Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

SennaRot

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  2243
 • Donations

  222,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  11

SennaRot wygrał w ostatnim dniu 25 Wrzesień

SennaRot ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

3755 Świetna

3 obserwujących

O SennaRot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  planeta Ziemia

Ostatnio na profilu byli

4770 wyświetleń profilu
 1. SennaRot

  Jak stać się skur...

  Odpuść to już na chwilę. Za bardzo boisz się straty chuj wie czego. Boisz się oceny nawet sam przed sobą jakby coś nie wyszło. Ile Ty masz lat? Kręcisz się w kółko zamiast pierdolić wszystko i zrobić krok do przodu. Ile będziesz żył? Wieczność? Nie ma złotej receptury, techniki. Wbij sobie do głowy jedną afirmację, którą sobie w myślach z podświadomym uśmiechem Jokera będziesz powtarzał ciągle: Kocham tego skurwysyna siebie jakim jestem. Zmień lifestyle na taki w którym zaczniesz czuć emocje. To one są kluczem otwierającym bramy podświadomości aby w niej grzebać. Nie mam na myśli żadnych ekstremalnych rzeczy czy ryzykownych zachowań. Po prostu rób to co zawsze chciałeś a się bałaś. Nawet wspomniane zachowanie z kobietą. Dla niego coś naturalnego dla Ciebie coś co budzi lęk i obawy. Poczuj te emocje, przejdź przez nie również przez te, których najbardziej się obawiasz. Doświadczysz, ze to było śmieszne i słabe. Zrobisz milowy krok do przodu. Nie bój się być inny, wyjdź ze swojej strefy komfortu.
 2. SennaRot

  Jak stać się skur...

  Za bardzo kombinujesz. Przerobiłeś afirmacje i wizualizacje?
 3. SennaRot

  Jak stać się skur...

  @mianle Masz moim zdaniem jeden wzorzec do silnego jeszcze przepracowania - poczucie gorszości od innych. Poczucie, że im się należy i łatwo przychodzi a Ty musisz na wszystko ciężko i mozolnie zapracować. To Cię trzyma najbardziej. Gość nie był wulgarny a Marek nigdy nie mówił aby być wulgarnym w stosunku do kobiet. Również na tym Forum takich postaw nie popieramy ani nikt nie propaguje. Gość z Twojego przykładu był pewny siebie i miał poczucie humoru po prostu. Kobiety oczkują aby facet był silny, władczy, podejmował decyzje, prowadził.
 4. SennaRot

  Jak stać się skur...

  Pierwsza wspomniana sprawa to zdobycie wiedzy i zrozumienie na poziomie logicznym, że Twoje przekonania odnośnie kobiet są mylne. Masz książki, masz Forum. Dalsza kwestia to zmiana wzorców bo to nie logika tylko emocje, które są "produktem" wpojonych Ci wzorców będą sterować Twoim zachowaniem w relacji z kobietą. Większość ludzi nadal nie rozumie, że to nie logika tylko emocje sterują naszymi zachowaniami. Za emocjami stoją wpojone wzorce, zwłaszcza te w dzieciństwie i okresie wczesnego dojrzewania. Zmiana wzorców to już cięższa praca ale do ogarnięcia. Od razu znajdziesz swoje słabsze punkty. Różnie z tym bywa ale najczęściej to niska samoocena, poczucie wstydu, poczucie niższej wartości w relacji z kobietą. Twoja podświadomość najszybciej zmieni wzorce jak zobaczy realnie jak coś działa. Jak będziesz widzieć realne skutki swoich zachowań. Nie mam na myśli oczywiście tego abyś nowo poznanej kobiecie rozkazywał od razu klękać do rozporka . Najprostsza sprawa szybkiego rezultatu zmiany wzorców to wejść w środowisko gdzie zachowania jakie chcesz nabyć dominują. Czyli w tym przypadku w środowisko tzw. bad boyów. Przebywając w nim będziesz widział jak kobiety reagują na takich facetów. Różne kobiety - nawet takie po których według Twojego starego światopoglądu nigdy byś się tego nie spodziewał. Ty obserwujesz i widzisz rezultaty a Twoja podświadomość się przeprogramowuje. Nie często jednak ktoś ma taką "okazję". Zazwyczaj sam musisz się przeprogramować czytając, obserwując siebie i świat i powoli testując nowe zachowania. No jest jeszcze trzecia droga zmiany osobowości człowieka czyli poprzez traumy ale to teoretycznie nie dotyczy.
 5. SennaRot

  Jak wyczuć tę subtelną granicę?

