Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

DuchAnalityk

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  801
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

765 Świetna

1 Follower

About DuchAnalityk

 • Rank
  Młodszy chorąży

Contact Methods

 • Website URL
  https://braciasamcy.pl/index.php?/blogs/blog/142-redpill/

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1089 profile views
 1. W tym rzecz, osoby poniżej 5/10 mają po prostu przejebane na całej linii. Im nie pomoże żadne PUA czy inny bzdet. Puasy uwielbiają żerować na takich facetach, którzy mają po prostu okropną genetykę i doić ich na pieniądze. Po prostu od dziecka powinno być uczone, że nie każdy facet będzie kochająca żonę miał, bo tak wygląda rzeczywistość, a jak się wmawia od dziecka każdemu, że każdy kogoś znajdzie, to potem następuje rozczarowanie i załamanie, stąd tyle tych frustratów.
 2. Libertyn ogarnij się, nie masz żadnych argumentów, wyłożyłem cię na łopatki razem z twoją pseudo-argumentacją, teraz sięgasz do ostatniej deski ratunku i piszesz głupoty nie związane z tematem. Nie wiesz co napisać, więc teraz próbujesz zmienić temat na moją osobę, ale moja osoba jest nieistotna, nie o tym był temat. Fakty są takie, napisałeś kilka razy z rzędu kompletne głupoty, a ja ci udowodniłem twoją pomyłkę i na tym dyskusja się kończy, nie będę tarzał się z tobą w szambie nie merytorycznych argumentów.
 3. Prawdopodobieństwo kłania się nisko. Prawdopodobieństwo zdrady kobiety, która nie miała wcześniej partnerów seksualnych jest dużo mniejsze niż kobiety, która miała wcześniej wielu partnerów.
 4. Może kiedyś do ciebie dotrze, że non-stop się rozwijam i osiągam kolejne sukcesy. Mam mnóstwo perspektyw.
 5. Jedna jaskółka wiosny nie czyni to raz, a dwa ja na wszystko zapracowałem sobie sam i nigdy nie powiedziałem, że chce mieć coś za darmo. Inna sprawa twoja sytuacja to już wręcz mit internetu, teraz każdy "ma" mitycznego kolegę 2/10 z kobietą.
 6. Psychologia ewolucyjna udowodniła, że posiadanie własnego mieszkania jest istotne dla seksu, samica musi mieć gdzie chować dziecko i gdzie je urodzić, dlatego instynktownie szuka samca z własnym terytorium, dlatego facet bez mieszkania o ile nie jest chadem ma praktycznie zerowe szanse na seks. Posiadanie własnego mieszkanie przez samca jest więc istotne, bo facet musi mieć gdzie ten seks uprawiać. Oczywiście Oskar Deweloperski ma bogatych rodziców, którzy na dobry start w życiu kupili mu całe mieszkanie w Warszawie za duże pieniądze na strzeżonym osiedlu deweloperskim.
 7. Zwykła literówka, nie czepiaj się, "j" i "i" są blisko na klawiaturze, wszedł nie ten klawisz, który miał.
 8. Nie, nie i jeszcze raz nie, statystyk nie możesz przedstawiać tak jak chcesz(w sensie poprawności). Statystyka musi być poprawna, nikogo nie obchodzą błędne statystyki. Nie manipuluje, tylko wykazałem ci, że napisałeś jakieś głupoty, a ty dalej sobie wmawiasz nie wiadomo co. Jak ktoś nie potrafi zinterpretować statystyki, to nie jest wina statystyki, a tej osoby. Nigdy nie napisałem, że średnia to dominanta, ale ty lubisz manipulować i wmawiać ludziom rzeczy, które nie miały miejsca, zresztą podczas ostatnich dyskusji też wykładałeś się w ten sam sposób.
