Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Fury King

Użytkownik
 • Content Count

  142
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

95 Świetna

About Fury King

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

166 profile views
 1. Bracie jaki żal, @Marek Kotoński miał świetną audycję o tym, jak bezsensowny jest strach o to jak poradzi sobie nasza myszka po rozstaniu. Jak kobieta ma parcie na męża, znajdzie go od "strzała". Wygląda na to, że za dużo Was różni. Nie zwódź dłużej panny i siebie. Albo ją kochasz i poświęć się dla niej, bo opcja bycia tatą albo mężem niezbyt Cię rajcuje, albo podziękuj za lata które byliście razem. Krótka piłka, im dłużej będziesz czekał tym będzie się robiło gorzej,
 2. Karm swoją podświadomość mądrymi treściami. Dobrych filmów, książek jest dużo. Oglądaj te z czasów wojny. Podejść do wszystkiego racjonalnie, dziękować za to co masz i za co żyjesz. Jedna z mądrzejszych rad: jak być szczęśliwym : zapomnieć przeszłość. Wiem, że piszę się łatwo, ale warto spróbować, mieć wybiórczą pamięć do dawnych czasów.
 3. Wojtek to prawdziwy showman. Tu kogoś zwyzywa, tu zaznaczy, tu ściągnie tęczowy ręcznik. Świetnie się go słucha i ogląda. Czołem bracia kamraci.
 4. "Jesteś dla mnie zbyt dobry" trzeba odbierać dosłownie. Chcę jakiegoś skur..... a nie dobrego, miłego chłopaka
 5. Niedawno gościa zatrzymali i przewieźli do prokuratury bo zagrał w meczu piłki nożnej, grozi mu 10 lat. Babka z okolicy rozbija się co kilka miesięcy swoją BMW mając promil czy dwa we krwi, ale ma jakieś papiery i może. Tak samo dwóch żulików, którzy uwielbiają podpalać śmieci i trawę, musi wyjeżdżać straż pożarna, a oni są bezkarni. I tak można "w koło Macieju" szukać absurdów prawa i braku zdrowego rozsądku w działaniu służb.
 6. Zdarzają się wyjątki potwierdzające regułę Znam kilka samotnych matek, są to bardzo dobre osoby, dbały o swoje pociechy i wypruwały swoje żyły by im nic brakowało. Bardziej wtopili tatusiowie, ale te "mamy"za ojców swoich dzieci wybrały "bad boyów", którzy z różnych powodów nie chcieli wziąć odpowiedzialności za dzieciaków, w sumie jak uczy nas p. Marek i historia oddając to albo w ręce mamy albo beta zamienników.
 7. Kiedyś dziennikarz zaczepił Artura Boruca, - Panie Arturze, może krótki wywiad - Na to Boruc: "Nie rozmawiam z Przeglądem Sportowym" - Ale ja jestem z "Faktu" - Jeden chuj Masz odpowiedź.
 8. "Przebudzenie" de Mello. Czytać, czytać i jeszcze raz czytać. Za którymś razem przebije się do podświadomości, zmieni Twój tok myślenia. W życiowych sytuacjach będziesz korzystał z wyciągniętych z książki rad. Powodzenia.
 9. Młodzi jeszcze gorsi, wśród rówieśników zaimponować można tylko chamstwem, buractwem i patologią. Do tego słownictwo , pół zdania z kilkoma wulgaryzmami, śmiecą, niszczą publiczne mienie. Ale gdzie indziej jest inaczej? Chyba nie.
 10. To się zdarza jak się źle dętkę założy, wina po stronie serwisu, jak dobijesz oponę do pełna to znów pojawi się wybrzuszenie. Zrób jak kolega wyżej radzi, jak nie zadziała to poprawią w serwisie. Szerokości,
 11. Szacun dla Orła Polskiego, choć w Kanadzie mieszka, to angażuje się w sprawy polskie. Pozdrowienia dla Olimpijczyka.
 12. Nie chcę Ci pisać nic nie miłego, ale wszystko wskazuje, że nie macie już przyszłości. Panna przejęła kontrolę nad Waszą relacją, raz będzie miła, raz "pójdzie" z przyjacielem bo może. Jakbyś wykonał prosty eksperyment, patrzysz na tą sytuację w roku 2021 roku, zobaczyłbyś że straciłeś rok z laską która Cię nie szanuje i szuka lepszej gałęzi.
 13. Pan Marek radził nie wtrącać się w takie sytuacje, a dla mnie jest autorytetem, Jakby to dotyczyło kogoś mi bardzo bliskiego np brata, bliskiego przyjaciela to tak. Bardzo możliwe, że Pani wyszaleje się na karuzeli k.. instruktorów i udając skruszenie wróci do Twojego znajomego. Słuchając Marka, lepiej sobie odpuścić, tym bardziej, że myszki potrafią kota ogonem odwrócić.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.