  Nie możesz udawać bo kobieta to zaraz wyczuje one są w tym mistrzyniami z natury. Jak czegoś nie będą pewne to stestują - tutaj też mają mistrzowskie sposoby. Nie ma dla Pań nic gorszego jak facet coś udający przed nią. Zresztą po co to robić? No po co? Po prostu albo jesteś silny/dominujący/asertywny albo nie jesteś. Sam sobie odpowiedz. Jak jesteś nie pytasz jak to okazywać. Jak nie jesteś zapytaj sam siebie szczerze co chcesz zmienić w sobie i czy czujesz się sam ze sobą dobrze.... czyli: Zadaj sobie pytanie: Czy kocham siebie? TERAZ zdefiniuj emocje jakie czujesz po zadaniu sobie tego pytania. Niech zgadnę - jest zawsze coś co boli. Znajdź to i przepracuj. Poszedłem za daleko to już inny wątek. W każdym razie najpierw sam ze sobą musisz się czuć dobrze. Wtedy nie musisz nic udawać czy udowadniać.
 6. SennaRot

  Życie bez celów

  Trzeba realizować cele również te małe. To podświadomie buduje pewność siebie na zasadzie - jestem gościem, który realizuje to co postanowił i mi się to udaje. Taka afirmacja. Dobrze działa z tym coś co wymaga systematyczności np. treningi. Dla hardcorowców afirmacja dla podświadomości - jestem skurwysynem, który dotrzymuje danego sobie słowa i realizuje zawsze to co postanowił.
 7. SennaRot

  Chore społeczeństwo

  Chorujący kupuje leki. Biznes się kręci. Ludzie mają chorować i chorują.
 8. Mam sprawdzoną 100% pewną recepturę. Nazywa się szelest. I humor od razu 1000% do góry. Mhmmmm piękna muzyczka, wspaniała, to raj dla moich uszu......
 9. Dobry pomysł @mac.... odcinek o białych rycerzach dla beki mocny czarny humor
 10. SennaRot

  O co tu, k., chodzi?

  7 grzechów mężczyzny w takiej relacji: 1. Pojawia się Panna i wskakuje na pierwsze miejsce życia faceta, wszystko kręci się wokół niej. 2. Facet snuje plany i rozmyśla co źle, co dobrze zrobił, co dalej ma zrobić. Nie cieszy się chwilą i nie żyje emocją tak jak kobieta. 3. Angażuje się bardziej od niej co ona wyczuwa. 4. Nie ma innych "koleżanek" z którymi się spotyka. 5. Chce odczytywać sygnały kobiety i snuć wnioski na tej podstawie w momencie kiedy kobieta sama nie wie co czuje. Nie rozumie sprzeczności. 6. Jest przewidywalny, schematyczny. nie stanowi wyzwania. 7. Zazwyczaj przerabia proces bz lektury "Kobietopedii" i znajomości treści Forum Bracia Samcy. Decyzjami ludzi i kobiet sterują emocje. Tam gdzie ich nie ma tam nie ma kolejnych kroków.
 11. SennaRot

  Kiedy ty się ożenisz?

  Wszystkie te stwierdzenia to puste frazesy bez pokrycia i sprzeczne z realiami życia.
 12. Doskonałe. W tak dobrej formie Lidera nie widziałem. Na początek trzeba wyjaśnić prosto przyszłym Liderom jak działa podświadomość i jak łatwo programować baranów w dodatku tak, że się sami z tego cieszą. Widać luz, pewność siebie, widać, że czujesz się w tym dobrze. Przekaz konkretny. Jak dla mnie bomba. Acha.... szukałem dla mnie od jakiegoś czasu dobrej afirmacji. Trafiłeś Marku w 10siatkę
 13. Tylko pamiętaj parking dobrze oświetlony absolutnie nie podczas jazdy
 14. Parking przy jakimś supermarkecie. Może trzecia randka. Było pustko w sumie (gdzieś 23) ale dobrze oświetlony. Przypadkiem połączyłem niespotykaną symfonię dźwięków V-ki i jęczącej z przyjemności kobiety. Celowo nie zgasiłem silnika i lekko uchyliłem przyciemnione szyby. Kotka mruczała a kocur sobie warczał na wolnych, w sumie to bulgotał. Żadne tam hardcorowe miejsce ale akustyka przecudowna, chętnie bym powtórzył tylko, że już V8 nie mam. Czy ja jestem melomanem? :D:D:D Ma się te swoje fetysze
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.