Jump to content

francois123

Użytkownik
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

0 Neutralna

About francois123

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak pisali przedmówcy - olej ją. Wychodzi na to, że nic was nie łączyło, więc nie masz czego zrywać. Po prostu przestań inicjować kontakt, a na jej zaczepki reaguj neutralnie.
 2. Update. Porozmawialiśmy trochę. "Nie wiem, czego chcę" - to usłyszałem. No pięknie, dam jej spokój. Ale żeby być uczciwym - ma 30 lat i jeszcze nigdy nie była w żadnym związku. Rzeczywiście może nie wiedzieć.
 3. Słuchaj się go, bo to mądry skur*ysyn. Z tego, co piszesz wynika, że Wasz kontakt i tak jest zdalny, Może jestem w błędzie, ale wychodzi na to, że wielkie nadzieje wiążesz z przeprowadzką, ze traktujesz ją jako punkt zwrotny. Czy to na pewno właściwe? Na rozdrożu jesteś już teraz. Albo zrób coś w kierunku, aby koleżeńskie kontakty przerodziły się w coś innego albo odpuść.
 4. Rzeczywiście, masz rację, tak to może wyglądać z jej perspektywy. Wiem, czego chcę. Rzecz w tym, że zachowuję się tak, jakbym nie wiedział. Zawsze włącza mi się jakaś kurewska blokada, jak przychodzi do okazywania czułości.
 5. Gwoli wyjaśnienia - oboje wykonujemy wolny zawód, prowadzimy osobne działalności w jednym biurze. Biuro jest najmowane. Gdyby zaszła taka potrzeba każde z nas mogłoby zmienić lokal bez większych trudności.
 6. Opcja nr 2. Mam kilku kolegów, którzy prowadzą działalność wspólnie z żonami i są szczęśliwi. Ale tak, masz rację, to niebezpieczne.
 7. I dobrze. Zawsze wydawało mi się to nienaturalne na początku związku. Z tego, co piszecie wynika, że najwłaściwsze podejście to: "jesteś fajna i mi się podobasz. Ale ja jestem młodym bogiem".
 8. 1. Ja mam 28 lat, ona 30. 2. Niewielkie. Byłem w trzech związkach, najdłuższy trwał pół roku. Dodatkowo - wychodzę z depresji, pracuję nad sobą i odnoszę w tym sukcesy. Ale dalej za dużo analizuję. Myślę zamiast działać.
 9. Panowie, Postaram się czytelnie przedstawić sprawę. Jest pewna kobieta, starsza o dwa lata. Różnica bez znaczenia. Od trzech lat pracujemy razem, co już ma znaczenie, bo widujemy się codziennie. Zawsze mi się podobała, czasem flirtowaliśmy, ale nie próbowaliśmy niczego więcej. Byliśmy po prostu znajomymi z pracy, nie spotykaliśmy się prywatnie. Nigdy (przynajmniej odkąd się znamy) nie była zbyt otwarta (podobnie jak ja), ale na początku roku zupełnie zamknęła się w sobie. Poza "cześć" nie odzywała się do nikogo. Chciałem jej pomóc, zaczęliśmy rozmawiać długie godziny,
 10. Cześć, jak w temacie, szukam hatchbacka za kilkanaście tys. Najlepiej trzydrzwiowego, bo wyglądają lepiej, a ja będę jeździł przeważnie sam lub z jednym pasażerem. Benzyniak, bo 70% trasy będzie w mieście, z mocą powyżej 100 koni, żeby nie bać się wyprzedzać. W założeniu ma posłużyć mi jakieś 3 lata, dopóki nie rozwinę firmy i nie założę rodziny (optymista ze mnie). Dbam o samochody, nie katuję ich, ale to będzie narzędzie pracy. Jeżeli będzie przy tym fajne, to tym lepiej. Problem w tym, ze nie mam doświadczenia, na mechanice znam się mniej niż średnio, a po lekturze różnych artyk
 11. Witajcie, mam 28 lat, wujek Google mnie tu przyprowadził Interesuję się historią, zwłaszcza społeczno-gospodarczą, niedawno zacząłem się interesować militariami. Chciałbym poszerzyć horyzonty i być może (jeżeli kogoś to interesuje) podzielić się moją wiedzą. Plus - chciałbym poprawić moje umiejętności w zakresie interakcji międzyludzkich, bo to moja pięta achillesowa.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.