 9. Widziałeś gdzieś jednonożnego psa ? Na ogół człowiek z psem mają 6 nóg. Być może chciałeś napisać, że polak z psem mają przeciętnie po 3 nogi każdy, natomiast nie ma tutaj nic niezwykłego, wystarczy znać wariancję i wszystko się zgadza. Można również napisać, że rozrzut danych wynosi dokładnie 2 i już wprost można wyliczyć, że człowiek ma 2 nogi, a pies 4. Po raz kolejny, ktoś próbuje stwierdzić, że statystyka nic nie znaczy, tylko, dlatego, że nie zna innych pojęć niż średnia.
 10. Masz jakieś potwierdzenie tych rewelacji ? Nie pierwszy raz udowadniasz, że twoja matematyka szału nie robi, co też widać, po twoich kuriozalnych wnioskach. Dodam dodatkowe twierdzenie, mianowicie, większość kobiet ma swój pierwszy raz w okolicach 16-18 roku życia. Oczywiście każdy poważny matematyk uwzględnia wiele danych w opisie zjawiska, natomiast większość osób i tak ich nie zrozumie, więc się ich nie podaje. Jeśli ktoś ma problem z faktem, że przeciętny wiek inicjacji to 16-18 lat dla kobiet, to dodam, że WARJANCJA JEST NIEWIELKA, mam nadzieję, że rozwiałem wszelkie wątpliwości, bo czytając posta libertyna uśmiech maluje mi się na twarzy. Jego cała wypowiedź opiera się na tym, że on albo nie zna albo liczy na to, że inny nie znają pojęcia wariancji. Jak ktoś nie zna pojęcia wariancji i innych statystycznych pojęć, a zna jedynie pojęcie średniej, to właśnie będzie pisał posty w stylu Libertyna. Dlatego pojęcie przeciętne nie jest sztucznym wytworem statystyków, a jednym z wielu pojęć używanych do opisu zjawisk. Statystyka nie kończy się na pojęciu średniej.
 11. Przeciętny wiek inicjacji seksualnej dla kobiety to około 16-18 lat.
 12. MSI jest drogie, dobre laptopy MSI zaczynają się od dużych kwot(a nawet te najtańsze są drogie), tutaj mamy laptop do 3 tysięcy. Inna sprawa w tym momencie oferta laptopów jest gówniana, bo mamy przeskok generacyjny, nowe generacja kart graficznych i procesorów, dlatego ten rozkrok sprawia, że nie ma wielu modeli dostępnych, bo każdy producent czeka na nowy sprzęt. Jak przejrzałem pobieżnie oferty z x-kom i komputronik to w porównaniu do tego, co oglądałem np. rok temu jest wielka pustka. Choć akurat w tym przypadku raczej ten laptop z nową generacją kart nie będzie miał nic wspólnego.
 13. W tym momencie oferta jest raczej uboga, ale jeśli już koniecznie chce on kupować teraz, to najlepsze co można zrobić, to poszukać laptopów na stronach x-kom i komputronik. Niech pan poda tam zakres cen i obejrzy dostępne modele. Moim zdaniem 8 gb ramu wystarczy do codziennego zwykłego użytkowania, natomiast ramu tym więcej, tym lepiej. Problemem wielu laptopów w zakresie do 3000 złotych jest to, że próbują tam upchnąć jakąś sensowną grafikę, co ostatecznie nie wychodzi na dobre, bo cierpią na tym inne przedzespoły, a grafa i tak nie powala, może warto rozejrzeć się za laptopami składakami, jest wiele stron oferujących takie możliwości, by ręcznie personalizować wnętrze laptopa, natomiast nie wiem jak z jakością takich laptopów. https://www.hyperbook.pl/ Przykład tego typu strony. https://www.lenovo.com/in/en/d/customise-to-order?sort=sortBy&currentResultsLayoutType=grid Inny przykład.
 14. Dlatego najpierw wygląd, potem cała reszta. Charakter i osobowość mają znaczenie, ale dopiero po spełnieniu kryteriów dotyczących wyglądu.
 15. Mężczyźni niewidomi od urodzenia mają takie same preferencje jak widzący dotyczące proporcji talii do bioder u kobiet. https://www.sciencedirect.com/science/article/abs/pii/S1090513809001093?via%3Dihub
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.