Jump to content

ATE50

Użytkownik
 • Content Count

  230
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

74 Świetna

About ATE50

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tu nie ma żadnych wątpliwości co do prawa Y-D, bo działa. Tak więc, wykracza poza funkcję hipotezy. Mało tego, jest wykorzystywane w predykcjach i optymalizacji zachowań w sensie efektywnościowym (np.), co jak zapewne wiesz, ma konstytutywne znaczenie w naukowości danej dyscypliny. Mam pytanie. Czy jesteś po psychologii, jeśli tak to w czym się specjalizujesz w tej nauce? Natomiast, pisałem wcześniej, jeśli masz na uwadze prawa "dalekiego zasięgu". To to prawo nim nie jest. To nie prawa Newtona. A i z tym problem. PS. Ja także dostałem bana tygodniowego i nie wiem za co..
 2. Tydzień banicji za : "nie pieprz".. . Rozumiem, że powinienem napisać tak jak inni modowie, np: "nie pierdol". Wówczas by mi się "upiekło". Tak..., zauważyłem podwójne standardy tego forum. Cóż, to prywatne forum. Więc, proszę Pana Właściciela o uniemożliwienie mi dalszego pisania, bo ten zaszczyt mnie przerósł widocznie. A propos - Pan właściciel powinien jednak od czasu do czasu sięgać do słowników. Tygodniowa "kara" za wulgaryzm, który takowym nie jest... .
 3. Świetnie. Zmyślanie? Naprawdę? Przecież pisałem o nauce z doświadczenia ludzkości. Rozumiem, że Mosze Red ma dane, jakoby nic nam, ludziom (co by nie pisać), nie grozi ze strony dzikich zwierząt, bo one nie poczyniły nam żadnych szkód, typu: zeżarcie tychże ludzi (np.). I dalej, Pan Mosze Red ma (zapewne) dowody że takich przypadków nie było, bo przecież wprowadzanie do dzieci w żłobkach czy przedszkolach dzikich niezabezpieczonych tychże jest czymś naturalnym. No..., dlatego nasi praojcowie bronili się przed nimi dziesiątki tysięcy lat. I kto tu uprawia demagogię?
 4. Nie. Rodzice nie będą decydować o tym czy wprowadzać dzikie zwierzę do przedszkola. Tu akurat pomaga prawo.
 5. Tylko, że wszystkie auta mają już systemy. A BMW w zimie pływa. I żeby nie było, mówię o początkujących adeptach i autach standardowych. Człowiek szuka pierwszego auta na naukę poruszania się w ruchu...
 6. Pytam się? Czy posłałbyś swoje dziecko (jak je masz) do klatki z tą miłą pumą? Przecież ona taka miła. Udomowiona. Odpowiedz. To Ty nadużywasz logiki. Jak najbardziej mamy tu przykład dedukcjonizmu klasycznego. No i?
 7. Po pierwsze, nie jestem Twoim kolegą, po drugie, tak, jeździłem z racji wieku kilkunastoma różnymi autami z różnymi napędami. I nikt mnie nie przekona, że tylny napęd jest bezpieczniejszy dla początkujących kierowców w zwykłym ruchu w całym roku w naszym klimacie, niż przedni. Ale rozumiem, że MaxMen jeździł tylko Polonezem(tył) i Passatem(przód) i ma porównanie. Przykro mi, że nie doświadczyłeś innych aut.
 8. A wiesz co to jest przewidywanie zdarzeń? Prognoza na podstawie doświadczeń? Nie wiesz. Albo udajesz że nie wiesz w imię..., no właśnie w jakie imię, bo na pewno nie w imię zdrowego rozsądku. Naiwniactwo w Twoim przypadku? Także nie pieprz, że przez 6 lat coś nie stało, bo.... stało się. Popierasz głupotę zachowań. Wprowadzasz wątek zagrożenia do przedszkoli. Mam nadzieję, że nie masz dzieci, wnuków w tym samym obiekcie. Gość robił lans z dzikim, niebezpiecznym zwierzęciem, a Ty bronisz lansu w imię bezpieczeństwa dzieci. Masz dzieci, wnuki? Poślesz je do klatki z tym
 9. Prawdopodobnie znowu nikt z tego nie skorzysta, bo i pogoń za łatwizną w osiąganiu zadowolenia z jakości dźwięku ma się słabo, ale jednak zachęcam tych którzy cokolwiek słyszą i słuchają bardziej ambitnych gatunków muzyki, do posługiwania się tym darmowym, zestawieniem. Jak ktoś jest zainteresowany, to podam także parę wytwórni płytowych, które zeszły na manowce jakości dźwięku. Oczywiście chodzi o audiofilskie analogi i CD. http://dr.loudness-war.info/
 10. Mosze, proszę Cię nie stosuj takiej logiki. Mam Ci wkleić przypadki ataków takich zwierząt (niby ułożonych) na ludzi? Jakbym się dowiedział, że dyrektorka przedszkola mojego wnuka wprowadza takie zwierzę, to zapewniam że traci pracę następnego dnia. Co do samego zwierzaka, a lubię zwierzaki i posiadam..., to (jak pisałem, większymi wrogami i męczycielami zwierząt są ZOO i cyrki. Jestem przeciw!
 11. Napęd na tył dla początkującego kierowcy równa się wypadek. I zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Mamy taki klimat, że większość miesięcy będzie cię zarzucało na rondkach czy w zakrętach. Dupa zarzuca. I mała moc nie uchroni cię przed wpadkami.
 12. Rozumiem, że kolegów nie obchodzi nic, że koleś wprowadza dzikie, nieprzewidywalne zwierzę do przedszkoli i szkół nawet bez kagańca. Pogratulować głupoty. Jakby wasze 5 letnie dziecko w tym przedszkolu ta puma zeżarła to byście inaczej śpiewali. A propos-jestem zdecydowanym przeciwnikiem ZOO i trzymania dzikich zwierząt w domach.
 13. Wycieczki ad personam sobie zachowaj dla innych. Co do googlowania, to prześcigasz mnie wielokrotnie. PS. Poczytaj trochę i nie pisz bzdur, że psychologia to nie nauka, i że nie dorobiła się praw. Chyba, że rozumiesz definicję prawa ściśle wąsko. To wówczas we wszechświecie żadne prawo naukowe nie ma zastosowania. Chyba, że jakieś uniwersalne znasz? Czekam.
 14. Dziękuję ci za to przypomnienie. Nie, nie był gorszy. Był lepszy.
 15. To bardzo trafna konstatacja. Nie sztuka być jak Szwajcarzy i chełpić się strojami..., jak mieli spokój przez 350 lat. A Bawarczycy? Kto im zrobił krzywdę aby schowali na wieki swoje pojebane cielęce krótkie spodenki? Nikt. Stroje zamierzchłe, ludowe to, to co mamy na prawdę lepsze (a na pewno nie gorsze), niż większość tych cwanych, promujących się etniczności innych, europejskich społeczności.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.