Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

$Szarak$

Użytkownik
 • Content Count

  167
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

96 Świetna

About $Szarak$

 • Rank
  Szeregowiec
 • Birthday 02/09/2001

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

365 profile views
 1. @SzatanKrieger Oczywiści, że jest @deomi Na śniadanie kreskę i będziesz śmigać. 😆 A tak serio to jest to bardzo ciężkie. Ja tak miałem kiedyś, ale to dluższa historia.
 2. @self-aware Pewność siebie zawsze można nabrać. Ja też byłem kiedyś taki cichutki. Różniłem się tym, że miałem sporo siły. Pewnego razu moja koleżanka z dzieciństwa poznała mnie ze swoim chłopakiem. Był kibolem klubu w moich okolicach. Wciągnąłem się mocno bardzo. Nabrałem dużej pewności siebie w ogólnym życiu. Oczywiście w końcu w bani mi się trochę pozmieniało. Doszło do tego, że jak graliśmy mecz a byłem w zespole co reprezentował szkołe podczas rozgrzewki kopaliśmy na bramkę sobie. Przeciwna drużyna kopała na drugą. Przeciwnej drużynie piłka wpadła na naszą połowę i chłopak chciał kopnąć na naszą bramkę. Skończyło się tak, że mnie trafił w plecy a ja o takie coś rzuciłem się na niego z pięściami. Wtedy szkoła zaczeła reagować i moja dziewczyna kazała mi bym się odciął. Wbrew pozorom takie zachowanie powinno odstraszać, ale gdy wychowawca powiedział, że za to nie bierze mnie na wycieczke to staneły za mną najlepsze klasowe uczennice. Nie wspominając już o tym, że zdarzyły się inne sytuacje x razy a szczególnie jedna sytuacja zapadła mi w pamięć. Na prawdę bardzo ładna dziewczyna, mająca chłopaka ułożonego, pełno zdjęć na ig jak się kochają a do mnie się ślniła. Powiem ci, że sporo koleżanek które mam mają chłopaków dosyć narwanych, ale je to jara. Może ich nie biją, ale potrafią przyłożyć. Same mówią otwarcie, że czują sie przy nich bezpiecznie. Jedna z sytuacji była taka, że koleżanka napisała na imprezie dużej bym szybko przybiegł do niej bo do jej chłopaka ktoś się sapie. Okazało się, że dał radę a sama koleżanka była pod takim wrażeniem, że chyba całą noc się bzykali. Zapisz sie na jakieś sztuki walki. Dużo ćwicz sparingów. Możesz do tego dołożyć siłownie.
 3. Ja też to zauważyłem. Ogólnie przebywam, zależy od okresu czasu albo z patolą lub zwykłymi ziomkami. Tak szczerze mówiąc, wiadomo u zwykłcych ziomków zdarzają się takie akcje częściej, ale u patoli co niby twarde chłopaki to dziewczyny ich ustawiają. Oczywiście nie wszystkich, ale czasem tak. Mój kolega obecnie mieszka z dziewczyną. Chodzą razem kilka lat. On ma obecnie 2 1 lat i nie może nigdzie się ruszyć bez niej. Od razu sms gdzie jest i co robi. Odkąd mieszka z nią to nawet kłamać nie umie, bo nie da się spotkać, żeby ona nie wiedziała. Ostatnio zapytałem, czy wyjdzie bez niej. Powiedziałem to przy niej, więc ona od razu odpowiedziała, że na razie nie wyjdzie. Wtedy powiedziałem, że jego pytałem, a nie jej. Kolega nagle, że ona ma racje. Inna sprawa, że kiedyś, gdy piliśmy, zaczął sobie po cichu śpiewać a ona do niego, że jak jeszcze raz zaśpiewa to go strzeli w łeb. On sobie dalej śpiewał ona go walnęła. Zaczął się wkurwiać i powiedział, że pierdoli i nie będzie u niej nocował. Poszła sobie a z nami był taki ziomek starszy ode mnie parę lat taki piździak. Ja koledze powiedziałem, że wyjebane w nią najwyżej się prześpi w samochodzie albo u ojca swojego. Nagle Stało się cos nieprawdopodobnego xD. Ziomek który z nami był kazał mi isc, bo oni sobie pogadają tylko we dwójkę (bo przecież starsi to bardziej doświadczeni niby heh). Podsłuchałem, co tam gadał bo byli nawaleni i głośno gadali. Zaczął mu mówić żeby ja przeprosil, bo zniszczy sobie związek i nie można o takie rzeczy się kłócić. Oczywiście wrócił do niej do domciu i ja przeprosił. Nie mogę na takie coś patrzeć trochę. Chłopaki ledwo ponad 20 lat i tak ich dziewczyny ustawiają, że to jest patola. Niesamowite cioty i nic więcej dodać nie można. Zresztą jak czasami ze łzami w oczach mi opowiadają, że w związku im sie nie układa albo że potrzebują czułości od kobiety to już całkiem jebla dostaję. Oczywiście też kiedyś popadłem w taką pułapkę. Sądzę jednak, że człowiek powinien sie uczyć a nie popełniać w kółko to samo.
