Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Fury King

Użytkownik
 • Content Count

  83
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

57 Świetna

About Fury King

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Słucha ktoś Krzysztofa Karonia? Temat etosu pracy to jego konik, dzieli społeczeństwo na tych pracujących (wytwarzających dobra) i pasożytniczą klasę złodziejską. Polecam
 2. W tą relację wchodzisz tylko ptakiem. Capisci? Obawiam się, że jest trochę za późno na te rady. Pani jest świetna w te klocki, z innymi też się tak przytula. Masz rację, że materiał z niej na żonę żaden. Ma jeszcze kilka lat czasu na kręcenie się po karuzeli kutangów i to wykorzystuje. Ty rób to samo, wkładasz w nią tylko ptaka, żadnych emocji, uczuć, a będzie dobrze.
 3. Dobrze robisz i trzymaj się w tym postanowieniu w przeciwnym razie, wcześniej czy później zrobi Ci sieczkę z mózgu.
 4. Nie dość że pracowite, to jeszcze wybrały prezydenta. Na wsi do niedawna potencjalna synowa był oceniona przez kryterium pracowitości, dziś może leżeć i pachnieć a Ty 1-ego musisz w zębach przynajmniej 3 tys. dla żonki przynieść.
 5. Jedyna dziewczyna która zwróciła na mnie uwagę i uśmiechnęła się do mnie na ulicy to prostytutka i to jeszcze taka okrąglejsza. Dlatego apeluję do braci, korzyści z nofapu jest mnóstwo i jak opisany wyżej fenomen nie zadziała to nie ma się co zrażać. Luz z @bassfreak się mi skojarzyłeś. Za dużo dragon-ball
 6. Nie namawiam Cię do zrobienia czegoś złego, ale prawda jest taka, że musisz w takiej sytuacji tej osobie przy...dolić. Nie zrobić komuś krzywdy, broń Boże. Ale jak chcesz by Ciebie traktowano normalnie i żebyś miał szacunek do siebie, to nie ma innego wyjścia. Czemu zmieniłeś nick?
 7. W naszym pięknym kraju każdy kombinuje. Z przykładowej firmy składającej się z 5 osób, ZUS jest opłacany maksymalnie za 1, 5 osoby. A z sprzedawanych towarów nabijany na kasę jest co dziesiąty. Pis przykręcił śrubę przedsiębiorcom wiadome by było na socjal, ale wszystko jak się brzydko mówi żre. Sam jestem wolnościowcem i uważam, że wszystkie ubezpieczenia powinny być dobrowolne. Z drugiej strony nie narzekam na przywileje socjalne dla osób posiadających dzieci. Ja wyjeżdżam na rok zagranicę i za zarobione pieniądze mogę kilka lat bimbać i nic mi nie brakuje, a taki ojciec rodziny ma kilka osób do wykarmienia. Pomiędzy przedsiębiorcą a "typowym robolem" powinien być szacunek, jeden od drugiego zależy.
 8. Rewolucja (anty)kulturowa jedzie dalej, nie zatrzymuje się. Ten film (to gówno) ma wprowadzić konkretny rozpierdol w społeczeństwie. Na naszych mainstreamowych portalach co jakiś czas płodzone podobne ściekowe artykuły typu: "zdradziłam go, uznał dziecko za swoje, nie jest frajerem tylko bohaterem" albo wypociny "męża" - "jest mi ciężko ze zdradą żony ale muszę z tym żyć". To celowe programowanie cuckoldów, uciemiężona przez lata kobieta, ma teraz prawo pieprzyć się z kim chce, a ty masz klaskać uszami, bo zostawi Cię w skarpetach i z alimentami niemożnymi do spłacenia. To już się dzieje. Kilka lat i stanie się normą. A w naszych rozwiniętych, postępowych społeczeństwach jedyny mężczyzna o którego prawach ktoś myśli to czarnoskóry gej pochodzenia semickiego. Także Will powodzenia, żona w latach zaawansowana, to może nie będziesz musiał cudzego wychowywać.
 9. Zgoda. Dookreśl proszę interes kobiet. Niekoniecznie. To oczywiste że kobiety uprawiają seks z coraz większą liczbą partnerów, ale korzystają z tego przeważnie atrakcyjni faceci. Przeciętny gość jak chcę zamoczyć musi nomen omen włożyć w to wiele czasu i dużo zainwestować, nie wyłączając zawarcia umowy cywilnoprawnej zwanej małżeństwem. O interesy kobiet dbają mężczyźni, państwa, organizacje międzynarodowe itd. Krzywda im się nie stanie
 10. Każdy powinien być kowalem własnego losu. Chcesz pracować pracuj, nie chcesz nie pracuj. Kto nie pracuję niech nie je. Jak nie chcesz pracować nie pracuj, ale nie licz, że dostaniesz socjalne zapomogi, żeby do garnka włożyć. Albo odwrotnie, za drogi płacą kierowcy, za szkoły uczniowie,za szpitale pacjenci. W takich kwestiach jestem korwinistą. Jak najmniej podatków i najmniej instytucji utrzymywanych z pieniędzy wszystkich.
 11. Po prostu atrakcyjni ludzie mają w życiu łatwiej. Nie dziwię się kobietom, że uwypuklają swoje atuty. Pracowałem z kobietami i ich wygląd, młody wiek, "bezpośredniość" były cenione przez męskie towarzystwo o wiele bardziej niż umiejętności. Nie dziwię się im, był ktoś obrotny, inteligentny i robił robotę oraz panie z którymi się dobrze wyglądało.
 12. Wygra. Lubię gościa bo mówi prawdę. Oglądałem cały poprzedni wieczór wyborczy (u nas to była noc i poranek) na CNN. Miny amerykańskich "Lisów, Michników, Pochanke" bezcenne. Jeszcze mieli gościa co stał przy mapie i przekonywał ich, że spokojnie bo Hillary wygra tu i tu i tam. W tym roku liczę na powtórkę.
 13. Może poczytaj jak żył, tworzył i jak skończył autor "Malowanego Ptaka". Mitoman jakich mało. Polska przez cały okres II wojny światowej była w opozycji do Niemiec. Postawiliśmy się Niemcom, w przeciwieństwie do Francuzów, Belgów, Holendrów. Jestem z dumny z Polski ba jestem dumnym Polakiem - Narodowcem. Duma, duma, narodowa duma !!! Pozdrawiam.
 14. No more Mr Nice Guy! Do znalezienia i przeczytania. Druga sprawa, nie jeden się sparzył jak miał fajne poukładane życie i chciał przygód. Trochę zaruchał a potem płacz, zgrzytanie zębów i czemu ta ex co była z nim kilka lat nie chcę wrócić.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.