Jump to content

Shit test odbiłem rozwodem

Użytkownik
 • Content Count

  135
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

163 Świetna

About Shit test odbiłem rozwodem

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Panowie, myślenie o dupach zostawcie sobie na stabilniejsze czasy. Na razie to zobaczcie jak hajs traci wartość, jak zrywane są łańcuchy dostaw, jaka chujnia może być z żywnością - zerknijcie na sytuację w polskim rolnictwie. Średnio 2-3 próby samobójcze dziennie wśród rolników! Organizujcie się, zrzeszajcie, stowarzyszajcie bo w pojedynkę to system nas rozjedzie jak bure suki. Na dupy przyjdzie czas, spokojnie. Na razie tylko ślepi nie widzą armagedonu.
 2. Z doświadczenia własnego. Nigdy nie robiłem takich badań. Jeśli prowadzisz się względnie dobrze to nie ma takiej potrzeby. Jak masz nadwagę, żresz gówno, non stop stres, gorzała, niedosypianie to tak warto takie seryjki robić raz na jakiś czas.
 3. Jeśli myślisz o tym żeby się z nim spotkać i mu pomóc to wielki szacunek dla Ciebie. Oczywiście jeśli czujesz przekonanie żeby tak zrobić (bo tu nie może być nic pół gwizdka) to pewnie będzie jedna z najlepszych rzeczy jaką mało kto by w tej sytuacji zrobił. Trzymam kciuki. Natomiast bądź czujny i jeśli wyczujesz jakieś nieprzyjazne relacje z jego strony to nie trać czasu i odpuść.
 4. Wiecie Bracia jak to jest jak się jest charakternym gościem i hoduje się ten kręgosłup od dziecka. Ja tam serdecznie pierdolę szczepienia i jeśli ktoś będzie chciał mi ograniczać moje prawa to dostanie solidny wpierdol aż mu się oranżadą z komunii odbije. Średnio mnie interesuje kto kolejny dostanie w cymbał ale tam gdzie wkraczasz w moje swobody tam licz się ze piekielną wściekłością. Czego Bracia i Wam serdecznie życzę. Tylko naturalne instynkty uchronią nas przed tym syfem. PS. Jeśli ktoś się nabiera na mizernie podpalane punkty szczepień, czy terrorystów wysadzających aquaparki
 5. Jak to mawia klasyk: Bracia: "Ducha nie traćcie, wkurw pielęgnujcie"
 6. Bracia w najbliższą sobotę ruszamy do Katowic. O 12 z okolicy Spodka rusza marsz wolności skierowany przeciw zamordyzmowi i restrykcjom. Zapraszam wszystkich w imieniu organizatorów. Zjeżdżają się absolutnie wszystkie środowiska wolnościowe z Polski i kilka z zagranicy. Nie odpuszczajmy i nie dajmy się zepchnąć w kierunku segregacji. Kiedy kurestwo staje się prawem, opór staje się obowiązkiem.
 7. To i ja swoje trzy grosze dorzucę. Z tradycyjnego punktu widzenia kobieta nie powinna pracować a jej głównym zadaniem powinno być podtrzymywanie ogniska domowego. Niestety pranie łbów przez feministki i wszelkiego rodzaju pseudointelektualne środy czy inne lamparty spowodowało że dbanie o to tzw ognisko zaczęto nazywać byciem kurą domową i nadano temu charakter pejoratywny. Do tego domontowano, że kobieta powinna zbierać (czyli wydawać pieniądze) a efekt jest taki że wtedy jej żądania wykładniczo rosną co nie raz i nie dwa tutaj opisywaliśmy. W wyniku tego wzrasta też u kobiet poziom lenistwa.
 8. Ciągle pada to pytanie czemu tak bardzo chcą szczepić. Odpowiedź jest prosta jak dymanie. Ludzie jako tacy są genetycznie modyfikowani od niepamiętnych czasów i też nie inaczej jest w tym wypadku. Wiecie czemu będą doszczepiania oprócz aspektu finansowego? Chodzi o to że każdy organizm ma tendencje do odbudowywania swojego pierwotnego genotypu, natomiast w przypadku cyklicznego doszczepiania ten proces będzie zakłócany. Nikt z nas nie wie jaki jest finalny cel tej modyfikacji a wersji jest kilka: - depopulacja z czasem - uszkodzenie bariery krew mózg i podatność na choroby (bi
 9. Z wczoraj przygoda z żabki. Wbijam po jakąś szamę na szybko tradycyjnie mając wyjebane na zamaskowanie i babka przy kasie prosi o maskę, więc popatrzyłem na nią z politowaniem i mówię nie. W ten obok jakiś przerośnięty o dwie głowy cham żebym założył maskę, a gość za mną wali do niego uprzedzając fakty czego kurwo sapiesz i przyjebał mu kopa dupę Przybiliśmy piątki podziękowałem za support a tamten gamoń obesrany spierdolił w try miga. Szacunek ponad wszystko!
 10. Jak będziesz na starcie myślał o kasie to chuja zobaczysz a nie pieniądze. Masz hobby? Użyteczne hobby? Lubisz robić nie wiem, grzebać w samochodach, komputerach, może coś budujesz? Cokolwiek co lubisz i jest użyteczne. Potem tylko konsekwentnie rób swoje, nie zmieniaj azymutu a efekty same przyjdą.
 11. Jak macie wolną godzinkę to troszkę szerszy aspekt covidowej rzeżączki.
 12. Ale gdzieś za 7 górami i 7 lasami czai się myśl o znalezieniu himalajki, mimo całego bagażu doświadczeń i wiedzy w tym zakresie. Kiedy ta myśl nadciąga i robi ci sieczkę z mózgu pierdolnij łbem w coś twardego i zapamiętaj że matrix odgrywa takie piosenki żeby cię wydymać bez mydła. Nawet postronne przypadkowe ruchanie może się przerodzić w katorżniczy związek. Także z cipami źle, bez cip też chujowo pytanie które chujowo jest dla ciebie lepsze
 13. No musisz też pamiętać, że ciche dni to też dni bez ruchania. Także podziękuj pani za współpracę i tyle. Szkoda zdrowia na cudzą łaskę.
 14. Widzę temat nie tylko mi zjeżył resztę włosów na łbie
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.