Jump to content

tmr

Starszy Użytkownik
 • Posts

  1,644
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  0.00 PLN 

tmr last won the day on May 16 2022

tmr had the most liked content!

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

8,441 profile views

tmr's Achievements

Starszy chorąży

Starszy chorąży (11/23)

2.3k

Reputation

 1. No na pewno. Zaraz przyleci ten drugi mędrzec od "ustawki na Atlantyku" i bombowców nad Moskwą. Macie tam jakiś klub? Czy tak indywidualnie ?
 2. https://www.pap.pl/aktualnosci/news%2C1581994%2Cszef-mswia-po-zniszczeniu-przez-rosje-zapory-na-dnieprze-wysylamy-ukrainie Z cyklu : Co by tu jeszcze oddać braciom naszym przenajukochańszym. Zostało niewiele. Ale zawsze coś tam się wygrzebie. Zresztą te cysterny i tak rdzewiały. A my kupimy sobie nowe. Normalne kraje w syt.klęsk wysyłają sobie pomoc. Z tego textu wynika, że PL ten sprzęt oddaje...obłąkane to...zaraz ukry w podzięce nałoża jakieś embargo itd.
 3. W wymiarze sportowym to absurd... Ot, ku uciesze gawiedzi przedstawienie. I nie ma w tym nic złego. Jest rzesza odbiorców to dostają "produkt".
 4. https://miasta.tokfm.pl/miasta_tokfm/7,185052,29843153,napisal-ksiazke-o-zbrodni-dokonanej-przez-polakow-na-ukraincach.html#s=BoxOpImg4 Znów trzeba będzie przepraszać i się kajać. Szkoda, że o zbrodniach ukrów nie wolno glośno mówić bo "nie czas".
 5. 24.06 Adam Kownacki będzie walczył. Po 3 porażkach...oby się odbił i wygrał. Trzymam kciuki
 6. ukr jak zawsze bez win. I jako koronny argument : bo Rus. ukr też. Jeśli chodzi o liczbę ofiar to ukr ! Katyń - 22 tys Wołyń - od 40 tys do 60 tys.
 7. Podobno w dzisiejszym orędziu anżej "prezydent" ma zaoferować ukrom tamę we Włoclawku jako wyraz braterstwa. Trwają konsultacje jak ją przewieźć. Obawiam się co on dziś palnie...
 8. A otwarta granica z ukrem ? Wrzucałem inf. ile nielegalnej broni było na stepie przed inwazją. Ile będzie po ? Samo to rozdawnictwo ( obłakane ) powoduje, że jesteśmy dla nich debilami. Podporządkowanymi debilami. Nie partnerem ( chociaż syt.wskazuje, że powinniśmy mieć pozycję dominującą )tylko śmieciem. Obojętnie jak nie spluną to PL będzie się prześcigać w zapewnianiu o niewyobrażalnym braterstwie.
 9. Oddajmy autobusy.Kupimy nowsze. Oddajmy czołgi.Kupimy nowsze. Oddajmy pociagi.Kupimy nowsze.Oddajmy samoloty.Kupimy nowsze. Bogaty kraj ta PL. A jak wymieniasz auto to oddajesz stare za darmo? Albo inaczej : oddajesz dziadowi spod sklepu swoje auto i ..."eee se kupie nowsze". Gówniane to braterstwo gdzie oddajemy nacji, która nigdy nie była nam przyjazna, to co mamy. Baa, nie sądzę żebyśmy mogli liczyć na podobne gesty z ich strony. W odpowiedzi na te tysiące gestów, darów co mamy : plucie w mordę ( zakaz importu ). nooo...coraz lepsze to braterstwo.
 10. "Braterstwo" odc.kolejny : - Wawka wysyła właśnie do kijowa wagony metra. Wartość sprzętu to około 40 mln. Plus koszty transportu. Oczywiście za darmoszke bo te dziady za nic nie płacą. Bo im się należy. W podziękowaniu braty nasze przenajukochańsze chcą zakazu importu produktów mlecznych z PL. https://www.money.pl/gospodarka/ukrainscy-przetworcy-chca-zakazu-importu-produktow-mlecznych-z-polski-6889406154652256a.html Wiem, wiem, wagony rdzewiały. Np. karetki jakie "biorą" ( warto zwrócić uwagę na termin używany przez ukrów ) to pojazdy z lat 2005-2009. Też rdzewiały.
 11. Tak przy okazji to nikt nie napisał właściwie Cudzyslów i wsz.literki wielkie
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.