Jump to content

Fury King

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  922
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

1,030 Świetna

About Fury King

 • Rank
  Młodszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

843 profile views
 1. W Faktach TVN gość leży w szpitalu z covidem i pierdoli, że szczepionka uratowała mu życie. Szczepka już nie chroni przed ciężkim przebiegiem, ale ratuje życie. Brawo, szczepka.
 2. @ManOfGod Król ironii Nie raz po za macankiem, była kopulacja, dzieci, ślub, dom, rodzina , było pięknie,a potem sznur, ciemny grób. Najważniejsze, że było macanko
 3. Miejcie dzieci. Polska wymiera. A tak dzięki zażyłości Twojej z Ukochaną dostaniemy małych zdolnych nacjonalistycznych katolików. Jest jeszcze szansa dla naszego narodu.
 4. U nas było, będzie lepiej niż w Australii? Tak samo zamykali co popadnie, straszyli albo dawali mandaty po 30k np parze nastolatków za to, że razem pizze jedli w samochodzie. U mnie na wiosce, ludzie, pary uciekali do lasu żeby się ze sobą spotkać pierwszy raz od czasu przemieszczania się frontu podczas II wojny światowej. W najbardziej katolickim kraju Europy do wielkich świątyń nie wpuszczano więcej niż 5 osób. Przebierano wiernych w ornacie, żeby wyglądali na ministrantów. Na Podhalu gdzie ludzie chodzili do kościołów, wypuszczano ich zakrystią, jak psy przyjeżdżał
 5. https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/politycy-na-urodzinach-roberta-mazurka-fakt-ich-przylapal-glupio-sie-tlumacza/zpv18kc Niech się mendy tłumaczą czemu kagańców na ryju brak i dystansu. W sejmie takie szopki odpier.alają.
 6. 27 letnia mistrzyni olimpijska w pływaniu z Australii trafiła do szpitala w Neapolu, test na Covid pozytywny. Australijka jest w pełni zaszczepiona.
 7. @[email protected] dobrze zrobisz, ta madka urodziła i wychowuje obywatela Polskiego, a ta druga za wynajem dorabia do nędznych 500,00 zł na bombelka. Jakby było +5k nie byłoby chorych akcji.
 8. Holownia pieprzy głupoty i straszy ze będziemy umierali. Hebany dzielny pacjent. Jak któryś brat narzeka, opowiada o depresji i wyglądzie, niech popatrzy na jego ryj. Polepszy się.
 9. Prawdziwa miłość nigdy nie umiera. #nazawszerazem #jakkochalatoczekala #przeznaczenie
 10. Jak nie potrafi okazać szacunku Madkom Polkom to co się dziwi. Przez takich typów jest "piekło kobiet". Jak trafi na sędzinę to długo na swoim miejscu nie zaparkuje.
 11. Zbawienie duszy a zabawy ręczne. Chyba to pierwsze ważniejsze.
 12. Ten Janek trochę dziwny jest. Postów i tematów sporo nawija. Trochę trollem zalatuje ale co ja mogę wiedzieć.
 13. O co chcesz może Ci chodzić o ruchanie, medytacje, hedonizm, stoicyzm, żarcie kiełbasy, samorozwój, niedorozwój itp itd. Może chodzić o robienie dzieci, hodowanie koni, przygarnianie kotów. O co chcesz CO się kur.a nie denerwuj. Normalni bo radykalni.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.