Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

SennaRot

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2406
 • Donations

  222.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

SennaRot last won the day on September 25 2018

SennaRot had the most liked content!

Community Reputation

4163 Świetna

6 Followers

About SennaRot

 • Rank
  Starszy chorąży sztabowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  planeta Ziemia

Recent Profile Visitors

5512 profile views
 1. Panowie skupmy się na meritum i szanujmy poglądy innych nawet jak są inne niż Nasze. Co do tego mitycznego "Alfa" (nie lubię tego określenia) to definicji tyle ile osób. Ja dorzucam swoje trzy grosze. Dzisiaj tak mało spotykana postawa, zwłaszcza przy atrakcyjnych kobietach. Dla Alfy kobieta nadal i zawsze jest gdzieś na orbicie. Nagle nawet po zbliżeniu nie stawia jej na jakiejś ważnej pozycji w swoim codziennym life stylu. One to wyczuwają tak samo jak facetów, którzy nagle zaczynają kręcić swój dzień wokół niej. Alfa ma swoje życie, swoje zajęcia, pasje, kobieta to dodatek. Ona chce być coraz ważniejsza dla niego, wkręca się. On daje jej zastrzyk (mocny) emocji, seksu, zabawy i odchodzi. Znów Ona czuje brak. Nie może się nim nasycić. Czy zwykły przeciętniak tak potrafi? Zaobserwujcie sami. Jak się stara, chce zaimponować, zaprasza, kupuje, sponsoruje i ... chuj wie co jeszcze. I co? Laska wodzi go za nos. Musi sobie zasłużyć. Nie wiadomo na co. Alfa wie jak i potrafi wziąć od niej co chce. Nie usłyszy odmowy. Jest górą bo nie zależy mu. Zawsze wszystko łatwiej w życiu przychodzi jak mniej Nam na tym zależy.
 2. Ja lubię kobiety i szanuję je. Nie mam w sobie hejtu, zła czy podłości względem nich. Brzydzę się tego. Serio - lubię kobiety. Tutaj tylko opisujemy schematy zachowań, różnice płci, schematy społeczne aby siebie i innych lepiej rozumieć. Wtedy łatwiej i przyjemniej się żyje. Im bardziej je rozumiem tym bardziej akceptuję i lubię. Siebie, świat i kobiety.
 3. Dokładnie. Ale będzie się z nim ta kobieta nadal spotykać dla super seksu plus ta nadzieja i chęć udowodnienia sobie, że go zdobędzie. Zabiega o niego, jest wyzwaniem. On ją olewa. Jeden na 100 taki. Ciągła nadzieja, że coś z tego będzie.... prosty mechanizm.
 4. Ja pisze tylko moje obserwacje. Tak Bracia. Sprawiedliwość to pojęcie, które nie ma bytu na planecie Ziemia.
 5. A gdzie ja napisałem, ze chodzi o karków, kryminalistów czy gangsterów? Owszem, w relacji długo terminowej czy dla kobiety szukającej związku (providera). Jeśli chodzi o seks przez duże "S" to pierwsze skrzypce biorą emocje. Jeśli chodzi o hajs wiele razy pisałem na Forum jak jest ważny i trzeba o niego zabiegać. Dodaje oczywiście plus do atrakcyjności i duży, mega plus do pewności siebie. Jedno z drugim się zazębia. Widziałem wiele razy jak goście bez zasobów z łatwością uwodzili kobiety z sporo większymi zasobami. One za nimi latały. Nigdy z tego nie wyszło nic poważnego czy nigdy nie było z tego małżeństwa ale jestem niemal pewien jednego, że już nigdy nikomu tak nie dawały. Proszę mnie źle nie zrozumieć. Nie kwestionuję ważności zasobów i statusu. Jest ważny.
