Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Bartek2

Użytkownik
 • Content Count

  205
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

171 Świetna

About Bartek2

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

518 profile views
 1. Cóż generalnie dobry temat. Pewność siebie jest czymś wyuczonym ponieważ buduje się ja na podstawie doświadczeń. Każdy ma inne. Życie każdego człowieka jest inne i z różnych miejsc wyglada inaczej. Kobiety są pewniejsze siebie bo społeczeństwo obchodzi się z nimi delikatniej. A dla mężczyzn nie ma litości. Dużo tez zależy od tego czym dla was jest pewność siebie. Dziś na Kaukazie 18-letnie chłopaki tracą życie walcząc o kawałek pustkowia. Czy są pewni siebie? Być może tak, być może nie. Tyle
 2. Posłuchaj przyjacielu. Generalnie częstotliwość picia nie decyduje o tym czy ktoś jest uzależniony. Decyduje o tym funkcja jaką pełni alkohol w Twoim życiu. Sądzę, ze jest to dla Ciebie forma rozrywki więc zakładam, ze jak przemeblujesz towarzystwo i znajdziesz dodatkowe zajęcia to problem przestanie istnieć. Tak jak mawiał pewien Polski podróżnik: w życiu wszystko ma swoją cenę musisz tyko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
 3. Lot nad kukułczym gniazdem, nic nie widziałem nic nie słyszałem, chłopaki nie płaczą, Titanic( tak, tak co by nie mówić najbardziej rozpowszechniony film Wszech czasów)
 4. Tyle wyciągniesz na Tirze- trasy krajowe. Z mniejszym uszczerbkiem na zdrowiu na dodatek nikt Cię nie wkurwia chyba, ze dochodzi kwestia niekomfortowego załadunku. Jeszcze w dużym mieście płaca budowlańcom godne pieniądze a co z małymi miasteczkami. Ile wyciągnie taki robotnik na wsi u prywaciarza? 4K z nadgodzinami za prace w szkodliwych warunkach? Dramat
 5. Amerykanie to mądry naród który nie chowa głowy w piasek. Z pewnością znajdą sposób by wykluczyć możliwość popełniania przestępstw przez cwaniactwo w więzieniach. Aczkolwiek pomysł sam w sobie poroniony.
 6. Coś w tym jest. Dyskoteki, portale to utrudnianie sobie zadania na starcie. Dobrze prawisz
 7. Ponieważ inteligencja na wojnę nie miała zamiaru się wybierać. To co jest w interesie ogółu przeważnie nie jest w interesie jednostki. Kiedyś Mickiewicz zachęcał naród do powstania przeciwko Imperium Rosyjskiemu. Co sam Adam zrobił jak wybuchło? Spierdolił do Francji. Wytłumacz mi dlaczego naród Rosyjski poparł rewolucję? Otóż poparł ponieważ rewolucja dała im wyzwolenie z Caratu/ niewolnictwa. Lepsza praca w kołchozie niż niewolnictwo na gubernatorów.
 8. Angielski b2 to za przeproszeniem śmiech na sali. Ucz się wytrwale 4-5 razy w tyg po 2 h a ogarniesz w zakładanym czasie bez problemu. Rzeczywiscie efektywność nauki z wiekiem spada tak jak np tkanka mięśniowa u starców. Za dużo myślisz, za dużo analizujesz.
 9. Witam, Zanosi się na to, że muzułmański Azerbejdżan przy pomocy Turcji zaatakował chrześcijańska Armenię. Ten kraj powinien być szczególnie bliski naszemu narodowi. Dlaczego? To właśnie Ormianie byli ofiarami pierwszego ludobójstwa w XXw. Dodam ludobójstwa bez kary. Zastanawia mnie jedna rzecz: dlaczego zachód nie potrafi być solidarny w obliczu agresji krajów o obcych kulturach? Lenin kiedyś twierdził, ze kapitaliści sprzedadzą robotnikom sznur na którym Ci ich powieszą. Dziś to zachód sprzedaje broń ciapatym a te ***** napadają na naszą chrześcijańska cywilizacje. Dokąd to wszystko zmierza? Druga sprawa to fakt iż chuja to kogo obchodzi tak naprawdę- prawie zero informacji o tym w mediach- tylko kurtuazyjne wzmianki.
 10. Na forum ludzie chcą dobrze ale pamiętaj, ze nikt za Ciebie życia nie przeżyje dlatego nie podpalaj się na kurs kolizyjny z żona. Dlatego na spokojnie wszystko przeanalizuj. Cokolwiek będziesz robił to bądź konsekwentny i trwaj przy tym.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.