Jump to content

tmr

Starszy Użytkownik
 • Posts

  1,977
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2
 • Donations

  0.00 PLN 

tmr last won the day on August 22 2023

tmr had the most liked content!

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

10,790 profile views

tmr's Achievements

Starszy chorąży sztabowy

Starszy chorąży sztabowy (12/23)

2.9k

Reputation

 1. Tam jakoś komik "dej" odniósł się do rocznicy? Czy tęgim piardnięciem uczcił? Bo nasze włazidoopy az kolana poobcierały na hasło "Bucza". Jeden płaczek tak się wzruszył, że zabyll lackiego i publicznie mową ojców na forum pojechał.
 2. Już widzę hieroji w obsranych hajdawerach jak się zgłaszaja. 10 na 1 widłami w plecy - taktyka ukraińców na nowoczesnym polu bitwy nie sprawdzi się. Jest nadzieja, że do tej szmatławej bandy zgłoszą się ukrofile. Tak ochoczo wspierający w necie naszych braci przenajwdzięczniejszych. Widzę 2 obrazy. Wizytę komika "dej" i flagi jego kraju podczas konferencji i obrazki z wizyt delegacji PL z holownia na siczy ( dla przypomnienia : flagi ukr i ue, brak PL)
 3. ukraiński legion w PL... Brawo. Zeszmacenie PL rozdział kolejny. Plują na PL ile się da. A im więcej plują tym mocniej PL zapewnia o wsparciu niezachwianym. To zakrawa na jakąś parafilię. SM jakieś.
 4. 1 siczowy niejaki komik "dej" przybywa do Wawy.Czy podczas wizyty zostanie podpisana umowa o gwarancjach bezp dla upadliny? Oczywiscie o Wolyniu ani słowa.
 5. Kolejna porcja wdzięczności : Sondaż ECFR. Kogo Ukraińcy uważają za niezawodnych sojuszników? Nie Polaków Wielka Brytania, Litwa, Niemcy i Francja. Te kraje Ukraińcy uważają za bardziej niezawodnych sojuszników niż Polskę, wynika z badań European Council on Foreign Relations" https://www.rp.pl/spoleczenstwo/art40759701-sondaz-ecfr-kogo-ukraincy-uwazaja-za-niezawodnych-sojusznikow-nie-polakow hahahahaha. Jelitko nie boli ukrofile?
 6. Jeśli masz na myśli bandyckie sotnie pokroju azova to przypominam, że stanowiły realne zagrożenie terrorystyczne. Nie ma po kim płakać. Upaińska patriotka irina farion, która nawoływała do odebrania PL tzw. zakerzonia, siedzi w PL, pobiera socjał i pluje jadem na PL. Standardowe zachowanie naszych przenajwdzięczniejszych braci. Tiahnybok kolejny piewca rewizji granic - chyba toto żyje.
 7. Znów bracia nasi przenajwdzięczniejsi soczystą "mele" na ryj sługów posłały. Niejaki Hołownia pojechał na step poklęczeć i połasić się do stepowych. Uroczo wyglądał ichniejszy parlament. Pełen ich flag i flag UE. Jedyna flagę PL trzymała jakaś grupka ludzi. W PL na budynkach rządowych, Sejm, Senat, wsz.obwieszone flagami obcego kraju. Nie pojmuję tego. Jak można się tak zeszmacić żeby skamleć i łasić się do obcego państwa. Wręcz wciskając im pomoc ( oni i tak chcą wyłącznie kasę )
 8. Takie porozumienie z upaina ma sens.Jakiś.Dla kogoś. Bo nie dla PL. Podpisanie umowy z ledwo dychającym dziadem, skorumpowanym, żebrakiem.
 9. Ale na ten przykład to mieście Olsztyn to tak się spieszył na front, że staranował autobus. Hieroj w osranych hajdawerach. Oczywiście oficjalnie nie wolno podawać narodowości sprawcy.
 10. boks, low kick, kolana, łokcie. w zależności od : .........
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.