Jump to content

Arthur Morgan

Starszy Użytkownik
 • Posts

  527
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  50.00 PLN 

About Arthur Morgan

 • Birthday 05/22/1993

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

6,388 profile views

Arthur Morgan's Achievements

Plutonowy

Plutonowy (6/23)

1.1k

Reputation

 1. Może i zdrowy rozsądek też ale zbroja lśniła że aż waliło po oczach. Na szczęście otrząsłem się z tego.
 2. Jak miałem 21 lat to jedna dziewczyna do mnie po pracy napisała i mówi: "Co myślisz o seksie bez zobowiązań?" Ja zamiast ochoczo odpowiedzieć że pewnie jestem jak najbardziej za to odparłem: "że w sumie spoko ale wolałbym poważna relacje" Nie było i relacji i seksu. Poszła dymać się z innym kolegą z pracy 🤦😂 Wtedy i jeszcze kolejne parę lat bluepill siedział we mnie mocno.
 3. Rozumiem trochę twoje rozczarowanie. Ja też muszę się przyznać że podjąłem na przestrzeni roku wiele złych decyzji odnośnie pracy. Zwolniłem się z firmy z branży e-commerce (sklep internetowy) gdzie pełniłem stanowisko specjalisty da. Logistyki. Praca trochę jako magazynier i trochę biurowa( uzupełnianie tabel wypisywanie kwitów dla kierowców itp) Zwolniłem się bo stwierdziłem że zawojuje świat i raz dwa znajdę inna pracę. Niestety rzeczywistość okazała się gorzka ponieważ wysyłając aplikacje do firm które mnie interesowały mało kto się odzywał i tak: Pracowałem jako magazynier u mnie w mieście Plusy: blisko, nawet spoko ludzie Minusy: dźwiganie ciężkich gabarytów (meble) przez 8h co skutkowało bólem pleców. Po dwóch tygodniach odpuściłem ze względu na plecy. Wojsko(Dzsw) - chciałem spróbować sił i przez miesiąc zobaczyć co i jak i stwierdziłem że przysłowiowy beton nie dla mnie. Teraz pracuje jako operator produkcji w branży automotive i w większe gówno trafić po prostu nie mogłem. Pracuje z takim starym kur*iskiem co się co chwilę przypierdala i wiecznie wszystko nie pasuje. Jej maniera jest taka jakby za kare tam pracowała. Dzis nie wytrzymałem i ja zjebalem. Pomruczała i uspokoiła się na chwilę. Tak czy siak ta praca drenuje mnie z energi i czuję obrzydzenie i stres jak mam tam iść związany z pracą( kręcisz się jak gówno w przeręblu) oraz atmosferą. Zarobki też bardzo słabe ale sytuacja finansowa zmusiła mnie by brać co jest. Na dzień dzisiejszy sytuacja wygląda tak że byłem na rozmowie w innym miejscu na magazyniera i są wstępnie zainteresowani ale muszę czekać do 10 kwietnia na odpowiedź czy faktycznie potrzebują tego jednego etatu. Zarobki na poziomie 4-4.5 tys na rękę. Tak czy siak podjąłem również kroki i zadzwoniłem do kierowniczki z byłej pracy z której rok temu się zwolniłem i na szczęście ona powiedziała że jest na tak tylko jutro da mi znać czy etat ogarnie mi. Robota jak robota szału nie ma zwłaszcza finansowo ale robotę znam i atmosfera fajna. Lubiałem się tam z ludźmi i byłem ceniony ze względu na doświadczenie oraz zaangażowanie. Także alternatywą jest przynajmniej. Jak tylko mi potwierdzi to w czwartek rzucam papier i spierdalam z tego kołchozu i od tej roboty i ludzi. Dalej nie wiem. Jeśli wrócę do poprzedniej firmy to z pół roku- rok pasuje posiedzieć skoro załatwi mi powrot a w międzyczasie jakaś praca dodatkowa może jakiś kurs office czy coś innego. No i myślałem o założeniu kanału na YT związane z gamingiem ( walkthroughs) może i streaming też wleci ale to się zobaczy jeszcze. Tak czy siak powiedzenie " wszędzie dobrze gdzie nas niema" albo "szanuj szefa swego bo możesz mieć gorszego" sprawdza się. Ze swojej strony @elogejter przepraszam za w*jebanie się delikatnie w temat ale musiałem też to z siebie wyrzucić. Ps: do wszystkich osób którym układa się w życiu zawodowym a narzekają że kobietki znaleźć nie moga i są samotni powiem: chętnie się z wami zamienię 😁
 4. Ja wczoraj na wieczór puściłem sobie pierwszy raz film: Roadhouse (wikidajło) z Patrickiem Swayze. Jako typowe kino akcji mogę śmiało polecić.
 5. Bez przesady. 5 kg to już super wynik. I teraz tak trzymaj się tego konsekwentnie i doczekasz się efektów 👍
 6. Za każdym razem się dziwimy jak facet może tak nisko upaść. To jeszcze nie raz będziemy w szoku jak będą upadać coraz niżej 💀 A wszystko to dla tzipy.
 7. Gratuluję ! Fajnego kumpla masz 😁 Też chce takiego z takimi znajomościami haha 😁
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.