacja jak z pajacowaniem przy podrywaniu dziewczyny. Nie po to się uczymy i zdobywamy doświadczenie żeby nawet w tak ważnych kwestiach jak praca kobiety oceniały nas na podstawie głównie ich widzi mi się? btw x lat temu rozmowy miałem tylko z szefami i było OK.
 6. Spokój nas uratuje, ale często i jego brakuje. Ale abstrahując od tematu, zbyt często widze kobiety na stanowiskach kierowniczych. Mialem nieprzyjemność pracy w jednej poważniejszej firmie z taką, pomijając brak odpowiedniego wykształcenia,raptem jeden język obcy , to nie wiem jak ona się tam znalazła. Chyba z góry idzie ze kobiety musza szybciej awansować . Nigdy więcej pracy pod kobietami.
 7. Rad nie oczekuje, raz zrobiłem taka akcje ale poduszkę miałem. Czasem zdrowie psychiczne ważniejsze od kasy, ale różnie bywa. Ogarniecie jak widać nie ma tutaj dużo do rzeczy, sytuacja staje się conajmniej dziwna. Reasumujac moze sa tu pracodawcy, dobrze gdyby zwrócili uwagę na ten problem.
 8. Akurat te wymagania spełniam,pisałem o tym na początku postu.
 9. Logistyka nie mam problemów z wybuchowoscia podczas rozmów z hr , sytuacja o kobiecie z pracy to inna bajka. Ale można wypominać ze przez ten system to czy dostaniesz prace niezależy od doświadczenia oraz umiejętności
 10. Witam. Jestem inżynierem z dość dużym jak na swoj wiek doświadczeniem w branży. Ostatnia prace rzuciłem , nie dało rady wytrzymać z jedna kobieta w zespole ( po prostu zarozumiała i nie mająca o pojęciach o pewnych możliwościach baba, wojna była cały , zwłaszcza ze jestem nerwowy). Nastąpił najgorszy czas w moim życiu. Pomimo pokaźnego CV rok szukałem pracy,byłem po prostu zbywany przez HR ( kobiety po psychologii nie mające pojęcia o mojej dziedzinie). Miałem co prawda dużo rozmów ale nawet nie dostawałem odpowiedzi. Dodam ze na rynku pracy byłem 5 lat bez przerw, średnio 2 lata w jednej firmie. Poradzilem sobie-firma zarządzana przez mężczyznę. Wiecie jak jest, podupadłem na zdrowiu przez cała sytuacje. Podsumowujac, nigdy nie interesowałem się black Pill, kobiety w związkach miałem, ale gdy coś mi nie pasowało to je zostawiałem. Ostatnia sytuacja mnie jednak przerosła , kobiety maja zbyt duży wpływ na nasze życie , pseudouprawnienie doprowadza do coraz bardziej chorych akcji. Edit,avatar dodany plus przedstawienie się.
 11. Witam. Jestem inżynierem z dość dużym jak na swoj wiek doświadczeniem w branży. Ostatnia prace rzuciłem , nie dało rady wytrzymać z jedna kobieta w zespole ( po prostu zarozumiała i nie mająca o pojęciach o pewnych możliwościach baba, wojna była cały , zwłaszcza ze jestem nerwowy). Nastąpił najgorszy czas w moim życiu. Pomimo pokaźnego CV rok szukałem pracy,byłem po prostu zbywany przez HR ( kobiety po psychologii nie mające pojęcia o mojej dziedzinie). Miałem co prawda dużo rozmów ale nawet nie dostawałem odpowiedzi. Dodam ze na rynku pracy byłem 5 lat bez przerw, średnio 2 lata w jednej firmie. Poradzilem sobie-firma zarządzana przez mężczyznę. Wiecie jak jest, podupadłem na zdrowiu przez cała sytuacje. Podsumowujac, nigdy nie interesowałem się black Pill, kobiety w związkach miałem, ale gdy coś mi nie pasowało to je zostawiałem. Ostatnia sytuacja mnie jednak przerosła , kobiety maja zbyt duży wpływ na nasze życie , pseudouprawnienie doprowadza do coraz bardziej chorych akcji.
 12. Witam,na forum będę poruszał tematy związane nie ze związkami ale przewaga kobiet na wielu płaszczyznach zycia które są niebezpieczne
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.