Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Łucja

Użytkownik
 • Content Count

  38
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Dobra

About Łucja

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @deomi Kup sobie jakieś tabletki do powiększania na bazie jakiś naturalnych ziół i hormonów, ale trzeba to uzgodnić z ginekologiem. Tylko nie jestem pewna czy działają dobrze.
 2. Z czegoś żyć trzeba Krzywda Ci się nie stanie jeśli jakaś kobieta, której na 99% nie spotkasz nie przyjmie głupiego nazwiska. Hahah.
 3. @Imbryk hah jak mężczyzna chce intercyzę (tez jestem za tym) to ja chcę zachować swoje nazwisko ewentualnie dwuczłonowe. Najwyżej będę okropną żoną jak nie przyjmę nazwiska męża mimo robienia wielu innych rzeczy dla męża jak pisał @Xellos W sumie to nie jego sprawa jakie nazwisko przyjmę. Jak jego kobieta weźmie jego to będzie jego sprawa. I nie, nie będę nosiła dumnie prześmiewczego nazwiska.
 4. @Xellos A Twoja żona ma Twoje nazwisko? Albo co jeśli gdy Twoja dziewczyna nie chce wziąć nazwiska? To byś z nią zerwał? @SSydney już się robi! @Xellos chce mieć po prostu kobietę jako swoją własność. Za to jakże mąż nie musi oddawać szacunku żonie!
 5. Codzienne obiadki i codzienny seks to już za mało jak widać. Ciekawe czy mąż by dźwigał mój krzyż, pewnie nie Indoktrynuj lepiej swoją dziewczynę/przyszłą żonę. Chyba, że już masz żonę. Tego, że kobieta jest własnością pana. Dla nich jak widać wielkim. Może podświadomie chcą żonę na własność. Niech im wystarczy, to że dzieci mają nazwisko ojca.
 6. W życiu. Mówisz tak, bo mężczyźni nie biorą nazwiska po żonie. Kolejna rzecz na korzyść mężczyzn.
 7. Ja też lubię wesela, ale czyjeś Chociaż tańczyć nie lubię ani tych weselnych zabaw, ale tak to ok. @Xellos a co jeśli mężczyzna ma bardzo głupie nazwisko?
 8. Też wolę zachować swoje nazwisko i nie uważam tego za brak identyfikacji z mężem. Jakoś we Włoszech kobiety zachowują swoje nazwisko. Mężczyźni mają stale swoje nazwisko i co, nie identyfikują się z żoną? A co jeśli mąż ma naprawdę nie fajne nazwisko? I dobrze.
 9. Niestety przez obserwację otoczenia i doświadczeń. Nie chcę sobie za bardzo mydlić oczu, że jest inaczej. Tu też można wiele takich wpisów przeczytać. Ja niestety słyszałam o takich przypadkach, dlatego to mi się źle kojarzy. Ale wiadomo każdy ma inne doświadczenia. Trochę źle mi się kojarzą te określenia, dlatego wole Twoje: 👍🏻 Ciekawe 👍🏻 Może przeczytam. Ciekawe masz podejście
 10. A tu zależy, jak kobieta pstro trenuje na siłowni i jest większa to może być silniejsza fizycznie od faceta 160 cm XD ale to skrajne przypadki, jednał w tych czasach bardziej możliwe. Naje się jakiś sterydów i innych Teraz są traktory i inne maszyny!
 11. Dlatego zazdroszczę mężczyzną. Po pracy z żoną mógł się położyć, odpocząć i jeszcze pod nos jedziecie dostał. To dziwne, osoba słabsza fizycznie i do tego mniej inteligentna ogarnia więcej rzeczy niż ten silniejszy, mądrzejszy (mężczyzna). Czyli na tym polu mają mężczyźni lepiej. Jak ja mam dokładać się 50/50 to wolę jakoś obowiązki na pół podzielić, aby było sprawiedliwie. Wole też aby facet najpierw postrzegał mnie jako ukochaną osobę, a dopiero pózniej jako gosposie. Nigdy nie na odwrót. Bo tak? Żeby było w miarę sprawiedliwie do swoich predyspozycji. Kobieta może gotować a facet np kierować. Ja robię jakąś rzecz X a on Y. I tyle. Jak składają się na życie po połowie to wg mnie nie fair byłoby jakby kobieta lub mężczyzna (tak, też się to zdarza) więcej ogarniał.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.