Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

SennaRot

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2448
 • Donations

  222.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

SennaRot last won the day on November 1 2019

SennaRot had the most liked content!

Community Reputation

4284 Świetna

7 Followers

About SennaRot

 • Rank
  Starszy chorąży sztabowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  planeta Ziemia

Recent Profile Visitors

6340 profile views
 1. Proponuje: www.Mens-World.pl Nie wiem jak sprawdzać czy to wolne czy zajęte?
 2. Osobiście zauważyłem odwrotną tendencję u płci w podejściu do szczepień o czym wspomniał już @Marek Kotoński Nie jest to regułą zawsze ale w zdecydowanej większości z moich obserwacji wynika że, Panie lubią podążać ze medialnie i społecznie promowanymi trendami.
 3. Znam kobietę minimalistkę ale w określonych kwestiach. Nie dotyczy to tylko dwóch kwestii: buty i ciuchy. Reszta to minimalizm ale w ściśle określony sposób. Kupuje rzecz najwyższej jakości, która jest potrzebna i którą chce. Mieszkanie w stylu minimalistycznym ale na wysokim poziomie. Skrajna pedantka co nie często spotyka się u kobiet. Jeżeli nie dotyczy to butów czy ciuchów bardzo rozsądnie gospodaruje wydawanymi pieniędzmi.
 4. właściciel.pl Może nie w 5 nie w 9 ale tak mi się skojarzyło jako właściciel własnego życia i wszystkiego co się dzieje dokoła dlatego że, posiadasz wiedzę i rozumiesz procesy zachodzące w społeczeństwie. Te relacji społecznych jak również relacji płci. Oczywiście wiedza do zdobycia (kupienia) na stronie. Do kupienia bo za darmo to wiecie co można dostać. Praktycznie życie sprowadza się do tego że, jest się jego właścicielem i kontroluje się je albo... robią to inni.
 5. Jasne że, tak. Są normalne do życia kobiety tym bardziej mnie dziwi że, faceci "świadomie" decydują się na życie w takim piekle jak wyżej opisane i często dużo, dużo gorszym zamiast związać się z emocjonalnie ułożoną dziewczyną z normalnym podejściem do życia.
 6. Szanse na odzyskanie tej kobiety są. Tylko serio tego chcesz? Przeanalizuj wszystko jeszcze raz sam bo widzę że, logicznie proces rozumiesz. Swoją drogą to schemat w pewien sposób. Twoją decyzyjnością rządzą emocje. Tutaj jest klucz. Zdystansuj się odpocznij. Przemyśl wszystko i przeanalizuj dokładnie. Nie podejmuj ruchów w oparciu o emocje a są silne teraz. W życiu jest czas emocji ale również czas przemyślanych decyzji. Teraz w tym momencie grasz i decydujesz o dalszym swoim życiu. Dojdziesz do jednego wniosku. Jak już wspomniałem schematy dostrzegasz. Moje osobiste zdanie jeśli się liczy: jak wyżej Brat @SSydney napisał słusznie spierdalałbym jak najszybciej.
 7. Zbyt bardzo zaczyna Ci zależeć. Podświadomie zaczyna Cię to blokować i tracisz na atrakcyjności. Stosuj zawsze zasadę: "Miej wyjebane a będzie Ci dane" Chodzi o Twoje nastawienie. Oczekiwane rezultaty. Kiedy Ci zbyt zależy zapętlasz się sam w spirali - więcej się staram i bardziej mi coś nie wychodzi. To Twoje wewnętrzne przekonanie odgrywa fundamentalną rolę w postawie zwłaszcza pewności siebie. Kobiety doskonale czują i widzą więcej niż faceci na tym tle. Musisz być spójny. Musisz czuć się sam ze sobą doskonale. Ty jesteś ważny i Ty zasługujesz a nie Ty masz zasługiwać na kogoś.
 8. @Lethys O temat podświadomości szeroko pojęty obijałem się bardzo dużo wprost i nie wprost tak często, że nawet nie wiem w jakich tytułach. Jednak dopiero po lekturze "Stosunkowo dobry" Marka uświadomiłem sobie jak silna jest i jak duży wpływ na Nas i nasze życie ma podświadomość. To był u mnie wtedy przełom. Bardzo dużo poukładałem sobie i również dużo nauczyłem się na kanale Yt "TwojaNowaŚwiadomość".
 9. To jest proste tylko wyrobienie sobie takiej umiejętności (nawyku) jest kurewsko trudne.
