Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Netowy

Użytkownik
 • Content Count

  24
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutralna

About Netowy

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

144 profile views
 1. Zrozumiałem kilka rzeczy 1. Koniec z robieniem sobie nadziei wobec zajętych dup 2. Nie idealizować we łbie żadnej z nich 3. Mając wątpliwości najlepiej zapytać u źródła 4. Nie dawać się żadnej atencjuszce wsadzić na orbitę. Tych zasad się będę trzymał
 2. To dla mnie wielki kompelement, doceniam. Pewnie trochę to dla mnie kompromitujące, ale jakoś mam wyjebane na to i co sobie ona pomyśli. Uważam, że dla własnego spokoju dobrze zrobiłem i postawiłem sprawę jasno. Inaczej trul bym się jeszcze długo pytaniami "czego ona chce". Nie to nie i dla mnie to finisz sprawy.
 3. Możliwe, że miałem a możliwe że pannie minęło i się nie przyznaje to wie tylko ona. Nie ważne. W każdym razie nauka na przyszłość - mniej myślenia, więcej działania i teraz od razu będę wyjaśniał takie sprawy, nie czekał rok czy dwa. A ta teoria to skąd?
 4. Ogólnie to myślę że mnie trochę okłamała z tym, że taka jest, bo jakoś nie zauważyłem, ale nie drążyłem tematu. Nie pasujemy do siebie, jak z nią gadałem to też czułem że jest obca, ona pewnie też. Dużo urojeń z jednej jak i drugiej strony. Oczywiście już mi dała spokój i się nie patrzy. Niech wie, że nie dam sobie wody robić z mózgu. W ogóle mnie to jakoś nie obeszło, bo rozmawiałem z kimś innym niż sobie ubzduralem, ten ktoś nie istnieje, tylko powłoka się zgadza.
 5. Ulżyło mi, była miła, obeszła się że mną nawet jak z jajkiem bym powiedział. Dowiedziałem się, że się zaręczyła co mnie skłoniło do desperackiego kroku. Pogadaliśmy chwilę, pewnie byłem trochę zmieszany no ale powiedziałem co mi leży na sercu, że chyba mi się coś wydaje, ale może byłaby zainteresowana spotkaniem, żadnych wyznań. Laska zaczęła się tłumaczyć, że ona jest taka ekspresyjna bla, bla, na moją uwagę na temat częstych spojrzeń, też odpowiedziała, że taka jest. Oczami przewracala we wszystkie strony. Ale ok, było luźno powiedziała że jest w stałym związku itp.. bierze ślub, ale go przełożyła (to nie wiem na cholere mi gadała). No i podziękowałem jej za chwilę rozmowy, powiedziałem że takie rzeczy trzeba wyjaśniać i mnie to gryzlo. Zapytałem czy moja obecność w pracy jej przeszkadza, ona ze nie i czy jej obecność mi przeszkadza, też powiedziałem że nie i że ją lubię. Powiedziała że mnie podziwia za odwagę bo się w ogóle nie znamy (tu ma rację) I to na tyle. Idzie do odstrzału, do dwóch razy sztuka Nie żałuję tego co zrobiłem. Trochę smutno, może kiedyś coś tam bym ugral, ale to było minimum rok w tył. Dzięki
 6. Wyjaśniłem sobie z Panią, jednak mieliście rację atencjuszka, zwracam honor.
 7. Nikomu nie okazałem braku szacunku, lekka ironia a Ty juz się gorączkujesz. Myślałem, że tu są sami twardziel z jajami jak kokosy i ich taki tekst nie rusza. Powiedziałem sobie jebać to, będzie co ma być i spróbuję. Już jestem przygotowany mentalnie na ewentualną porażkę. Jedna okazję już w życiu zmarnowałem i nie chcę więcej. Temat był chwilą słabości, teraz już podjąłem decyzję. Możecie mnie wyśmiac, ale tej dziewczynie tak dobrze z oczu patrzę, od początku czuje to mityczne porozumienie i mocną potrzebę zagłębienia tego tematu. Najwyżej zostanę sprowadzony do parteru, żyje się tylko raz
 8. Wspaniale, sami jasnowidzowie wobec tego. Pomyliłem forum myśląc, że jest ono o relacjach damsko-męskich, a to forum ezoteryczne OK, bez żartów, dzięki za wszystkie rady, nie wierzę w bezinteresownie przejęcie się moim losem obcych ludzi, jeśli jest prawdziwe doceniam szczerze. Tym czasem, czołem ✋. Nie będę się już udzielał więc nie musicie odpowiadać.
