Jump to content

tmr

Użytkownik
 • Content Count

  175
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

112 Świetna

About tmr

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

717 profile views
 1. A co w tym złego? Fajna muza, droga przed Toba i kilka nostalgicznych dodatków. Weź pod uwagę, że należysz do nacji celebrującej porażki. Jedź dalej. Poznawaj. Dostawaj po doopie. Wygrywaj. A od czasu do czasu nostalgiczne kółko i wieczorem "Jack Daniels".
 2. Ale Różański nikogo znacznego na rozkładzie nie ma...
 3. Ze względu na dyskusyjną wartość sportową tego wydarzenia rozpoczęła się promocja : - pocięli się panowie w necie. Oczywiście poszło o niewyjaśnioną do dziś tzw."końską aferę na kadrze". Sam znam podobną. Dotyczy też znanego zawodnika, ale nie powiem bo inf.od świadków i hmm uczestnika. Nie chce być ganiany za pomówienia albo dostać w łeb Wracając do walki: o dziwo, faworytem jest Różanski. Przynajmniej u kilku buków. Ja nie umiem tu wytypować...ani Szpila ani Różański mnie nie przekonują...
 4. Generalnie to szkoły sa dwie: otwocka i falenicka. Albo zawyżasz albo zaniżasz. Nigdy nie podajesz właściwej liczby. A teraz poważnie: obojętne co powiesz. W zależności od syt.i tak będzie to użyte przeciw tobie.
 5. Pytanie zbyt ogólne...perfumy czy woda toaletowa? Jaki budżet? Bo może być i creed aventus a może być i "zwykły" armanii... Sport, cytrus czy "ciężka" skóra, drzewny, dym, korzenny itd... Klasyka czy zwrócenie uwagi? Co wyczuje 30 latka, a co 20 latka I poleci reminiscencja. Ta 30 latka oczywiscie. Bo 60 to na old spice Moja rada: kupic z poszukiwanej kategorii ze 20 próbek. Bo ja Ci napisze, że ja zimą noszę burberry london, wiosną dsquared he wood a cały rok allure homme. A dla Ciebie będzie to syf i zmarnujesz kase.
 6. Teorie spiskowe... Policja nigdy nie była instytucją budzącą sympatię. Zaufania też nie.A to juz b.źle. Jeszcze 20 lat temu bicie na komendzie to był standard. Wiem ...i od funkcjonariuszy i od skazanych.... To nie zmienia faktu, że interwencja dotyczyła uzbrojonego czuba, który stanowił zagrożenie. Czy mieli wezwać jakiś pododdział kontrterr....nie wiem.Nie mam pojęcia. Wiem jedno: zneutralizowali niezbezpiecznego czuba.A podczas interwencji poległ funkcjonariusz. A klaskanie i ucieszne texty, że sobie zasłużył są równie dziecinne jakbym opowiadał, że w 92 pobili mnie wędk
 7. Jeśli chodzi o uczycieli to niesmiało nadmieniam iż: pracują 19h w tyg, przez około 8 mcy w roku i wielu dorabia udzielając nieopodatkowanych korepetycji. Sędziowie jak i prorokowie nie ponoszą odpowiedzialności za zawodowe "dokonania" A funkcjonariusz Policji poległ na służbie. Nie pałował tęczowego. Jakkolwiek to zabrzmi : "strzegł bezpieczeństwa Państwa i jego obywateli, nawet z narażeniem życia". Nie wiem czy zasłużył na "sławę".Ale na pewno na szacunek.
 8. Ekologia....dręczą nas ekoświry w sandałach swoimi pierdołami o redukowaniu CO2. Bardzo lubie oglądać progarmy Dawida Andresa. A tam co? ano, na każdym parkingu po 30 ciężarówek z odpalonymi przez całą noc silnikami Niech ekoświry zakładają sandały i lecą do Chin manifestować pod byle fabryczką, która w 1 mc wypuszcza tyle zanieczyszczeń co Priwislanski kraj w rok.
