Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

$Szarak$

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  268
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

144 Świetna

About $Szarak$

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

570 profile views
 1. @Dworzanin.Herzoga hahaha ja nie mogę xDDD. @Dworzanin.Herzoga Zastanawia mnie, jakim cudem on znowu tam jest i transmisje na żywo prowadzi. xD
 2. @Dworzanin.Herzoga Wiem, wiem. Chyba wkleję link do artykułu najlepiej.
 3. https://www.onet.pl/informacje/onetpoznan/koronawirus-poznan-policja-wyniosla-ksiedza-michala-woznickiego/q0n3bds,79cfc278 ,,Interwencja w domu zakonnym przy ul. Wronieckiej w Poznaniu. W związku z toczącą się dyskusją na portalach społecznościowych odnośnie przebiegu interwencji na terenie domu zakonnego Salezjanów, która została zarejestrowana, a film zamieszczony w sieci, informujemy, że funkcjonariusze działali na miejscu w związku z otrzymanym zgłoszeniem od samych Salezjanów. Nadmieniamy, że nie było to pierwsze zgłoszenie, a na przestrzeni tylko kilku ostatnich miesięcy interwencji było co najmniej kilka. Wobec znacznego zainteresowania opinii społecznej, przebieg działań podjętych przez interweniujących funkcjonariuszy wnikliwie zbada Wydział Kontroli KWP w Poznaniu. Wstępne oceny nie wskazują na nieprawidłowości ze strony funkcjonariuszy, jednak przeprowadzone czynności pozwolą na rzetelne zebranie wyjaśnień od wszystkich stron.'' XD.
 4. Ostatnio miałem zabawną sytuację z tym związana. Wracałem sobie do domciu i postanowiłem, że przy okazji zajdę do sklepu. Wchodzę sobie na luzaku, witam się milutko a panie z krzykiem bym wyszedł bo seniorskie! Rozglądam się i nie było ani jednego seniora. No cóż, wróciłem sobie do domu i po jakimś czasie znów się udałem. Wchodzę do sklepu, a tam pełno seniorów.
 5. @bulletproof @El Cucuy Ostatnio też dużo walk robił. Często walczył, nawet bardzo. Ta walka była w miarę wyrównana, ale myślałem, że Gamrot się po nim przejdzie. Niby stracił 0 w bilansie, ale już może nie będzie, aż takiej presji i większa pokora. Gamrot jest dobrym zawodnikiem. To dopiero, miejmy nadzieję, że początek w UFC. Przed walką, jak go widziałem to miałem złe przeczucie. Taki trochę zestresowany się wydawał.
 6. Dzisiaj w nocy, Mateusz przestał mieć 0 porażek. Walczył on z Kutateladze, po którym miał się przejechać. Oglądał ktoś walkę? Jak ją oceniacie?
 7. @Wielokropek Jest ładne to fakt, jednak jak się je dobrze zna, to już tak inaczej. Ciekawostką jest, że bardzo dużo scen z tego serialu, jest kręconych w wioskach obok Sandomierza. Jakbyś jeszcze kiedyś była, to polecam zjeść sobie wspaniałego burgera w Lapidarium na rynku. Może kiedyś, jak tam przyjadę na wakacje to zrobię posta i wstawię kilka ciekawych rzeczy stamtąd.
 8. Znam to miasto jak własną kieszeń.
 9. On to jest masakryczny. Może nie aż tak straszny, tylko no po prostu ryje banie. Czasem sobie obejrzę, takie mocniejsze kino. Różne części Piły itd. Na pewno nie dla każdego są takie filmy.
 10. @skuti Oglądałem ten film nie raz. Jest bardzo, ale to bardzo mocny. Pierwszy raz oglądałem go gdy byłem mały. Tak się bałem, że łooj.
 11. O kurde tego nie oglądałem. Dzięki dzięki.
 12. Cześć. Jakie znacie godne polecenia horrory? Dawno żadnego nie oglądałem a mam chwilę wolnego czasu.
 13. Ja sie zastanawiam, jak tam z moją maturką, bo już idzie wielkimi krokami a szkoły mogą zamknąć znów. XD
 14. W sumie to zależy. Najczęściej wstaje 6 a idę spać 00.00-1.00.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.