Jump to content

SennaRot

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2,629
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12
 • Donations

  222.00 PLN 

SennaRot last won the day on November 1 2019

SennaRot had the most liked content!

Community Reputation

4,525 Świetna

8 Followers

About SennaRot

 • Rank
  Starszy chorąży sztabowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  planeta Ziemia

Recent Profile Visitors

31,098 profile views
 1. Koleżanka (albo kilka koleżanek) z lokum i samochodem rozwiąże Twój problem Bracie. Po Twojej stronie zostają obowiązkowo prezerwatywy plus bajera. Samochód plus lokum ułatwiają sprawę ale bez bajery nic nie dadzą a bajera bez samochodu i lokum efekty przyniesie.
 2. Jak jest dokładny i sumienny da radę. Napisz Bracie kiedyś jak mu idzie, trzymam kciuki
 3. Czy obietnica podniesienia 500+ do np. 1000+ przed kolejnymi wyborami spowoduje, że partia wygra? Cel uświęca środki.
 4. https://businessinsider.com.pl/firmy/podatki/rzad-szykuje-nowe-podatki-szuka-ludzi-ktorzy-je-wymysla/gt0dl9g
 5. Jaki reset Bracie masz na myśli?
 6. Niestety Barcie moim skromnym zdaniem w zdecydowanej większości wszystko pozostałe (relacje społeczne, relacje z kobietami, tzw. sukcesy, finanse, życie zawodowe) jest pochodną powyższego. Nie jest to zawinione. Nie wybieramy tego w jakich okolicznościach, jakiej rodzinie się urodzimy a to jest klucz, fundament i priorytet jaki rzutuje na nasze całe dalsze życie. Zmiana wzorców dzieciństwa (zwłaszcza tych spierdolonych) i ogarnięcie tematu to heroizm i prawdziwe zwycięstwo. Da się to zrobić jednak to długa i bardzo ciężka praca albo mocne traumatyczne przeżycie (nie zawsze).
 7. Poszukujący takiego samochodu musi wiedzieć jaki silnik i jaką skrzynię wybrać. Są takie silniki i takie skrzynie, których awaryjność jest bardzo wysoka a koszty napraw liczone w tłustych tysiącach. Czasami wspomniane przez autora postu 10 tyś. zł. nie wystarczy na uruchomienie auta po awarii a samochód wart sprawny 15 tyś.
 8. Wybieram zadbany i utrzymany starty samochód jak wspomniane Audi A6 C5. Znam się na tym więc kupując znalazłbym samochód, którym jeździłbym lata inwestując tylko w eksploatację. Zalety takiej decyzji: - niskie koszty ubezpieczenia (nie trzeba kupować AC, nikt nie ukradnie starego samochodu) - wyższy komfort podróżowania i lepsze prowadzenie samochodu, więcej radości z jazdy - zdecydowanie mniejsza awaryjność starszych konstrukcji (nie mam na myśli części eksploatacyjnych i zaniedbań poprzednich właścicieli, co w Polsce jest standardem) - możliwość wybrania dowol
 9. Jaki ludzie mają wybór? Fikcyjny ponieważ wcześniej zaprogramowany, czyli żaden. Większość ludzi nie myśli, im się wydaje, że myślą. Są tylko powielaczami wpojonych im wzorców zachowań. Ich podświadomość o której większość nie ma pojęcia jak działa to ich ośrodek decyzyjności. Powiedz to jednostce to Cię zbluzga. Tak to jest jak ktoś podważa ustawiony paradygmat życiowy.
 10. To byłby piękny dzień i zwrot w losach ludzkości gdyby pozostawiono te wyłączone media tak już na zawsze.
 11. Na pewno nikomu bym o tym nie mówił. Przyciągnąłbym wtedy sępy i pasożyty chętne do podpięcia się z planami na super inwestycje i mega pomysłami jak pomnożyć pieniądze na zasadzie klasyki "Mój pomysł - Twój wkład". Klasyka. Do tego oczywiście inne tematy typu pożyczki, itp.
 12. Autopsja najwyższą formą poznania Wszystko dla dobra nauki.
 13. Nie rób innym ludziom dobrze a nie będzie Ci źle. Tak mi się jakoś przypomniało w kwestii oddania komuś czegoś za darmo.
 14. Ja kiedyś będąc młodym chłopakiem usłyszałem taką radę od pewnego gościa: Seks i pieniądze rządzą światem.... w odwrotnej kolejności. Niestety wtedy będąc bardzo młody nie zrozumiałem mądrości i głębokości tej sekwencji i odrzuciłem ją na rzecz ideałów.... z perspektywy lat wiem, że pomyliłem się.
 15. Masz przeczytać forum Bracia Samcy od deski do deski i wszystkie książki Marka Kotońskiego i Mosze Rotholza.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.