Jump to content

Fury King

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1,337
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  30.00 PLN 

Community Reputation

1,705 Świetna

About Fury King

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,600 profile views
 1. Mistrzostwo są jeszcze faceci na tym świecie. Ile Cię będzie psychicznie upokarzać, bez konsekwencji. Ps. czuje, że wrócicie do siebie jak panna zaliczy karuzelę kutangów. Przyjmij ją do siebie ale zadedykuj jej utwór poniżej:
 2. Jak masz 30 lat i urodę Habbibiego to nie czas by rozpaczać z powodów starych bab i to jeszcze madek. Może być z tysiąc powodów, np, że popierdalasz na tirze, a ona chce beta-orbitera mieć przy sobie. Próbuj dalej do normalnych lasek, a jak któraś nie chcę się spotkać to sajonara i tyle. Powodzenia.
 3. Jedzą na zapas, obawiając się inflacji gromadzą kapitał tłuszczowy. Ps. po co ma dietę trzymać jak mąż już jest, a chada kochanka nie szuka.
 4. @cst9191 Masz farta, że żyjesz Też miałem jakąś jedną słabszą noc i gorączkę przez 24h, gorzej się czułem przez kilka dni, ale jak pisałem wcześniej moi koledzy mega sanitaryści wyzywający mnie od pojebów, że nie chcę maseczki założyć i się szczepić, przychodzili chorzy do pracy. Zarażając resztę, wedle ich zasady: "jestem zdrowy, to wszędzie gdzie mi rząd karze chodzę zamaskowany, domagając się od obsługi by sprawdziła mój paszport covidowy. Mam gorączkę, słaniam się na nogach, przychodzę do pracy, bo to moja nagroda za moją odpowiedzialność".
 5. @Yolo zaszczepiłbyś się to zamiast osłabienia byś góry przenosił, a tak to masz za karę egoisto.
 6. @Yolo co fajnego jest w Beskidach, w sumie to mieszkam i nie zauważyłem nic szczególnego.
 7. Z pełnym szacunkiem dla Twojej żony, ale chcesz wylądować w więźniu bo masz żonę nimfomankę??? Niech mózg Ci wróci na miejsce. Wyszedłeś nieźle z popier.olonej historii i chcesz się wpierniczyć w jakieś totalne gówno. Jeszcze, żeby to super chad zbałamucił Twoją skromną myszkę, ale sam napisałeś co odpierdalała przy Tobie, to pomyśl co i z kim mogła robić jak była sama. Masz się trzymać w garści i dać sądowi jak najwięcej argumentów, żeby Twój kontakt z dziećmi był jak najlepszy. Potrzebuje Cię, mając tak "niesamowitą" mamusie. Dobry adwokat, rozum na miejscu, tu nie ma miejsca na em
 8. Przypominam sobie o byłej , myśl, że moje życie stało się prostsze i szczęśliwsze blokuje potrzebę wchodzenia w nową relację. Zainwestuj w psa albo w kota.
 9. Widziałem gości z AA. Przyszli do sali na swój mityng. Dawno nie widziałem tak uśmiechniętych ludzi. Kilku kojarzę, ich poziom życia odbiega od standardów. Ale byli tak szczęśliwi, że aż dziwne.
 10. Pogodynek z TVN-u został kapusiem w TVP brawo panie redaktorze A. Giza
 11. Moim zdaniem najlepsi eksperci to @KolegiKolega i @$Szarak$. Bez cienia ironii. Jakbyśmy słuchali ich rad to dawno żylibyśmy w normalnym świecie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.