Jump to content

tmr

Starszy Użytkownik
 • Posts

  1,936
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2
 • Donations

  0.00 PLN 

tmr last won the day on August 22 2023

tmr had the most liked content!

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

10,170 profile views

tmr's Achievements

Starszy chorąży sztabowy

Starszy chorąży sztabowy (12/23)

2.8k

Reputation

 1. Mam nadzieję, że to ona poprowadzi 1 nalot na Kreml. Nie będzie ukrywana na głębokich tyłach. Ale w 1 szeregu ruszy ...uja ruszy bo jej MIGa dawno ukry przejęły
 2. Gdzie tym razem będzie przedmoście rumuńskie? W którą to stronę imć Szymonek będzie wypdalal?
 3. "Dyplomatycznym nietaktem było też publiczne "wezwanie" do spotkania, które padło z ust prezydenta Ukrainy. Spotkań w dyplomacji nie organizuje się bowiem, wyznaczając partnerowi czas i miejsce spotkania, a dokładnie to zrobił prezydent Zełenski." To mówicie ukrofile, że po zakończeniu konfliktu ukry przestana na nas pluc? https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/kolejny-kryzys-w-relacjach-z-ukraina-kolejny-raz-na-wlasne-zyczenie/sd344pg,79cfc278
 4. No to jadymy. Z cyklu : ukrospdolenie umysłowe, zaczynają manipulować z historią : " Ministerstwo Edukacji Narodowej rozpoczęło prekonsultacje przed zmianą podstaw programowych w szkołach. Ogromne kontrowersje wywołała jedna z propozycji dotyczących nauczania historii. Otóż w rozdziale zatytułowanym "Polska pod okupacją niemiecką i sowiecką" przy wyjaśnianiu "przyczyn konfliktu polsko-ukraińskiego na Wołyniu i w Małopolsce Wschodniej" miałoby zniknąć stwierdzenie "w tym ludobójstwa ludności polskiej na Wołyniu i w Małopolsce Wschodniej". Zamiast o "rzezi wołyńskiej" polskie dzieci mają się uczyć o "konflikcie polsko-ukraińskim". i dalej "W rozmowie z WP Pawlicki odniósł się do kontrowersyjnego pomysłu dotyczącego rzezi wołyńskiej. Jak stwierdził, zmiany w tym zakresie podyktowane są troską o ukraińskich uczniów, którzy mogliby poczuć dyskomfort słuchając o zbrodni ich przodków. Zdaniem Pawlickiego, nacisk na informowanie o zbrodni dokonanej na Polakach w 1943 roku może spowodować problemy w budowaniu wspólnoty między uczniami obu narodowości." https://dorzeczy.pl/opinie/552276/ekspert-men-tlumaczy-zmiany-w-nauczaniu-polskiej-historii.html
 5. No dajcie spokój. Co te prowokatory nie wymyślą żeby poróżnic nas z przenajwdzięczniejszymi. Slyszeliście, że niegodziwiec Putin wysłał na przejście graniczne prowokatora, któren to huncwot wytarł sobie doope flaga PL? Uciekł. Ale pewnie nasi bracia przenajwdzięczniejsi go ujęli i srogo ukarzą. Motyla noga. Ukrofile i tak będą klepać, że to odosobiony przypadek ( 5000 tysięczny odosobniony przypadek pokazujący, że albo ukrowi oddajesz wsz co masz albo jesteś wróg ).
 6. Cały "problem" z przyznaniem czynnego prawa wyborczego dla ukrow polega na tym, że oni się nie asymilują, nie są częścią społeczności, a jedynie chcą mieć wpływ na wybieranie kolejnych typów, którzy im zagwarantują kolejne przywileje, kolejne rozdawnictwa itd. Tu chodzi jedynie o to. O dojenie PL. A stanowiąc grupę z prawem wyborczym to będą do "kupienia". Czy naprawde ktoś sądzi, że ukrów obchodzą lokalne problemy, jakieś pomysły kandydatów ( złe czy dobre)? Czy wizja kandytata x czy y. Doooooopa. Wizja kandytata : każdy ukra mieszkanie za darmo. O to chodzi w tej bajce.
 7. W ramach wdzięczności za oddane miliardy PLN, przekazany sprzęt, socjały dla obywateli : Cmentarz w Brodach nasze przenajwdzięczniejsze braty zaorali. Wiem, wiem. Nie czas. Po odparciu inwazji i rychłym zwycięstwie to nasze braty przenajwdzięczniejsze wsz.kwestie uregulują.
 8. Aleksandr to i w klasztorze był. Obaj panowie to znane szajbusy.
 9. I bardzo dobrą społeczność wybraleś witaj
 10. "312 milionów hrywien, czyli nieco ponad 33 miliony złotych miało zostać zdefraudowanych w ramach przestępstwa przy budowie magazynów do przechowywania rakiet i amunicji dla Sił Zbrojnych Ukrainy. Wśród podejrzanych znajdują się m.in. poseł Rady Najwyższej i pierwszy zastępca szefa Sztabu Generalnego." https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-mialy-byc-magazyny-dla-armii-srodki-wyplynely-przekret-w-ukr,nId,7289046 dej, dej, dej, dej. Bo oni bronią caaaaaalą Europę. ukrom ( władzom ) zakończenie konfliktu się po prostu nie opłaca. Bo nie będzie co kraść.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.