Jump to content

tmr

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  337
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

284 Świetna

About tmr

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

954 profile views
 1. Brawo Usyk. Zaimponował mi. Nie byłem jego fanem. Dał fajna walkę. Zdominował Joshue. Co dalej? Zawinie wszystkie pasy?
 2. A ja stoje sobie w sklepie, przy stoisku z pieczywem. Nabyć drogą kupna chce bułkę sucha, grahamke. A tu qrwa stoi oparty o lade koleś, torebeczka na paseczku przez chude ramionka przerzucona, spodnie z darów, modnie podarte ( pewnie przyjechał Audi) i pdoli do gąski-sprzedawczyni te texty: a jak masz na imię, niech zgadnę ( i chuj zaczyna od Adrianna, do Zofii ze 30 min zatem)
 3. Starość autorze. Przejście z pozycji "niezniszczalnego" do pozycji "śmiertelnika". Im bardziej bolały mnie gnaty po treningu, po ekscesach, im ciekawiej testowało się granice swoich możliwości tym człowiekowi morda bardziej się cieszyła. A potem nadszedł moment....i pojawiły się obawy, myśli, "przeczucia". Wizyty u lekarza przy byle bólach
 4. Cieniasy Mam lapy jak drwal i daje radę.i to na sportowym. Ćwiczyć. A nie jęczeć. A paluszki cwiczyłem wymieniając żarówki w światłach drogowych w skodzie, hondzie. Potrafiłem bez patrzenia.
 5. Nie odbieraj tego jako "atak". Po prostu pytam o obecna Tw. pozycję i nastawienie.
 6. A wyleczyłeś się z "cipowatości"? Czy chcesz jej nabić statystykę? ( jakieś pkt. do samooceny) I dalej się mazać?
 7. Nigdy nie jest za późno żeby ćwiczyć, ruszać doopsko. Kravke trenowałem u ojca dyrektora kiedy miał jeszcze czarną brodę, a panowie oficyjerowie byli ppor wg mnie kravka bez podbudowy na boxie, kicku, karate nie jest właściwym wyborem. Bo brak treningów "technicznych"( zależy od prowadzącego ).
 8. Jak sobie liżą tylki to mogą i mocz pić. Ja pdole.
 9. Pervitin. Metaamfetamina. Zachęcam do lektury "III Rzesza na haju"
 10. Kluć? W zależności od estra. Kiedyś "popełniłem" drobne opracowanie dot. ile testa w tescie. Bzdury od "metabolizowaniu"! Nie wprowadzaj ludzi w błąd takimi debilizmami! Poczytaj o estrach. Od propionatu po cypionat. Dekanianu nie kojarze w preparatach. Upraszczając 100 mg propka ma inna ilosc testa niż 100 mg cypio. Dalej okres półtrwania. Dla zachowania odpowiedniego poziomu (stałego) trzeba to brać po uwage. Albo zastosować roidcalca. Dostarczanie testa z zewnatrz zablokuje oś. Stad m inn hgc żeby zapobiegać atrofii jąder. Hgc stymulując komórki leydinga wywoła ten "wyrzut" testa. Dale
 11. tmr

  Sildenafil 25mg

  Sildenafil zadziała na hydraulikę, a nie na psychę. To po 1. Po 2: podniesione ciśnienie. Dawka 25-50 jest bezpieczna.
 12. Z Yarisem I gen 5d miałem do czynienia bo mój ojciec mial to autko. Bezawaryjne toto. Palilo niewiele. Miejsca wystarczająco. A mój stary był naprawde spory. Dla mnie osobiście dziwacznie, nieprecyzyjnie pracowała skrzynia biegów. Do centralnie umieszczonego wyświetlacza szybko sie przyzwyczaisz
 13. Szlag może trafić. Po dłuższym czasie zaczniesz to ignorować. Ale droga do tego długa. Rozumiem, że zwracałeś mu uwagę? Czy nie ?
 14. Nie miałem dostepu do odpowiedniej ilosci hcg.
 15. Taaa, ona to może nie chcieć alimentów Takiego skazanego miałem. W sądzie samica powiedziała, że "zrzeka sie alimentów". Chlopak uwierzył. Był bez pelnomocnika. Po kilku mcach sie zdziwił jak zobaczyl 209 kk odczekała....odczekała....
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.