Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Ktoś

Użytkownik
 • Content Count

  19
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About Ktoś

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Może i tak, ale ja nie wierze w ewolucje. Czasem mam wrażenie, że niektórym rządzącym zalezy abyśmy jej nie mieli. Nie wiem dokładnie dlaczego. Może moje spostrzeżenie jest mylne? 🤔
 2. Dla mnie właśnie siła to tez pewna wrażliwość. To jest sprzeczne nie tylko z Twoją naturą, ale także z naturą mężczyzn. Ogólnie ludzi wbrew pozorom. Tu nawet pisali, że kobiety nie mają empatii i tylko mężczyźni ją mają.
 3. Dokładniej czego oprócz delikatności i empatii? Okej. @crystal wiesz, co dla mnie np przeklinanie nie jest czymś co charakteryzuje rozmowę na wysokim poziomie, a to tu się często zdarza. I nie tylko.
 4. Serio na takie coś się ona godzi? A w sumie jak jest łasa na kasę to nic dziwnego. To byłoby gorsze niż wychowanie przez samotną matkę.
 5. Mimo to uważam, że każdy powinien sam wybrać sobie pracę (wiadomo mowię o normalnych zawodach a nie jakiś divach itp) to bardzo możliwe ze tak w UK jest wyzysk w większym lub mniejszym stopniu. To źle świadczy o niej, ale o tym wiesz. Osoba która kogoś kocha by tak nie postąpiła, działa to w obie strony oczywiście.
 6. To, że jest bretarianinen mnie mało interesuje. Tu był temat szczepionek, dlatego wysłałem @SzatanKrieger bo tu akurat o szczepionkach fajnie wyjaśnił. a w Rosji to są różni szamani i czarodzieje
 7. Nie szczep gdybyś miał dziecko. To jak wprowadzanie hakera do organizmu. Plus metale ciężkie. Innych rzeczy nie chce nawet wspominać. Tu dobrze wyjaśnia sprawę dotycząca szczepionek: Trochę to przykre. Ojciec bardzie chce dziecko, ale pózniej to o przerasta i większość na głowie matki.
 8. Przecież on pisał, że ona nie miała zdania w rodzinie, czyli wychodzi na to ze szyją nie była. Nie zawsze. Pracowała na roli tak jak on i jeszcze w domu mimo mniejszej siły i wytrzymałości fizycznej. Czy to jest to magiczne uprzywilejowanie? Nie. To dziadek był w uprzywilejowanej pozycji. Zdawać by się mogło, że w rodzinie osoby silniejsze/inteligentniejsze więcej pracują, ale tak nie jest zazwyczaj. A może po prostu bała się postawić?
 9. @wojkr nie zawsze zajmowały szczególne miejsce, przecież nie mogły nawet być księżmi w tej instytucji o jakiej piszesz, sama Maryja jest sztucznie wywyższona. U góry masz przykład, że czyjaś babcia nie miała słowa w rodzinie.
 10. @SzatanKrieger Przecież to logiczne, że ojciec wychowa lepiej córkę/syna niż matka. Wydawać by się mogło, że matka no ale tak nie jest.
 11. Bo może się go trochę bała? Nawet trudniejszy niż mężczyźni. Gdy pan i władca mógł po pracy se odpocząć a nie jeszcze w domu zasuwać. Za samo urodzenie się kobietą trzeba było więcej pracować mimo mniejszej siły fizycznej i jeszcze rodzic w cierpieniach. W sumie teraz też jest podobnie tylko rodzaj pracy się zmienił. Teraz wcale nie jest aż tak lepiej dla nich. Możliwe że, będzie jeszcze gorzej dla nas.
 12. Ale spójrz na to trochę z innej perspektywy: Twoja babcia ma mniejszą siłę fizyczną od mężczyzny dodatkowo ma pracować w polu tak ciężko jak on i ogarniać cały dom gdy on odpoczywa. Nie chciałbyś być na jej miejscu, już prędzej na miejscu dziadka. Czyli wychodziło na to, że ona ma więcej do roboty a mniej do gadania. 🤔 Czasem zdawać by się mogło, że związek to współpraca. Ale niestety nie zawsze tak jest. Przykro trochę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.