Jump to content

Fury King

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  717
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

698 Świetna

About Fury King

 • Rank
  Starszy Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

715 profile views
 1. Do tej pory sporo się sprawdziło z przepowiedni Aleksandra Jabłonowskiego. My się tylko nie bronimy.
 2. Przecież to sarkazm albo ironia kto to Czarek? Ps. Czemu mam kropki pod rangą? I to aż 7 ?!
 3. Nasza władza nie pierdnie bez zgody Angeli, USA czy starego 7yda. Na razie to takie pierdolenie ale jak jakiś stary 7ydowski grandziarz finansowy wprowadzi ideę obowiązków szczepień to Moawiecki będzie czerpał garściami z najlepszych europejskich wzorców. Tyle to szczepionek wstrzyknięto a ludzi 11 w pełni i pewnie kilka mln pierwszą.
 4. Założyłem chłodnik jednej lasce, myślałem, że będzie trwał cztery dni, a ta ze 4 lata się nie odzywa. Także na chłodnik trzeba uważać.
 5. ZWYCIĘZCA KONKURSU - GŁÓWNY AUTORYTET FORUM 2021 poczucie humoru level hard
 6. @Baca1980 Kiedyś nie domyślenia by kobita po 40 opisywała jak szuka młodych jebaków. Życie jest trudne.
 7. Panowie szanujmy się. Jak ktoś ma inne zdanie, nie powinien być nazywany trollem.
 8. https://portal.abczdrowie.pl/covid-19-moze-powodowac-zmiany-zapalne-w-mozgu Atakuje 80 % ozdrowieńców
 9. https://porady.sympatia.onet.pl/sympatia-radzi/wakacje-singla-milosc-czy-jednorazowa-przygoda/cmj3zkv Gówno z dzisiaj: "Jak byłam młodsza i chciałam seksu, to go miałam, a teraz zastanawiam się, co w zamian mam dać. Moi adoratorzy są przeciętnie 10 lat młodsi, ale płacenie za seks, tym bardziej na wakacjach, nie leży w mojej naturze" - mówi Karolina. Czytają to dzieciaki i mężatki, codziennie w teń deseń walą.
 10. Kto ogladał rodzinę Soprano ten wie, że @Analconda ma rację. Junior stracił rządy, bo chlapał minetę, a jego dupa się tym chwaliła na lewo i prawo. Z drugiej strony:
 11. Wielkie gratulacje dla polskich władz za obowiązek kwarantanny dla powracających z wysp. Może dla Was być to nie popularna decyzja ale uratuje dziesiątki, setki tysięcy ludzkich istnień. Wiemy, że nadejdzie IV fala, którą zapowiedział prezes PiS. Ten sam prezes zapowiedział, że jak zachęty na dobrowolne wzięcie szczepionki nie pomogą to, wprowadzi przymus. Możecie pisać, że to niezgodne z konstytucją, że część z Was swoje odchoruje, ale jak pisał @Obliteraror potrzebujemy 90 % zaszczepionych by zyskać odporność stadną (na razie nie szczepimy najmłodszych, więc de facto każdy powyżej 12 roku ży
 12. W der onet czy wp.de napierdalają postępowymi tekstami jak Jaszczur swoimi kałachami. Codziennie masz jakiś tekst typu: "dawanie dupy Mokabe odmieniło moje życie" czy "koledzy syna pierdolą mnie jak Jakimowski Marchewkę". Sączą truciznę, kropla po kropli.
 13. A ciekawe ilu ekspertów - twiterowych gwiazd. Na razie to szczepionka zabrała niejakiego Rogiewicza co się z Gatesem łączył po śmiercionce. Ps. w pracy jeden gość się wita "łokciem", odpowiedzialny po dwóch dawkach szczepionki, jakbyśmy wszyscy byli jak on zapomnielibyśmy o tym wirusie z rok temu.
 14. Posłuchajcie starego, mądrego żołnierza, partyzanta, ukrywającego się po lasach. Mądrze prawi ze smutkiem.
 15. , bo na razie wirus jest na urlopie. Jak sobie zrobi przerwę po wakacjach to znów pozamykamy szpitale, nastraszymy ludzi, że delta jest potworem, zabija dzieci, nawet te nienarodzone. Później narodowi na kolanach, konającemu ze strachu po "pozytywnym wyniku" wyślemy pulsykometry i lekarz wyda instrukcję "broń Boże niech się Pan nie leczy, bo wirus zmutuje". Nieszczepy zostaną oskarżone o wywołanie fali, "odpowiedzialni i prawi" też zachorują, ale rząd będzie ich ratował dawkami przypominającymi. I tak w koło Macieja, bo wirus pozostanie z nami na zawsze
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.