Jump to content

SennaRot

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2,702
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12
 • Donations

  222.00 PLN 

SennaRot last won the day on November 1 2019

SennaRot had the most liked content!

Community Reputation

4,715 Świetna

About SennaRot

 • Rank
  Starszy chorąży sztabowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  planeta Ziemia

Recent Profile Visitors

44,392 profile views
 1. Najlepszy niewolnik to taki, który myśli, że jest wolny i wydaje mu się, że samodzielnie myśli.
 2. Większość ludzi i tak żyje jak "niewolnicy".
 3. Mam farta, że nie mam dzieci. Chować dzieciaki ze świadomością jakie "życie" ich czeka współczuję. Zresztą wielu dorosłych żyje już dziś i robi rzeczy wbrew sobie, wbrew własnemu sumieniu.
 4. Dzisiaj kraje zaciągają ogromne długi. Obywatele nie przejmują się tym traktując to już jako normę. Co się stanie teoretycznie jeżeli pewnego dnia dług tzw. państwowy zostanie rozłożony na każdego obywatela i każdy dostanie list informujący o JEGO aktualnym stanie zadłużenia? Brzmi absurdalnie? Naprawdę... dzisiaj w świetle tego co się dzieje dokoła?
 5. To raczej szukanie alternatywy, ucieczki, jakiejkolwiek formy zabezpieczenia posiadania widząc jak szybko realnie w oczach traci gotówka - patrząc krótkowzrocznie. Spirala się sama nakręca. Widząc pełna perspektywę dokładnie jak Bracie @Rnext napisałeś wyżej. Obniżenie stopy rezerwy obowiązkowej o ile dobrze pamiętam to był marzec 2020? Wszystko jakby miało swój cel
 6. Banki skupują złoto, stopy procentowe nadal niskie i obstawiam nie pójdą szybko w górę, stopy rezerw rekordowo niskie, inflacja idąca sukcesywnie w górę.... nieruchomości, ziemia i dobra materialne stale wartość (cena) rośnie..... do tego wszystkiego długi krajów mocno rosną. Gdyby tak kiedyś rozłożyć zadłużenie kraju na każdego obywatela i każdy dostałby list, że Twój dług wynosi tyle i tyle... no no ciekawe czasy nadchodzą.
 7. Facet ma jaja, honor, poczucie moralności, jeszcze raz powtórzę ogromne jaja i odwagę czego 99,99 % facetów dzisiaj nie ma a prawdopodobnie jego czyn i wystąpienie pójdzie w zapomnienie. Polacy tak już mają. Kariera najważniejsza. Moralność czy poczucie odpowiedzialności za innych w tym społeczeństwie to ułamek ułamka procenta. Liczy się stanowisko, praca, kariera. Jak trzeba zrobić coś wbrew sobie, trudno, bywa, no trzeba, no bo praca, no bo stanowisko, no bo co jak mnie zwolnią czy wyrzucą. Dzisiejsze społeczeństwo to "faceci" bez jaj, społeczeństwa z mentalnością niewolniczą. Wi
 8. Patrząc na dzisiejsze czasy utwierdziłem się w przekonaniu, że fakt nie posiadania dzieci jest jednym z najlepszych moich wyborów życiowych.
 9. Podnoszenie kar i mandatów do nierealnych przy zarobkach stawek a ludzie jeszcze to chwalą. Polacy jednak maja mentalność niewolniczą.
 10. Oni zapominają, że Polak mimo, że pozwala po sobie deptać to swój Honor ma. Zabory, wojny, okupacje, komunizm. Lata praktyki w ciężkich warunkach mamy w genach. Do tego TERAZ coraz więcej osób widzi więcej i jaśniej. Ludzie szukają wiedzy, merytoryki, nie przyjmują już tak bezkrytycznie mainstreamu.
 11. https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/news-francja-nowa-ustawa-antycovidowa-przyjeta-obowiazkowe-szczep,nId,5381400 Kiedy kilka miesięcy temu ktoś pisał o regularnych szczepieniach co rok, segregacji i ograniczeniach dla niezaszczepionych nazywano go szurem. Dziś powoli kolejna "teoria spiskowa" staje się faktem.
 12. Powinni osobom niezaszczepionym zabronić korzystać ze służby zdrowia (przy jednoczesnym zwolnieniu ich z obowiązku składek ZUS). Myślę, że w tym kierunku powinna iść polityka rządu odnośnie szczepień. :D:D:D
 13. Zapach ma się mi podobać. Cena i marka to kwestie drugorzędne.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.