Jump to content

$Szarak$

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  431
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

364 Świetna

1 Follower

About $Szarak$

 • Rank
  Starszy Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3,502 profile views
 1. @NoHope Tylko prawda jest taka, że praktycznie każdy ma to w dupie, czy jesteś psychopatą, czy badboyem czy ch*j wie kim. To jakie było czyjeś dzieciństwo, nie tłumaczy tego, że krzywdził ktoś sobie ludzi. Ani psychopatę, ani narcyza już nie naprawisz więc dla nich i tak już za późno. Jeden przejdzie ciężka drogę i pozostaje normalny a inny nie.
 2. @NoHope To co w takim razie z osobami które stoją wysoko i często idą po trupach? To nie są pscyhopaci? El chapo przykładowo? Przecież gdyby był według twojej definicji był psychopatą, to by już nie żył a chłop ogarniał ogromny biznes jednocześnie zlecając zabijanie ludzi bez wahania. To kim on w takim razie jest? Kim był Hitler skoro zniszczył tak wiele jednocześnie zajmując najwyższe stanowisko? Psychopata może być głupi, to wiadome, ale chyba takie coś też normalne nie jest. Mało tego, Hitler i taki El chapo to według ciebie nawet nie badboye? El chapo, Hitler, Stalin mieli em
 3. Pamiętajcie też, że rezerwat jest tu stworzony też po to - i głównie po to, by zobaczyć w jaki sposób działają kobiety i czy rzeczywiście pokrywa się to z wiedzą tutaj. Warto czasami tam zajrzeć i przeanalizować sobie kilka tematów z kim miały onsa przykładowo albo jakie cechy ma ich były, że oni często piszą. Niby nic, ale daje do myślenia.
 4. Elo, ostatnio tak sobie pomyślałem, że warto podsumować mój pobyt tutaj, wyciągniętą wiedzę i własne obserwacje. O ile niektórzy, trochę ze swoimi teoriami przesadzają, to i tak dużo w tym racji mają. Od przybycia tutaj mimo młodego wieku, bacznie się przyglądam, jak to wygląda w tych związkach, małżeństwach itd. To jest wręcz niesamowite w jaki sposób działają kobiety - prosty, ale na tyle skuteczny, że to jest wręcz chore. Praktycznie każda działa identycznie a teraz, przeanalizuje różne sytuację, jakie zaobserwowałem u kolegów z mojego wieku, jak i tych wielu lat starszych. 1.
 5. Jak to jest z przestępczością tam? Często w takich krajach jest dużo grup przestępczych. @Rnext Ma rację. Zrób ziomek bloga, jak ci się chce.
 6. Gdy tego słuchałem to, aż się oplułem. xD
 7. Elo, dzisiaj napiszę o organizacjach robiących show i o tych bardziej sportowych. Dokładnie dziś jest kolejna gala fame mma - już 12. Dużo osób się pruje a szczególnie sportowcy - ci pokorni często i skromni, że dostają malutką kasę za walkę. Wiadomo, ich praca, ale chyba sami nie wiedzą, jak działa rynek. Mają niesamowity ból dupy o to. Statystki mówią jasno, że gale sportowe obecnie są mocno przebijane przez freakowe - w pl to widać. Oczywiście, pojedynki typu mamed vs soldic zawsze się sprzedadzą - bo to osoby, które mają bardzo duże umiejętności i są medialne. Tylko problem jest taki, że
 8. Ukończ sobie te studia a w tym samym czasie może zostań trenerem personalnym. To nie jest ciężki kawałek chleba wbrew pozorom - nawet łatwy. Te gwiazdki na yt, ig itd nawet studiów nie mają w większości a trzepią na tym bardzo dobrą kasę. Już nie mówiąc o tym, że ich diety to jest po prostu kopiuj wklej. Noi za takie coś trzepią kasę. Nie trzeba być wielkim uczonym by w tym siedzieć. Praktyka będzie ważna. Może zacznij jakieś prowadzić media społecznościowe. Stronę własną, kanał na yt itd... Ludzie lubią przykładowo interesować się teraz naturoterapią, to robisz sobie materiał na yt o jakiś zi
 9. Oczywiście, że może być. Ta wiedza tutaj jest ogólnodostępna, wystarczy wpisać kilka słów w yt i wyskoczy ci masa materiałów za friko. Wiedza płatna jest z książek - za które trzeba zapłacić i to w sumie nie mało. Skąd ta statystka? Wątpię, żeby to było aż tyle. Ja kojarzę każdy mniej więcej nick, który się regularnie udziela, jest to kilkadziesiąt osób może. Tak, jak pisałem wyżej.
 10. @MarkoBe @Iceman84PL A niech każdy wpłaca sobie ile chcę, po co komuś do portfela zaglądać czy bogaty i dlaczego nie wpłacił? Nie wpłacił to jego sprawa. Niech każdy rządzi się swoim hajsem. Żeby tu mieć możliwość dodawania postów trzeba kilka dych wpłacić - to raz. Dwa - niektórzy chcą być w pełni anonimowi. Trzy - To jego w pewien sposób praca. Forum też na logikę musi się opłacać bo najzwyczajniej w świecie by go nie było.
 11. Testosteron domięśniowo, 1000 mg tygodniowo.
 12. Pierwsza głupia sprawa jest taka, że po ch*j wy szliście pijani do obcego gościa na kwadrat? Jeszcze poszedłeś sobie do niego ze swoją laską. Według mnie, do całkowicie obcych ludzi, poznanych chwilę wcześniej, nie powinno się iść a w dodatku z laską... Nie zwalczysz już tego. Do końca związku będziesz widział ją, jak zapina ją inny. Nic już na to nie poradzisz. Jej spojrzenie na tą sprawę też jest ,,trochę" dziwne. Jeśli ci nie przejdzie to po długim czasie i naprawdę będzie mocno męczyć to zerwij i znajdź sobie inną.
 13. @Orybazy Ale już wtedy ludzie u samej góry pozwalali sobie na znacznie więcej, niż przeciętny obywatel. To, że zwykły obywatel był za to karany to nie znaczy, że ci u samej góry byli.
 14. Ja tam się nie dziwię, że tak jest. Kryzys jest na całym świecie przecież. Płakanie o to, że rządzący chcą utrzymać władzę za wszelką cenę i kradną - to nie ma sensu. Gdzie tak nie ma? Taka natura większość ludzi, nawet ci co by mieli okazję (ci co się prują najbardziej o złodziejstwo) ukraść x kasy to też by to pewnie zrobili. Z utrzymaniem władzy byłoby zapewne podobnie. Wszędzie kradną, nie tylko w pl. Można jedynie wybrać osoby które nakradną najmniej. To, że załóżmy 100 osób trafi się kilku normlanych, to i tak nic nigdy nie zmieni, bo albo też będą kraść z nimi albo reszta się ich po
 15. Zaznaczyłem moment. Czasem ten program to istna komedia.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.