Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

SennaRot

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2417
 • Donations

  222.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

SennaRot last won the day on September 25 2018

SennaRot had the most liked content!

Community Reputation

4197 Świetna

6 Followers

About SennaRot

 • Rank
  Starszy chorąży sztabowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  planeta Ziemia

Recent Profile Visitors

5726 profile views
 1. Kiedy kobieta zaczyna zadawać mi te i podobne pytania już wiem, że mentalnie tracę mój czas. Nie chodzi o wymagania bo każdy je ma swoje, jest to okay i Panie mogą również mieć jakie chcą. Chodzi o schemat jaki ona ma w głowie oraz w jaki chce wpuścić faceta - provider.
 2. Konsekwencje tego aktu prawnego potocznie zwanego ślubem, również pod względem jego rozwiązania są kolejnym mocnym argumentem przeciw jego zawieraniu.
 3. Klasyka w Polsce - zawsze wszystko jest drogo, za droga i klasyka: "Panie za ile pójdzie".
 4. @Mosze Red dziękuje również ja za posta wyżej o zarządzaniu ludźmi. Potrzebowałem tego teraz. Skromnie i nieśmiało ośmielam się zasugerować napisanie książki na ten temat i podobny związany z odnajdywaniem się w grze biznesu.
 5. Tak, potwierdzam jest to możliwe.
 6. Żeby ją mieć musisz być spójny ze sobą całkowicie czyli mieć przerobione wszystkie traumy, negatywne wzorce, blokady. Fundamentem jest wysokie poczucie własnej wartości ale przyprawione dystansem i szerokim rozumieniem ludzi, świata, ich emocji. Na tym poziomie widzisz schematyczne zachowania ludzi, czujesz ich emocje, często czujesz (wiesz) co myślą. Sam ze sobą jesteś silny, pewny, mocny, bezpieczny. Twoja faza, energia, pewność siebie - zwał jak zwał jest tak mocna, że fazuje po prostu innych. Zwłaszcza tych, którzy udają, wymuszają, czy kozaczą "swoją" charyzmą. Po prostu ludzie wyczuwają to na poziomie emocjonalnym, podświadomym. Świadomość nie ma tutaj za wiele do rzeczy. To komunikacja na innym poziomie. Wracając do pytania. Da się ale trzeba poznać siebie, przerobić siebie. Rozwinąć się bardzo. Więc trochę pracy jest.
 7. Jak sam człowiek nie zrozumie siebie, swoich traum, bólu, siebie.... to niczym tego nie przepali, przepije, przerucha. Na chwile to pomaga zapomnieć ale to i tak wraca. To tak ogólnie bo nie wiem co autor postu chciał przekazać.
 8. Co kogo obchodzi co o Tobie myśli jakaś kobieta? Kogo to kurwa obchodzi pytam? To Ty masz czuć się ze sobą zajebiście. Jak sam siebie nie zaakceptujesz, nie polubisz, nie pokochasz to nic w życiu się nie poskłada. Pieprzyć jakieś ciuchy i trendy. Zacznij od ciała. Zbuduj się i wytrenuj je. Mocne, silne, wysportowane, zbudowane. Trening, trening, trening. Później cięższa praca - trening psychiki. Budujesz ją, przeprogramowujesz. Z czasem coraz bardziej masz w dupie co o Tobie myślą. Masz w dupie jaki jest ogół. Ty wiesz, że daleko od niego odbiegasz. Na każdej płaszczyźnie. Co obchodzi Cie zdanie jakiejś jakiegoś statysty, który tylko odgrywa wprogramowany mu schemat życia w przekonaniu o własnym egocentryzmie?
 9. Fura robi robotę. Nie tylko działa na kobiety ale ogólnie na postrzeganie Ciebie przez innych oraz na własne samopoczucie. Tak to działa i tyle. Taki system, takie czasy, takie społeczeństwo. Ktoś ma jakieś wątpliwości to niech sobie pojeździ jeden dzień jakimś samochodem z najwyższej półki to zobaczy.
 10. @mac Sam przechodziłem każdy z tych etapów. Masz rację i każdy kto pracował nad sobą wie, że musisz się wyciszyć i mieć czas dla samego siebie. Wtedy możesz zrozumieć, poczuć, zmieniać i pracować nad sobą. Jednak nigdy to nie jest droga jedyna i słuszna. Kiedy czujesz teraz - to co czujesz - kolejny krok być może to doświadczenie? Po prostu przeżycie czegoś nowego i doświadczenie tego. Po to tutaj moim skromnym zdaniem jesteśmy aby doświadczać. Zmień perspektywę. Doświadczenia przynoszą nowe emocje i nowe poznanie siebie. Moim zdaniem nie ma sensu odcinanie się od kobiet. Od związków tak bo związek absorbuje czas i energię. Od kobiet nie jeśli chodzi o obecność. Emocjonalnie bez zaangażowania.
 11. ...a jego wyjebanie potęguje do tego działanie. Klasyka.
 12. Panowie skupmy się na meritum i szanujmy poglądy innych nawet jak są inne niż Nasze. Co do tego mitycznego "Alfa" (nie lubię tego określenia) to definicji tyle ile osób. Ja dorzucam swoje trzy grosze. Dzisiaj tak mało spotykana postawa, zwłaszcza przy atrakcyjnych kobietach. Dla Alfy kobieta nadal i zawsze jest gdzieś na orbicie. Nagle nawet po zbliżeniu nie stawia jej na jakiejś ważnej pozycji w swoim codziennym life stylu. One to wyczuwają tak samo jak facetów, którzy nagle zaczynają kręcić swój dzień wokół niej. Alfa ma swoje życie, swoje zajęcia, pasje, kobieta to dodatek. Ona chce być coraz ważniejsza dla niego, wkręca się. On daje jej zastrzyk (mocny) emocji, seksu, zabawy i odchodzi. Znów Ona czuje brak. Nie może się nim nasycić. Czy zwykły przeciętniak tak potrafi? Zaobserwujcie sami. Jak się stara, chce zaimponować, zaprasza, kupuje, sponsoruje i ... chuj wie co jeszcze. I co? Laska wodzi go za nos. Musi sobie zasłużyć. Nie wiadomo na co. Alfa wie jak i potrafi wziąć od niej co chce. Nie usłyszy odmowy. Jest górą bo nie zależy mu. Zawsze wszystko łatwiej w życiu przychodzi jak mniej Nam na tym zależy.
 13. Ja lubię kobiety i szanuję je. Nie mam w sobie hejtu, zła czy podłości względem nich. Brzydzę się tego. Serio - lubię kobiety. Tutaj tylko opisujemy schematy zachowań, różnice płci, schematy społeczne aby siebie i innych lepiej rozumieć. Wtedy łatwiej i przyjemniej się żyje. Im bardziej je rozumiem tym bardziej akceptuję i lubię. Siebie, świat i kobiety.
 14. Dokładnie. Ale będzie się z nim ta kobieta nadal spotykać dla super seksu plus ta nadzieja i chęć udowodnienia sobie, że go zdobędzie. Zabiega o niego, jest wyzwaniem. On ją olewa. Jeden na 100 taki. Ciągła nadzieja, że coś z tego będzie.... prosty mechanizm.
 15. Ja pisze tylko moje obserwacje. Tak Bracia. Sprawiedliwość to pojęcie, które nie ma bytu na planecie Ziemia.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.