 6. Samiec Alfa nie musi posiadać zasobów. Jeżeli sprawa się opiera głównie o hajs to mamy zwykły sponsoring (prostytucję). Nie oceniam, tak jest i to społeczne zjawisko. Wracając do tzw. "Samców Alfa" - jak taki wie (potrafi) zauroczyć kobietę, potocznie mówiąc zbajerować - będzie miał co chce od niej a chodzi oczywiście głównie o seks. Tak, tacy mają po kilka często równoległych znajomości. To działa jak kula śnieżna. Same się przyciągają. Znam takich. Po prostu potrafią poznać np. w sklepie kobietę i mieć z nią wieczorem seks. Samiec Alfa daje silne emocje, pragnienia, miesza je. Bardzo ciężko od niego wyciągnąć coś więcej. Kobieta jest szczęśliwa jak zadzwoni do niego, a mega podjarana jak już z nim się spotka. Jest na haju. Alfa oprócz emocji, seksu, doznań zazwyczaj nic nie daje więcej. No poza złudzeniami jeszcze
 7. Twój główny problem to emocje (negatywne), które Tobą zbyt często i zbyt mocno targają. Powodują je wzorce podświadomości. Sporo czytasz i na pewno obiłeś się już o ten temat i rozumiesz powierzchownie proces. Jednak obstawiam, że zbyt mało o ile w ogóle ze sobą sam pracujesz: obserwacja siebie i swoich emocji, definiowanie ich, dystansowanie się do nich, kwestionowanie, zmiana ich - a co za tym idzie swoich emocji, ich częstotliwości się pojawiania (tych negatywnych) i w końcu wzorców.
 8. Zatem reasumując Bracia, którą D3 + K2 kupić? Czy towar z podkowy polecacie?
 9. Spodobałeś się jej. Teraz chce Cię stestować "jaki jesteś" .
 10. Jakie tam sześciopaki. Robisz to dla siebie, ja aktualnie jestem blisko sześciopaka ale robię to tylko dla siebie. Twój sześciopak Bracie czy był czy go nie było to jakiś margines w całości. Szybko i na temat w całej randce zabrakło: kontekstów seksualnych, niedomówień, flirtu, żartów. Umiejętnych podtekstów seksualnych. To nie logiczna rozmowa a gra emocji. Słowa również w umiejętny sposób uruchamiają emocje. Zgadłem? One nie szufladkują Nas we friendzonie, my sami to robimy. Nie wchodzimy tam celowo tylko pchają Nas tam Nasze wzorce, brak umiejętności rozmowy, flirtu, zabawy z kobietami.
 11. Musze Bracie Cię rozczarować Muhammad Ali'm na pewno już nie będziesz ;). Jeżeli nie masz większych przeciwwskazań zdrowotnych i jara Cię to idź i trenuj. Boks jest zajebisty. Trenuj dla siebie, kondycji, każdy jej wzrost i Twojej pewności siebie co bezpośrednio się wiąże to "optymalny wynik".
 12. Jakie intencje mogła mieć Matka aby być współwłaścicielką? Często rodzice w tym kraju kupują mieszkania albo dają znaczny wkład w mieszkanie dla dzieci ale zazwyczaj nie chcą współwłaścicielstwa bo po co? Tylko w skrajnym przypadku gdy nie ufają dziecku, które mogłoby np. mieszkanie spieniężyć - melanżownik, hazardzista itp.
 13. Nic się nie wyleczyłaś. Zabujana jesteś w nim po uszy. Grałaś swoje gierki ale postawił Ci przysłowiowy "szach mat".... bo to nie gra kto lepszy w te klocki tylko gra komu mniej zależy, Zgadnij komu mniej zależy?
 14. Obserwuj siebie i swoje emocje. Nazywaj je i oceniaj przez to samo już się do nich dystansujesz. Szukaj ich źródła i kwestionuj. Od tego zaczyna się praca ze sobą. Właściwa praca. Wcześniej poczytaj czym jest podświadomość, jak działa, co to wzorce podświadomości, jak powstają i jaką bazę mają emocje.
 15. @Imbryk to jeszcze mogłoby zadziałać powiedziane odpowiednim tonem w odpowiedni sposób. Gra słów, napięcie, podtekst sexualny. Pani by to kupiła.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.