Jump to content

$Szarak$

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1,387
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

995 Świetna

1 Follower

About $Szarak$

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

5,486 profile views
 1. Jestem wkurw*ny na głupich ludzi. Nie tak dawno zmarł chłopak lat 30 na raka. Pochodził - dla wielu osób z ,, bogatej" rodziny. Chodź to normalna rodzina była z oszczędnościami. Wcale nie jest taka bogata. No, ale ludzie sapią się o to, że śmiał z rodziną założyć zbiórkę na raka. Czaicie wy to? Chłopak z rakiem w głowie. W ciągu kilku miesięcy od diagnozy stracił wzrok na jedno oko, nawet bluzki potem sam nie mógł założyć po przerzutach. No, ale ludzie gadają, że życie niesprawiedliwe! A dlaczego? Aaa bo na wiosce baba lat 50, mając 4 dorosłych dziecki od 18-23 lat, za
 2. @slusaMi one śmigneły na Twitterze gdzieś. Takie dokładniejsze źródła może @Maniek92 zna lepiej.
 3. @HubertiusJedno nie wyklucza drugiego. W Niemczech jest dużo Rosjan którzy mają Rosję w sercu i protestują, ale wyjechali z kraju bo on nie miał nic do zaoferowania.
 4. @sargonW Izraelu już by siedziała w więzieniu albo przypadkiem została zabita. Jeśli dobrze pamiętam, to nasz przedstawiciel Polski też został zaatakowany w Izraelu - i chyba został skazany. Izrael żadnych praw nie przestrzega a za to zamknęli. ,,Dobrze" to o nas świadczy.
 5. @Maniek92Jak ktoś ogarnia temat to sobie znajdzie teksty, które mają już wiele lat - elit ukraińskich. Często tam jest napisane wprost, że to tereny ich i kiedyś je odzyskają.
 6. @AmperkaMało tego. Da baba co syropem oblała ambasadora Rosji, wcześniej blokowała tiry na granicy z Białorusią i DOMAGAŁA SIĘ od Polski zamknięcia rosyjskiej ambasady. Ja to w pierwszej kolejności bym zbadał, czy nie jest agentka służb rosyjskich. Sytuacja ta z ambasadorem nawet, jak była planowana to nie powinna mieć miejsce. Mariusz Kamiński nie potępił tego ataku, jedynie Rau potępił. Baba chyba nie dostała żadnych zarzutów. A ,,eksperci" - bynajmniej tak są uważani, np pan budzisz pisze o tym, że to zbrodniarze i nic złego się nie stało. Ze zbrodniarzami nie można r
 7. @tmrNie trzeba, bo to nie będzie zwyczajnie trudne. Teraz w internecie każdy może wszystko praktycznie znaleźć.
 8. @Maniek92 No bo powoli emocje schodzą. Samo państwo do tego się przyczynia - i w sumie głównie oni. Skoro Polak jest gorzej traktowany we własnym kraju, ma mniejsze prawa, no to wiadomo, jak to się skończy. @tmrTo ja ci znajdę jego imię i nazwisko w najbliższym czasie.
 9. @tmrTak, dowiemy się. Dlaczego? Bo w Polsce jest dużo osób nastawionych źle do Ukraińców - i będzie coraz więcej. A ta sprawa została już mocno nagłośniona itd. Za dużo osób ma dostęp do internetu i zbyt sprawa nagłośniona, żeby się nie dowiedzieć...
 10. @Lukas3kTo podziel się, jakie miałeś/masz sposoby na ogarnięcie tego. Bo jeśli chodzi o samych uchodźcow w Polsce, to są 2 wybory. Wpuszczać albo nie. Tak dla przypomnienia: Węgry, Słowacy, Rumunii itd mają praktycznie tylu samo uchodźców w stosunku do ludności samego kraju, jak my. Na Ukrainie jest wojna. Według prawa międzynarodowego ci ludzie mają prawo szukać schronienia w kraju obok. Czekam na rozwiązania. I nie chodzi mi tu o socjale akurat, tylko samą ich obecność tutaj w takich ilościach - no bo to cię boli najmocniej.
 11. @tmrTen atak, który był tutaj wrzucony, najprawdopodobniej został zwyczajnie zmanipulowany, przez innego użytkownika, który nie potrafił zweryfikować. No, ale emocje... Najprawdopodobniej to był Polak -. A nie, jak on twierdzi azow. No, ale pożywkę trzeba mieć.
 12. @AmperkaA skąd wiesz, że w tym nie ma celu - tam wchodzenia w dupę Ukraińcom przez jakiś czas? A może postanowili sobie wejść na Ukrainę i przejąć zachodnia część? Pod łatką ,,brata" Ukraińców można wejść na tereny najbardziej nacjonalistyczne - chodź i tak opór będzie i krew się poleje, jeśli Polska wejdzie. Jestem tego pewien. Natomiast dzięki takiemu podejściu, można wejść na nią najmniejszym kosztem. Bije się dwóch naszych potencjalnych wrogów. Gdyby Ukraina była od 2014 w pełni rosyjska to moglibyśmy mieć [email protected] Myślę, że Putin mógłby wykorzystać Białoruś i Ukraine przec
 13. Kurde, nie mam tylu.. ale zamiast tego gruby jestem. Liczy się? ; p
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.