Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

SennaRot

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2435
 • Donations

  222.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

SennaRot last won the day on September 25 2018

SennaRot had the most liked content!

Community Reputation

4240 Świetna

6 Followers

About SennaRot

 • Rank
  Starszy chorąży sztabowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  planeta Ziemia

Recent Profile Visitors

6002 profile views
 1. Klasa to jest w momencie jak dajesz jej czy zostawiasz. Sekundę później jak ma co chce klasy już nie ma
 2. Tej branży nie znam. Więc tylko krótka moja skromna uwaga. Czy znasz się na tym sam do tego stopnia, że sam potrafiłbyś wykonać montaż i podłączenie takiej instalacji nawet skomplikowanego stopnia? Ja problem dostrzegam w skompletowaniu ludzi (monterów, instalatorów). Co najmniej u mnie w regionie brak fachowców. Nawet jeśli jego.ich masz sam musisz potrafić wykonać zlecenie sam w przypadku gdy pracownik Cię po prostu oleje. Pewnie biznes polega na tym, że sprzedajesz te instalacje na lokalnym rynku ale Ty również zajmujesz się ich dostawą do końcowego klienta oraz całym procesem instalacji. Więc to musisz mieć ogarnięte to na tip top ponieważ klient dzisiaj maksymalnie jest na to wyczulony i chce mieć wszystko zrobione profesjonalnie. Prześledź też dotacje gminne na ten cel itp. Może być tak, że są lub będą spore dotacje na takie instalacje (wiadomo ekologia) a wtedy to dobrze zwiastuje.
 3. Kup kiedyś mu na prezent zestaw książek Marka. Może mu się przydać Teraz za wiele nie zdziałasz bo tłumaczenie na polu logicznym nic nie da (zrobisz sobie tylko wroga). Nie wygrasz z jego podświadomymi wzorcami i emocjami. To one decydują i stoją za wyborami. To każdy sam musi w sobie przerobić a najczęściej życie mu w tym pomoże.
 4. Zwizualizuj sobie tą całą sytuację spotkania. Jak ją spotykasz. Dokładnie, krok po kroku, ze szczegółami, z emocjami. Przeżywaj to w myślach podczas wizualizacji, poczuj te emocje i nie uciekaj od nich. Po tym albo w trakcie nazwij je i zdefiniuj (emocje). Poczuj to na maksa i przeżyj podczas tej wizualizacji. Po tym nazwij te emocje dokładnie. Zacznij je analizować i zadawać sobie pytania typu: Dlaczego czułem tą emocje? Skąd one się pojawiły? Dlaczego akurat ta emocja pojawia się i jest taka mocna w tej sytuacji? Czego się obawiam? Czego się boję? Czemu czuję wstyd? (tutaj wstaw swoje emocje jakie odczujesz). Zacznij je kwestionować co w konsekwencji prowadzi do ich zmiany. Może Ci się to uda (to nie takie łatwe) a jeśli nie dokopiesz się do przyczyn tego leku. Tam jest sedno. To na początek. Nie rozumiesz skąd ten lęk. Nie wygrasz z nim dopóki nie zrozumiesz jego źródła.
 5. Panowie samochód ma być do codziennego użytku a nie na weekendowe przejazdy więc skąd tutaj Porsche? Ten samochód się nie nadaje na codzienną jazdę. No chyba, że mi źle w nim mając 191 cm wzrostu. Poza tym w środku i nie tylko to VW. Bmw i Audi? Jakie silniki aby bezawaryjnie i bezstresowo je użytkować? Skoro poszerzamy perspektywy to dorzucam Hondę Accord 8 gen. Tylko w benzynie. Założyć LPG i mamy bezawaryjny samochód tani w eksploatacji. Rocznikowo starszy niż Hyundai czy Ceed będzie ale większy i wygodniejszy.
 6. Kia Ceed to moim zdaniem najlepszy wybór. Słyszałem same pozytywne opinie na temat modelu zwłaszcza na temat kosztów eksploatacji i bezawaryjności. Nie ma co kombinować. Diesle bardzo udane.
 7. Pokora ma być fundamentem. Nie było jeszcze takiego i nie będzie, którego życie by nie zaskoczyło. Świat jest jaki jest i trzeba przyjąć prawdę o nim wbrew własnym wzorcom, paradygmatom a to boli. Krótkotrwałe przyjemności mają być w życiu ale jako nagroda. Osiągnąłeś jakiś cel (nawet mały) daj sobie nagrodę. Nigdy jako ucieczka. Co uczysz swój mózg i podświadomość? Spierdolę, ucieknę i będzie przyjemność? Twój mózg to narzędzie i TY masz je kontrolować. W skrócie bo było pisane już o tym jak to robić. Obserwuj siebie, nazywaj emocje, obserwuj je, kwestionuj i zmieniaj. To ma być nawyk. Masz je w 100% kontrolować i potrafić zmieniać na pozytywne. Ty masz programować swoje emocje. Trenuj to. Jakoś będzie, jakoś się ułoży i jakoś..... chuj prawda .... owszem będzie jakoś ale nie tak jakbyśmy chcieli. Klasyka..... Jeszcze nigdy nie podnosiłeś się od zera? Nie życzę, ja przerabiałem to w wersji hardcore chyba nie muszę Ci mówić jak twarda jest psycha jak to przejdziesz? Ale nie o to chodzi w życiu. Pisałem - potraktuj to jako dobre doświadczenie dla Ciebie. Wyjdź z tego mocniejszy. Nigdy nie rozczulaj się nad sobą do chuja. To domena słabych.....
 8. Przyjmij perspektywę, że to co Ci się przytrafiło to przytrafiło się dla Ciebie aby Cie czegoś nauczyć. Abyś stał się lepszy. Tak, życie uczy na błędach. Wyciągnij wnioski, przeanalizuj, odbierz naukę. Wyjdź z tego silniejszy. Niech porażka Cię wzmocni, niech będzie inspiracją.
 9. Zawsze trzeba mieć pokorę do życia. Lubi zaskakiwać. Oceń sytuacje z wielu perspektyw, na zimno podejmuj decyzje. Samo zrozumienie, że spierdoliłeś jest już jakimś sukcesem. Życie to ciągła nauka i dążenie do swojego lepszego ja .... albo stagnacja i akceptacja. Ty chcesz walczyć więc jesteś po stronie wojowników. Działaj.... powodzenia.
 10. Powodzenia w pracy nad sobą i sukcesów.
 11. Zdobycie wiedzy i doświadczenia życiowego wymaga zazwyczaj poświęceń oby tylko takich :D:D:D
 12. Większe problemy wynikną z życia w nieświadomości. Tak, to planeta brutalna, pełna drapieżników a życie z nikim się nie pierdoli,.
 13. Akceptacja, poczucie własnej wartości, poczucie szczęścia w sobie a nie szukanie tego u innych. Kto pokłada wszystko w innych na pewno kiedyś się zawiedzie. Najpierw Ty a potem reszta, Świat nie jest taki jakim My sobie go wyobrażamy. Jest jaki jest i często mocno sprzeczny w swej realności z wpojonymi nam dogmatami.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.