 9. Nie proszę. Prosiłem 26 maja, poczytałem, wiele rzeczy zrozumiałem i dzięki dla życzliwych. Sytuacja obrala inny kierunek niż myślałem. Tych którymi kieruje jad i frustracja nawet nie biorę pod uwagę, ale są ludzie i ludziska. Temat można śmiało zamknąć, skoro powoduje takie negatywne poruszenie. Jeśli ktoś nie chce poświęcać czasu nie musi się odzywać. Z tego co wiem pisanie na forum jest dobrowolne.
 10. Gadajcie zdrowi Moje odczucie jest takie, że gdy jesteśmy sami we dwoje atmosfera momentalnie tak gęstnieje, że gdyby nie to że to praca i potencjalni świadkowie, co za tym idzie wielki przypał, to doszłoby do czegoś. Działam na tą pannę i to nie mniej niż ona na mnie. @Tyson Nie słucham Waszych rad bo więcej mam do stracenia niż zyskania, jeśli się mylicie. Pozdrawiam i życzę podobnych emocji wszystkim zebranym we wątku. Odezwę się za jakiś czas
 11. Wygląda na to, że pannie głupio, że mi nie odpisała. Podeszła ostatnio do mnie i nazwala mnie zdrobniale imieniem, co nigdy wcześniej się nie zdarzyło. Dzwoni w pracy, kręci się dużo w pobliżu i patrzy się, także standard.
 12. Chyba nie czytasz że zrozumieniem. Jak mogła mnie wymienić podczas gdy z tamtym gostkiem była od początku to po raz, po dwa między nami poza flirtem i pożądaniem nic nie było, spotkania całowania, tym bardziej jak mogła mnie wymienić. Konta nie będę usuwal, bo za dużo zamieszania. Czytam niektóre tematy, bo są ciekawe, z braćmi niektórymi się zgadzam z innymi nie, na pewno nie będę traktował jakiegoś anonim jako omnibusa i wyrocznie. Co do panny znowu zaczęła do mnie podchody i widać, że ją zapiekło moje olewactwo. Mam zamiar coś dla siebie ugrać, jak nie wyjdzie to trudno. Nie podchodzę do tego już tak emocjonalnie, ale kobieta mi się dalej strasznie podoba nic na to nie poradzę.
 13. Wiem, że wczoraj pisałem co innego, ale teraz stwierdzam, że na razie pasuje. Jest ciężko, chujowo wręcz, widziałem ją z racji obowiązków musiała się do mnie odezwać, co stwierdzam to zakłopotanie, może lekki wstyd (?) czyli na 99% to ma związek z tym smsem i całą naszą "znajomością". Jeśli tamten gość się oświadczył a ta nagle postanowiła go pokochać, to nie ma sensu najmniejszego. Dziś trzymałem się dobrze, dystans mimo że gapila się dłużej niż to stosowne starałem się trzymać fason i nie pokazywać emocji. W ogólnym rozrachunku jednak czuje się okropnie i po dłuższej chwili trzymania emocji na wodzy zacząłem się łapać na tym że szukam jej wzrokiem, czekam aż się pojawi w zasięgu wzroku. Jebane zauroczenie, nie wiem czy unikać jej, siedzieć z dala, to będzie trochę wyglądało jak obraża. Roboty bym na razie nie chciał zmieniać.
 14. Nawet jeśli drugi raz dostanę po dupie to i tak nie sprawi, że będę czuł się gorzej niż czuje w tej chwili. Czuję się jak leszcz, który nie wykorzystał okazji, nawet gdyby skończyło się to koszem przynajmniej bym wiedział, w tamtym czasie gdy sama szukała okazji do rozmowy myślę że by się tak jednak nie skończyło. Nie mam gwarancji, że moją wiadomość dostała skoro numer wziąłem od niej rok wcześniej. Na tym forum wszyscy mają tendencję do demonizowania relacji, każdy jest dla większość wyrachowaną mendą, która tylko czyha by się kimś zabawić. Ja póki co jeszcze wierzę w ludzi, i wierzę w uczucia. Nie wstydzę się tego.
 15. Skąd ta pewność, bo ma jakiegoś typa? To forum jest zalane tematami pt. "zostawiła mnie dla innego" albo "złapała inną gałąź". Dlaczego by mojego tematu pod taką historie nie podciągnąć a jedyny możliwy scenariusz dla Was to jest bycie orbiterem. Orbiter z tego co wiem lata za Panią i błaga o spotkanie w naszej "relacji" to ona próbowała ta znajomość wnieść na wyższy lvl. Nie udało się, bo właśnie ostrożność mnie przed tym blokował.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.