Jump to content

tmr

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  679
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  0.00 PLN 

tmr last won the day on May 16

tmr had the most liked content!

Community Reputation

880 Świetna

About tmr

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2,303 profile views
 1. Rus nie jest "dobry", ani tym bardziej rezun nie jest. Mierzi mnie to robienie na siłę, z tej nacji, naszych "braci". Retoryka, że ukr jest spoko bo "znam dwóch i są super" to idiotyzm. Przypominam, że na Wołyniu to kaci znali ofiary.Baaa, żyli w zgodzie.Pili wódkę i pracowali w polu. Mierzi mnie to, że oddajemy ukrom miliardy złotych. Skala pomocy jest absurdalna i niespotykana na świecie. Jesteśmy biednym krajem. A rozdajemy miliardy. Gdyby nie inwazja Rusa to byśmy "braty" dla rezuna nie byli. Dalej by pluli na nas , maszerowali w święto ss galizien, nadawali ulicom, stadionom, imiona
 2. Myślałem, że to jakiś zart...ale rezuny tęczowe noszą na mundurach plakietki z jednorożcem...po co taka demonstracja? Afiszowanie się? Czy to regulaminowe? Ale śmiesznie bo obok plakietki z jednorożcem to mają te kurwy ( kurwy nie dlatego, że tęczowi, kurwy bo banderowcy) czarno-czerwone znaczki. Piszą tu różni osobnicy: Wołyń dawno, zapomnieć. Jakoś rezuny wciąż nawiązują do zbrodniczej organizacji.
 3. Co zaczy "lepszy ojciec"? Czytając temat myślałem, że chodzi o teratogenność...
 4. Jestem w stanie pojąć taką konstrukcję, w której osoby zamieszkujące na danym obszarze, odprowadzające daniny itd, mogą/powinny mieć wpływ na funkcjonowanie tego "skrawka". Ale polaczki pierdolną to na swój sposób: na 3 mce przed wyborami samorządowymi, lokalny biznesmen wraz z kolegami "zatrudni" 1000 ukrów, kwity się nasztukuje, po zwycięskich wyborach kolega biznesmena puści mu przetarg na ławki w parku po 500 000 zł sztuka. Zamiast łapanki na lajzerów pod Caritasem to będą łapanki na ukrów.
 5. Czy w jakimś innym kraju są takie rozwiązania? Mam na myśli przyznanie prawa wyborczego obywatelom innego kraju, przebywającym czasowo na terenie jakiegoś państwa? Bo mi to wygląda na wsadzanie już nie po łokieć, ale po bark w rezuńską doope.
 6. Spytałeś. Otrzymałeś odp. Może, jeśli dysponujesz wiedzą w tym zakresie, to zamiast rzucać jakieś hasła, odniesiesz się merytorycznie? Jakieś texty o "książkowo"..a twoje rzucanie haseł to czym jest? Do tematu gówno wnosi.
 7. Autor: asp. szt. Aleksander Świerkot oraz mł. asp. Grzegorz Waleczek.....
 8. No przecież ich tam nie było. Pojawili się po kilku minutach. Wezwani przez wcześniejszy patrol. Nie rozumiem Wolę opcje, że do zabezpieczenia miejskiej imprezy, widocznych było funkcjonariuszy 2( i to nie jak u nas: 2 funkcjonariuszy na 1 uczestnika). Ale to nie bylo w PL.
 9. Więc tu masz puntk zaczepienia: jeśli odległość między pojazdami, w chwili pomiaru, zmieniała się to pomiar przeprowadzono niewłaściwie.
 10. No od abecadła : czy rejestrator w dniu dokonania pomiaru miał legalizację....czy pierwotna tylko czy w wymogach producenta jest okresowa, nie wiem. Błąd w dokonywaniu pomiaru : pojazd dokonujący pomiaru nie utrzymywał stalej prędkości/albo zwalniałeś i pojazd pokazywał swoją prędkość, warunki atm...
 11. Absolwent collegium iuridicu ( blee, niemodne ), Politechniki, a HR w Wawce na Curie Skłodowskiej. I jeszcze kilka papierków, stopni, licencji. Instruktorem SW. Od wielu lat nie prowadzę treningów. Cykli robiłem trochę. Dużo udzielalem się w kręgach związanych z dopingiem, body bulidingiem itd. Dużo "publikowałem" w necie. I pewnie moje opracowania jeszcze w necie można odszukać. Nie tylko jak brać mete doradzałem Jeszcze w wikipedi poczytaj i na wp. Na ulotce od witamin masz całą litanie sajdów. Nie chce mi się z tobą dyskutować. Bo to bezsens. Gówno
 12. Każdy ma inny cel. Naturalnie, fizjologicznie, w pewnym wieku obniża nam się poziom testa. Przełamujemy to. Może inaczej-staramy się. Stąd TRT. To ma dzialać dlugofalowo. A nie być kilkutygodniowym "cyklem". Po co mi był boldenon? Bo byłem zbyt leniwy żeby wypracować odpowiednią wydolność. A tu wpływ prosty na sekrecje erytropoetyny i efekt był. Po co 4 h snu? Bo zostaje 20 na aktywność. U mnie jedyny skutek uboczny to wysoki poziom czerwonych krwinek. Lekarz upierał się, że ...jestem palaczem. Wyjaśniłem.
 13. Biorąc pod uwagę, że dopingiem w sporcie zajmowalem się od .... lat. I już na kursie instruktorskim popełnilem o tym pracę...plus sporo cykli za sobą, moderowanie działu "doping" oraz "prowadzenie" kliku zawodników to coś tam wiem;)
 14. Weź się zamknij. Nie posiadasz elementarnej wiedzy w zakresie wspomagania SAA. Ani praktyki. I tak klepiesz.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.