 9. Oglądał ktoś tą galę? Mam mieszane uczucia...Fajnie, że walczą, fajna taka gala....ciekawa oprawa. Ale poziom niektóych walk mocno rozczarował. 1 walka i saper z techniką kocich łapek, a drugi pozycja "warszawskiej syrenki", po 1 rundzie "pływali"..... Okniński (młody) - no nie poszedł w slady ojca. Zresztą Mirek był w narożniku u Adama Oknińskiego. Nie było widać "ognia" w większości walk. Ogień był w walce samiczek. Ale one nie odpuszczają zaciekłe Walka Masternaka - kompetnie bez sensu takie zestawienie jeśli ma to być gala "na poważnie".
 10. Bo nie ma już zbyt wielu gości z zasadami. Są niemodne, ten..nie są cool, u know men. Utrudniają realizację celu.Wręcz uniemożliwiają. "Przebij mu opony w furze"...i jeszcze kutasem wytrzyj mu klamki...ja prd...bóg zemsty...kiedys zwolniłem jednego patolusa z pracy to mi naszczał na oponę w samochodzie.Podobny poziom rewanżu mu proponujesz. Ostracyzm. Wywalenie z otoczenia.
 11. Autorze, za wcześnie na tego typu podsumowania. Zdecydowanie za wcześnie. Jeszcze walczysz. 3 rundy w plecy ale masz jeszcze kilka. Plus zdobyte doświadczenie. Plus ekipa w narożniku. Ja mam lat ile mam. Piękne pierwsze rundy. A teraz nawet nie wychodze do kolejnych. Przegrywasz wtedy kiedy odpuszczasz. Do tego nie wolno doprowadzić. A zahaczając o Rzym: a czemu Marek Aurelisz? A nie Quintus Fabius Maximus "Brodawa" Cunctator?
 12. Boldenon 800-1200 mg tyg. Przez 16-20 tyg. Od 4 tyg. dostrzeżesz efekty.i fiz.i psych. Bez sensu dawać porady. Bo nie czytasz. Dlatego sugeruję farmakologie.
 13. Zawsze. Obojętnie od osiągniętego celu szuka się negatywnych aspektów funkcjonowania. Przerabiałem to.Nie udało mi się tego pokonać. Problem tkwi nie w osiąganych celach ale w tym porównywaniu. Osiągnięcie zakładanych celów nie pomoże. W dzieciństwie : ojciec zawsze krytykował, babka z dziadkiem mieli nad biurkiem zdjęcia pozostałych wnuków i ich stawiano mi za przykład.Kuzynów stawiano mi za przykład rozwoju fiz.I nie ma znaczenia to, że w wieku 18 lat zaproponowałem obu (starsi dwa i trzy)na raz wyjście "na solo".Zwiali.A ja nawet jak bym im klapsa w dziąsła dał to i tak
 14. Logicznie myślacy nie zrozumie jak fajnie dostać wpdol kiedys walczyłem z uczestnikiem MŚ (chyba ćwierć finalista, kat. cieżka). Dostałem low kickow tyle, że na kibel siadalem i miałem proste nogi bo nie dało się ich zgiąć. gęba mi sie cieszyła
 15. Najwięcej znajomych miałem w czasach intensywnego uprawiania sportu. Treningi, zgrupowania, obozy, zawody itd. Nie były to jakieś b. mocne "więzi" ale duuużo. Wykraczały oczywiście poza spotkania na sali treningowej. W momencie rezygnacji z czynnego uprawiania sportu zauważalny był odpływ ludzi z mojego otoczenia. Logiczne. Ponieważ chodziłem do kilku szkół i ukończyłem kilka (4) uczelni i tam nie nawiązywałem raczej znajomości, to właśnie sport kojarzy mi się z poznawaniem ludzi, nawiązywaniem znajomości. Najczęściej za okres najbogatszy w poznawanie ludzi uznaje się czasy licealne. W moim pr
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.