 4. -Max 165cm wzrostu - Waga do 60kg no, ale też zależy jak jest u niej z sylwetką. Jedna przy 60kg wygląda grubo a inna która ćwiczy ma super tyłek i ogólnie cała sylwetkę. - Włosy najlepiej długie - Nie paliła fajek (jeśli chodzi o alkohol wiadomo, że tak ale nie w dużych ilościach) - Żeby nie przesadzała z makijażem i innymi bajerami bo nie lubię lalek z wielkimi ustami. - Nie dopiedalała się o byle co. Piszę dosyć ogólnie. Zawsze może być inaczej. Może jakaś poza wymaganiami skusi mnie swoimi wdziękami. Bardzo jednak w to powątpiewam, bo niesamowicie się cieszę, że nie mam nikogo.
 5. https://wiadomosci.onet.pl/szczecin/miroslawiec-szesnastolatka-w-ciazy-ugodzona-nozem-nagranie/qnrxzb9?utm_source=onetsg_fb&utm_medium=social&utm_campaign=onetsg_fb&fbclid=IwAR2LIGKd4R8BEe7MD7gA8jEEEQX1-4_gxd_3K5DC94bXWfpdUqCZBIExWSU Ciąg dalszy.
 6. Sama i tak będziesz musiała się z tym uporać. Niestety lekarstwa po którym to od razu przejdzie nie ma. Mogę tylko życzyć powodzenia .
 7. Ja tak miałem i nadal mam, ale to trochę grubsza akcja.Zacznijmy od tego, że pewnego pięknego dnia postanowiłem doładować się dopałem. Nie sądziłem, że tak mnie kopnie, bo myślałem, że to dawka mała a okazała się końska. Skończyło się tak, że ledwie przeżyłem. Później krwią plułem i już myślałem, że po mnie. Zabrała mnie karetka. Później na szpital badania itd. Badania okazały się średnie no ale wyszedłem z tego. Po pewnym czasie czułem się jak wcześniej. Jednak zostały ze mną lęki. Bałem się, że umieram. Miałem podwyższone ciśnienie trochę, dlatego myślałem że chore serce. Przebadałem od góry do dołu jak się da. Wszystko okazało się dobrze. Sprawdzam na okrągło różne suplementy oraz diety. Mam często problemy, żeby usunąć. Czuję, jakby mi czasem serce miało wyskoczyć. Byłem i psychiatry i brałem leki. Efekty jakieś tam były, ale nie chciałem ich brać, bo postanowiłem, że sam dam radę.Obecnie czuje się lepiej. Unikam sytuacji stresowych. Dlatego tobie też polecam+ nie czytaj o chorobach na internecie.Jak chcesz o coś dopytać, to pytaj. :)
 8. Poszedłem dziś w końcu do pracy. Jeździłem z 10h traktorem. Dostaje obecnie jebla bo nie mam siły wyjść na piwo. Warto też dodać, że coś mnie ugryzło w szyję i miałem całą spuchnięta.
 9. Ostatnio trochę się zapuściłem, jeśli chodzi o zdrowie. Ogólnie moje jedzenie najczęściej wygląda tak, że codziennie jem albo pizzę taką 42 cm lub z 2 kebaby duże. Nie liczę do tego słodyczy i innych rzeczy, które po drodze wsuwam. Obecnie ważę koło 90kg. Nie wygląda to tak tragicznie, bo ćwiczę. Wiadomo, zdrowie się trochę pogorszyło i czuje już, że brzuch czasem boli. Nie palę, nie ćpam, a piwo wypije może jedno na dwa tygodnie.Postanowiłem, że od poniedziałku zacznę trzymać michę i jeszcze bardziej przykładać się do treningów. Zaczynam z wagą 90kg. Siłowo wyciskanie na raz 115kg. Innych ćwiczeń nie wykonywałem w maxie, bo zazwyczaj ćwiczę jakieś pompki itd. Dlatego dzień lub dwa po nowym roku wracam tutaj i wrzucam zdjęcia efektów sylwetkowych. Zaktualizuje też wyniki siłowe.
 10. Nie dziwię się. To w końcu prawdziwy potężny Konon. Jak dla jego oczy podbili to pismo na trójke szło, ale on może bo on prezydent. Dużo osób uważa, że konon z takim charakterem gdyby był inteligentny to mógłby coś osiągnąć, ale cóż jest za głupi.
 11. Mnie to też jedna kwestia zastanawia. Skoro kolega ich nagrywał to dlaczego nie pomógł tylko dalej sobie filmik kręcił?
 12. Zależy dla kogo i dla jakiej patoli. To trzeba też dobrze wyczuć, jak druga strona ma mocno w głowie poprzewracane. Są tacy co i na nóż wyskoczą. @Mosze Red Mój znajomy miał sytuację, że użył noża. Ogólnie przyjechali do niego i dwóch chciało go mocno pobić czy tam pociąć. Skończyło się tak, że nóż wyrwał a gdy sie na niego rzucili zadźgał jednego a drugi ledwie przeżył. Przyznał się do winy, ale powiedział, że sie bronił. Batalie sądowe długo trwały i dostał 6 lat. Potem odwołał się i ostatecznie przesiedział tylko koło roku. Bardzo mało według mnie. Jak sam mówi była to jedna wielka loteria z wyrokiem. Na początku miał zarzut morderstwa. Jeśli chodzi o ten filmik masz rację. Cieżko coś stwierdzić bo to tylko skrawek całej sytuacji.
 13. Chłopak od dłuższego czasu zaczepiany przez grupkę agresywnych osób. Kilka razy nie reagował, ale gdy wziął sprawy w swoje ręce, rzucił się na niego chłopak i karinki z batonami. Skończyło się tak, że wyjął kosę. Dziewczyna dostała w brzuch a chłopak jej po ręce. Nagle zaczęli krzyczeć by dzwonić po policje a koleżanka poszkodowanej, że ona jest w ciąży. Już nie mówiąc, że każdy z tej grupki był pijany. ;)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.