 10. @icman Pisząc wyżej nie miałem nic z tych rzeczy na myśli. Kontrolować je - miałem na myśli - dostrzegać je i potrafić zmieniać o ile ich nie akceptuję (nie chcę - czyli są negatywne, destrukcyjne dla mnie). Nie chodziło mi o powierzchowność tylko o emocje które są głęboko w Nas. Nie o łańcuszek powiązań typu: czuje zażenowanie bo nie miałem odwagi zrobić czegoś bo czułem się sparaliżowany nieśmiałością. Chodzi mi o emocję tą najgłębiej. Gdyby jej nie było kolejne by nie pojawiały się. Przepraszam Braci jeśli coś opisałem niezbyt jasno. Nie jest łatwo mi tak klarownie to opisać.
 11. @self-aware Albo ktoś czy coś albo Ty sam jesteś odpowiedzialny za postawę jaką przyjmujesz. Za emocje jakie czujesz. Za sposób w jaki myślisz. To Ty torujesz swój sposób myślenia o ile potrafisz. To Ty masz kontrolować swoje emocje a nie one miotać Tobą. Przemyśl to i popracuj nad własną postawą do życia. Każdy stan emocjonalny można zmienić nawet na skrajnie przeciwny szybko o ile masz praktykę i w ogóle jak jesteś świadomy procesu.
 12. @self-aware Nie oczekuj nigdy wystrzałowych rezultatów po pierwszym razie jak coś robisz. Zacznij od obserwacji własnych emocji tak na co dzień na ile to możliwe.
 13. Obserwacja siebie - swoich emocji i stanów emocjonalnych w jakich jesteśmy (w jakie wchodzimy). Po prostu obserwować swoje własne emocje jakie się pojawiają. Nie myśli, nie nasz umysł tylko nasze emocje. Nie mózg a ciało. Wtedy zaczniesz dostrzegać własne stany emocjonalne i wtedy możesz je nazwać i definiować. Stajesz się obserwatorem własnych emocji z prawem ich nazywania i oceniania. Wtedy też można je kwestionować zadając sobie pytania typu: - Dlaczego czuję lęk dzisiaj przed tą sytuacją skoro mi nic tak na prawdę nie grozi? - Dlaczego jestem znów sfrustrowany? - Dlaczego tak bardzo ta osoba popsuła mi humor i zdołowała mnie? -Dlaczego czuję strach i lęk skoro nic mi nie grozi? - itp. itd. w zależności od sytuacji.... Obserwując własne emocje i dystansując się do nich staramy przejąć kontrolę nad nimi. Sami zaczniecie przyłapywać się na serio dziwnych emocjach w sobie nieznanego źródła. To nie jest odpowiedź na pytanie autora postu tylko mała wskazówka jak poszerzać własną samoświadomość. Co do głównego wątku proponowałbym ćwiczenie. Kładziesz się i regulujesz oddech. Odprężasz się. Powoli gasisz myśli dnia codziennego. To nie takie łatwe jak można się przekonać. Chodzi o to aby przestać myśleć. Oczyścić umysł. Odprężasz ciało stosując np. ćwiczenia oddechowe. Po czasie, kiedy na ile to możliwe uda Ci się wyłączyć w umyśle myśli .... obserwujesz swoje emocje i te myśli, które nie wiadomo skąd i jak (już jakby pozornie bez naszej świadomości) się pojawiają. Zazwyczaj to strachy, lęki i obawy. Wchodzisz w nie aby je przeżyć, przeanalizować, nazwać. Nie uciekasz i akceptujesz je bo to część Ciebie. Zaczynasz rozmawiać jakby ze sobą traktując siebie jak dziecko, któremu coś tłumaczysz. Na zasadzie - ten strach, który czujesz tak na prawdę jest bezpodstawny bo ..... Pozwoli to zrozumieć bardziej siebie i własne emocje te w tle Nas poza świadomością. Emocje wprost z podświadomości. To też pierwszy krok do pracy nad wzorcami i traumami. Większość Naszych lęków i strachów nie ma albo ma bardzo mało prawdopodobne odzwierciedlenie w rzeczywistości. To tak w bardzo dużym skrócie.... co do poszerzania świadomości jak Bracia wyżej proponuję ciągłe czytanie i poszerzanie wiedzy w zakresie działania Naszych emocji, podświadomości i jej wzorców. Pytanie brzmi: Skąd się biorą Nasze myśli i emocje i jakie jest ich prawdziwe źródło? Pierwszy klucz do władzy nad człowiekiem.
 14. Klasa to jest w momencie jak dajesz jej czy zostawiasz. Sekundę później jak ma co chce klasy już nie ma
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.