Jump to content

Fury King

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1,707
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  30.00 PLN 

Fury King last won the day on April 21

Fury King had the most liked content!

Community Reputation

2,424 Świetna

About Fury King

 • Rank
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2,755 profile views
 1. Zapalenie opon mózgowych = szczepionka 😞
 2. W końcu jest. Polska Partia Kobiet. Mariana Schreiber żona jakiegoś ministra z pisu z twarzy podobnego do kukolda założyła partie. Zapisała się już do niej błyskotliwa i inteligentna Maja Staśko a patronką została Magdalena Środa. W końcu głos Polek zostanie zauważony. A nasze witaminki Mają Tego Dość. Prawa kobiet, lgp i nowoczesna proeuropejskosc. Polko dołącz już dziś. Do Mariannh z Mam talent czy Models.
 3. @SzatanK raczej nie przyjmuj zaproszenia. Wina faceta jak zawsze, wpieprzyl sie im w cudowne malzwnstwo😄
 4. Dla kobiet w red pillu co najwyżej rezerwat 🙂
 5. Wczoraj słuchałem Tomasza Terlikowskiego. Kiedyś poboznego, dziś TVNowego. Jedno się zmienia wymienił dwa rodzaje przemocy w rodzinie: 1) mąż napierdala żonę, 2) żona napierdala męża ale tylko w obronie własnej by ratować siebie i dzieci. To jest walkowane na wszystkie sposoby.
 6. @[email protected] Lubie Twój optymizm, wracasz do Polin a tam Ukropolin 🙂 @bernevek dasz radę, mów tylko "ja naturlich" i będzie dobrze
 7. Do piłkarza by pasowała a najlepiej do bramkarza, żeby sobie pustakiem mógł bramkę zamurować. Pyry to dusigrosze na taksę dał 100 za mało 😄
 8. Branża porno w Polsce leży i laska się musi po ryju napieprzać zamiast no wiecie. Smutne.
 9. @Morfeusz 4 lata temu tylko się z gościem przespała, do niczego nie doszło. A teraz to w emocjach.
 10. Akcja z ambasadorem pasuje jednym i drugim. Smutne. Jakaś ukraińska dziennikarka. Robią nam porządki bracia zza granicy. Jakby rządził Braun: "Polska potępia haniebny atak ukraińskiej dziczy. Jeszcze dziś wszyscy uczestnicy prowokacji zostaną wydaleni z Polski" Jakby rządził Duda: "Wyrażam radosc i wdzięczność za heroiczny akt odwagi pani Łoksany. Nie ma takiej ceny którą Polska nie byłaby w stanie zapłacić za bezpieczeństwo i dobrobyt Ukrainy. Slava Ukrainie. Slava Hierojom i Hieronimie"
 11. @Libertyn napisał coś mądrego 🙂 @$Szarak$ całej Ukrainy i tego państwa przez które broń jest dostarczana.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.